Keresés

Részletes keresés

Astra001 Creative Commons License 2006.08.23 0 0 11
Megoldódott a kérdés....

http://www.woldemkft.hu

Akit érdekel, keresse a céget bátran!
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 10
Nem mondtam hol található ez az üveg.:-)
Sajnos a betörőm hiányzott az üvegvágás óráról, ezért kell valaki ezt helyette megoldaná...:-)
Előzmény: verz (9)
verz Creative Commons License 2006.08.19 0 0 9
Fordulj bizalommal Tom Cruise-hoz, Beverly Hills, California!

(Bocs! : Egyébként lehet, hogy egy betörővel tényleg jobban járnál...)
Előzmény: Astra001 (8)
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 8
Erre nem is gondoltam, köszi!
Előzmény: gnomocska (7)
gnomocska Creative Commons License 2006.08.19 0 0 7
Vágd ki az üvegdarabokat, majd vidd magaddal őket az edzésre!
Előzmény: Astra001 (6)
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 6
Összegezzünk!

610mm átmérőjű kör üveglap.
10mm vastagság.
Ebbe kellene 2 db 115mm átmérőjű kört vágni, illetve 1 db 130mm*55mm téglalapot.
Ha minden kész, akkor egy edzés sem ártana neki.

thx
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 5
Te meg kesess magadnak egy homokozó forumot please!!!
Előzmény: Törölt nick (3)
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 4
Hali.

Jogos, köszi!
Átmérőről beszélek.

Üdv
maydayray Creative Commons License 2006.08.19 0 0 2
mielőtt ideérnek a szakik: átmérő vagy sugár?
Előzmény: Astra001 (-)
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 1
Ennél építőbb jellegű hozzászólásokat várok.
Feküdj vissza aludni, még korán van...:-)
Előzmény: Törölt nick (0)
Astra001 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 topiknyitó
Üdv!

Topicnyitásom oka: Üvegesem max 80mm-es kört tud kivágni egy sík üveglapból...

Ezért ezúton keresek olyan üvegest, aki akár hagyományos, akár vizes/lézeres módszerrel képes nagyobb méretű kört metszeni.

Munkadarabom:

610mm átmérőjű 10mm vastagságú üveglap.
Ebből kellene 2 db 115mm-es kört illetve 1 db 130*55mm téglalapot kimetszeni.
Lehetőség szerint utána edzeni is kellene a lapot.

Erre keresek Szakit.

Illetve akinek hasonló problémája akad, ide bekarcolhatja.
(majd a szakik kicsiszolják!:-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!