Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006.09.19 0 0 10
Lopcsánynak még az a sok piros tűz se elég ami ma az MTV-nél történt.Élőben megkérdezte a TV2 hogy ki a felelős önmagát persze elfelejtette megnevezni.persze.
Droopy Creative Commons License 2006.09.18 0 0 9
Vagy nem. A bankkozi forint kamat vagy 7% az allamkozi yen meg 1.3%. max jarai megint becserel egy-kis forint alapu hosszulejaratut yen alapura. oszt jonapot. 
Előzmény: MUK2006 (7)
sófelhasználó Creative Commons License 2006.09.18 0 0 8

 

A gyerekeim ( ovis és iskolás ) lefekvés helyett legókat rakosgatnak a földön: egymással szemben a kicsi legó figurák meg a Playmobil nagyobbak. KÖzöttük pedig odahányva egymás hegyére-hátára a többi legódarabka.

- Mit csináltok?

- Kossuth téri tüntetést játszunk...

 

( Zárójelben: a fejlődéspszichológiában leírják, egy gyermek erkölcsi érzéke hogyan fejlődik fokozatosan. Fényévekre vannak már hazánk jelenlegi miniszterelnökétől... )

MUK2006 Creative Commons License 2006.09.18 0 0 7
Én komolyan elgondolkodtam azon, hogy ha semmi nem használ ennek a kormánynak a "meggyőzésére", akkor nem marad más, mint a "gazdasági engedetlenségi mozgalom": ha mindenki, aki megteheti, kiveszi a forintjait a bankból, ( esetleg átváltja euróra ), és tartja otthon a párnacihában egy-két hónapig, azt MEG KELL ÉREZNIE A KORMÁNYNAK.
Számoljunk csak: ha csak 1 millió ember protestál fejenként 10 ezer forint kivételével, az ezer milliárd forintot jelent...
eMM Creative Commons License 2006.09.18 0 0 6
Hát ezt nem hiszem el!
A Hiller Pifta szerint Lopcsány 2005-ben már majdnem(!) igazat mondott!
Szédületes na.
sófelhasználó Creative Commons License 2006.09.18 0 0 5

A narancssárga mégiscsak muris lenne, de nekem az is jó ( a sok sárga meg piros lap együtt narancs, az tény ) .

 

A kisebbik fiam mindenesetre elővette a bírói sípját, és gyakorolja a füttyjelzéseket :-)

 

Az oviban most szerintem tüntetősdit játszanak..., bár néhányszor elmagyaráztam már neki, hogy a homokzóban ne politizáljon, hagyja meg azt az oda valóknak :-)

Előzmény: kannásvirsli (4)
kannásvirsli Creative Commons License 2006.09.18 0 0 4
Szerinted egy piros laptól megijednek a vörösök? ;)
Előzmény: sófelhasználó (-)
eMM Creative Commons License 2006.09.18 0 0 3
Az a baj hogy itt nincs bíró.Sólyomszem igyan bíráskodhatna de esze ágában sincs piros lapot muttatni,de tán még hatalma se lenne a kiállításhoz.
sófelhasználó Creative Commons License 2006.09.18 0 0 2

Valami döbbenetes, hogy akadnak, akik most is még mosdatják a PÁRT-ot, és szerintük ez, ami itt van, minden világok legjobbika.

 

MIlyen boldogok lehetnek ( a lelki szegények ) , akik ebben a pillanatban is képesek nagyon nagyon erősen összeszorított szemmel nem nézni, és mint egy mantrát hajtogatni, hogy GYF-nek igaza van, GYF f..sza legény.

 

Hogyan lehet ilyen tudatmódosulást elérni??? Gyógyszercégek, itt a pálya! 

Cicabugyi Creative Commons License 2006.09.18 0 0 1
Majd Szocsiban fürdik.
Előzmény: sófelhasználó (-)
Droopy Creative Commons License 2006.09.18 0 0 0
8 000 000 000 fele azaz cirka 4 000 000 000
sófelhasználó Creative Commons License 2006.09.18 0 0 topiknyitó

 

MIndenki tegyen ki piros lapot: ablakba, autóba, zsebbe!

 

Küldjük végre zuhanyozni GYF-et! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!