Keresés

Részletes keresés

Eavit Creative Commons License 2008.05.20 0 0 307
:)
nem semmi.
tényleg figyelemre méltó.
Előzmény: Törölt nick (306)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 306
Meg fogom kérni szeretett Édesapámat, hogy alkalomadtán szóljon néhány boldogító szót hozzátok.  Édesanyám - a Boldogságos Szűz - már sok évvel ezelőtt üzenetet intézett e fórumhoz: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=15636976&t=9005735
Előzmény: Eavit (292)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 301
Endike nőnemben :-)
Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 300
Milyen aranyos, hogy egykori magaddal legalább egyetértesz szivi :-)
Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 298
Akkor bocs :-)
Előzmény: Eavit (297)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 297
én az ilyen nevű nickre gondoltam. akitől nem félek.
Előzmény: Törölt nick (296)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 296
Nem kellene ám ennyire félni tőle. Rossz érzésed lesz, ha tényleg majd megjelenik.
Előzmény: Eavit (292)
miszne Creative Commons License 2008.05.19 0 0 295
:)))) Ja még nem tudja hogy hova lesz majd neki.... Éértem....:))
Előzmény: Eavit (294)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 294
ő még nincs a pubertásban. nem érintett a témában.
Előzmény: miszne (293)
miszne Creative Commons License 2008.05.19 0 0 293

No hát akkor elsőkézből megtudhatjuk a választ:

Kérlekszépen, hova tűnt a hónaljszőröd??

Áruld el, legyél oly kedves....


Előzmény: Törölt nick (291)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 292
már csak az hiányzik, hogy megjelenjen itt Úristen! is....
Előzmény: Törölt nick (291)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.19 0 0 291
Poénkodás, de csak félig. Mai napig tömegeket izgalomban tartó fontos probléma ez, milliók hite inoghat meg vagy erősödhet a kérdésre adott válasz folytán. Át kell érzenie mindekinek e felelősséget! Ezért ha érdekel az igazság, imáddal fodulj a mi Mennyei Atyánkhoz, vagy imádkozz a kérdéseddel édesanyámhoz a Boldogságos Szűz Máriához vagy Hozzám. Mi továbbítjuk, s a választ önnön szívedben fogod majd megtalálni - ott ahol a kérdés is életre kelt. Ne törődj az acsarkodókkal - aki kérdez, az meghallgattatik. Aki keres az találtatik. Ki mint él úgy ítél. Sok beszédnek sok az alja. Stb.
Előzmény: miszne (285)
prophet1 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 290
Szerintem csak a "jókat" olvasd el, a többit nem érdemes. :))
Előzmény: Eavit (288)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 289
öööö...izé.
Előzmény: Eavit (288)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 288
ez viszont egy jó meglátás!
na neki kell állnom átolvasni az egészet, mert biztos jókat írtatok.
Előzmény: Törölt nick (281)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 287
igazad van. :)
Előzmény: miszne (285)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 286
azért mert ezt a nicket megszűntettem. jobbára befejeztem a fórumozást is, néha használom infószerzésre. most is ezért léptem be és megakadt a szemem ezen a topikon. csak átfutottam, de van benne törölt nick, meg azért ízetlenkedés is.

amúgy én ezt humorosnak szántam. ilyen topikcímmel...viccelsz? röhej. :)
már nem emlékszem pontosan de sok baromságot hordtam itt össze az elején, jobbára a magam szórakoztatásra.
azóta felnőttem. :)
Előzmény: prophet1 (284)
miszne Creative Commons License 2008.05.19 0 0 285

Szerintem itt félig- meddig poénkodás folyt....talán mert nem éreztük át kellőképpen a kérdés súlyát... :)))
Meg mert - szó mi szó- egy ilyen topikcím után nehezen lehetne a témát komolyan venni...

Szerintem :)))))

Előzmény: Eavit (283)
prophet1 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 284
Hát ha nyitsz egy topikot, miért nem figyelsz rá, mi megy ott? :) Vagy pedig írd ki az "ajtóra", hogy : "házon kívül vagyok". :))
Előzmény: Eavit (283)
Eavit Creative Commons License 2008.05.19 0 0 283
te jó ég mi ment itt! és nem is figyeltem.
egyébként engem nem az érdekelt, hogy valójában nőtt-e ott neki valami, hanem, hogy a szobrokon, képeken hol van és hogy a művészek véleménye milyen alapon volt ez évszázadokon keresztül, illetve nem vagyok jártas a val-fil-ben és lehet akkoriban is szokás volt a szőrtelenítés, ha igen mondja meg valaki, mert akkor meg világos.
jó nagy mondat lett...
nazuna Creative Commons License 2008.04.14 0 0 282
- Látom :-) Az nem világos mi vele a bajod - de ha magyar nyelven elmondanád, bizonyára megértené mindenki ... még én is. Becsszóra fogalmam sincs milyen hátsó szándékokra célzol. Arra pedig nincs se időm se kedvem, hogy végigolvassam a topikba írók összes írásait, és találgassam vagy értelmezzem ki ki ellen mikor mit követett el. Oké hogy lehetnek az ide írók között akiknek morális elszámolni valója van egymással, de a többségnek ehhez semmi köze, mitöbb nem is akar belefolyni.

Hasonlóan vagyok a hitgyülis topikokkal, ahol olyan topikon túlmutató ismerettségek, történetek és szándékok munkálnak, amit én helyzetemnél fogva képtelen vagyok értelmezni. Bele olvasok néha, hogy kit milyen dolog (milyen marhaság) foglalkoztat, ki kit izélget, aztán rá se nézek hónapszámra. Továbbá vannak olyan ezotérikus, verselős, asztrológiai, homeopátiás, onanizálós és izélős topikok amik hidegen hagynak - némelyekről azt gondolom, hogy orvosi értelemben is problémásak, dehát nincs az előírva, hogy olvasnom kelljen őket (se hogy ők olvassanak engem), továbbá a személyiségzavar nem szerepelnek kizáró okként az MM-ben - igenis írhatnak ide skizofrének, pedofilok, mániások, vallási megszállottak, próféták (önjelöltek is!), melegek, kényszerbetegek és "normálisok" is ... amíg a szabályzat kereteit nem lépik túl.

Ha elmondod (nyiltan) miért bánt a topiktéma, és miért érzel kényszert olvasni, képes leszek azt felfogni. Így most a prűd anyukára emlékeztet a dolog, hogy "Jajj gyerekek, ne beszélgessetek erről a dologról!"
- Miért? És miről is?
Előzmény: Törölt nick (269)
prophet1 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 280
Nem azt mondtam, hogy mindenben....
Előzmény: Törölt nick (278)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 279

"szeretnelek kerni, hogy fejezd be az itteni munkassagodat"

Ezt mintha sikerült volna elérned az én jóváhagyásom nélkül..

Jó volt? Kellemes magömlésed támadt tőle? :-)

Érdekes emberek keltek ki a régi indexből, a régi netes beszélgető fórumokból.

No, béke legyen veled: Rasíd az "újmuszlim" :-D

Előzmény: mud (273)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 278

Ne, ne adj igazat nekem.

Nem lesz jó vége.

Előzmény: prophet1 (276)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.13 0 0 277
az altalad felkorbacsolt "vitaba", de ezt azert mar nem lehet megallni." 

Hogy is van ez? :-) Általam felkorbácsolt vita? Jajj ne már :-)

 

álommókus

 válasz | megnéz  2008.04.10 22:40:19  (215)

Felhozom, mert ez egy fontos kérdés. 

 

Eavit válasz | megnéz  2006.12.31 11:00:36 © (214)

misztérium.

Előzmény: Primőr (213)

 

Mit is korbácsoltam?

 

"Idejossz, leugatsz mindenkit, minositesz, szemelyeskedsz es meg neked all feljebb, ha valaki mersekletessegre probal inteni! "

 

Tán csak nem te vagy a topikgazda?

És tán mégsem sikerült elolvasni a Máté 7,5-öt, a Lukács 6,42-őt drága képmutató olvtársam?

Tán csak nem az a baj, hogy nem onnan ugatok,ahonnan kegyelmed?

Tán csak nem az a baj, hogy merészelek muszlimnak lenni, és egyben merészelek érteni olyasmihez, amihez kegyelmednek  halvány szellentése sem vagyon?

 

Igen, ez egy nyilvános fórum. Merészkedjen kend tovább, csak rajta.

 

Előzmény: mud (273)
prophet1 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 276
Igazat adok neked. De azért van itt még nem kevés topik, amelyekről szintén elmondható ez. De azért "világi" fórum ez, és nem egyházi. (Itt legalább van miből "megtérni" az illetőknek, míg az egyházi fórumok többségében már úgy eluralkodott a farizeizmus, mint Jézus korában az Ő tisztelt kortárs lelki népvezérein.)
Előzmény: Törölt nick (269)
miszne Creative Commons License 2008.04.13 0 0 275
;DDD

...
Előzmény: Pusztai Telivér (274)
Pusztai Telivér Creative Commons License 2008.04.13 0 0 274

Miért, ha a Biblia foglalkozhat Sámson hajával, mi miért ne foglalkozhatánk Jézus hónaljszőrzetével? Lehet, hogy itt valami titok lappang?! Csak még nem tudjuk, mi is az! :) Néhány lehetőség különféle felfogásban:

 

Dan Brown: Jézus hónaljszőrzetének DNS-vizsgálatából kideríthető lenne, hogy Barack Obama Krisztus élő leszármazottja?!

 

Sir Alex Sire, lepelkutató: Én tudom, hol van szőr. A torinói leplen.

 

Alternatív magyarságkutató: Hol lenne? A párthus heceg szőrét szittya táltosok beleszőtték István koronázási leplébe, hogy óvja Magyarországot.

 

Unitáriusok: A hónaljszőrzet egyértelműen bizonyítaná, hogy Jézus ember volt, a trinitáriusok bálványimádók, akik mind el fognak kárhozni. A pápa titkolja az igazságot.

 

Blikk: Zsanett vendéghaja tényleg Krisztus hónaljszőrzetéből készült? Az ügyészség a Vatikánra vár.

 

Vatikán: Az összegyűjtött hónaljszőrzet-ereklyék tudományos vizsgálata 3 laborban megkezdődött, első eredmények 2020 körülre várhatóak. De a szinte biztos, hogy az igazi szőrmaradványok az Anyaszentegyház tulajdonában vannak.

 

Protestánsok: A pápisták szőrt akarnak imádni isten helyett.

 

Muszlimok: Jézus próféta igaz muszlim volt, igaz muszlim módjára borotválkozott, de a zsidók ellopták a szőrét. Vissza kell szerezni Jeruzsálemet, mert ott van elrejtve.

 

Löw rabbi: Valójában én tudom, hol van, mert az ük-ük-ük apám vágta le neki. Szegény már rövidlátó volt, és összekeverte az előbőrrel...

 

Hajas László mesterfodrász: Hm, pedig lett volna erre is egy ötletem...

Előzmény: miszne (272)
mud Creative Commons License 2008.04.13 0 0 273

"Továbbra is azt állítom, hogy gusztustalan, sőt aljas szándékok vezérlik ezt a topikot."

 

Megfogadtam, hogy tobbet nem szolok bele ebbe az altalad felkorbacsolt "vitaba", de ezt azert mar nem lehet megallni. Idejossz, leugatsz mindenkit, minositesz, szemelyeskedsz es meg neked all feljebb, ha valaki mersekletessegre probal inteni!

Teljesen egyetertek nazunaval es jomagam is arra probaltam utalni, hogy egyaltalan nem muszaj idejonni es velemenyt mondani, de ha megis megteszed, akkor tartsd tiszteletben masok velemenyet is. Bar nem ismerlek, de az itteni szereplesed alapjan egy pszichiatriai eset vagy, ami csapong egy tizeves ujjmutogatasos infantilizmusa valamint egy ujmuzulman vélt serelmei alapjan torteno amokfutasa kozott. Visszaterve a kiindulo mondatra, szeretnelek kerni, hogy fejezd be az itteni munkassagodat, ha ez tovabbra is abban merul ki, aminek eddig is tanui voltunk. Ez egy nyilvanos forum, ahol még egy vallas topikban sincs szukseg arra, hogy az uri es kevesbe uri kozonseg egy onjelolt dervis öncélú észosztását legyen kenyszeru hallgatni, az ehhez kapcsolodo kirohanasokkal egybekotve.

Előzmény: Törölt nick (269)
miszne Creative Commons License 2008.04.12 0 0 272
...elképzelem, hogy mondjuk valaki először jár a valfil fórumon, és meglátja ezt a topikcímet! :DD emmán a vég. :)))
Előzmény: miszne (271)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!