Keresés

Részletes keresés

verkli 15 Creative Commons License 2020.05.04 0 0 313

Egy politikus meghal, de csókos, Szent Péter közli lelkével, hogy választhat a paradicsom és a pokol között. Az előbbit ő maga mutatja meg. A jó lelkek, sétálgatnak, beszélgetnek, nevetgélnek. Politikus:ez uncsi. A sátátn körbekalauolja a birodalmán. Kaja, pia, szex-drog, rock-and-roll, orgiák, stb. Politikus: na, ez már döfi. Közli Szent Péterrel a döntését.

- Te tudod, fiam. Visszamegy a pokolba, az egyik részlegben  üstben főnek a bűnös lelkek, a másikban  nyárson sülnek, a harmadikban szöges korbáccsal verik őket a kisördögök. Sátán: melyiket választod fiam? Politikus: ez átverés! Legutóbb nem ezt láttam !

- Jaj, neked kell megmagyarázni, hogy mi az a választási kampány?

Előzmény: Gabriella871025 (300)
pobeda Creative Commons License 2020.05.02 0 0 312

Női ellenállás:

-Én nem menstruálok.

EZEKNEK???

v_peti Creative Commons License 2017.12.04 0 0 311

Lemaradt egy betű, na bumm!

Előzmény: James 42 (308)
Flacika Creative Commons License 2017.12.03 0 0 310

Előzmény: v_peti (307)
pobeda Creative Commons License 2017.12.01 0 0 309

Elvont vicc.

Előzmény: James 42 (308)
James 42 Creative Commons License 2017.12.01 0 0 308

Nem látom a tárgy jelét. Most akkor melyik nem rakja melyiket?

Előzmény: v_peti (307)
v_peti Creative Commons License 2017.11.30 0 0 307

-Miért nem rak izzósor Orbán Viktor a karácsonyfájára?

-Mert soros kapcsolású.

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 306

- Három szúnyog közül melyik a rendőr?
- ???
- Amelyik nyakon csíp!

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 1 305

Bemegy az indián a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar. Így szól a pincérhez:
- Én kérni kávé!
- OK főnök, rögtön hozom. - mondja a pincér.
Kihoz egy nagy bögre kávét, amit az indián egyhajtásra kiiszik. Ez után az indián fogja a bölényszart, feldobja a levegőbe és belelő a puskával a közepébe, majd elmegy. Másnap reggel az indián újra bemegy a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar és újra így szól a pincérhez:
- Én kérni kávé!
- Hohó, Főnök, mi még mindig a tegnapi hagyatékát pucoljuk, mi a franc folyik itt egyáltalán? Az indián szerényen mosolyogva így szól:
- Én járni topmenedzser tréning : Bemenni iroda, meginni kávé, szétlőni szar, ráhagyni többiekre takarítás és nap hátralevő részében eltűnni...

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 304

- Hogy hívják a szabadságon lévő indiánt?
- ???
- Üdülő Bika.

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 303

A tánctanár egy "politikustánc" nevű új gyakorlatot mutat be az osztálynak:
- Roppant egyszerű a koreográfia, könnyű megtanulni. Kezdem: három lépést előre, kettőt vissza, egyet jobbra, egyet balra, majd teljes fordulat...

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 -1 0 302

Gyurcsány Ferenc elutazik az Államokba látogatásra George Bush-hoz. A Missisipi mellett nagy piálás közepette megkérdezi Gyurcsány, hogy valójában most milyen pénzből isznak?
Erre Bush:
- Látod azt a hidat?
- Látom.
- A költségvetés a hídra 10 millió dollár volt, mi felépítettük 5 millió dollárért. Na, ebből iszunk.
Pár hónap múlva ugyanez a helyzet csak Magyarországon. Duna mellett nagy piálás.
Bush:
- Most igazándiból miből iszunk?
Gyurcsány:
- Látod azt a hidat a Dunán?
- Nem.
- Na, mi abból iszunk.

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 301

Egy repülőn utazik Reagan, Gorbacsov, Ceaucescu és Kádár. A pilóta egyszer csak bemondja a fedélzeti hangszórón, hogy műszaki hiba miatt el kell hagyni a gépet, de csak 4 ejtőernyő van, abból egy az övé.
Reagan:
- Hatalmas, gazdag ország elnöke vagyok, nekem túl kell élnem! - azzal fog egy ejtőernyőt, és kiugrik.
Gorbacsov:
- Hatalmas, jól felfegyverzett ország elnöke vagyok, nekem életben kell maradnom! - ő is fog egyet és kiugrik.
Ceaucescu:
- Én vagyok a Kárpátok géniusza, nekem túl kell élnem! - ő is kiugrik.
Kádár épp komoran le akar ülni, mikor a pilóta ugrás előtt megszólal:
- Ugorjon ember, a Kárpátok géniusza a poroltóval ugrott ki!

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 1 300

Szeretem a választási kampányokat.
Ilyenkor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 299

ENSZ az USA-hoz: Van egyáltalán bizonyítékuk, hogy az irakiak tömegpusztító fegyverekkel rendelkeznek?
USA: Természetesen. Megőriztük a számlákat.

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 298

A pártban észreveszik hogy egy elvtárs folyamatosan csomagokat kap. Kérdőre vonják:
- Honnan kapja a csomagokat?
- Tudja, a második világháborúban két zsidót bújtattam, és ők küldik hálából...
- De elvtárs, pártunk szabályzata tiltja az ilyen csomagok elfogadását. Ön olyan előrelátó, hát nem gondol a jövőjére?
- Dehogynem. Most is bújtatok kettőt...

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 297

Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk és megkérdi:
- Helló fiúk, mit csináltok itt?
- Épp a III. világháborút tervezzük.
- Igen? És mi a terv?
- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
- Egy biciklis postást? Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez:
- Ugye megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem érdekel?

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 296

Az ötvenes évek elején egy kisváros órásboltja előtt hosszú sor kígyózik. Az arra haladó öregasszony megkérdi a hátul állók egyikét, mire várnak.
- Órákat hoztak a Szovjetunióból.
A néni izgatottan felkiált:
- Engedjenek előre! Én ezer közül is megismerem a miénket!

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 295

A főnök levelet diktál a szőke titkárnőjének.
- Írja rá kérem a nevet, címet is a borítékra: Kovács Jenő, Pápa.
- Jé, ilyen nevű pápáról még nem is hallottam!

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 294

A szőke nő betelefonál a repülőtéri ügyfélszolgálatra:
- Jó napot! Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor indul Amerikába a Malév 2810-es gépe??
- Egy pillanat...
- Köszönöm szépen.

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 1 293

"- Ha cigányoznak cigány vagyok ,ha zsidóznak zsidó vagyok - mondta Gyurcsány Ferenc.
- De miniszterelnök úr, magát hazug tol vajozzák!!"

Gabriella871025 Creative Commons License 2017.11.02 0 0 292

Magyar hajósok felfedeznek egy új szigetet a Csendes-óceánban. A magyar politikusok rögtön kisajátítanák, és legnagyobbjaink, Gyurcsány, Kóka és Fodor akar elsőknek a szigetre lépni. Hazatérésük után a sajtó rögtön megrohanja őket. Fodor szipogva meséli:
- Alig hogy megérkeztünk, megalapítottuk a párt helyi tagozatát. Az első nap Gyurcsány erőszakolt meg, a második nap Kóka. A harmadik nap meg kizártak a pártból, mint büdös kurvát.

pobeda Creative Commons License 2017.08.23 0 0 291

Nőgyógyásznál:
- Doktor úr! Azt szeretném, ha a leendő gyerekem Mészáros Lőrincre hasonlítana.
A doki elkezdi kigombolni a sliccét.
- Doktor úr! Mit művel?
- Tele van a tököm Mészáros Lőrinccel.

James 42 Creative Commons License 2016.08.02 0 0 290

Nemrég hallottam egy politikai viccet valamelyik híradóban: Kósa Lajos azt mondta, hogy felszámolták a rendszerszintű korrupciót Magyarországon. Mármint hogy pont ők számolták fel...

Pistike Creative Commons License 2013.01.02 0 0 289

jó viccek :)

v_peti Creative Commons License 2012.10.15 0 0 288

A másik vicctopikban találtam, de szerintem ide is passzol ez az állítólag tuareg közmondás:

Ha a mozdonyvezető új utakat keres, a vonat kisiklik.

 

Pityubácsi Creative Commons License 2012.08.01 0 0 287

Szép eredmények a kisebbségi olimpián is. Eredményesen szerepel a magyarországi csapat a London külvárosában rendezett kisebbségi olimpián is. A megmérettetések ugyan csak holnap kezdődnek, hazánk fiai már 3 aranyat, 4 ezüstöt, 2 bronzot, 50 kiló vasat és fél tonna rezet szereztek. "Nem mink vótunk" - szerénykedett Kolompár Géza szövetségi edző a sajtótájékoztatón. Az összesített éremtáblázaton jelenleg első helyen állunk a nagy rivális Románia előtt, akik egyelőre nem érkeztek meg a helyszínre, mert az őket szállító vasúti kocsi Bukarestet elhagyva köddé vált.

Lodogi Pascal Creative Commons License 2012.07.10 0 0 286

Hát ez tényleg jó.

 

Hugh Grant egy brüsszeli páneurópai fórumon szólalt fel a magyar demokrácia védelmében. A konferenciát a Hír Tv tudósítása szerint a liberális-demokrata, valamint a két zöld EP-frakció támogatta, illetve megjelent Neelie Kroes európai uniós biztos is - adta hírül a Hír Tv.

 

 

 

Vasárnapra a kormány már össze is állította azt a tájékoztató anyagot, amiből "a sztár megismerheti a hazai médiaviszonyokat", egyedül csak a színész privát címét nem tudták még akkor.

 

Kumin Ferenc válaszközleményében gunyorosan megköszönte, hogy az MSZP megtalálta a brit színész rajongói címét. Hozzátette, hogy annak ellenére, hogy az ügy nem a legmagasabb prioritással szerepelt a napirenden, már sikerült postára adniük a sztárnak szánt angol nyelvű tájékoztatási anyagot.

 

Ez baromi jó, méghogy a hírcsárda vicces.

Ez a vicces....

Ekkora baromságot nem bírnék kitalálni magamtól.

Fasza...

Dulifuli Creative Commons License 2012.07.04 0 0 284

Időnként aktualizálja a nép a mindenkori közellenségre.

Előzmény: Augustine (283)
Augustine Creative Commons License 2012.07.04 0 0 283

Te azt én is 4-5 éve hallottam Gyurcsánnyal!

Előzmény: Törölt nick (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!