Keresés

Részletes keresés

durresbe Creative Commons License 2013.08.06 0 0 16

Sziasztok!

 

Nekem van:

Paw-Paw

Licsi paradicsom

Olajfa

 

Brokkoli40 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 15

Ha esetleg valakit érdekelnek a húsevő növények és gondozásuk akkor ez  a blog hasznos lehet:

 

indigo girl Creative Commons License 2010.09.23 0 0 14
Fórum ide vagy oda, három éve érintetlen volt a topic.

"Nekem amúgy olyan sok növényem van hogy azt se tudom milyen fajtájúak.De nembaj..."

Dehogyis nem baj. Csak egyszer fagyjon ki valami, amit tudatlanságból kint hagysz, pedig teleltetni kellene.

Vagy pusztuljon el klorózistól egy savanyú talajt igénylő faj, máris többet akarsz majd tudni róluk.
Előzmény: Encci (12)
indigo girl Creative Commons License 2010.09.23 0 0 13
Helyesírás vagy heyes írásmód, nem?

Egyébként a topicnyitó vajon mit érthetett _kevésbé ismert_ növényeken? A mediterráneumban elterjedtek már nem azok.

Más, fagytűrőbb fajokat hazánkban meg nem nagyon telepítenek - nem ismerik őket.
Előzmény: ZsuR (11)
Encci Creative Commons License 2010.09.23 0 0 12
Ez egy kicsit fura.Többet beszéltek a helyesírásról mint a növényekről.Pedig ez egy növényes fórum.:D
Amúgy nekem is van citromfám.Kb fél méteres.Még nem hozott gyümölcsöt de már nagyon várom.... Remélem a tiéd is szépen fejlődik.:) Nekem amúgy olyan sok növényem van hogy azt se tudom milyen fajtájúak.De nembaj.....
(És még a helyesírásra is ügyeltem....hehe :D )
ZsuR Creative Commons License 2007.11.03 0 0 11
Hazankban. . .

Veszekedes helyett kerjetek meg a modit, hogy segitsen javitani. Fontos a helyes iras. . .nagyon.
fügés Creative Commons License 2007.11.03 0 0 10
Zotyi 75-nek teljesen igaza van, hol kérdésre hazánkban a helyes ,a hazánkba a hová kérdésre lenne magfelelő!
tehát: hazánkban kevésbé ismert növények!
ez a köznyekvi norma,amit minden művelt magyar ember használ!
bocsi ,de ezt azért írom mert a hülyeséged védelmére keltél !
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 8
A hazánkba és a hazánkban is helyes - nem akarok vitatkozni, bár én nem vagyok az a megdobtak kővel dobd vissza kenyérrel típus, de lbb. hülyeséget ne írj.
Előzmény: Zotyi75 (6)
Zotyi75 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 7
Szia sashimi!

Ha megmaradtak a sógorodéknak a kaki magyar nevén datolyaszilva csemetéí akkor le tudnád őket fényképezni és ide feltenni, látni szeretném őket. Nekemis van kétfajta datolyaszilvám magos és magnélküli, a magnélküli az Olaszországból származó fajtából lett oltva, ez nem a legfagytürőbb fajta, Szerintem amit a sógorodék hoztak az a lefagytürőbbek közzé tartozik, ezért szeretném látni. Nekem a magos fajtára mondták azt, hogy nagyonjó fagytürő.

Üdv: Zotyi
Előzmény: sashimi (1)
Zotyi75 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 6
Szia relics!

Te neked miért a topiknyitókkal van a bajod, mikor megnéztem milyen topikot nyitottál akkor má érthető volt számomra, hogy miért kötöttél bele a topiknévbe. Ha már itt tartunk akkor énis belédköthetnék, de én nem vagyok ilyen, nemszeretek kötekedni.
A hazánkba és a hazánkban is helyes, ha te úgy gondolod, hogy a hazánkba az heltelen akkor gondold így, a topiknéven már nem lehet változtatni. Remélem nem kötekedni és akadékoskodni jössz ebbe a topikba.

Üdv: Zotyi
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 5

ha már topik cím,akkor legyen helyes.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 3

Hazánkba????? hová kérdésre: hazánkba

hol kérdésre: HAZÁNKBAN.

Előzmény: rali (2)
Zotyi75 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 4
citrom és mangó magonc Előtérben a citrom magoncok 3 - 4 hetesek, hátúl pedig a 4 napos mangó magonc látható. A citrom magok lassan mind kikelnek amiket elvetettem. 3 mangó magot vetettem kb 1 hónapja és eddig ez az egy kelt ki ami a képen látható.
rali Creative Commons License 2006.07.23 0 0 2
Hazánkban...
Előzmény: Zotyi75 (-)
sashimi Creative Commons License 2006.07.23 0 0 1
Sogoromek nagyon megszerettek Japanban a kakit. Hoztak is belole par tovel,
de nem tudom, hogy megmaradt-e. Allitolag a repulon nagyot neztek a csemeteket latvan.

sashimi
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 0
Jé, egy nullás.

0
Zotyi75 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 topiknyitó
Ide várom a hazánkba kevésbé ismert növények gondozásával és szaporításval kapcsolatos hozzászólásaitokat esetleg képeikeket a büszkeségeitekről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!