Keresés

Részletes keresés

csuaro Creative Commons License 2013.11.24 0 0 763

Az email amin érdeklődni lehet    csukonyiaron@freemail.hu

csuaro Creative Commons License 2013.11.24 0 0 762

Eladó 1 éves alig használt SIGMA SD15 Váz és 18-50 objektív!Fotótáskával +2 akkumulátorral

100.000Ft

scatti Creative Commons License 2013.11.22 0 0 761

Eladó egy infra fotózásra is alakalmas Sigma digitális szett:
Sigma SD 14 váz kb:8-9000 expo,
Sigma 15-30mm F3.5-4.5 EX DG,
Sigma 17-70mm F2.8-4.5 macro DC,
Sigma 20-40mm fix F2.8 EX DG,
Sigma 100-300mm F4.5-6.7 (F4.5-5.6)
Az objektívek vadi új állapotúak, a váz is szép, megkímélt. Mindenhez megvannak a dobozok, kupakok, tokok, papírok, stb. + 72mm infra szűrő + Cokin P szűrőtartó Cokin infraszűrővel. irányára 285000 ft. Ha ezen a forumon valakit érdekel külön is megválnék bármelyik objektívektől.

kraj0412 Creative Commons License 2012.11.20 0 0 760

Sziasztok! Van egy eladó új Sigma 70-200mm F2.8 II APO EX DG Macro objektívem. Teljesen új, egy hozzá nem értő rokonomtól kaptam külföldről, de sajnos az állítottal ellentétben nem Nikon bajonettes, hanem SIGMA SA illetve KPR. Mielőtt valaki javasolná, sajnos nincs lehetőség arra, hogy visszavitessem. Viszont makulátlan, csak a dobozból volt kivéve lényegében. Ha esetleg valakit érdekelne egy ilyen csatolófelületű objektív, kérem írjon e-mail-t, a címem publikus. 

foveon Creative Commons License 2012.11.13 0 0 759

hu ha erdekelne a dslr vilag akkor tuti raugranek (no persze akkor mar reg lenne is...;) de telleg jo a cucc, plane ennyiert.

 

Előzmény: bestpixel (758)
bestpixel Creative Commons License 2012.11.13 0 0 758

 ÁRCSÖKKENÉS!


Eladó:

- Sigma SD15 gépváz: 89 900 Ft,

- Sigma 18-50 mm F2,8-4,5 DC OS HSM zoom objektív: 24 900 Ft,

- Sigma 50-200 mm F4-5,6 DC OS HSM zoom objektív: 29 900 Ft,

- Sigma PG-21 portrémarkolat (kb. 6 hónap magyar garanciával, Sigma SD14-hez is jó): 49 900 Ft,

- 8 GB és 16 GB SanDisk Extreme SDHC memóriakártyák (kb. 6-8 hónap magyar garanciával): 3000, 4000 Ft,

- 10 szett LCD védőfólia (1000 Ft),

- fotós táska: (2000 Ft).

 

Ár egyben: 299 000 Ft helyett csak 199 000 Ft.


Előzmény: bestpixel (757)
bestpixel Creative Commons License 2012.11.07 0 0 757

 Egységenként beáraztam.


Eladó:

- Sigma SD15 gépváz: 149 900 Ft,

- Sigma 18-50 mm F2,8-4,5 DC OS HSM zoom objektív: 39 900 Ft,

- Sigma 50-200 mm F4-5,6 DC OS HSM zoom objektív: 49 900 Ft,

- Sigma PG-21 portrémarkolat (kb. 6 hónap magyar garanciával, Sigma SD14-hez is jó): 54 900 Ft,

- 8 GB és 16 GB SanDisk Extreme SDHC memóriakártyák (kb. 6-8 hónap magyar garanciával): 3000, 4000 Ft,

- 10 szett LCD védőfólia (1000 Ft),

- fotós táska: (2000 Ft).

 

Az objektívek autofókusza szervizben pontosan beállítva ehhez a gépvázhoz (garanciával, 24 000 Ft értékben).

 

 

Előzmény: bestpixel (756)
bestpixel Creative Commons License 2012.10.29 0 0 756

Eladó kiváló képminőségű SIGMA SD15 fényképezőgép szett!


Eladó:

- Sigma SD15 gépváz,

- Sigma 18-50 mm F2,8-4,5 DC OS HSM zoom objektív,

- Sigma 50-200 mm F4-5,6 DC OS HSM zoom objektív,

- Sigma PG-21 portrémarkolat,

- 8 GB és 16 GB SanDisk Extreme SDHC memóriakártyák,

- 10 szett LCD védőfólia,

- fotós táska.

 

Minden újszerű, vagy teljesen új állapotban, kb. 2000 expóval. Csak műteremben használva, karc, por és hibamentes.

Az objektívek autofókusza szervizben pontosan beállítva (garanciával).

Mindkét LCD-n védőfólia vásárlástól.

A profibb modellre, a Sigma SD1-re váltás miatt eladó.

Ár egyben: 299 000 Ft.

Mivel a szett eléggé összetartozik (főleg az AF-kalibrálás miatt), egyben lenne jó átvenni, de ha valami külön érdekel, írj levelet!

Budapesten személyesen vagy posta.

Érd: 20/28-26-196 vagy levél (publikus)

 

Redna Creative Commons License 2012.08.09 0 0 755

Eladó Sigma 15-30mm F3.5-4.5 EX DG: 60.000 Ft. és Sigma 100-300mm F4.5-6.7 (az SD14 vázon F4.5-F5.6) 35.000 Ft. minkét objektívnek minden tartozéka megvan (doboz, tok, napellenző, papírok) és vadi új állapotúak. A két objektív együtt 85.000 Ft. Macro obi csere érdekel.

M.Artúr Creative Commons License 2012.01.05 0 0 754

Ajándékba kapott Sigma SD15 profi digitális fényképezőgép eladó. Új. tükörreflexes Csomagolásában, bontatlanul. 24 hónap garanciával!

Sigma SD 15 Kamera + Sigma-Zoom objektív 18-50 OS

Fix ára: 225.000 Ft

E-mail: magyar.artur@gmail.com
Telefon: +36 30 654 0063

bestpixel Creative Commons License 2011.12.23 0 0 753

Köszönöm! A Hamát néztem, és tényleg nem sok Sigma cuccot hoznak be (talán rendelni lehetne, majd még megkérdezem őket), azt is főleg Nikon/Canon verziókban.

Az expansys-t nem ismertem, most megnézve van angliai honlapjuk és magyar is (sokkal kisebb árukészlettel) vámmentesen, de nem sok Sigma-kigészítő van fenn (szinte csak obik).

Előzmény: foveon (751)
foveon Creative Commons License 2011.12.22 0 0 752

en nem voltam de van ismerosom aki volt es rendszeresen rendelget es innen tudom milyen:) egyebkent van egy csomo bh video a youtubon, azokon is latszanak az eladok:)

 

Előzmény: Macika (748)
foveon Creative Commons License 2011.12.22 0 0 751

a hama hungary a hivatalos sigma importor. egy idoben ok hoztak be a dp gepeket. sztem meg lehet kerdezni toluk, de hogy boltban ilyet nem fox talalni nalunk az tutko.

regebben meg az expansys-tol is rendeltem sigma cuccokat az is jo hely (de szinten vam+afa-s).

 

Előzmény: bestpixel (750)
bestpixel Creative Commons License 2011.12.22 0 0 750

Köszönöm neked is! 2 kitobi: 18-50, 2,8-4,5 DC HSM és ugyanez 50-200-asban is. Most ezek mennek a német ebayen is különféle verziókban.

A markolat nekem mindenképpne kell, mert egyrész sokkal jobb a fogása, másrészt sokszor fotózok embereket (modell, portré, stb.) a stúdióban (és a Fotósképzőben is), amikor sokkal kényelmesebb a géptartás. Ja, meg nem merül le olyan hamar...

Az osztrákok is elég drágán adják ezt a markolatot, náluk még a Japán beszerzés is olcsóbb.

 

Itthon van olyan üzlet, ahol tartanak Sigma cuccokat Sigmához (obi, vaku, kieegészítők?). Én nem találtam, de hátha ti tudtok egy titkos helyet. Vagy rendeljek közevtlenül a Hamától?

Előzmény: Fényhang (746)
bestpixel Creative Commons License 2011.12.22 0 0 749

Köszönöm! Igen, pont erre voltam kíváncsi (mármint hogy felszámolják-e a vámot), ugyanis megkérdeztem a BH-t és azt mondták,, hogy a UPS-szel küldenek minden csomagot ide hozzánk. A UPS meg (személyes tapasztalat) egyből vámoltat mindent, függetlenül az értékhatártól (sztem jutalékot kapnak a vámosoktól).

A Pixmaniaval kapcsolatban vannak jó és rossz tapasztalatok, de most engem elsősorban az érdekel, hogy a markolatot hogyan lehet a leggazdaságosabban beszerezni. De úgy tűnik a BH még így is jobb, mert az ad +2 akksit is hozzá.

Néztem sok külföldi boltot, Ebay-t (elég jól ismerem a nemzetközi webshopokat, beszerzési lehetőségeket), de ezt a portrémarkolatot alig árulják páran, azok is jóval drágábbak a fenti 2 lehetőségnél. Lehet, hogy várok egy kicsit vele, hátha valaki felrak egyet aukcióra az ebay-re, habár gondolom az se menne el sokkal olcsóbban, mint a bolti ár.

 

 

Előzmény: foveon (745)
Macika Creative Commons License 2011.12.22 0 0 748

Voltál már a manhattani üzletükben?

Meglepő és szoktlan, hogy mindegyikük TELJESEN EREDETI zsidó ruhában dolgozik, szolgál ki.

Amikor a múltkor a pénztárnál megszólaltam magyarul a nejemhez, a pénztáros is váltott magyarra... :)))))

Előzmény: foveon (745)
foveon Creative Commons License 2011.12.22 0 0 747

en mar tobbszor vettem pixmanitol cuccot nem volt gond. ja mert trackelt rendes szallitasssal, nem pedig a tolvaj ocsojanos tescogazdasos magyar postaval?...

 

Előzmény: Fényhang (746)
Fényhang Creative Commons License 2011.12.22 0 0 746

Milyen objektív van hozzá?

Annyira kell az a markolat? - elég nagy az a gép, szerintem jó a fogása, magában is.

Érdekelnének képek, gondolom sokunkat, ha majd tudsz, tegyél fel gyönyörködésre való képeket.

Ausztriában próbálkozzál, ott vannak korrekt üzletek, valami "sandor-photo" is van, de lehet hogy ez német, nem tudom pontosan.

Érdemes esetleg dealer-keresést az interneten végezni, hátha ad ki jó címeket.

Pixmaniára sok reklamáció érkezik, keress rá itt a fórumban és utána döntsd el, hogy velük, vagy nélkülük.

 

Kellemes Ünnepeket és szép képeket!

 

Üdv!

 

Előzmény: bestpixel (744)
foveon Creative Commons License 2011.12.21 0 0 745

van egy ismerosom aki sokat vasarolt b&h-rol de a vam+afa-t mindig szamold ra, ok nem az a rairom hogy gift kategorias ceg.

 

Előzmény: bestpixel (744)
bestpixel Creative Commons License 2011.12.21 0 0 744

Üdv! Mint egy új SD15 szett boldog tulajdonosa, megpróbálom felpörgetni ezt a topikot (ha-ha), hátha megjön másnak is a kedve! ;)

Olympusról neveztem át, kihasználva a németországi Sigma akciókat. Az első tapasztalatok meggyőzőek, de még sok minden hátra van. Ebben (is) kérném a segítségeteket:

- miért kotyog a Sigma obi, ha ki van kapcsolva a gép? Ez normális? A képstabilizátor az oka?

- vennék PG-21 portrémarkolatot. A Pixmanián találtam viszonylag olcsón (már ha a 64000 Ft olcsó egy portrémarkolatért), de az amerikai BH Fotonál +2 akksi is jár hozzá, még olcsóbban. Tudtok ezeknél olcsóbb beszerzési lehetőséget? Valaki vett már a BH fotótól?

- nézve a hazai árakat és lehetőségeket, nem vagyunk elkényeztetve. Hol lehet olcsóbban és egyszerűen beszerezni Sigma termékeket Sigma vázhoz (pl. vaku, egyéb kiegészítők)?

 

Köszönöm előre is és szép fényeket, meg boldog karácsonyt, meg sikeres új évet itt (is) mindenkinek!

Macika Creative Commons License 2011.11.30 0 0 743

46 MP???
Az már azért még ha nem szorozzuk (amivel pedig kellene) 3őmal, még akkor is >15 MP...

 

Nem tudom, május óta, mióta bemutatták, van-e már forgalomban, mi lehet az ára... 

Előzmény: foveon (742)
foveon Creative Commons License 2011.11.30 0 0 742

en inkabb SDX-et ;)

 

(X=1)

 

Előzmény: Macika (741)
Macika Creative Commons License 2011.11.30 0 0 741

Életem első DSLR-e SD9-es volt, 24-70 és 70-300 obival kitben. IMÁDTAM!

Utána már csak a vázat cseréltem SD10-re. Azt is imádtam.

A mai napig versenyben (szerintem felette) van képélességben a 10 MPixeles 40D-mhez képest. Végignézve a régi képeimet, mindannyiszor meggyőződök erről, a fájlméret pedig csak a harmada.

Vissza már nem váltanék, de ha megengedhetném magamnak (sajnos mostanában nagyon nem), a Canon 40D mellé újra vennék SDXX-et magamnak.

 

A többit leírták előttem... :)

Előzmény: maranello79 (738)
maranello79 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 740

Nem értem az "anyagi"részét,mert ezt a gépet 400e forint körül árulják a boltok............Nem hiszem,hogy buknék rajta ,ha eladnám:).A Canont már régebben eladtam,most nincs gépem,ezért szeretnék venni.Felsoroltál csupa olyan "negatívumot",ami szerintem egy hobbi fotósnak nem annyira mérvadó,viszont a azt is írtad,hogy "jobb lesz a képminőség".Kell ennél több??:)))A magam fajta amtőr fotósnak a végeredmény számít!:)))

Sebesség?-türelmes vagyok....:)

Szolgáltatás?-hidegen hagy...:)

Ergonómia?-bármit meg lehet szokni,főleg ha nem lesz egyszerre 2-3 gépem...:)

Kijelző?-Legfőképp a beállításokat,menüt használom a kijelzőn,nem szoktam órákat nézegetni az elkészült fotókat,arra ott a számítógép....:)Szerintem pár expo után tudja az ember,hogy a kijelző mit ad vissza a képből és ekkor már hozzá lehet igazítani a valóságban látottakat...:)

Obi?-Nem hiszem,hogy lesz pénzem bármikor is más obit venni:):(

 

Majd hamarosan kiderül,hogy döntöttem:)

 

Köszönöm a válaszaidat.................Megfontolandó,amiket írsz:)

Előzmény: foveon (739)
foveon Creative Commons License 2011.11.29 0 0 739

ha volt canonod akkor visszalepes lesz minden szempontbol (sebesseg, szolgaltatasok, ergonomia, kijelzo, szoftverek, obik, tartozekok, stb-stb). egyedul a kep lesz jobb (szerintem), innentol fogva kerdes hogy erdemes e valtani mert anyagilag biztos nem lesz egy tuti uzlet (foleg ha 1 honap mulva mar tul akarsz adni rajta mert nem jon be, persze lehet hogy a canont akarod majd eladni:)

 

Előzmény: maranello79 (738)
maranello79 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 738

hobbi szinten használnám,volt már hosszabb ideig egy Canon450D gépem.Egyszerűen csak jó ajánlatnak tűnt a sigma,de egyeltalán nem ismerem:(,viszont nem zárkózom el az új dolgoktól sem:)igazából az ár végett csak arra lettem volna kiváncsi,hogy ezért az árért mit kapnék jobbat?esetleg.........

Előzmény: foveon (737)
foveon Creative Commons License 2011.11.28 0 0 737

fogalmam nincs, a kerdesnek nem sok ertelme van. mi az hogy megeri? dolgozni fox vele vagy csak szorakozasra kell? nyilvan ha kitermeli az arat akkor megeri, ha nem akkor meg nem;)

inkabb azt kell nezni neked meger e ennyit. ez kb 150e ft, ha azt mondom hogy a dp1 ujonan ennyiert arultak, az szamit? vagy hogy most is lehet venni 265e-ert szoloban (de par eve ezzel az obival 360e volt)?

sztem kar ezt igy nezni (plane digitben), ha van ra love es tetszik akkor ezt kell venni es orulni neki :). en sosem foglalkoztam mas velemenyevel mert akkor sosem lett volna sigmam (meg sok minden masom sem). megneztem a teszteket, arakat, dontottem, es megvettem. szeretem, es meg sokaig ezt fogom hasznalni. sokan nem is hallottak rola, sokan huzzak a szajukat hogy fix obi, meg "csak" 5mp (ami ugye nem az de hiaba magyarazom) de nem erdekel, szeretem minden hulyesegevel es hatranyaval egyutt :)

 

Előzmény: maranello79 (736)
maranello79 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 736

Szia!

 

Köszönöm a választ!Akkor viszont másképp közelítem meg a kérdést:szerinted 500 eurót megérne egy vadi új,bolti garis SD15-ös 18-125mm obi kit-ben?

Előzmény: foveon (735)
foveon Creative Commons License 2011.11.28 0 0 735
Hat itt alant arultak parat talan nekik volt tapasztalatuk.
Mivel itthon nem nagyon forgalmaztak igy eleve keveseknek van, amugy is a piacon eleg kicsi a reszesedese (ha jol tom itthon a hama hungary hozta be es viszonteladokon keresztul arulta, pl extremdigital).
Nekem sd 15 nem volt (vszinu nem is lesz) de dp gepem van tobb is, amikben az erzekelo es a feldolgozo proci ugyan az. Nagyon szeretem minden korlatjaval egyutt, a kepe az nagyon bejon. Legjobb hogy nem kell pocsoreszni, jok a szinek eles a kep, nem is tul nagy a felbontas de a boven eleg kategoria. Nyilvan mas gepekhez kepest elmarad funkcioiban (es ebbol szinte minden igaz az sd 15-re is) de esszel hasznalva teljesen jo. Amit fel fognak emlegetni hatranynak: piro szinek problemaja (ez nagyjabol mar megoldva), magas iso zajos (az, es a magas iso itt mar a 400-tol annak szamit), lassu (sokaig tart a mentes, raw is jpg is), video meg hasonlo nem fenykepezos dolgok nincsenek. SA bajonett ritka, kulhonbol erdemes obit beszerezni. Van aki athenkolte canonra mert az sa majdnem teljesen az, meg elektronikailag is.
Előzmény: maranello79 (734)
maranello79 Creative Commons License 2011.11.28 0 0 734

Üdv!

Használ valaki közületek,vagy volt már Sigma SD15-ös gépe?Ilyet szeretnék venni,kiváncsi lennék a tapasztalataitokra.Azt furcsálom,hogy sehol sem találok érdemleges magyar tesztet erröl a tipusról.Nem nagyon terjedt el ez nálunk,vagy miért nincs róla semmi info?Még azt szeretném kérdezni,hogy mely Canon és Nikon gépekkel lehetne ezt egy kalap alá venni..........?

Várom válaszaitokat..............

Köszönettel:

Norbi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!