Keresés

Részletes keresés

akiaviragotszereti Creative Commons License 2006.09.18 0 0 44

"Mondom, várjuk a következőt, vajon mi lesz?"

 

Hamar megérkezett! :)

 

http://index.hu/politika/belfold/torok060917/

Előzmény: joby (31)
mutymurutty Creative Commons License 2006.09.15 0 0 43
Ha Feri veszélyt érez maga körül, azonnal jön a terrorveszéllyel való riogatás!
Commander Pepe Creative Commons License 2006.09.15 0 0 42

Mostanában egyre kevesebb dologban adok igazat Orbánnak, de ebben igen. Az ország fele nem fizet adót. Ha ezek után a rendesen fizetőket még jobban megsarcolják, azok is elmennek adót csalni. Mindenkinek csak egy élete van. Most akar normálisan élni, nem a ködös jövőben.

Ez nem bujtogatás, hanem tény. Még akkor is, ha persze a Fidesz nagyon örülne, ha bukna a Feri-csomag.

Előzmény: NICKTELEN (39)
Wic Creative Commons License 2006.09.15 0 0 41

nem bujtogatnak. tényeket közölnek.

 

az embereknek nincs pénze adóbefizetésre.

még a lakástörlesztést se tudják fizetni. idén 5000-en adták vissza a lakást, mert nem tudják fizetni a részleteket.

 

Létbiztonság MSZP módra.

 

Előzmény: NICKTELEN (39)
Wic Creative Commons License 2006.09.15 0 0 40

ja, az indexen meg vannak olyan balosok, akik szívesen látnák Orbánt egy fejjel rövidebbnek.

 

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (29)
NICKTELEN Creative Commons License 2006.09.15 0 0 39
Pokorni egyszerűen csak azt jelezte, hogy az emberek majd nem fogják befizetni az adójukat. Orbámn is azzal érvelt, hogy mindenki a feketegazdaság felé fog menekülni. Gyakorlatilag bujtogatnak.
fekete minden Creative Commons License 2006.09.15 0 0 38
Igazi bolsi maszopos riogatás.
A március 15.-ei eset sincs tisztázva.
Rohadt szemét banda.
z3 Creative Commons License 2006.09.15 0 0 37

Orbán valóban fasz, de szerintem nincs köze a CD-hez.

 

Itt rengeteg az önálló kretén. Idén megszámoltam 19 létező (2006) párt nevében fordul elő a Kisgazda szó és nem minden igazi utódéban van.

Előzmény: Első Polgár (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.15 0 0 36

A kiegyensúlyozccság jegyében a cuclib kurvaannyát is... Ennyi barom a világon nincs, mint Gyurcsány és Orbán csürhéi...

 

Mélyen meghajlok nagyságod és a kijelentésed súlya előtt!

Qrvára igaz, egyben röhejes és szomurú is.

:-(

:-)

 

Előzmény: Indián (16)
z3 Creative Commons License 2006.09.15 0 0 35
Kimaradt: A Kurucinfóra gondoltam.
Előzmény: z3 (34)
z3 Creative Commons License 2006.09.15 0 0 34
Azért ezt a kretén weblapot ne mérd ahhoz, amikor Frei főműsoridőben tette ezt, sőt megadta azt is, hogy kb mennyibe volna Orbán lelövetése.
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (29)
Commander Pepe Creative Commons License 2006.09.15 0 0 33

Van pár lehetőség.

 

1. Az Mszp csinálta, hogy a Fideszre kenje. Kinézem belőlük, bár nagyon veszélyes játék, mert ha kiderül az szopás. Nem mintha erre sok esély lenne, mert a rendőrség eltussolná. Bár a lelkes hívek közül sokan még ezt is elnéznék, csak azért, hogy a gonosz Viktor vissza ne jöjjön.

2. Az Mszp egy híve csinálta, hasonló okokból. A kockázat kisebb, hisz valószínűleg úgysem találnák meg, és ha igen, akkor is eltüntetnék az illetőt.

3. A Fidesz csinálta, aminek elsőre semmi értelmét nem látni. Bár lehet, hogy kombináltak egyet, és azt mondják, hogy a szocik csinálták azért, hogy a Fideszre tereljék a gyanút. Kinézem belőlük, bár nagyon veszélyes játék, mert ha kiderül az szopás. Az más kérdés, hogy ha kiderül, vajon hogy tálalnák a dolgot. Az Mszp-nek sem érdeke a rivális teljes megsemmisítése, mert szükségük van a démonra, akire mindent rákenhetnek. A  Fidesz lelkes hívei valószínűleg elnéznék, a cél szentesíti az eszközt címszóval.

4. A Fidesz egy híve csinálta. Az okok itt is hasonlóak, mint az előbb, de az is lehet, hogy egy vérgőzös barom csinálta, mert hülye, mint a segg.

5. Egy elkeseredett ember csinálta, aki azt hiszi, hogy ezzel elér bármit is. Nem fog.

6. Valaki más csinálta, olyan okból, amit nem ismerünk. Diákcsíny, pánikkeltés, stb.

 

Lehet választani!

spooler Creative Commons License 2006.09.15 0 0 32
A következő az lesz, hogy a Fidesz titkoszolgálati eszközökkel, közpénzen megfilyeltette őket, és kiderítették Gyurcsátor anyja nevét.
Előzmény: joby (31)
joby Creative Commons License 2006.09.15 0 0 31
Csakhogy!

Az MSZP ezt már többször eljátszotta, és amint írtam, már vártunk valami hasonlót!

Szóval, remélhetőleg már nem eszik meg ezt az emberek!

Mondom, várjuk a következőt, vajon mi lesz?

Hm....?
Előzmény: akiaviragotszereti (27)
Lazi Creative Commons License 2006.09.15 0 0 30

"olyan hibbantak, aki forradalomról"

 

Erről csak hibbant balosok ugatnak, de azok egyfolytában. Hátha fel lehet még hergelni valakit!

 

 

Népharag, az van! De ennek okát az elvtársaid tevékenységén kérd számon!

 

Lazi

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (29)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.09.15 0 0 29
Na persze. Mintha nem lennének ezen a fórumon is, a kurucinfón meg máshol is tucatjával olyan hibbantak, aki forradalomról, népharagról, Gyurcsány lelövéséről meg hasonlókról fantáziálnak. Az indexre posztolt forradalmi víziók és a mocskosfialának küldött fenyegető CD között nagyon vékony mentális határvonal van.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.15 0 0 28
Zseniális ötletem van: azonnal el kellene rabolni Orbán Viktort.
Eredmény:
1. nem nyilatkozik a finisben több hülyeséget
2. horngyulaszindróma lép fel és a sértett fél oldalára állnak a népek
Előzmény: Első Polgár (11)
akiaviragotszereti Creative Commons License 2006.09.15 0 0 27
Ez mar bevalt trukk Putyain is ezzel nyert, hogy a valsztas elotti allami unnepsegen terrorveszelyrol kiabalt, ezzel probalt szimpatiat kivivni maga melle. Neki bejott, es tavasszal Gyurcsanynak is... most ujra bedobtak a temat! :)
Előzmény: Zabosló (-)
Első Polgár Creative Commons License 2006.09.15 0 0 26
nem tok micsinalni, ez a ceg nem alkalmaz vallalkozokent
Előzmény: Indián (20)
joby Creative Commons License 2006.09.15 0 0 25
Gyurcsány, az MSZP meg az ő menetrendjük

Hát, igen!

Megérkezett, menetrendszerűen!

A tavaszi választások előtt a Klári meg a gyerekei voltak életveszélyben, meg Lendvait, Simont fenyegették meg!

Ja, és el ne felejtsük, hogy Gyurcsánynak a tudomására jutott, hogy a politikai naggyűlések helyszínein robbantanak majd!


Szóval, megérkezett, és már vártuk!

Most egy CD érkezett!

Nahát, nahát!

Gyurcsány, MSZP!

Bennetek nem lehet csalódni!

Várjuk a következőt!
ohrana Creative Commons License 2006.09.15 0 0 24
Bizonyos helyzetekben a fenyegetés, az irracionális félelem felkeltése, és annak ígérete, hogy majd én megvédlek a mumustól, célravezető.
Bár azt hiszem, ez akkor nem műxik, ha egy bohóc csinálja, akinek nincs tekintélye.

Én ezért tartok attól, hogy Gyurcsányt kicsinálják: ő lett a fekete bárány, akire a hatalom szempontjából lényegében nincs szükség. (Gyurcsány nem cél volt, hanem eszköz a hatalom megszerzéséhez, és megtartásához. Mert ugye, Lenin szerint mi is a politika célja?)
Szóval Gyurcsány körülbelül elért a lecserélhető állapotba, ha ehhez hozzávesszük, hogy egy tragikus esemény milyen jól hozna a konyhára, én bizony fogadnék egy komoly provokációra.
Aminek eredményeképpen Gyurcsány kivonható (ami a mostani választások szempontjából kifejezetten pozitív az MSZPnek), és a sajnálat, együttérzés felkelthető.

A Fidesz meg hülye ezek kivédéséhez, egy nyeretlen kétéves is ott és akkor szopatja be őket, ahol tudja.

o
Előzmény: P.I. (23)
P.I. Creative Commons License 2006.09.15 0 0 23
Hornnak is ezt kellett volna tennie 98-ban. Nem tette. Orbánékat berobbantották a hatalomba.
Előzmény: mutymurutty (14)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.15 0 0 22
Igazad van, szerintem sem illegitim a kormány, de hát én olyan butuska vagyok, miközben az ilyen gyűlésekre csak a szellemtörténet kolosszusai járnak.
Előzmény: Első Polgár (19)
lilaköd mámor Creative Commons License 2006.09.15 0 0 21
"Párizs, London, Nápoly
Ég már a bombáktól"

:DDDDDD

szlovák robbantók után
CD bomba
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Zabosló (-)
Indián Creative Commons License 2006.09.15 0 0 20
Hmmm... ki monta, hogy adót köll fizetned?
Előzmény: Első Polgár (19)
Első Polgár Creative Commons License 2006.09.15 0 0 19
aszonta, hogy illegitim a kormany. nem az.
mar megint a radikalis 20%hoz igazitja magat es nem az ingadozo 40%hoz.
politikai analfabeta, a legocskabb partallami trukkokkel szopatja szet Gyurcsany.
En meg fizethetem az adot ennek a kibaszott eloskodo nyugdijas , panelproli diktaturanak!
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.15 0 0 18

Ha egyszer, a hulye Orban kenyelmes tamadasi feluletet nyujt

 

 

Miért, ő küldte a CD-t?

Előzmény: HitetlenTamaska (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.15 0 0 17

Szvsz az még nem radikális, hogy kimondja, minden törvényes eszközt bedobnak, hogy megállítsák a kormány ámokfutását.

Az szoclib szavazók számára eleve az a radikális, ha Orbán megszólal.

Előzmény: Első Polgár (11)
Indián Creative Commons License 2006.09.15 0 0 16
A kiegyensúlyozccság jegyében a cuclib kurvaannyát is... Ennyi barom a világon nincs, mint Gyurcsány és Orbán csürhéi...
Előzmény: Első Polgár (11)
Coolibri Creative Commons License 2006.09.15 0 0 15

Éljen a kultúra!

Éljen a szép magyar beszéd!

Éljen Hiller Haver!

 

:)))

 

 

Előzmény: Első Polgár (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!