Keresés

Részletes keresés

sela1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 287

 

 Ja, nem az über rezsit produkáló ál-nénire gondoltam. Vele kapcsolatban osztom az itt elhangzott nézeteket.

Előzmény: sela1 (286)
sela1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 286

 

 De ez a néninek még szvsz megbocsátható. A munkaképes, de lusta és tanulatlan, ellenben jó sok gyereket a világra hozó, de őket eltartani, nevelni még az állam pénzén sem képes állampolgároknak, akik nemcsak a mindennapi kenyeret, hanem a kecót, no meg chips és a coca-cola árát is az ölükbe várnák, sőt követelik, no nekik ez már kevésbé megbocsátható, tolerálható.

(Most aztán biztos megkapom, hogy demagóg vagyok.)

Előzmény: Kettes számú törzsvendég (66)
sela1 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 285

 

 Azért az érdekelne, hogy a szinte folyamatosan bekapcsolt két tv az a szándékos elhülyülés szándékos eszköze-e nálatok?

Előzmény: fi-fica (19)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 284
Én is útállak, de te kezdted. Csak egy "jé" betű a különbség. Jut eszembe : nem is a var/j/u mondja azt hogy kááár! Te csak károgsz, átvitt értelemben, ha kell, ha nem, ill. kárálsz ész nélkül, haszonérdekelten. Elnézést az off-ért, de válaszolni kell.
Előzmény: varu2 (282)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 283
Régi szép idők! Szép ifjúság ! Te vagy az, Géza ? Hun vagy ? Mi van Veled ? Mindjárt sirok. /Mán menek is vissza a topic tárgyához/. Azért van más elfoglaltságom is ezen kívül a fórumon kivül, DE "...vétkesek közt cinkos, aki néma..." és ez a közhelyszámba vett idézet MOST, ITT nagyon aktuális. FONTOS. Csak a topicot választottam meg rosszul , ahová beszálltam. Télleg, holnap számíthattok egy új vitaindítóra, ma már nagyon késő van hozzá.
Előzmény: regement (276)
varu2 Creative Commons License 2006.08.20 0 0 282


tudod kosböske..

.."Varjúszomszéd.. legalább annyira hasonlit a Varu2-re..

mint a Kosch Erzsi a kosböskére..

ugyi???
Előzmény: Kosch Erzsi (270)
fi-fica Creative Commons License 2006.08.20 0 0 280
Ez bizonyos?
Előzmény: Törölt nick (279)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 2006.08.20 0 0 278
Liszkay Gábor? :-o
Előzmény: Törölt nick (275)
fi-fica Creative Commons License 2006.08.20 0 0 277
A napilapra gondolsz, amikor nagybetűvel írod a magyar nemzetet?
Előzmény: Törölt nick (275)
regement Creative Commons License 2006.08.20 0 0 276
Szólíthatlak Bözsinek ? Teccik ez a stílus... írással foglalkozol ? Engem már hívtak rózsaszin párducnak is...
Előzmény: Kosch Erzsi (274)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.20 0 0 274
Baráti üdvözletem Mad Max2 nevében is.
Előzmény: regement (273)
regement Creative Commons License 2006.08.20 0 0 273
hiányzik még a hozzászólási rutin, mivel eddigi csekélyke szabadidőmben csak beleolvastam a fórumokba. Az előbbi hibáért elnézést kérek. Az aktiválásomat a közelmult ugyancsak elrémítő fejleményei indokolják : várhatóan nagy tömegek ellehetetlenülése, várható tömeges éhezés esetleg cigánylázadás /a tótoknál egyszer már gyújtogattak.../ nyiltan seggnyalók megdicsőülése /geszthi/, forradalom előtti hangulat... Engem is érdekelnének azok a válaszok, amelyeket csak Gyurcsány adhat meg, már ha megválasztották /nem én voltam!/ és amelyeket helyes kérdések feltevésének hiányában eddig nem állt módjában /?/ megválaszolni. Cak jó kérdésekre lehet jó válaszokat várni. Gyüjtöm a kérdéseket ! Tetszik ez a Vének Tanácsa ill. Öregek Tanácsa ügy, ha nem cavintonos vén trotykosok csinálják. Megfelelő mennyiségű és minőségű kérdés összeszedése után jövök még.
Előzmény: regement (272)
regement Creative Commons License 2006.08.20 0 0 272
Ez az elsö írásom helyes száma, az elsö nem jó
Előzmény: Törölt nick (256)
regement Creative Commons License 2006.08.20 0 0 271
oniel, mi ez a kiajánlás, már ha ez az ? Nincs összefüggés...az is egy fórum, de nem jó...ehhez mi a fene köze ?
Előzmény: Törölt nick (257)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.20 0 0 270
Az én nevem Kosch Erzsi, kéretik megjegyezni és nem 'böskézni'!Én is kérésednek megfelelően hívlak 'pvcpadló'-nak.
Előzmény: varu2 (264)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.19 0 0 269
Jelentem egyetlen tehénről nem tudok a faluban. A mama én lennék? Maga sem magyar vagy alsó tagozatba jár, ha a helyesírásából indulunk ki. Ja, és én csak visszamagázom, de felhívom nb. figyelmét, hogy nálunk itt mindenki tegezölődik a legnagyobb piszkoskodások közepette is. Ennyit az országépítő javaslatairól. Más nincs ? Én nem médiafigyelmet akarok, / hiába is akarnék, azok Győzi VIPmester világrengető marhaságaival vannak elfoglalva többek között/ , hanem a saját javaslatom elolvastatását illetékessel. Ezt csak akkor lehetne megtudni, ha visszaigazolná. És nemcsak a gonosz ellenérdekeltségű érdekcsoport figyelne. Ez a topicnyitó jasu jól eltünt. J A A A S U! H O L V A GY ? Merre csavarogsz ?
Előzmény: koikoi (268)
koikoi Creative Commons License 2006.08.19 0 0 268
szerintem jobban járna ha utrakerekedne oszt felmenne a parlament elé!
szoljon a faluba mindenkinek meg hajtsa fel a teheneket is (már ha vannak még)
és ha olyat tesz amire a média is odafigyel akkor talán meghalják!sőt jobbat mondok menjen gyurcsány háza elé!
oszt ott kiabáljon mint amikor ocskaruhát szednek a népek!
vagy őltőzőn fel bohocnak pszt menjen be az ovodába vagy az iskolába!hátha a gyerekek még észnél vannak!!!

szoval valami ökletet kéne bevetni!
ha már a fokuszban bent van mama az már félsiker!!!
vagy menjen győzikéhez az segit !talán???

azt itt leirtak után felelőséget nem vállalok szigaruan csak saját felelőségre tegyünk valamit.

de addig jo mig mindenki itt nyomkodja a gombokat mert ha ezzek egyszer megindulnak akkor még a begyakorolt sztrájkrendörség sem állitsa meg!!
(pld elég ha csak az ftc ujpest mecset utáni helyzetet megnézzük!
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.19 0 0 267
PVCpadló bátyó, hogy én eddig nem ismertelek fel ! Még mindig szerelmes vagy a macskatappancsok ékébe ? Isten bocsássa meg neked, áginénénél szebbet-jobbat soha ne lássál-halljál és a többi. Förmedvényeidet áttekintve BAROM AKI MONNYA.
Előzmény: varu2 (263)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.19 0 0 266
Hülyegyerek, kérjél bocsánatot !
Előzmény: laca137 (262)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.19 0 0 265
A provokáció a kormány részéről történik , valamit ki akar provokálni egy rendkívül gonosz érdekcsoport, vélhetően Europa legértékesebb telkének kiürítését és az őslakosok áttelepítését, mint a mult század elején már megkisérelték volt "...kitántorgott Amerikába másfél millió emberünk..." Pixinek írom, hogy nem a Husvét-szgk. a cél. Kérlekszépen, beszéltem anno egy USA kormánytisztviselővel /MO-i származású szerb pali/ ott kinn, a helyszínen. Útálják a mexikóiak visszaszivárgását, nem tetszik nekik, hogy napi néhány ezer őslakos nyomul át a zöldhatáron, nincsenek megelégedve sem a külsejükkel, sem a tendenciával. Jelenleg ennek ellentmond a vízum-ügy, nade egy kiprovokált és vesztett forradalom után... teljesen más /lenne/ a kása szása. Imádnák a jóminőségű magyar bevándorlók tömegét. Merkel asszonyról még csak annyit, hogy soha semmiféle érdeket nem helyez Németo. érdekei elé, ez a dolga, szeretik, tisztelik. Miért provokálnák ? Ezzel szemben GYF bácsi ? Olvasd végig ennek a fórumnak a topic-címeit és megtudod az éhezésre kiszemelt őslakosok nagy tömegének a véleményét. A topicot /ezt/ nem én indítottam, címéből ítélve a LOVI, DE a probléma valós, ha a felvezetés minősége hagy is kivánnivalót maga után. Ez nem provokáció, inkább utsó figyelmeztetés ! A kormány provokál ! Nem kell hagyni. Náluk is van Bölcs Öregek Tanácsa, /pl.Horn Gyuszkó etc./ sziveskedjenek utánanézni, hogy hogyan csinálták az osztrákok a hetvenes évek derekán és tessék adaptálni.
Előzmény: fi-fica (261)
varu2 Creative Commons License 2006.08.18 0 0 264


..hol vagy böske???

.
varu2 Creative Commons License 2006.08.18 0 0 263


...BOCSÁNAT KEDVES KOSBÖSKE !!!!


egyáltalán nem akartam bántani a gyerkőcöt...dehogyis


Csak álmomban sem mertem volna elhinni, hogy egy felnött ivarérett egyed képes ennyi baromságot / egyedül!!! / idehányni...

Ezért gondoltam arra, hogy talán a kskoru....

Most , hogy szóltál az ügyben látom:..neki több esze van, nem ir ilyen baromságokat..

Az esti mesénél adjál neki egy bocsánatkérő buksisimit a nevemben ..

Előzmény: Kosch Erzsi (251)
laca137 Creative Commons License 2006.08.18 0 0 262
hát vágja ódalba a farkával,,, bözsi néni ,
Előzmény: Kosch Erzsi (260)
fi-fica Creative Commons License 2006.08.18 0 0 261
Most éppen Ulmban vagyok. Nem tudom, errefelé hogyan állnak demokrica terén, de egy ilyen internetes fórumon vagy nyomtatott sajtóban megjelent semmit mondó, ellentmondásos, vélhetően provokatív céllal írt akármire itt sem válaszolna sem Merkel asszony, sem senki más.
Előzmény: Kosch Erzsi (255)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.18 0 0 260
A vérfürdő egy dolog, NADE ! Kikérem magamnak, hogy a részvételemmel zajló topicot különféle manipulációkkal fél perc alatt visszasorolják az 50. helyre Isten tudja kik és hogyan ? Szegény GYF, nem csoda ha még nem olvasta a nekije szóló nyílt levelet ! BIZTOS EZÉRT NEM VÁLASZOL.
Előzmény: koikoi (259)
koikoi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 259
ahol vérfürdö van az mindig is izgalmasab!
na meg sok okostojás van, aki nagy háború szakértő!!!
annyi tábornok van a libanoni topikban hogy látod inenn a
topikbol megállitaták a háborut:)))

Előzmény: Kosch Erzsi (258)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 258
A gépem nem hajlandó megmutatni, kééépzeld! Összeesküvééés ! És hiába próbálom előrébb hozni a topicot, a szülőföldet sorrendben egy fél perc alatt lekörözi pl.a Libanon vs. Izrael topic és társai. Rejtegetik EZT a jó kis topicot !
Előzmény: Törölt nick (256)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 255
Nehéz erröl írni, de még az egyszer utoljára meg kell említenem jelen topickal kapcsolatban a címét : Nyílt levél GYF-nek. A szöveg olyan, amilyen, DE!!! A probléma, amiről ír, valós. Keresem a címzett válaszát : sehol. Miniszterelnök urat a protokoll csak Putyin és Bush elnök urak esetében kötelezi ? Az őt megválasztó jövendőbeli éhező állampolgár számára választ írnia nem szükséges ? Még emlékszem, MILYEN ROSSZUL ESETT, amikor a nesze semmi, fogd meg jól lakástámogatási rendszer alapvető hibáira uitt a netfórumon felhívtam Orbán V. figyelmét, szintén egy nyilt levélben. Na, Ő IS ELFELEJTETTE A VÁLASZÁNAK A MEGÍRÁSÁT. Pedig rámutattam az egyetlen kivezető útra is : a részletesen kifejtett újlakás árak csökkentésének módozataira, mellyekkel negyed részre levihetők a jelenlegi uzsoraárak. Nem rokkantnyugdíjas vagyok, hanem szakértő. Az őslakos állampolgáraink demográfiai katasztrofájának megállítása főként a lakhatáson múlik. Ez egy új divat ? Demokráciánkban ? A választópolgár semmibevétele ? Egyenes út vezet innen az állampolgárok kaszás-kapás gyűlekezetéig, akik nemcsak megválasztani, hanem elzavarni is tudnak. Az én helyem is közöttük van.
Előzmény: jasu (-)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 253
A topic tárgya : "Nyilt levél GYF-nek". Ennek ellenére kérdeztél valamit tőle, vagy javasoltál valamit neki ? inkább engem szekálsz! Szép ! Na szevasztok Vladivosztok, lesz még nektek Sztalingrádotok ! Nélkülem !!!
Előzmény: fi-fica (244)
Kosch Erzsi Creative Commons License 2006.08.16 0 0 251
Varjúszomszéd, nem volt gyerekszobád ! Biztos, hogy a gonosz uzsorások szekerét tolod, ha fontolgatás nélkül kevered bele a családomat a piszkos vágyálmaidba, azok ilyenek. Iratlan törvényt hágtál át ! Nagy-nagy bűnti jár érte az egész világon. Majd, ha kapával-kaszával kergetnek ki az őslakosok a Szülőföldről én is köztük leszek. Biztos te tanáltad ki a Dávid I. gyerekével kapcsolatos rémhistóriát is. Isten nem ver bottal !
Előzmény: varu2 (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!