Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2006.08.24 0 0 203
Székelyföldön a székelyeknek nemcsak azért nem jutott eszükbe fosztogatni, mert alapból szégyellnék érte magukat, hanem mert kis falvakról van szó, ahol túl azon, hogy mindenki ismer mindenkit, sokkal homogénebb a társadalom (morálostól, etikástól, hagyományostól, mindenestôl) -ellentétben egy nagyvárossal, ahová ráadásul sátoros ünnepeken még a fél vidék is odatódul, mint ahogy most is történt..
és ennek bizony semmi köze ahhoz, hogy az adott város politikai karaktere milyen.
Előzmény: Törölt nick (184)
morticia addams Creative Commons License 2006.08.24 0 0 202
akkor ugye az ország valamivel több mint fele szerinted gazember:)
Előzmény: Hostel (183)
morticia addams Creative Commons License 2006.08.24 0 0 201
mondjuk a BBC nem tehet a kommentekrôl...:)
Előzmény: geszthi (188)
mocskos ruca Creative Commons License 2006.08.23 0 0 200

ez is igaz.....de lassan már a fosztogatás enyhe kifejezés lesz

Előzmény: Törölt nick (199)
mocskos ruca Creative Commons License 2006.08.23 0 0 198
nem mintha annyira teccene a fosztogatás,de a fosztogatás ...szal,minden csodi 3 napig tart,de akiket a tragédia érintett......asszem,nekik ez az ünnep már nem lész ünnep.
mutymurutty Creative Commons License 2006.08.23 0 0 197
És ki fog itt elhatárolódni, elvtársak? Tömeges fosztogatás egy gazdag főváros kellős közepén, a jóléti szociálizmusban? Tömeges fosztogatás Demszky fővárosvédö-parancsnok uralma idején? Határolódjatok el, elvtársak! Legalább ellenségeitektől, a fidesz-tagoktól. Követeljetek azonnali kivizsgálást, hány fideszes fosztogatott!!!
Vittorio Dolomitano Creative Commons License 2006.08.23 0 0 196
Igazad van, nemcsak nyilas, hanem náci is. Így már OK?
Előzmény: dandies unite (159)
Konnektororrú Creative Commons License 2006.08.23 0 0 195
Egyébként a hozzászólásom nem konkrétan Ronaldóval, illetve a focisták vizelési szokásaival foglalkozik, hanem azzal, hogy bizonyos médiákok valóságos igazságmorzsák alapján kedvvel csúsztatnak akkorákat, hogy a hír végül hazugságnak mondható. Ezzel nem akarom azt mondani, hogy itt is ez VOLT a helyzet. Erre se jogom, se alapom nem lenne, hisz nem voltam ott az esetnél, sőt, még Pesten se voltam azidőben. Csak azt mondom, hogy akár így is LEHETETT VOLNA.
Konnektororrú Creative Commons License 2006.08.23 0 0 194
Faszság.

Igen kellemes úgy játszani, és segíti a koncentrációt is, ha az ember majd bebrunyál, tapasztaltam, bár nem fociban, hanem kosárban. És nemritkán előfordul, hogy majd bebrunyál, mert itatják mint a tevét, hogy ne dehidrálódjon. Pont a legutóbbi NBA-nagydöntőn lett rosszul egy faszi azért, mert nem ivott eleget, és kiszáradt. Gondolom, hogy fociban, szabad téren, 30 fokon rohangászva meg még jobban itatják a játékost.

Abból a tényből meg, hogy az index egy szar baller szennylap, nem tudom, hogy szerinted mennyiben következik az, hogy az általad hülyeségből megpendített újságok ne lennének szintén szar szennylapok. A kuruc még ráadásul náci is.
Előzmény: Törölt nick (192)
geszthi Creative Commons License 2006.08.23 0 0 193
"Aztán megtudtam, hogy nagyon sok focista játszik kis zacskóval a kölőjén, "

Stilszeruen szolva kotve hiszem :-)

Az egyik VB-n volt amikor a kameraman totalplanban mutatta, hogy az egyik jatekos a kispad mellett a funes gugolva vart a cserere, de elotte kivette a rovidgyatya szaran amit ki kell es lazan elintezte.

Elkepeszto volt...
Előzmény: Konnektororrú (191)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.23 0 0 192

Hát, aki férfiember 45 percig nem bírja tartani a vizeletét, az bizony inkontinenciában szenved.

Ha pedig neked az Index szennylap, akkor ne olvasd. Ott a kuruc meg a gondola, nézd azokat.

Előzmény: Konnektororrú (191)
Konnektororrú Creative Commons License 2006.08.23 0 0 191
No igen, de amit az Index, mint köztudottan elfogult szennylap ír - pláne komoly forrás megjelölése nélkül - , azt szerintem illik kellő forráskritikával illetni.

Még tizenvalahány éve a Kacsa magazin írta például, hogy Ronaldo inkontinens, nem tudja visszatartani a vizelést, és ezért egy kis zacskó van kötve a pöcsére meccs közben. Aztán megtudtam, hogy nagyon sok focista játszik kis zacskóval a kölőjén, hogy ha a 2x45 perces meccs közben rájön a brunyálhatnék, akkor ne a gatyába kelljen erisztenie. Nyilván Ronaldónak meg semmi baja nincs a záróizmaival (bár erre külön nem tért ki a fáma). Azaz volt a cikkben valami igazságmorzsa, de az egész cikk úgy en bloc mégis egy bazi nagy kama volt. Simán lehet, hogy itt is ez a helyzet. (Meg persze az is lehet, hogy nem.)
Előzmény: Bekö Tóni (190)
Bekö Tóni Creative Commons License 2006.08.22 0 0 190
Ha a hiradásnak hinni lehet, akkor fosztogattak.
Előzmény: ninive3 (187)
geszthi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 189
Ezert (olmos resz) szerintem nyugodtan be lehetne tiltani a kuruczot.

Bar ha azt nezem TWA is irta egyszer ilyet es vedte is az egyik Kuruczos foprovokatort...
Előzmény: Törölt nick (51)
geszthi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 188
Ja, kulonosen az Eddy nevezetu illett oda (ennyit a BBC-rol) az osszes tobbi normali, valodi leiras koze. Bar ha azt nezem mi ment itt az Indexen...
Előzmény: morticia addams (42)
ninive3 Creative Commons License 2006.08.22 0 0 187

az nem lehet, hogy elfújta a vihar?

vagy csak széttaposta az áradat?

Előzmény: Bekö Tóni (-)
Hostel Creative Commons License 2006.08.22 0 0 183
Nem "piti tolvajokról" beszéltem, hanem általában.
Lehet, hogy épp a választások eredményére meg ennek az egész helyzetnek az elfogadására gondoltam.
Előzmény: morticia addams (173)
Konnektororrú Creative Commons License 2006.08.22 0 0 182
Inerciarendszer kérdése. Ne hasonlítsuk már az olasz, spanyol korrupciót a kis posztkommunista magyar lábszaghoz. Ezekben az országokban német meg svájci szemmel nézve virágzik a korrupció. De ha egy sokat tapasztalt olasz vagy spanyol idejönne, és úgy jó alaposan szétnézne, hát olyat látna, hogy lefosná a lábát.
Előzmény: régi vendég (164)
morticia addams Creative Commons License 2006.08.22 0 0 181
azt a jelzôt kihagytad, h tündibündi, és én eztet most reklamálom!!!...;))
Előzmény: Törölt nick (179)
morticia addams Creative Commons License 2006.08.22 0 0 180
á, én aztán tényleg nem gondolom azt, hogy nem ismerik, akár túlságosan jól is..

de a kirakat, asz ety fontoss dolog...:)
Előzmény: mekklátja (177)
morticia addams Creative Commons License 2006.08.22 0 0 178
simán!:)
Előzmény: Törölt nick (176)
mekklátja Creative Commons License 2006.08.22 0 0 177

"(egyébként nagyon fognak ordítani, ha egy-két év múlva a történészek,újságírók, szemtanúk elôrukkolnak '56 teljes arcával.)"

Ugyan már! Tényleg úgy gondolod, hogy most nem ismerik? És "tévedésből" tartják magukat az "56-ban nem fosztogattak" hazug legendájához? Mint a többi hazug legendához...

Aki balkáni cigányputrizik, az ne villogjon nekem a fényes, makulátlan lelkével/erkölcseivel...

Úgy van, ahogy itt lejjebb írta valaki: ezek nem tudatlanok, hanem aljas gazemberek.

Előzmény: morticia addams (58)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.22 0 0 176
Ámerikában is fosztogatott a tömeg a New Orleansi tragédia alatt.
Ők is a szocializmusban nevelkedtek biztos.
Röné Creative Commons License 2006.08.22 0 0 174
...és ősszel elmennek szavazni és csodálkozunk, miért lesz megint Demszky a főpolgármester.
Előzmény: Bekö Tóni (-)
morticia addams Creative Commons License 2006.08.22 0 0 173
magára vessen, kit meghajlított.
mindenesetre vicces (bár inkább szomorú), amikor valaki mutogatni kezd azzal, hogy: szorri, nem az én hibám, miatta (ez és ez miatt) lettem piti tolvaj.

komolyan, ennyire takonygerincûnek tartjátok az embert?:o)
Előzmény: Hostel (169)
RoyBatty Creative Commons License 2006.08.22 0 0 172

Móricz Zsigmond: Rokonok

A korrupció nem az elmúlt 40-50 év kizárólagos terméke, legfeljebb csak ráerősített a megvalósult "szociálizmus".

Előzmény: régi vendég (164)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.22 0 0 171
voltak, sajnos
Előzmény: mocskos ruca (167)
mocskos ruca Creative Commons License 2006.08.22 0 0 170

nem lehetsz valami széleslátókörű,ha nem látsz tovább a fővárosnál,és a magad 3 generációjánál tovább.....

van tapasztalatod a gyüttmentek életfelfogásáról?

ha netán  feléjük tévednél,és rájuk szorulnál,valszeg önzetlen segítséget,barátságos vendéglátást kapnál....

de az igazat megvallva,nem is érdekelnek a tapasztalataid......

Előzmény: P.I. (160)
Hostel Creative Commons License 2006.08.22 0 0 169

Tommmm-nak adok igazat, ha érdekel egyáltalán.

Azonkívül, amit ő leírt a 40 év kommenizmusról, az 56 utáni megtorlások, a szüntelen agymosás, a "legvidámabb barakk"-kal való kiegyezés igen nagyon hajlékonnyá tette sokak gerincét.

Egy idő után már nem törte, hanem hajlította. 

Előzmény: morticia addams (161)
Hostel Creative Commons License 2006.08.22 0 0 168

"azt hiszed, hogy ha valaki áttántorog a határon, mindjárt mindenkinek az édestestvére lesz?"

Nem lesz, hanem az. Ha tetszik ez neked, ha nem.

Előzmény: P.I. (160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!