Keresés

Részletes keresés

maci18 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 226
lattam, edes volt. meg fogjak adfni
Előzmény: Csibito (224)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.06 0 0 225
SAJNA NEM LÁTTAM...kár!
Előzmény: Csibito (224)
Csibito Creative Commons License 2007.03.05 0 0 224

 

  Látta valaki 03.04-én 21 órától az Animal Planeten a Steve-ről szóló műsorokat? Meghatóan aranyos volt!

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 223
Köszi!
Előzmény: ciklamen777 (222)
ciklamen777 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 222
Sz.Zoe-nak:3.5-600 Ft.körül.Fent van az emeleten,de ennyire emlékszem.8Több könyvet is rendeltem,ezért nem tudom ennél pontosabban,de ekörül van,biztosan.
Előzmény: Törölt nick (221)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 221
...milyen árban van?
Előzmény: ciklamen777 (220)
ciklamen777 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 220
Böngésztem az Antikvárium.hu-t és az Újdonságok rovaton belül,egész véletlenül rátaláltam Steve és Terry Irwin korábban kiadott könyvére,amely tele van képekkel és sok-sok szöveggel.Már(két nap alatt) ki is hozta a futárszolgálatuk,akkor kellett fizetni.Erről a könyvről már tudtam,csak azt nem,hogy magyarul is megjelent már.Akit érdekel,azok számára üzentem.Kedves emlék,ill.ajándék lehet így karácsony körül annak,aki értékeli.
maci18 Creative Commons License 2006.11.08 0 0 219

mi is. fess csak!

korai volt, de sokan halnak meg koran, es eleg veszelyes dolgot csinalt. 

Előzmény: Törölt nick (218)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.08 0 0 218
Nagyon váratlanul ért Steve halála,olyan furcsa hogy egy ember akin látszik az élet szeretete ilyen tragikus hirtelenséggel meghal...ugyanakkor,valahol mégis úgy érzem,egy ilyen halál "szebb"az ő esetében-ha lehet ilyet mondani!-mintha rákban,autóbalesetben,stb.halt volna meg.
Csak az időpont volt kissé túl korai...
Én festőművész/nő/vagyok,s tervezek egy képet Steve emlékére.
Birtam a fazont!
aktedron Creative Commons License 2006.11.08 0 0 217

 

 

 Így jár ki kikezd a természettel!

ciklamen777 Creative Commons License 2006.10.24 0 0 216
Jó,de melyik folyónál?Melyik jöhet számításba?Jelöletlen a sírja?
eigle Creative Commons License 2006.10.20 0 0 215
A folyonak/?/mellekagaban egy kis obolben van eltemetve Steve egy ugynevezett krokodiltanyan.
Előzmény: 3xcess (204)
Dulifuli Creative Commons License 2006.10.15 0 0 214
Ezt tudom, de azért a Discovery-hez is volt némi köze, ha jól tudom, ráadásul nem csak Neki, hanem az Animal Planetnek is.
Sajnos, a mostani lakhelyemen nem jön az Animal Planet. Mindenesetre köszönöm a válasz, de szeretném a figyelmetekbe ajánlani a hozzászólások fejlécén látható "válasz" linket!
Előzmény: 3xcess (212)
ciklamen777 Creative Commons License 2006.10.14 0 0 213

Természetesen az Animal Planeten.Délelőttönként pedig,-de ezt biztosan tudjátok-,naponta egy-egy órás műsorát vetítik. Ezt még a halála előtt kezdték el,csak rövid időre megszakították.Négy részletben kerül vetítésre,közben szünetekkel.A Krokodilvadász- sorozat is a fenti csatornán található,minden d.e.10-11 óráig.Erre írtam,hogy én mára már a kilencedik 240 perces videofelvételnél tartok,és még sokáig tart.Egyébként nagyon sokat lehet tanulni belőlük,ugyanis a világon élő sok-sok állatfajtát mutatja be Steve az élőhelyükön.(Szombaton és vasárnap is vetítik.)

Aki tudja,nézze meg,érdemes!  Üdv.Ciklamen

3xcess Creative Commons License 2006.10.13 0 0 212
Általában az Animal Planet "sztárja" volt Steve.
Dulifuli Creative Commons License 2006.10.13 0 0 211
Oké, hogy kedden, de melyik adón?
Előzmény: ciklamen777 (210)
ciklamen777 Creative Commons License 2006.10.12 0 0 210

Ti tudjátok,hogy minden kedden 21 órakor "Újfajta állatorvosok" címmel Steve Irwin is közreműködik a gyógyításban,mint megfigyelő és segítő? Vagy lehet,hogy már nyitott kapukat döngetek és  Ti is ugyanúgy tudjátok és nézitek,mint én? Akkor bocs.,és sziasztok.Kellemes emlékezést!

szityka Creative Commons License 2006.10.06 0 0 209

OFF

szia Maci, te letelepedni fogsz?gondolom igen, mert diploma honositasrol es pontszamokrol beszelsz. de neked elnek itt rokonaid , nem?azzal sok mindent el tudsz erni. nem tudom hogy mennyire melyultel el a lehetosegekben.

En 2004ben jottem ki egy sima student visaval, ennyi. Tanulni, itt eldegelni es vilagot latni jottem. nekem nem cel az itt maradas, szoval en nem honositok se diplomat, se semmit :)ha van vmi kerdesed, tudod az emailem, irj oda!

udv. sz

ON

Előzmény: maci18 (206)
Csibito Creative Commons License 2006.10.04 0 0 208
A videó valami gyönyörű! Nem tudom, hányszor bőgtem el magam, míg néztem, de nem egyszer, az biztos! Fantasztikus, milyen erő van ebben a nőben! Érzem, hogy jól fogja tovább vinni az életét, nevelni a gyermekeket, és vezetni, bővíteni az állatkertet. Sok sikert kívánok hozzá Neki innen a messzi távolból!
Előzmény: 3xcess (199)
ciklamen777 Creative Commons License 2006.10.02 0 0 207

Kedvesek vagytok,hogy a hiányzó felvilágosításokkal a fórumon keresztül sokunk segítségére siettetek.Mint már írtam,nem tudok angolul,így az interjut megtaláltam,de csak Terry fájdalmát láttam hosszan,amit nagyon nehéz volt végignézni,elviselni,mert azt hiszem mindnyájunkat,akik láttuk,pláne,akik értették,igen megrázó volt.A szavak márcsak fokozták volna az egyéni fájdalmamat,együttérzésemet.Szerencsére,már a hatodik video-kazettát koptatom a Tv-ben a vele ,családjával és baráti segítőivel lejátszott filmekről,melyeket remélem,még sokáig  láthatunk -naponta.(később DVD-re átvetetem.)

Üdv.mindenkinekés köszönöm.Ha újat tudtok,kérlek jelezzétek!

maci18 Creative Commons License 2006.10.02 0 0 206

a megemlekezes gyonyoru volt. nagyon meghato es kedves. en vegig krokikonnyeket hullattam.

az interju is nagyon szep volt. a google-on  van meg  7 perc, ami az 50percesbe nem kerult be.

az abc-vel keszult interjutmegtalalta mar valaki a neten?

 

bocs, de szeretnenm megkerdezni, bar ez off, hogy hogyan kerultel ki ausztraliaba?

mert mi most inteznek, de baromi bonyolult a diploma honositasa meg igy 130ponttal is

Előzmény: szityka (205)
szityka Creative Commons License 2006.10.01 0 0 205

Lattam a Terrivel keszult riportot. Szivszorito.

En is igy gondolom, hogy az a felvetel soha nem fog nyilvanossagra kerulni.(mindannak ellenere, hogy ugy tudom befejeztek azt a filmet)

Sirjat biztosan csak csaladja es baratai tudjak hol van, nem hiaba edesapja nem szerette volna eloszor a nyilvanos temetest. Ezert is volt szuk, csaladi korben.

Az itteni hiradokban legi felveteleket mutattak, feher sator alatt tartottak meg a csaladi megemlekezest. Az Australia Zoo-ban tartott 5500fos megemlekezes egyszeruen gyonyoru es meghato volt. Meltoan bucsuztak tole csaladja, baratai, munkatarsai es akik elismertek, szerettek.

Lett volna lehetsegem elmenni,de sajnos olyan gyorsan elfogytak a "belepojegyek", hogy eselyet sem lattam.

Egeszen addig a napig mindennap kovettem az aktualis hireket, de aznap a tv-t is alig kapcsoltam be, nem ment. Ugyhogy jo par nappal kesobb neztem meg a megemlekezest.

Sajnalom, hogy ez tortent, nagyon sajnalom!

udv. sz

3xcess Creative Commons License 2006.09.30 0 0 204
Terri Irwin az interjúban elmondja, hogy csak egy "maroknyi" ember tudja hogy hol nyugszik Steve, ahogy azt még az életében megbeszélték. Steve Irwin mindig sejtette, hogy idő előtt távozni fog, sokszor beszéltek erről egymással és voltak erre vonatkozó óhajai is. Többek között hogy mivel életében annyira "szem előttl" volt, a halálában inkább a magányt és nyugalmat szeretné.
Terri azt is elmondta, hogy nem látta a végzetes balesetet bemutató felvételt, és hogy soha nem fogja engedni hogy adásba kerüljön, egyszerűen nem látja semmi célját vagy értelmét.
Érdemes végignézni az 50 perces interjút.
ciklamen777 Creative Commons License 2006.09.30 0 0 203
Szityka! Hálás vagyok,hogy gondoltál rám.Az általad küldött hely-megjelölésen tényleg sokmindent találtam.Köszönöm,és arra kérlek Téged és a többieket,ha bemutatják az utolsó felvételt róla,-a rájával történt szerencsétlen harcát-,kérem Tőletek,feltétlenül jelezzétek.Köszönöm előre is.Legalább megsirathatjuk mindnyájan,ez a legkevesebb,amit megérdemel.A temetésén úgysem lehettünk ott.Ti láttátok már a sírját képen?Én még nem.Itthon ez nem érdekes az újságoknak,csak a jelentéktelen ,gyakorta érdektelen cikkek.Talán a National Geographic-ban majd megjelenik,de mikor?Üdv.
szityka Creative Commons License 2006.09.29 0 0 202

 

 

Ciklamen, probald meg ezt az oldalt. Ha ez az oldal bejon, akkor rengeteg mindent fogsz talalni.

udv.

szityka

 

http://www.news.com.au/couriermail/indepth/section/0,,5008740,00.html

Előzmény: ciklamen777 (200)
3xcess Creative Commons License 2006.09.28 0 0 201
Sovány vígasz, de ő többet élt a 44 éve alatt mint mi akár 120 év alatt fogunk.
ciklamen777 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 200

Szityka és a többiek! Köszönöm a gyors választ tőletek,sajnos nem volt szerencsém,mert nem jön be a jelzett lap.Ez az én formám.Azzal vígasztalódom,hogy naponta felveszem az Animal Planet Krokodilvadász adásait,és jóvoltotokból a búcsúünnepséget is sikerült rögzítenem az általatok megadott időben és helyen .

Ezt az embert ,munkáját és előadásmódját akkor is mindig megnéztem lelkesen,amikor még el sem tudtuk volna képzelni,hogy - telve életerővel,lelkesedéssel és páratlan elkötelettségével- elhagy minket.Sokan nem tudjuk még elfogadni a tényt a személyes ismerőseim körében sem.Mit vétett a világnak,hogy nem élhette tovább a mindenki által elismert hasznos életét?!

Na,szervusztok!

3xcess Creative Commons License 2006.09.28 0 0 199
A Terri Irwin interjú nem internet explorert és windowst használóknak:

http://video.google.com/videoplay?docid=-6344506678641907015
3xcess Creative Commons License 2006.09.28 0 0 198
http://abclocal.go.com/wls/story?section=nation_world&id=4602822
szityka Creative Commons License 2006.09.28 0 0 197

Nem tudom lattatok e, remelem meg tudjatok nyitni.

Ime Terri Irwin elso es egyben bucsuzo nyilatkozata.

Kiemelnem, hogy elso, mivel egyik hozzaszolasomban meg szeptember elejen, Steve halala utan, megirtam, hogy felhaborit, hogy a magyar internetes cikkirok, mar akkor irtak Terri mit nyilatkozott. Hat ennyit errol, de eljott az igazi nyilakozas ideje is.

Ime:

 

 

http://ninemsn.video.msn.com/v/en-au/v.htm?f=39&g=f31de5da-91dc-4816-97dd-18c874edda32&p=aunews_aunationalninenews&t=s29&mediaid=26095

 

http://ninemsn.video.msn.com/v/en-au/v.htm?f=39&g=c170013d-a540-464e-ba18-70594406bbd3&p=aunews_aunationalninenews&t=s29&mediaid=26100

 

 

Kedves Ciklamen, utolso hozzaszolasodra azt is irhatnam, hogy szambol vetted ki a szot. Nekem is sok joleso erzest okozott ez a topic.

Sajnalatos, hogy ilyen esemeny kapcsan kezdtem kutatni keresni a hireket Stevevel kapcsolatban.Remelem tudtam segiteni es nyujtani vmit!

Minden jot Sracok, minden jot Crikey!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!