Keresés

Részletes keresés

FAV 20 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 19
1982-ben szaladtam katona ruhában a 25-ös buszhoz,és már ki is indult a busz a megállóból amikor ismét megállt és felvett a sofőr.
**BPO-700** Creative Commons License 2009.03.28 0 1 18
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 17
Ne kérjetek lehetetlent :D
cmexpress Creative Commons License 2007.05.01 0 0 16
BKV Zrt. - közlemények
Tovább javulnak az utasbarát közlekedés feltételei

A Fővárosi Közgyűlés Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Bizottsága még február 28-án döntött a zsúfoltságkezelési program végrehajtásáról. Az április 11-ei első ütem után május 2-ától újabb közlekedési változások lépnek életbe a lakosság magasabb szintű kiszolgálása érdekében.

Április 30-án közlekedik utoljára a Gloriett-busz. A járat helyett a 194-es vonalon közlekedő autóbuszok csúcsidőszakban sűrűbben, egyenletesebben közlekednek. A Gloriett-busz a Tesco Global Zrt.-vel kötött szerződés alapján érintette a pesterzsébeti Tesco áruházat. A BKV Zrt. jelenleg is folytatja a tárgyalásokat a céggel, hogy a Gloriett-busz megszűnése után milyen módon oldható meg az áruház megközelítése.
A reggeli és a délutáni csúcsidőszakban sűrűbben közlekedik a Keresztúr-busz. Ezen kívül a járat útvonalán 508. utca elnevezéssel új megállóhely is létesül.
A reggeli csúcsidőszakban sűrűbben közlekednek a 20-as, a 23-as, a gyors 23-as és a 37-es autóbuszok.
Hosszabb üzemidővel jár a gyors 3-as járat: 18.00 óra helyett 18.31-kor indul az utolsó autóbusz a Móricz Zsigmond körtérről.
Hosszabb útvonalon, Óbuda, Bogdáni út - Újbuda, Függetlenségi Parkközött közlekedik a 86-os autóbusz. Az óbudai végállomásról hétköznapokon 4.35-kor, szombaton és munkaszüneti napokon 4.50-kor, az újbudai végállomásról 4.45-kor indulnak az első autóbuszok, az utolsók pedig 23.10-kor, illetve 23.00 órakor.
A 6-os és 86-os autóbuszok a Bogdáni út végállomás után a Szentendrei úton megállnak a Bogdáni út elnevezésű megállóhelyen is.
A 18-as autóbusz útvonalán a Pilisborosjenői téglagyár megállóhely neve Pilisborosjenő, Téglagyári tér elnevezésre módosul, illetve a Solymári bekötőút Solymár, téglagyári bekötőút néven működik tovább.
A 21-es, 90-es, 921-es autóbuszok útvonalán a Hotel Olympia elnevezésű megálló új neve: Normafa út lesz.

2007. április 25.

Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.07 0 0 14
szerintem a combi egy jó villamos, csak a körútra nemigazán alkalmas. de pl ha csak kevesen vannak rajta, és nem futenek, akkor nagyon kellemse. de még azon is lehetne vitázni, hogy ki vette meg
Előzmény: Lézer Tanár Úr (13)
Lézer Tanár Úr Creative Commons License 2006.12.19 0 1 13
Nagyon megkésve: A BKV azért vette a Combinot, hogy az utasok jól érezzék magukat. Az egy másik dolog, hogy 1-2 embernek nem tetszik.

(A BKV jót akart tenni.)
**BPO-700** Creative Commons License 2006.12.11 0 1 12

Kissé megkésve:

Köztudott, hogy a 2-es metró 2006. december 4-én embert gázolt a Batthyány téren... Épp a Délinél voltam, az állomást lezárták, felmentünk a potlóbuszhoz és 10-15 perc múlva meg érkezett az első (BPO-701 105). A sofőr olyan rendes volt, hogy pótlótábla hiánya miatt bemondta a mikrofonba, hogy milyen járat, éshogy merre megy: Moszkva téren át Batthyányi térre megy, illetve Margit híd érintésével Kossuth Lajos téren át, Deák térig. Majd amikor Margit híd közelében dugóba kerültünk, és a sofőr bemondta: A Margit hídon a 91-es busz megállójában is megáll, mert nagyon lassan haladunk! Akinek sietős az útja, 4/6-os villamos a Nyugati pályaudvarig mehet, onnan a 3-as metróval a Deák térig...

Írjam még? Mindez (Déli pályaudvar - Deák Ferenc tér közötti útvonalon) 1 óra alatt történt!

Mádág Nuj Creative Commons License 2006.12.06 0 0 11
Mondok jót a BKV-ról:
Minden nap elszállítja a sok embert, akkor is, ha képtelen elolvasni a menetrendet, utastájékoztató táblát, (esetleg a topiknyitó szövegét) és ha értetlen az utas, akkor udvariasan tájékoztatják. Különben nagyon sok rendes ember dolgozik a BKV-nál, egyikük sem rohan az öltözőbe szerszámokat eldobva, mert 10 perc múlva vége a munkaidőnek... Mert ha így lenne, akkor az utcán maradnának a járművek.
Ezt nem ártana észben tartani.
csmg2 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 10
Egyetértek!!! (elfogultság nélkül) egyáltalán nem kényelmes, csak ha kevés az utas, de ez a 4, 6-on ritkán teljesül.
Előzmény: Törölt nick (8)
Lézer Tanár Úr Creative Commons License 2006.12.06 0 1 9
Nem értek egyet!
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.01 0 0 8
a combino kényelmes? szerintem arra a "villamosra" mindent lehetne mondani, csak azt nem, hogy kényelmes
Előzmény: Combinos (5)
colonel steve Creative Commons License 2006.08.27 0 0 7
Ez a topic egy baromság. A BKV semmit sem szereztetett be, részükről az utasok mélységesen le vannak szarva. Pont az a bajuk, hogy a hülye nép utazni akar! Hát majd ők megmondják, hogy nem arra és nem akkor!!!
Előzmény: Combinos (5)
FLR-726 Creative Commons License 2006.08.25 0 0 6
Szintén!
Előzmény: kopaszkapitany (3)
Combinos Creative Commons License 2006.08.25 0 0 5
A BKV csak az utasok kényelméért beszereztette a Combinokat. Tessék: jót mondtam a BKV-ról.
Züüm-züüm Creative Commons License 2006.08.17 0 0 4
kemény buksi törés után rájöttem nulla toleranci a Bkv-val sezmben azaz nulla jót tudok mondani, a 2es metróban is lehet találni hibát...
kopaszkapitany Creative Commons License 2006.08.17 0 0 3
Egyetértek!
Előzmény: UV 3800 (2)
UV 3800 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 2
Szerintem felesleges topik
FLR-726 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 0
0
makelove Creative Commons License 2006.08.17 0 0 topiknyitó

Mostanában tele vannak zűrös ügyekkel (Combino, rázós troli, tenderek stb.), de azért vannak jó dolgok is. Itt van mindjárt a héten befejeződő M2 szakasz felújítás. Reméljük kevesebb hiba lesz és épül szépül tovább ez a vonal

ML

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!