Keresés

Részletes keresés

Tombolda Creative Commons License 2006.08.02 0 0 3
3
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.02 0 0 2
Sehol senki ?
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.02 0 0 1

ismered őket BELABACSI ?

Csupán kíváncsi lennék azokra akik építettek velük, mennyire elégedettek vagy sem, mert a mai kor "divatja" a társasház és sorház felhúzása fél év alatt.

Egyébiránt a magyar építőipar siralmas, mindenhol vendégmunkás "szakemberek" dolgoznak, minenhonnan csak panaszt hallani, ezért szeretném ha esetleg pozitív véleménye is lenne valakinek, persze csak akkor ha valóban pozitív és megalapozott a tapasztalat.

Előzmény: BELABACSI (0)
BELABACSI Creative Commons License 2006.08.02 0 0 0

Nem komoly cég, ilyennel nem szabad szóba állni!

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.02 0 0 topiknyitó
Észrevételeket, hozzászólásokat várok mindazoktól, akik vásároltak lakást a cégtől, jót és rosszat egyaránt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!