Keresés

Részletes keresés

Borosi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 10
Borosi Creative Commons License 2007.01.25 0 0 9
Előzmény: Borosi (7)
Il Doctore Creative Commons License 2007.01.25 0 0 8
Most nekiestem PS-en..szerintem klassz a feelingje, bár bevallom, hogy komoly konkurencia figyel már a másik lemezen: GTA Liberty City Stories :p
Borosi Creative Commons License 2006.10.26 0 0 7
Már készül a 2. rész.
Előzmény: Uszi112 (3)
Borosi Creative Commons License 2006.10.07 0 0 6
Borosi Creative Commons License 2006.10.04 0 0 5
Igen, már megjelent a játék!
Előzmény: Credo BN 12 (2)
Borosi Creative Commons License 2006.10.04 0 0 4

Nem tudom miért szaggat, nekem gyengébb gépen szépen fut.

Sok hibája van a játéknak, de néhol elég hangulatos. Az biztos , hogy a GTA sorozattól nagyon messze van.

Előzmény: Uszi112 (3)
Uszi112 Creative Commons License 2006.09.30 0 0 3

Nálam valami nem stimmel ezzel a gémmel. Tegnap felraktam a full-t. Teljesen mindegy hogy low vagy high beállításokkal tolom, a játék nem szaggat ugyan de úgy fut mintha lassított felvételt néznék. Pedig elvileg bírnia kéne a vasnak ( Intel P4 3Ghz, 1024MB Ram, Ati 9600Pro 256MB-friss driver) Tudom a videokártya már nem egy mai darab de más mai játékok szépen eldöcögnek rajta ha nem is maxon. 

Aztán a hang: Tompa...játék közben mintha a pincéből szólna minden, aztán rejtélyes módon az átvezető mozik tökéletesen szólnak, utána ismét sz@r...

Úgyhogy részemről egyenlőre uninstall.

Egyébként szimpla hentelésnek elmenne, csak hát a sík hülye AI, meg hogy egy komplett kivégzőosztag sem tud bennem igazán kárt tenni 2 m-ről ... hááát, ill. a járművek vacak irányítása (szerintem) meg a fent leírtak egyenlőre elvették a kedvemet az egésztől.

Majd később esetleg teszek még egy próbát.

Előzmény: Borosi (1)
Credo BN 12 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 2
Hi

Teccik a játék demója!
A teljes már elkészült?
Nagyon nem vagyok képben...
Előzmény: Borosi (1)
Borosi Creative Commons License 2006.09.22 0 0 1
Just cause first look:

Egy órát játszottam a játékkal.A bevezető videó után rögtön bedobnak a mélyvízbe.Nincs tutorial,egy ejtőernyős ugrás után máris tűzharcba keveredünk.
Az irányítás nem olyan rossz,de jobb is lehetne.Az ellenség elég hülyén hal meg,egy-két pisztolylövés után is métereket repülnek.
Az autós lövöldözés jól sikerült,de ez nem ujdonság, számtalan játékban láttunk már ilyet.
A járművek (eddig autóval és motorral találkoztam) irányítása sem vészes.A kocsik nehezebben sérülnek mint a GTA-ban,kétszer is lezuhantam egy hegyről,mégsem borult a verdám lángokba.A motorról viszont azonnal leszedett egy rendőr.Vezetés közben egy F gombbal Rico (a főhős), rögtön az autó tetejére pattan,ez tetszett :),talán lőni is tud onnan,ezt még nem próbáltam.Ami nagyon nem tetszett az a víz alatt úszás.A tengeralatt nagyon rusnya minden,és maga a művelet sem egyszerű.
A grafika szép,legalábbis a környezet,a fák,az emberek,és a víz alatti világ annyira nem.A terület tényleg hatalmasnak tűnik a térkép alapján,nem lesz egyszerű bejárni.A gépigény nem túl nagy,szépen fut nálam.
Nehézség szerintem nulla,1 óra alatt egyszer lőttek le a zsaruk.Mesterséges intelligenciát eddig nem véltem felfedezni.Az első küldetésben egy börtönbe kell bejutni,vagy 50 ellenféllel álltam szemben,de minden harmadik után egy elsősegélycsomagot kaptam,tehát sikerült verfürdőt rendezni anélkül hogy kinyírtak volna.A mentés save-houseban történik ahogy a GTA-ban is.Első ránézésre egy hosszú,de kellemes játék előtt állok,kisebb-nagyobb hibákkal.

ha még nem kaptatok volna kedvet hozzá,itt egy pár saját készítésű kép:
Borosi Creative Commons License 2006.09.21 0 0 0
Előzmény: Borosi (-)
Borosi Creative Commons License 2006.09.21 0 0 topiknyitó

A játékban Rico Rodriguez bőrébe bújva több mint ezer négyzetkilométernyi területet járhatunk be,89 járművet próbálhatunk ki,és rengeteg fegyver közül választhatunk.

 

Megszületett az új GTA?

 

http://www.gamespot.com/pc/action/justcause/screenindex.html

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!