Keresés

Részletes keresés

kisember Creative Commons License 2008.12.08 0 0 229
turóst.
ja minden szentnek, ;-))
Előzmény: originalqszi (226)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 228

Nagyjából egy hónap alatt átszökik oda az egész bagázs, oszt moderálás nélkül megy ugyanez.

Nem kötöcködésiből írom, amúgy tecc az ötlet:)

Előzmény: Törölt nick (227)
originalqszi Creative Commons License 2008.12.07 0 0 226
1xű!!!!!:)))))))))) 10000 felett vágni, kitiltani:DDDDDDDDDDDDD
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 224
Van egy gyűjteményem, hogyan válaszolgat önmagának:)
Előzmény: Törölt nick (222)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 223

Az lenne még bájos, ha ő moderálhatná a saját offolásait:)

Előzmény: Törölt nick (222)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 221
te boldogtalan pont temiattad nem tudjuk az indexet itthagyni.

Wagner miatt már 10 éve nem vonék itt. /privé söröznék vele ;-))/
Előzmény: geszthi (218)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 220
Te se sokat jártál még Andris-topikban:)
Előzmény: Törölt nick (219)
geszthi Creative Commons License 2008.12.06 0 0 218
Gratulalok a topiknyitonak, a kulfoldi internetes magazinok( es a NOL) is felvetettek azt amit o itt!

Wic Creative Commons License 2008.09.15 0 0 216

Mar millioszor lejatszottuk, hogy ez kettonkre vonatkozik!

 

aham. és ezt más honnét tudná, index lexebb asszonya?

 

 

es mino veletlen CSAK a balosok ellen.

 

téves. "jobbos" fikanikkeket is küldtem rendszeresen a picsába, köztük olyat is, aki épp téged "mocskos zsidózott". csak épp azokat a hsz-eket törölte a moderatúra (lánctörlés, nickkel együtt, a neki adott válaszok is törlődtek). ja, ezt már írtam neked, úgy látszik, elfelejtetted.

 

 

Előzmény: geszthi (210)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 215
Es ez is ugye tok veletlen?! Ugye ?


Jus(z)t do it.))))
Hozzáadás a Kedvencekhez | Topikleírás
Új hozzászólás
Nyitotta: dibba (65), 2008.09.09 18:23

Tegnap Juszt előkaparta a lejárt szavatósságú Kaya Ibrahim ügyet. Vajon miért pont most? ))) Ma délután pedig Fekete Eladósító Jánossal "magánbeszélgetett" az m2-ön, aki szerint remekül áll az ország. Nem kell ide Bolgár úr sem Dési János, a jó öreg mszp-pártkatona Juszt megteszi helyettük is a propaganda munkát. A tegnapi Kaya Ibrahimozáshoz nem volt gyomrom, de mindkét oldal nézői azt mondták, hogy elég zavaros és erőltetett volt. Nem baj Juszt, csináld csak.)))
Előzmény: Shadow Entity (200)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.09 0 0 214

de feljött ez a topic

 

annak ellenére nem esik rosszul, hogy teszek sin x személyazonosságára meg az idézett hsz-re

 

meg az egészre

 

de mivel fárasztó napom volt, egy sörért hajlandó vagyok nyitva tartani a társalgót - megvesztegethetetlen azért nem vagyok vagy mi

geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 213
Ugyes trukk kedves... :-)

Es meg veletlenul sem velem kotekszik allando az ujonnan letrehozott sisrehad ugye? Es mint bizonyitottam alabb megint egy "normalis" rendesen ervelo nicket udvozlhettunk oszodoloben (bar ugye nomen est omen) aki NEM mondta be a tutit, NEM azonnal sertegetessel kezdte.

Nem, nem es nem. En vagyok a hibas mert szova teszem es nem az olyan fikak akik MUVELIK!

Logica polgarica hungarica
Előzmény: postafiók (212)
postafiók Creative Commons License 2008.09.09 0 0 212
te geszthi,  asszem csak kötexel mindenkivel.
Előzmény: geszthi (211)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 211
Akkor tessek S.E. Ez a nick most micsoda?!

45 hozzaszolassal azonnal topikot nyit es bemondja a tutit...

oszodolok válasz | megnéz | könyvjelző 2008.09.09 20:53:38 © (3)

Csak hazudni tudnak a komcsik
Előzmény: Shadow Entity (200)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 210
Megint sunyi vagy?!

Mar millioszor lejatszottuk, hogy ez kettonkre vonatkozik! Te kezdtek (nem mellesleg ritka mocskosan) a fikanickezest ezerrel kettonk kozul, es mino veletlen CSAK a balosok ellen.

Akkor kussolt a jobboldal hogy jaj de felhaborito.

En akkor jottem neked (mennyivel is kesobb!!!), hogy oke akkor en meg gyujtom a jobboldaliakat.

Tudod te ezt nagyon jol, de hat persze elhallgatod!
Előzmény: Wic (206)
Shadow Entity Creative Commons License 2008.09.09 0 0 208
Azt hiszem, ott a fő különbség, hogy én nem bízom annyira a moderatúrában, hogy egyetértsek egy ilyen javaslattal. Voltak egészen elképesztő tapasztalataim. Talán az indexnek kellene először gondoskodnia arról, hogy a mindkét oldali szélsőségesek ne bírhassanak moderátori jogkörökkel.

Ezen kívül, bár tudom, naivitás, nem ártana, ha egy-egy mocskolódót netán arról az oldalról (is) intenének önmérsékletre, amely egyébként a célpontjait a vitában ellenfélnek tekinti. Mert a Polidilin szinte percenként lehet olyan megnyilvánulásokkal találkozni, amelyek számos, mérsékelten igényes italmérésben is általános megrökönyödést keltenének.
Előzmény: geszthi (205)
Shadow Entity Creative Commons License 2008.09.09 0 0 207
ebben is van valami ...
Előzmény: geszthi (205)
Wic Creative Commons License 2008.09.09 0 0 206

Olvasgattal Wic-et, hogy ki kezdte el? nyilvantartani a hozzaszolasszamokat.

 

ejnye, megint hazudsz, sokadszor.

 

Előzmény: geszthi (138)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 205
HA NEM lenne modaralas (volt errol sokszor vita itt az elmult evek alatt) akkor nem szolnek en se. Mert akkor tudja az ember, hogy igen itt nyugodtan lehet mocskolodni, ragalmazni, rasszista szovegeket nyomi es akkor

1, Lenyegtelen lenne hogy valaki fika vagy sem hisz ha az a norma akkor nem fika

de ami fontosabb!

2 NEM lenne fikanick, mert akkor a fonickjen is be mernek irni az ocsmany szovegeket es ragalmakat.

Akkor tiszta sor lenne mert akkor tudnank (pl. a hirhedt Politikiai Uldozott vagy Almaital Returns) hogy ok kerem mocskos rasszista/antiszemitak es kesz. hat istenem ilyenek, de legalabb OK VALLALTAK.

Nem pedig hetente hozok letre parszolasos uj nicket amin elkepeszto ordenare szoveget beirok, aztan allok tovabb, gyartom a kovetkezot es azon is, meg a masikat. (kozben meg meg az is lehet hogy a fonickjen jatsza a felhaborodottat ellenem, mert azoknak merem nevezni oket.)
Előzmény: Shadow Entity (203)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 204
Nezd tevedhetek en is, sosem allitottam, hogy nem ez ugyben.

De akikkel nekem vitam van az (es ezert is gyujtom az illusztris hozzaszolasaikat ket topikban a szamukkal, nehogy letagadhassak, mert ugye ram fogjak hogy hazudik. Es ekkor mi tortenik? Egybol sirnak is miatta, hogy fuj jaj meg miegymas.) az 99% nem te felek.


Előzmény: Shadow Entity (200)
Shadow Entity Creative Commons License 2008.09.09 0 0 203
Vagy az osszes ciganyoz, zsidozo topikban nehogy szolj mar hat minek...had menjen az egesz el mocskos rasszista tobzodasba

Én nagyon sokszor szívem szerint szólnék ilyen esetekben, és nagyon sokszor szólnék olyan esetekben is, amikor a harcos 'antifasiszták' az én etnikai csoportomat, vallásomat, nézeteimet gyalázzák alpári módon, de nem szoktam. Egyszerűen azért, mert felfogásom szerint egy névtelen online fórumon megengedhetőnek kellene lennie mindennek, ami explicite nem törvénysértő.
Előzmény: geszthi (195)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 202
Te minek személyeskedsz minden topikban?

Nezzuk akkor a te azonnali ( azonnali!!!) tamahoz hozzaszolo, meg veletlenul sem szemelyeskedo dolgodat parperce mashonnan (mert itt lathato)

nincs_béke válasz | megnéz | könyvjelző 2008.09.09 14:04:22 © (1)
Nem csak Orbán akarná, hanem a lakosság többsége.
Gondlom te nem.

De hat ez mas? Dehogy szemelyeskedtel azonnal a topiknyitoval ugy hogy semmi erre kovetkeztetot nem mondott.
Előzmény: Törölt nick (194)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 201
Veres es Draskovics a ket konkret nev akit emlitettek a topikban roma vagy sem?

Errol ennyit.

Egyebkent meg koszonom, hogy igazoldo amit irtam. Ha bealltam volna fuj a tolvaj ciganyzoni akkor nem lett volna semmi gond velem ott.

Koszonom, hogy ujra igazolod.
Előzmény: John Doe(520i) (198)
Shadow Entity Creative Commons License 2008.09.09 0 0 200
Vajon miert nincs olyan uj nicke aki normalisan ervel es NEM TESZI a fentiek egyiket sem?

Bízom benne, hogy én ilyen vagyok, ennek dacára régebbi nickjeimet (engem pont nem érdekel a hozzászólásszám-fétis, szeretem őket váltogatni), iletve olyan nickeket, akiket én kimondottan értelmes és nyitott beszélgetőtársaknak tartok, Te magad is többször lefikanickezted a korai időszakaikban. Pedig úgy gondolom, nem követtük el az általad felsorolt öt főbűn egyikét sem, legfeljebb a Tiédtől markánsan eltérő véleményt fogalmaztunk meg.

Szóval ezzel az egész fikanickezéssel az a baj, hogy kevesen tudják elkerülni, hogy érdemi érvek helyett bunkósbotnak használják.
Előzmény: geszthi (188)
John Doe(520i) Creative Commons License 2008.09.09 0 0 198

"nem csak a ciganyokra tamadtam"

vs.

 

 

 

mac.m

válasz | megnéz | könyvjelző 2008.09.09 13:32:52 © (151)

Es en mit irtam?!

Azt hogy az orgazdaknal kellene inkabb szetnezni, de mert ott magyarok is vannak


Nem ezt írtad.

Hanem:

...kinek jutna eszebe sint lopni ... ha nem lenne MAGYAR orgazda aki atvenne toluk...

...is nélkül.

Előzmény: geszthi (136)

 

Befejezettnek tekintem a társalgást.

Előzmény: geszthi (189)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 197
Lennel szives valaszolni a kerdesre vagy terelsz tovabb?
Előzmény: Törölt nick (194)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 196
No moderator kedves lam megint ki kezdi a szemelyeskedest?! NO ki?
Előzmény: nittyfor (176)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 195
"sokkal egyszerűbben el lehetne érni egy ignore-gomb bevezetésével"

Igen ez nagyon jo modszer kulonosen ha valami elkepeszto hazugsagot, vagy mocskos vadat terjesztenek rolad (kozszereplorol).

Mert hat ugye miert ne...aztan meg majd evek multan mar az egesz dolog aitrodik, hiszen hat anno megertak es senki sem szolt hogy az ragalom, vagy hazugsag lenne, hat S. E. nem szolt...akkor igaz.

Vagy az osszes ciganyoz, zsidozo topikban nehogy szolj mar hat minek...had menjen az egesz el mocskos rasszista tobzodasba (vagy zsidoknal a szokasos vadba, ami majd onjaro lesz hiszen tudjuk hogy 4000 eszkimo aznap nem ment be dolgozni...)

Előzmény: Shadow Entity (184)
sin x Creative Commons License 2008.09.09 0 0 193
Lejárt a 10 másodperc, szíveskedjél körülnézni, abbahagyta-e a nagyeszű számlálóbiztosunk.
Előzmény: nittyfor (176)
geszthi Creative Commons License 2008.09.09 0 0 192
Mi koze ennek 182-hoz? Es kulonosen az elozo hozzaszolasodnak?

Tessek mar konkretumokkal vitatkozni vele!

Valoban az a szinvonal kell amit az alabbi 5 pontban felsoroltam? Valoban az ?!
Előzmény: Törölt nick (191)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!