Keresés

Részletes keresés

Commander Pepe Creative Commons License 2006.09.19 0 0 19

Persze, hogy hazudik, de ő sem ismeri be addig, míg ebből előnye nem származik.

 

Azt meg valóban jó lenne tudni, ki szivárogtatta ki a dolgot. Sokkal fontosabb kérdés, mint amilyennek látszik. És gyanús, hogy Feriék elbagatellizálják.

Előzmény: kispolszki (15)
_tRebroN_ Creative Commons License 2006.09.19 0 0 18
Szerintem meg ha legalább próbált volna vmit tenni akkor nem lenne ez de saját bevallása szerint sem csináltak szart sem. Őszinte vagy sem iylen nem való egy ország élére. Persze ha leváltanák se sok ninden történne de ö szvsz alkalmatlan.
Előzmény: torvill (-)
extra pizza Creative Commons License 2006.09.19 0 0 17
Fogalmilag igazad van, a hazugság az, ami. Azért mégsem mindegy, hogy mekkora súlyú dologra vonatkozik. Nem mindegy, ha a fiad azt hazudja, hogy nem ő itta meg a kakaót, vagy azt, hogy nem ő robbantotta fel a Lánchidat.
A propaganda soha nem nélkülöz némi hazugságot, de ez nem lehet alapja annak, hogy bármekkora hazugságot normálisnak tartsunk, vagy hogy egy őszintének ható megnyilatkozás bármi előzmény súlya alól felmentsen.
A saját kiszivárogtatás életszerű lenne, de szvsz akkor kevesebb trágárságot hagyott volna benne.
Előzmény: kispolszki (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.19 0 0 16
Tudod, mikor a vádlott aláírja a beismerő vallomást, az azért nem egynértékű az őszinteséggel:))
Előzmény: torvill (-)
kispolszki Creative Commons License 2006.09.19 0 0 15

Nem borulok én le :), de azt mondom, hogy hasonlót várnék a többi politikustól is, különös tekintettel OV-ra. Mert ő épp úgy hazudik, hiszen politikus.

 

A felvétel nekem valódinak tűnik. A nyilvánosságra hozatal már lehet egy kommunikációs stratégia része...

Előzmény: Commander Pepe (12)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.09.19 0 0 14

A nyers stílus a hitelesség miatt mindenképp jó.

Az van, hogy ebből sehogy sem jöhetne ki jól. Ha valódi a felvétel, akkor nem nekünk szánta. A haverjai előtt igazat mondott, de nekünk hazudott.

 

Ha meg hamis, akkor tényleg húzzon el az egész bagázzsal együtt.

 

Persze kis országunkban ebből még bármilyen végeredmény kijöhet. Minden útálatom ellenére, ha a felvétel valódi, Feri kapott tőlem egy jópontot.

Előzmény: leitnor (13)
leitnor Creative Commons License 2006.09.19 0 0 13
Azért azt nem hiszem, hogy megrendezett lett volna. Ahhoz túlságosan nyers volt egy két helyen. Mindenesetre most azért kövezik meg őt, amiért pont nem kellene: ellentétben a mocskos politikai elit túlnyomó többségével, ő beismerte, hogy hazudott. Ettől még bűn, de szerintem nem ettől veszíti el egy politikus a hitelét.
Előzmény: Commander Pepe (12)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.09.19 0 0 12

Ha valaki egész életében hazudik, aztán egyszer igazat mond, attól még hazug marad.

Feri a felvételen igazat mondott, de ettől még nem kell leborulni előtte.

 

1. Ha a felvétel valódi, vagyis nem megrendezett, akkor azért egy jópontot érdemel. Bár hozzátartozik a dologhoz, hogy nem állt ki vele a nyilvánosság elé, hanem valahogy kiszivárgott a dolog, vagyis nem nekünk szánta.

 

2. Ha megrendezett a dolog, akkor viszont ez volt a legaljasabb hazugsága egész pályafutása alatt. Becsületesnek akarta beállítani magát egy ordas nagy hazugsággal.

 

Lehet választani. Az gyanús, hogy a kiszivárogtatás után azonnal jöttek a reakciók, ráadásul nem kapkodva, hanem profin megszervezve.

kispolszki Creative Commons License 2006.09.19 0 0 11

Miért is? A hazugság az hazugság. Vagy csak Gy-nak nem lehet, másnak igen? Mérjünk kettős mércével?

 

Komolyan gondolod, hogy ha nem derül ki, lehet hazudni? Ilyen alapon csak azokkal a gyilkosokkal van gond, akiket elkapnak? Akik megússzák, azok rendes emberek? Gondolkodjunk már...

 

A "lebukással" meg várjunk, mert az is elképzelhető, hogy GY. áll a kiszivárogtatás hátterében...

Előzmény: extra pizza (10)
extra pizza Creative Commons License 2006.09.19 0 0 10
Hazugság és hazugság között van különbség.
Azonkívül ne felejtsük el, hogy Gyurcsány nem bevallotta, hogy hazudott, hanem lebukott.
Előzmény: kispolszki (2)
aseasystem Creative Commons License 2006.09.19 0 0 9
Tetszik. Kiderül otthon, hogy az elmúlt 2 évben félrek-tam és megfertőztem a nejemet AIDS-el EZEK UTÁN meg látványosan csodálkozok, hogy az ŐSZINTESÉG nem kifizetődő :)
Előzmény: elemes (8)
elemes Creative Commons License 2006.09.19 0 0 8
Nem az őszinteségbe, hanem a hazugságba. Ezt a hazugságot sem ismerte volna be magától, de rákényszerült.

Egyébként meg nem bukik, szerintem. Sokkal erősebb érdeke fűződik a hatalmi pozíció megőrzéséhez annál, semhogy csakúgy lemondana vagy hagyná magát megpuncsolni.
Előzmény: torvill (-)
kispolszki Creative Commons License 2006.09.19 0 0 7

Hacsak nem ő áll a kiszivárogtatás hátterében. Ezt jelenleg nem tudhatjuk...

 

De az alap továbbra is az, hogy MINDEN politikus hazudik, mert ez a politika velejárója. És ezt inkább elfogadják sokan, mint az őszinteséget.

 

Sajnos a "nép" nincs olyan színvonalon (sehol a világon), hogy a kampányban a valóságot lehetne mondani nekik. Ezért kínál minden politikus álmokat.

 

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.19 0 0 6
amíg hazudott, jó volt...
Tévecccc.Akkor sem volt jó.Csak a Maszoposok látták annak akkor is.
Előzmény: torvill (-)
Powersystem Creative Commons License 2006.09.19 0 0 5
Ugyanmár! Az országygűlés előtt is beismerte hogy nem mondtak igazat még a nyár elején a fidesz erre építette fel a kampányát most ennek kiderült egy durvább verziója, szal nem kéne úgy tenni mintha ez olyan marha meglepő lett volna!
Előzmény: Triumphator (3)
Triumphator Creative Commons License 2006.09.19 0 0 3
a hzugság napvilágra kerülésébe bukik(?) bele.
kispolszki Creative Commons License 2006.09.19 0 0 2

Elképesztő ország.

Akinek egy csepp esze van, tudja, hogy minden politikus hazudik, főleg a kampányban. És a népet nem zavarja.

Aztán egy politikus ugy gondolja: elég volt, és igazat mond. Sőt: bevallja, hogy eddig ő is hazudott.

Erre kitör a ribillió.

Szánalmas.

pokémon Creative Commons License 2006.09.19 0 0 1
Én akartam nullázni :(
Előzmény: torvill (0)
torvill Creative Commons License 2006.09.19 0 0 0
a hazug ember őszinteségébe, aki elmondja egyetlen őszinte mondatát: eleddig hazudtam

vérciki :D
Előzmény: torvill (-)
torvill Creative Commons License 2006.09.19 0 0 topiknyitó
pikáns: Gyurcsány az őszinteségbe bukik bele...

amíg hazudott, jó volt...

pikáns is meg ciki is... :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!