Keresés

Részletes keresés

betti500 Creative Commons License 2016.11.19 0 0 46

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. 
Nekem az lenne a kérdésem, hogy a következő telefonok közül melyek felelnek meg a feltételeknek: Több kép/videó/zene lejátszás, instagram, facebook használata, dokumentumok kezelése, a kamerája pedig elég éles képeket készítsen (mint pl: újság, könyv olvasható fotozása - nem könyvet és újságot szeretnék fényképezni, de saját magán(az enyémet) írásokat szeretném digitalizálni, illetve jó képeket készíteni magamról, állatokról, stb. ).
A következő típusú telefonok közül szeretnék (sajnos anyagi helyzetem drágábbat nem enged meg):
A telefontípusok:
Lenovo A2010; Doogee X5; Doogee X6; Concorde SmartPhone MUSE; Akai Glory O5; Prestigio PSP 5453 Duo; Coolpad Porto S; Gigabyte GSmart Essence; Prestigio Wize L3; MyPhone Fun 4; Samsung Galaxy J1; LG Joy H220; Microsoft Lumia 435; Blackview A8; Huawei Y360; Archos 45b Neon; ILike X5 Plus; Navon Mizu D505; Navon Mizu D504; Umi London; Alcatel pixi 4 (6).

Köszönöm :) 

Novelist Creative Commons License 2016.11.04 0 0 45

Szevasztok. A segítségeteket szeretném kérni. Olyan androidos mobilt keresnék a nejemnek, amely nem, vagy csak részben érintőképernyős és van "normális" billentyűzete is. már ha van ilyen egyáltalán... Köszönöm szépen!

Fetaman Creative Commons License 2016.10.21 0 0 44

Helló! Szeretnék segitséget kérni. Van egy Nokia5230-as telóm, amit navigációra használok. Sajnos nem tudom az OVI térképet frissíteni rajta, mert nem tud az alkalmazás a szerverhez csatlakozni (ugye már nincs nokia.hu) Hogyan tudnám frissíteni a térképet?

subex Creative Commons License 2016.10.15 0 0 43

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni ...
Ulefone Paris telefonról van szó, tegnap délután leesett kb kézmagasságból (kb 1-1,5 m magasról, áruházban, tehát szerencsére nem betonra de ... ), utána vettem észre hogy apró vízszintes csíkok vannak a kijelzőn. Ha sötétebb a kép, akkor látható, hogy lassan, megjelennek halvány függőleges csíkok is, de nem szabályos távolságra egymástól.
Mit gondoltok, mi lehet ennek az oka? Kijelző? Szoftver? Kábel? Vagy mi sérülhetett meg? Mennyibe kerülhet ennek a javítása?
Segítségeteket előre is köszönöm!!!

álmodozó86 Creative Commons License 2016.09.05 0 0 42

Sziasztok!

Ismer valamelyikőtök olyan vonalkódleolvasó alkalmazást (elsősorban Androidra), ami tárolja a vonalkódhoz tartozó számokat és a leolvasás időpontját és csak ezt és semmi mást. Nem kell semmi háttérinfó, semmi ami lelassítja a dolgokat. A másik fontos, hogy internet nélkül is működjön! Az adatokat aztán számítógépre kéne tölteni! Létezik ilyen?

Ariel_500 Creative Commons License 2016.06.13 0 0 41
Előzmény: gerkán (40)
gerkán Creative Commons License 2016.06.07 0 0 40

nincs valaki számítógép vagy telefon guru aki tud nekem segíteni?

gyógytesis Creative Commons License 2016.05.31 0 0 39

Sziasztok!

Segítsetek! Nem tudom eldönteni,hogy az új galaxy a3 telefonom kijelző védelmét hogy oldjam meg. Fóliát, üvegfóliát, vagy üveget rakassak rá. Illetve,hogy választás után melyik a legjobb márka. Cél, hogy minnél kevésbé zsírosodjon, illetve minél könnyebben le tudjam a zsírt törölni. Az sem mindegy, hogy milyen hatásfokkal véd. Az átlátszósága természetesen elsőszámú szempont.

gerkán Creative Commons License 2016.05.29 0 0 38

Sziasztok,olyat szeretnék kérni tőletek segítsetek,hogy hogyan tudnám ellenőrizni,hogy a rúteremről ki mit -ki milyen oldalt nyit meg vagy nézeget,vagy ha a telefonról letörlik az előzményeket hogyan tudnám ellenőrizni,hogy mit néztek előtte rajta,vagy számítógépről.

van e olyan kémprogram amit rá lehet telepíteni a telefonra vagy a számítógépre és csak én tudnám megnézni,hogy ki mire használta előtte,még úgy is ha kitörlik az előzményeket,kérlek ha tudtok jelezzetek vissza,előre is köszönöm.

Alamuszi* Creative Commons License 2016.05.08 0 0 37

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, vásároltam egy Lenovo A2010-et, Android 5.1 rendszerrel- eddig windows fonom volt.

Úgy tűnik, minden jól működik, azaz még én is most tanulom az Androidot...egy valami okoz gondot.

A névjegyeket nem tudom szerkeszteni. Kiválasztom a szerkeszteni kívánt névjegyet, rámegyek a szerkesztés ikonra, és kiadja a köv. ablakot:

"A(z) Tárcsázó alkalmazás sajnos leállt." És nem tudom átírni a számot. :(

Újraindítottam többször is, akkor egy kis ideig tudom szerkeszteni, aztán újra nem.

Mi lehet ennek az oka?

Ha tudtok segíteni, kérlek benneteket, alapszinten magyarázzatok, mert az Andrid tényleg nagyon új még nekem..na és egy telefon guru sem vagyok....:D

Előre is köszi!

AndrasFlu Creative Commons License 2016.04.15 0 0 36

Sziasztok! Akkumulátor felhasználással kapcsolatban lenne egy kérdésem. Miért van az, hogy a telefonom fő fogyasztója a Google play szolgáltatások? Samsung Galaxy J5. Nincs rootolva. A Google hely ki van kapcsolva és az asszisztens kártyák is. Kikapcsoltam az állandó szinkronizálást és a biztonsági mentést a Google szervereire. Ennek ellenére, mint a képeken is látszik, 16 óra alatt a play szolgáltatások több mint 6 órányi kapcsolati időt bonyolított. Van ere valami ötletetek?

 

Köszi szépen előre is!!

mami7. Creative Commons License 2016.04.06 0 0 35

látjátok! igy lehet tőletek segitséget kérni! maradjatok magatoknak! de nektek ki kéritek magatoknak hogy, azonnal segitsenek! psichopaták tisztelet annak a , kevés ki vételnek! erről ennyit!

mami7. Creative Commons License 2016.04.06 0 0 34

válaszotokat erre az e- mail cimre, küldjétek, köszi! apolloniaracz@indamail.hu

mami7. Creative Commons License 2016.04.06 0 0 33

helló! van nekem egy régi nokia 3100-as mobil telefonom! nincs töltőm, a barátom nál hagytam , kérlek segitsetek ! hogy tudom az akkumulátort fel tölteni? köszönöm kedvező válaszotok!

SziRo99 Creative Commons License 2016.03.23 0 0 32

Sziasztok! Sony Z2-es telefonom vagy csak bizonyos helyzetben, vagy néha sehogysem tölt (több töltővel próbáltam). Javasolták, h cseréltessek benne akkumlátort. Ez meg is történt, de a probléma továbbra is fennáll. Mi lehet a probléma? Melyik szervízbe érdemes vinni, ami nem is a legdrágább, mégis jó munkát végez?

Válaszotokat köszönöm!

 

Roland

 

szigetiroland@gmail.com

-Smiley- Creative Commons License 2015.08.19 0 0 31

Huawei és Sony telefonnál is előfordul hogy van normális tárhely + 8 gigás memória kártya a telóban, rá van téve 3 db alkalmazás és kiírja hogy nincs elég tárhely.

 

Ha letörlöm akkor is ezt írja ki. Mi a fene ez? 

Torq Creative Commons License 2015.08.18 0 0 30

Sziasztok!

 

Néhány kérdésem lenne a következő készülékkel kapcsolatban: HTC Desire 620G Dual Sim. 

 

1. Az Android Lollipop mikor lesz elérhető erre a telefonra (ha egyáltalán elérhető lesz)?

 

2. A sima 620-hoz gyártott Dot View tok kompatibilis a fent említett készülékkel, vagy külön modell létezik hozzá? És hol tudok egy ilyet beszerezni Debrecenben vagy környékén?

 

A válaszotokat előre is köszönöm. :)

bbvk Creative Commons License 2015.03.24 0 0 29

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy Pesten a 18.kerületben tud-e valaki jó telefon szervizt ahol a 2-es Androidot vissza tudják rakni a telefonomra mert nem rég rá lett rakva a 4-es de nagyon lassú lett tőle.(Sony Xperia Neo V telefonom van)

Köszönöm a válaszokat!

Borosi Creative Commons License 2007.07.26 0 0 27
Sziasztok!

Egy kis OFF!
Havernak egy Nokia 6230I-ről egy Nokia 6288-ra átküldtem egy témát. Ő fogadta, és kérte, hogy ezt a témát használja a telefon. Tudom, a mi hülyeségünk, hogy két különböző felbontású telefonra próbáltunk témát küldeni. De azóta a telefonja nem kapcsol be. Egy nagy felvillanás, és semmi, ki is kapcsol.

Hogyan lehet ezt megoldani, anélkül, hogy szervízbe keljen vinni?
Ajánlották a szotverfrissitést, de a telefon be sem kapcsol, így szerintem az kilőve.
tina6770 Creative Commons License 2007.06.16 0 0 25

Segítséget kérnék !

Nokia 6600 telefonom a mai nap a következőket kezdte csinálni.

Bekapcsolást követően a kijelző k.b 3-4mp múlva csikos lesz, majd gombnyomást követően csak tiszta kijelző világít, semmi funkcióra nem reagál. Lekapcsolni csak az akksi kivételével lehetséges. Indítást követeőn ue. csinálja ismét.

Mit javasoltok, mit tegyek, ha van megoldás, akkor olyan érdekelne, ami megtartaná a dolgokat a telefonban és a memo kártyán is.

Előre is köszönet !

Üdv : TAL

vandati Creative Commons License 2007.01.30 0 0 24
Sziasztok. Van egy NEC N940-es mobilom és elhagytam a töltőmet. Hól találok hozzá egy hálozati töltőt?
Etus Creative Commons License 2006.12.29 0 0 23

Szia!

Szerintem itt kérdezd meg, mert ezen a fórumon elöbb kapsz választ, mert látogatottabb. (ide úgy látom nem jár már senki sem)

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9022631

 

Előzmény: ifjú padavan (22)
ifjú padavan Creative Commons License 2006.12.29 0 0 22

Sziasztok! Van egy problémám. Vettem egy bluetooth adapter. Van hozzá egy cd, rajta a BlueSoleil. Ezt nem tudom feltelepíteni, mert installálás közben kiírja, hogy nem kompatibilis a windows design akármivel. Kipróbáltam egy másik gépen, ott sem ment fel. Visszavittem a boltba, ott a fazon azt mondta az ő gépére gond nélkül feltelepül, menjek a sunyiba.

Most kipróbáltam, hogy az xp-n az illesztóprogram aláírás beállításoknál azt állítom be, hogy ne kérjen aláírást. De ezt meg nem engedia windows. Mindíg visszaáll az eredeti beállításra.

Tud valaki segíteni, hogy mit csináljak ilyenkor. Ha már megvettem, szeretném használni is.

Etus Creative Commons License 2006.12.19 0 0 21

Megoldódott a probléma. Egy másik fórumon (venéz) kaptam választ a bajomra.

Az volt a baj, hogy a telefonom pc. módban volt és át kellett állítanom másra "modo alm. masivo"-ra. (gyüjtö mód talán, nem tudom a magyar megfelelöjét)

Nagyon boldog vagyok, hogy jó lett. (nem tudom, hogy mikor állítódott el, de az is lehet, hogy én nyomtam meg valamit. rosszul véletlen...)

Előzmény: Etus (20)
Etus Creative Commons License 2006.12.13 0 0 20

A telefont itt vettem Venezuelában, nem otthon élek.

 

Jó kis telcsi, nincs is vele semmi baj, csak annyi, hogy nem tudok rá újabb zenét feltenni. Hát nem tudom, hogy talán vissza kellene vinni, mert még garanciás, de akkor hetekig telefon nélkül maradok így karácsony elött.

Fogalmam sincs, hogy mi "romolhatott" el benne, hogy semelyik számítógép nem ismeri fel ill. nem látom sehol sem.

Előzmény: Paganel (18)
Etus Creative Commons License 2006.12.13 0 0 19

Szia!

Újra telepítettem, el is tüntek a kérdöjelek, de nem jelenik meg a telefonom sajnos.

 

Előzmény: Paganel (18)
Paganel Creative Commons License 2006.12.13 0 0 18

Telepítsd újra az USB eszközt.

Egyébként pofás kis telefon, hol találtál rá?

 

www.gsm-magazin.hu

Előzmény: Etus (17)
Etus Creative Commons License 2006.12.13 0 0 17
ilyen sárga ? jelenik meg és nem lehet telepíteni a drivert mindig azt írja ki.
Előzmény: Etus (15)
Etus Creative Commons License 2006.12.13 0 0 16
ilyen a telefon, lemaradt a kép.
Előzmény: Etus (15)
Etus Creative Commons License 2006.12.13 0 0 15

Sziasztok!

Vettem egy Kyocera K352 mobilt és ha az adatkábellel összekötöm a szgéppel, nem látszik sehol sem.

Mikor megvettem (1,5 hónappal ezelött), akkor simán megjelent egy ikon és meg tudtam nézni az mp3 számokat és bövítettem is a listát pár új számmal.

Ma ismét bekapcsoltam és mikor bedugtam a kábelt sehol semmi. Megpróbáltam még 2 másik gépre is csatlakoztatni és ugyanez a helyzet.

Mit kellene kipróbálnom, hogy látszódjon?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!