Kb 1 hónapja elmélkedtem itt Gyurcsányról, mint elszabadult hajóágyúról, aki a maszopban is komoly fejtörést fog okozni. Úgy látszik, az erjedés beindulhatott, amire valamit lépni kell . Juhász alelnök ma bejelentette , hogy ezentúl nem lesz mód újtag-beléptetős puccsokra. Érthető, hisz a módszer igen hatékony. Ezt Gyurcsány igencsak tudhatja.
Asszondod, hogy azért jobb a többségnek, mert most már az Orbán fanokra is rájár a rud? Hát mit mondjak erre? Olcsó öröme van ennek a balfasz többségnek.
Persze a tényt magát én is sajnálom. Hogyha a szocik vannak a hatalomban, akkor mi másodosztályú állampolgárok vagyunk. De az ország nagyobbik fele jól el van így.
Nézd, Gyurcsány kiváló hatalomtechnikus és célraorientált. A cél pedig, hogy ő ossza az EU ezermilliárdokat. Ennek rendelte idáig alá az ország költségvetési helyzetét, most meg az ország jövőjét. Joggal hiheti, hogy egy olyan piti ellenfél mint ez a mai maszop, nem lehet akadály. Amiben éppenséggel még igaza is lehet, csakhogy az mszp igazi erejét nem a csápoló aktivisták, hanem az idáig jól tartott holdudvar adja. Velük szemben még Gyurcsány is kispályásnak bizonyulhat.
Szóval a meccs erősen kétesélyes. Nekünk persze secko jedno.