Keresés

Részletes keresés

Bsandor80 Creative Commons License 2011.09.14 0 0 148

Üdv Mindenkinek! A szóban forgó (636N) PDA-m kijelzője betört. Egyébként tökéletesen működött!

Eladnám alkatrésznek, ha vkit esetleg érdekelne. Megvan minden tartozéka: hálózati/autós töltő, bölcső ( kb.2éves utgy akksi van benne )...

 

lotht Creative Commons License 2011.08.21 0 0 147

Jónapot. Érezhetően rövidebb ideig használható az A636N akkuja pár év után. Valami ötlet a regenerálásra? De inkább egy pótakku beszerzése lenne időszerű, merre keressem? (Budapest)

StMiklos Creative Commons License 2011.04.16 0 0 146

Szevasz!

Kénytelen vagyok felhívni a figyelmedet a topic fejlécében írottakra:

GPS, PDA, térképszoftverek, egyéb bigyók GPS, PDA, jogtiszta térképszoftverek és egyéb bigyók topikjainak fóruma
Warezolás=nick- és hozzászólástörlés

 

 Egyébként azért nem indul, mert az SD kártyának van egy "gyártási száma", ez bele van dolgozva az eredeti jogtiszta navigációs szoftverbe és az ellenőrzésnél elakad.

Még ha a jogtiszta szoftvered másolod egy másik kártyára fentiek miatt még az sem futna...

   Üdv, szép napot: StMiklos

 

Előzmény: symbolic (143)
Lacerta Creative Commons License 2011.04.16 0 0 145

Szia!

 

Ha még aktuális, lehet hogy érdekelne az a636 alaplap.

Előzmény: xotom68 (139)
baro.hu Creative Commons License 2011.03.28 0 0 144

Szia Laszlo25!

 

Nekem meg tönkrement az alaplap amit csak aztuán tudtam meg, hogy vettem hozzá egy másik kijelzőt. Ami ha aktuális még akkor eladó.

 

Üdv.: Csabi

Előzmény: Laszlo25 (142)
symbolic Creative Commons License 2011.03.25 0 0 143

Sziasztok.

A tárgyi PNA-ra akarok felrakni egy IGO8-at, de akármit próbálok mindig hibaüzenettel elszál. Egyik verzional programfutási hibat ir ki, másiknál adatbázis hibát és kéri hogy tegyem be az eredeti igo SD kártyát :) stb.

Van valami trükkje a "telepítésnek"? Mert más tipusu GPS készülékekeről a működő (hackelt) igokat probálom másolni, és egyszerűen ezen meg nem indul... :(

Laszlo25 Creative Commons License 2011.03.07 0 0 142

Üdv mindenkinek,

Nekem van egy A636N-esem, kijelzőt keresek hozzá. Az enyém elrepedt és igy lett egy folt rajta, egyébként mükszik.

Megköszönném ha tudna valaki segíteni!

Laci

baro.hu Creative Commons License 2011.01.18 0 0 141

Szia xotom68!

 

Csak most néztem be a fórumra, köszönöm de már nem aktuális a vásárlás.

 

Üdv.: Csabi

Előzmény: xotom68 (140)
xotom68 Creative Commons License 2010.12.07 0 0 140

T. Csabi!

 

Ha még keresel alaplapot lásd hozzászólásod felett.

Előzmény: baro.hu (138)
xotom68 Creative Commons License 2010.12.07 0 0 139

Eladó Asus A636N pda, igo 8-at tartalmazó 2 GB-os kártyával.
A készülék kijelző sérülése miatt vettem egy sima 636-ost -mely szintén jól működött- és átrakattam a lcd-t az újabb N-es készülékbe. Két akkumulátor van a készülékhez.
Így adom mellé a sima 636-ost esetleges alkatrésznek.

A gépen a russa is fel van pakolva is túrára és geocachingre alkalmas.

Továbbá tartalék szivargyújtó töltő és övre szerelhető Case logic tok is van hozzá. Autós készlete gyári és valahol talán még bicikli kormányra szerelhető adapter is van hozzá.

 

 

Processzor: 461 MHz Intel XScale
Operációs rendszer: Windows Mobile 5
Kijelző: 240x320 méretű 65 ezer szín megjelenítésére alkalmas érintésérzékeny LCD
Memória: 128 MB Flash ROM, 64 MB SDRAM
Bővíthetőség: Egy SD bővítőhely.
Méretek: 122mm x 73,2mm x 18,8mm
Súly: Elemmel 186g

baro.hu Creative Commons License 2010.09.21 0 0 138
Sziasztok!

Asus 636-os PDA-m van, az alaplap tönkrement. Van esetleg valaki aki tudna eladó alaplapot? Akár 636N is lehet.

Üdv.: Csabi
MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 137

Eladó ASUS A649 alkatrészek:

Készülékház(első, hátsó boritó)

Akkufedél,

Dumi dugók a csavarok fölé,

Jack dugó műanyag takarója,

Gombsor,

Gombok elektronikája,

Autós tartó töltővel

Hálózati töltő USB kábellel.

Belső hangszóró modul,

Magyaritás CD licenszel,

Hibás alaplap (ASUS képernyő bejön, aztán setovább). Hard reset bejön, de a jelenség nem múlik el. Plusz le lett forrasztva az alaplapi elem egyik csatlakozója a HARDHARD reset céljából, de igy sem lett jobb.

Ceruza

Akksi (1 éves, nagyon sokat bir!!!)

 

Vételi ajánlatokat ár megjelölésével a következő email cimre várom:

renato @ maffia . hu  (kéretik egybe irni)

 

Postán v személyesen Esztergom környékén.

 

A 639es minden csatlakozója megegyezik a 636oséval, továbbá az autós tartó is tökéletesen kompatibilis vele.  

MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.19 0 0 136
Nekem van egy, karcmentes, pixelhibamentes. Mennyit kinálsz érte?
Előzmény: Hergel (135)
Hergel Creative Commons License 2009.08.15 0 0 135
Megrepedt, eltört a kijelzőm.Tud valaki segíteni beszerezni egy lcd kijelzőt?
Csaba_F Creative Commons License 2009.08.14 0 0 134
Töltőn előtte is működött rendesen?
Előzmény: MuchACHO79 (133)
MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 133

Köszönöm, jómagam is folyamatirányító mérnök vagyok, már átkötöttem volna a mikrokapcslót ha az lenne a baj.

Még egy furcsaságra rájöttem.

-Nem lehet bekapcsolni, mert mindig kikapcsol a kék képernyő 3 másodperces animációja után

-Ha rádugom töltőre bekapcsol, és használható

-Ha leveszem bekapcsolás után töltőről azt jelzi az akksi tele, és most pl 3 órán át volt készenlétben, minden nemű fagyás, vagy ujraindulás nélkül...

 

Vicces mi?

Előzmény: Csaba_F (132)
Csaba_F Creative Commons License 2009.08.14 0 0 132
Egyenlőre ezt találtam:
...(a mikrókapcsolót kell rövidre zárni)...
...Torx csavarok tartják össze, ami a legmezeibb csavarhúzókészletben nem mindig szokott lenni Ezen túl minden oldalon vannak kis bepattanó fülek (valahol van egy-két kép, hogy hol, hogy neadjisten késöbb ne kelljen keresgélni). Utána se szabad kapkodni, mert a hátlapi gps szalagkábelét is le kell húzni.
Előzmény: Csaba_F (131)
Csaba_F Creative Commons License 2009.08.14 0 0 131
Ennyire behalt gépről még nem hallottam.
Az enyém több, mint egy éve kezdte el csinálni, a paír lapocska használ, azóta kb havonta kapcsol ki, de akkor egymás után 3-4-szer.

Garancia nélkül fogalmam sincs mennyibe kerülhet egy új alaplap, de javaslom, hogy kösd ki/köttesd ki a mikrókapcsolót. Vidd el egy rádió TV műszerészhez, olcsó pénzért megcsinálja.

Mindjárt megkeresem és becopyzom a javítás pontos menetéről szóló leírást
Előzmény: MuchACHO79 (129)
MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 130
Pontosan...
Előzmény: Csaba_F (126)
MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.14 0 0 129

Gyanitom alaplap hibás lesz, az meg gondolom én nem olcsó mutatvány.

Hiába teszek papirgalacsint a kis kapcsoló fölé a hiba ugyanaz. Most már be sem tudom kapcsolni a készüléket.

Resettel bejön a kék képernyő, animáció, aztán kikapcsol. Nyomkodtam a bekapcsoló gombot, de ugyanez. Nem jön be a windows képernyő :( Viszont ha leveszem az akkufedelet akkor még resettel sem kapcsol be, tehát nem az a baja :(

Csaba_F Creative Commons License 2009.08.13 0 0 128
Sokaknak alaplap cseréje után is előjött ugyanez a hiba.

Vannak olyan elméletek -ami a szakszerű szerelés követelménye miatt kevesen valósítottak meg a gyakorlatban-, hogy az akkutartó fedelet érzékelő mikrókapcsoló kontakthibás.
Addig is aki nem akarja széttúrni, forrasztgatni a masináját, az akkufedél alá papírdarabkákat ékel be, s így hónapokra megszünik a hiba.
Előzmény: Amtibácsi (127)
Amtibácsi Creative Commons License 2009.08.12 0 0 127
Szerintem alaplap. Az enyém is csinálta, de szerencsére leejtettem, így végleg behalt :-)
Előzmény: Csaba_F (126)
Csaba_F Creative Commons License 2009.08.12 0 0 126
Szia!
Ha jól értelmezem, akkor:
Alkalmazás közben sötét lesz a képernyő, bekapcs gomb megnyomása után életre kell a kütyű, viszont úgy indul el, mint egy soft reset után?
Előzmény: MuchACHO79 (122)
MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 124
Mindegy ennek, kifagy csak úgy is, de IGOval határozottan többször!
MuchACHO79 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 122

Jónapot!

 

A636, probléma a következő: Akksi feltöltve (1 éves), gép bekapcsol, elinditok valami szoftvert, fut egy darabig aztán asus képernyő. Akksi tele továbbra is (ha nem inditok programokat 2 órát simán kibir). Elinditom Igo-t, fut 3-4 percig, gép kikapcsol. Bekapcsolásnál megint asus képernyő. Időnként mintha a magyaritás eltűnne róla, vagy start menü angol, ikonok magyarok. Volt hard reset, soft reset, ujratelepités, a hiba nem szűnik meg. Gari lejárt, szerintetek kuka?

GáborPécs Creative Commons License 2009.07.08 0 0 121
Köszi, megpróbálom ezt is akkor hátha....

Valahonnan letölthető a 8-as verzió?
Előzmény: Smíró (120)
Smíró Creative Commons License 2009.07.06 0 0 120
Az igo8 szinte összes verzióját próbáltam a gépemen, fut az rendesen. A 2006-ot teljesen le kell törölni, nekem HR után lett jó. Ami lényeges: ha felraktad a 8-as verziót, az utcanév görgetésből vedd ki a pipát. Ha 1-2 Km után fagytál ki, akkor ez (is) lehet az oka. Egy berepüléssel, vagy szimulációval le is tesztelheted, ha nem fagy be, akkor ez volt a bajság.)
Előzmény: GáborPécs (119)
GáborPécs Creative Commons License 2009.07.06 0 0 119
Sziasztok!

1000éve jártam erre, de most ismét egy kérdés navigált ide:)

A636N-en próbálta már valaki az iGo8-at használni? Nekem próbálták rátenni de fagy:( Valami ötlet van rá esetleg?

Illetve iGo 2006plus frissítése hol és hogyan oldható meg? Pl ha nem vásárolt a szoftver?:) Én már így vettem kompletten ez is igaz.

köszi előre is.


üdv
Smíró Creative Commons License 2009.06.01 0 0 118
A Lang(uage) mappában van valamilyen tömörített fájl? Mert lenni kell, mondjuk a Hungarian-nak.
Előzmény: botigta (113)
Smíró Creative Commons License 2009.06.01 0 0 117
Szoktál netezni rajta? Nálam ugyanezt a hibát írta ki az imént. Töröltem:
Intéző/Windows/Profiles/qest-ben mindhárom mappa tartalmát. Meg fogsz lepődni, mennyi szar van mögötte!

Ezután a Settingsben a System fül mögött aMemoryt nyisd meg és a Running programból mindent törölj. Ez menet közbeni fagyásnál is segít, pár gombnyomás és nyomás :-)) tovább.

A fentiek után nem árt egy reset cerkával és fut is, mint az nyúl.
Előzmény: tonnni (114)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!