Keresés

Részletes keresés

lendületlenül Creative Commons License 2006.09.23 0 0 38

elkúrtadkéstél egy kicsit

....-))))

 

Előzmény: inverz (37)
inverz Creative Commons License 2006.09.23 0 0 37
bocsi...
Előzmény: lendületlenül (35)
inverz Creative Commons License 2006.09.23 0 0 36

09.23. 15:14 Kukátlanít Demszky 

 

A főpolgármester elvitet minden dobálásra felhasználható tárgyat a belvárosból és a Fradi-pálya környékéről. Demszky Gábor arra kéri a házakat, vigyék be a kukákat a lépcsőházakba, és jól zárkózzanak be. Szerinte este 8 és 9 között lehetőleg ne használjuk a kék metrót, mert akkor lesz vége az FTC–Tuzsér-meccsnek az Üllői úton.

 

 

lendületlenül Creative Commons License 2006.09.23 0 0 35

De ő legalább ért a focihoz!

 

Demszky szerint aggályos a tüntetésre a fradi meccs

http://www.fn.hu/index.php?id=3&cid=144220

 

Még van ideje valamit kitalálni....

 

Előzmény: Xlen (-)
miazhogy!nagyonis! Creative Commons License 2006.09.23 0 0 34
Szerintem sok embert átvernek vele. Sajnos...

De egy ilyen kampányfilm szerintem csak tovább uszítja az embereket, főleg azokat akik ott voltak, hogy ilyeneket állítanak róluk. Ha pedig ismét elszabadulnának az indulatok, az megint ezeknek kedvez...

Gondolom majd kiküldenek pár aktivistát, hogy romboljanak egy kicsit még a választások előtt, hogy ne kelljen már másról beszélni.
Előzmény: Xlen (33)
Xlen Creative Commons License 2006.09.23 0 0 33

Hát mondjuk ez a lépésük nem jött be.

De vajon Demszky tévérombolásos képei eredményesek lesznek? Az egész film logikailag teljesen hibás - mint írtam -, de érzelmileg hathat.

És még mondják, hogy a Fidesz játszik az érzelemre!

 

Előzmény: miazhogy!nagyonis! (32)
miazhogy!nagyonis! Creative Commons License 2006.09.23 0 0 32
Igen, erre gondoltam, de már nem emlékeztem rá pontosan.
Előzmény: Xlen (31)
Xlen Creative Commons License 2006.09.23 0 0 31
"Zsidó származású halott nagypapájára és a szélsőjobboldali Jobbik támogatására hivatkozva szólította fel Tarlós Istvánt az angyalföldi zsinagóga elhagyására az Új Generáció alelnöke kedd délután, mikor a független főpolgármester-jelölt a kerületet látogatta meg. Mikor Tarlós tovább kívánt indulni, Merker Dávid ráncigálni kezdte Óbuda jelenlegi polgármesterét."
Előzmény: miazhogy!nagyonis! (30)
miazhogy!nagyonis! Creative Commons License 2006.09.23 0 0 30
Az is elég unodorító volt, amikor az egyik szadeszes főokos - biztos a Demszky vagy a Kuncze- odaküldte az egyik aktivistáját - kovácspistike pólóban - Tarlóshoz.

Valami olyasmit pofázott, hogy a zsidó anyját elvitték a nácik és, hogy merészeli elfogadni a jobbik támogatását, ahol csak nácik vannak, tehát akkor Tarlós is náci. Tarlós pedig illedelmesen elküldte a francba.

Szerintem pofán kellett volna verni.

EZEK SEMMI MÁSHOZ NEM ÉRTENEK CSAK A RÁGALMAZÁSHOZ!
Xlen Creative Commons License 2006.09.23 0 0 28
Pedig lehetne távmunkában is főpolgármester! Otthon ülve, be se kellene tenni e a lábát Budapestre.
Előzmény: Törölt nick (27)
v_peti Creative Commons License 2006.09.23 0 0 25
Ha igazán szeretné Gabibá Budapestet, akkor ott lakna.
Amíg meg nem ott lakik, addig meg ne mondja azt, hogy a mi Budapestünk, hanem csak azt, hogy a ti Budapestetek!!!

Előzmény: Törölt nick (17)
Xlen Creative Commons License 2006.09.23 0 0 24

És simán el tudom képzelni, hogy egyszercsak rájön valaki az MSZP PR csapatából, hogy nézzük vissza a blogbejegyzéseket máj. 26-áig, és kicist húzzuk meg azokat a mondatokat, amik nem jó fényt vetnek ránk így a tények ismeretében.

Ez sem lenne meglepő!

Sajnos...

Előzmény: Törölt nick (20)
Nota Bene Creative Commons License 2006.09.23 0 0 22
Egy valamirevaló igazság kibontásához minimum 4 hónap kell. Meg egy fidesznáci takarítónő Öszödről, aki titokban hangfelvételeket készít.
Előzmény: Xlen (18)
Neocortex Creative Commons License 2006.09.23 0 0 21

Majd ha felállhatsz! ;-)

Előzmény: Törölt nick (15)
Xlen Creative Commons License 2006.09.23 0 0 18

hogy éjjel-nappal az ország ügyeivel foglalkoznak? :-)

 

 

Gyurcsány blog, 2006. május 27., egy nappal az öszödi beszéd után:

"Közben figyelem az ellenzék reakcióit. Láthatóan bizonytalankodnak. Hol a növekvő hiány miatt, hol az egyensúlyteremtő szándék miatt kiáltanak világvégét. Na most akkor mi is az álláspontjuk? Mi a helyes politika? Magas hiány vagy alacsony? Beavatkozni a költségvetésbe, vagy hagyni, hogy menjen a maga útján? Csökkenteni vagy növelni a kiadásokat, a bevételeket? Nem könnyű világos álláspontot képviselni, ha valaki nem tudja, hogy mit is szeretne. Bár lehet, hogy tudja, csak nem meri megmondani? Esetleg csak kommunikációs taktikázás az egész? De a politika nem helyettesíthető kommunkációval. A politikai bizonytalanságot nem tudja eltakarni kommunikációs trükk. Na de ez legyen az ő bajuk!"

 

Ez ám a nem semmi!

Előzmény: Törölt nick (11)
ostry Creative Commons License 2006.09.23 0 0 16

Ne rombolj!

Inkább építs az Adrián!

Remélem a szolgálati autót idejében odamenekítette

 

Előzmény: Xlen (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.23 0 0 15
Az is vagyok:)))
Előzmény: Neocortex (12)
Neocortex Creative Commons License 2006.09.23 0 0 12
Nem most derült ki, csak most került napvilágra. 0rbán viszont soha, úgyhogy elégedett lehetsz.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.23 0 0 11
Véletlenül nem része annak a brigádnak, amelyről most derült ki, hogy éjjel-nappal?
Előzmény: Xlen (-)
Neocortex Creative Commons License 2006.09.23 0 0 10

Indulni nem indul, pedig Felcsúton biztosan beválna. Persze népszavazáskor Felcsút nem mérvadó, de vitathatatlan, hogy nekik is kijárna egy ilyen egyedülálló kvalitás.

 

Szerintem Demszkyt lelúzerezni a féleszűség, miközben az ország egyik legsikeresebb politikusa, akinek közvetlenül a neve mellé teszik a sokan és elegen az X-et már majdnem 20 éve.

 

Az önkormányzatit miért írod nagybetűvel, nagyokos?

Előzmény: moneymaker (4)
miazhogy!nagyonis! Creative Commons License 2006.09.23 0 0 8
Most láttam én is a kampányfilmet, gusztustalan ez az egész, Demszky egy pöcs, hánynom kell tőle meg ez egész szdsz-től...

Én nem vagyok pesti, de nem értem, hogy tudtok megszavazni egy ilyen idiótát.
Előzmény: Xlen (-)
_Ember_ Creative Commons License 2006.09.23 0 0 6
A Fiatal Baloldal "Agyhalál" kampánya sem rossz. Rikta gusztustalan egy darab, na de ha valakinek ez tetszik.
moneymaker Creative Commons License 2006.09.23 0 0 4
Egyébként mit Viktorozol itt te féleszű? Indul az Önkormányzatin, vagy mi?

Te terelj mán, baszki.
Előzmény: Neocortex (2)
moneymaker Creative Commons License 2006.09.23 0 0 3
Ej, most nagyot mondtál.

Négyszer győzött, majd nem csinált lófausztot sem. Bocsánat, de mégis... szétlopta a várost.

Más erényét nem tudsz felsoloni a négy győzelmén kívül.

Picsogni, igen azt tud Budapest, de tenni önmagárt már kevésbé. Amíg el nem hajtják ezt a mutyizó álliberális puhapöcs bagázst, addig ez a város tovább süllyed a szarban, ahogy meg is érdemli.
Előzmény: Neocortex (2)
Neocortex Creative Commons License 2006.09.23 0 0 2
Ez jó! A lúzer, aki eddig mindig győzött! Persze Vikt0r a neve alapján sem lehet lúzer, igaz 1-szer győzött életében, akkor is véletlenül. Különben is, ő hadar, akár egy született győztes.
Előzmény: moneymaker (1)
moneymaker Creative Commons License 2006.09.23 0 0 1
Demkszky egy pösze lúzer. Az volt, és az is marad. Bárkivel jobban jár ez a város, csak ő húzzon el a ...csába. Uff.
Előzmény: Xlen (-)
toloba Creative Commons License 2006.09.23 0 0 0
0
Előzmény: Xlen (-)
Xlen Creative Commons License 2006.09.23 0 0 topiknyitó

Demszky a tévé ostromával kampányol. Gratulálok!

De ha őt választjuk, akkor ilyen ám nem lesz! Köszi!

Most ki a főpolgármester? Nem ő véletlenül?

Akkor ebben az egészben mi a logika?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!