Csupán kíváncsi lennék azokra akik építettek velük, mennyire elégedettek vagy sem, mert a mai kor "divatja" a társasház és sorház felhúzása fél év alatt.
Egyébiránt a magyar építőipar siralmas, mindenhol vendégmunkás "szakemberek" dolgoznak, minenhonnan csak panaszt hallani, ezért szeretném ha esetleg pozitív véleménye is lenne valakinek, persze csak akkor ha valóban pozitív és megalapozott a tapasztalat.