Keresés

Részletes keresés

logen123 Creative Commons License 5 órája 0 0 5521

Nagyon fontos kérdésem lenne. Kérlek válaszoljatok. A fityma felvizesedése hátra húzott állapotban mennyire normális? Nem fáj, nem ég csak felvizesedik, duzzadt lesz főleg ha állni akar a cerka az övben. El múlik ez magától majd ha hozzá szokik? 

logen123 Creative Commons License 18 órája -1 0 5520

Ő lenne az. A tartást megoldja a derék pánt rész és a szabadulás mentességet is valamilyen szinten. De a 100% szabadulás mentességet a PA piercing biztosítja. 3 napja hordom napi 8-10 órában folyamatosan növelve az időt.a tapasztalataim eddig: rendkívül kényelmes nem húzza a zacsit egyáltalán. Viszont ha fázik a szerszám és behúzódna kicsit az kellemetlen mert a PA nem engedi. Vizelés Székeles egyszerű benne. Fityma vizesedése eddig minimális volt. Jövök még a hosszabb távú tapasztalatokkal.

50 felé Creative Commons License 30 órája -1 1 5519

Sziasztok!

A tegnapi este folyamán előkerült egy régebbi kalitka.

Meglepően jól telt az éjszaka.

Még egy kicsit tör pár helyen illetve nyom, de nem vészes.

Remélem idővel összesimulnak!

Mindenkinek kellemes bezártságot kívánok!

(a távolabbiakat mérethiba miatt visszadobja, pedig 2,5 M alattiak) 



Kezdo70 Creative Commons License 4 napja -1 0 5518

Fotókat már most is küldhetsz róla.

A beszámolót pedig természetesen várjuk.

Előzmény: logen123 (5517)
logen123 Creative Commons License 4 napja -1 0 5517

Sziasztok. Úgy néz ki, hogy a sok éves próbálkozás, sok különböző öv tesztelése próbálkozás után sikerült megalkotni a már meglevő övekböl egy 1000%-osan szabadulás mentes és hosszútávon hordható kényelmes övet. Most kezdem magam ismét hozzá szoktatni az érzéshez, és utána jön a tartós teszt is. Ha azt látom hogy van rá érdeklődés lehet képekkel is szolgálok majd illetve beszámolóval.  

Törölt nick Creative Commons License 4 napja -1 0 5516

Sziasztok sűrgős. Amit tudnotok kell rólam 18 éves fiú vagyok kis farokkal. 16 éves korom óta érdekel az erényöv.  Nincs barátnőm de sokat verem. Kell egy erényöv. Ki legyen a kulcsőrző és milyen erényövet ajánlotok?,  mit fogok érezni az erényövben? 

50 felé Creative Commons License 2024.04.11 -1 0 5515

Tökéletesen igazad van! Sőt, hozzá tenném még, hogy hangulatfüggő is. 

Előzmény: Kezdo70 (5514)
Kezdo70 Creative Commons License 2024.04.10 -1 0 5514

Nekem a hosszú is kikészitette.

Úgy hogy egyén függő ez is szerintem.

Előzmény: 50 felé (5512)
50 felé Creative Commons License 2024.04.10 -1 0 5513

Előzmény: rozsdás rákolló (5509)
50 felé Creative Commons License 2024.04.10 -1 0 5512

Szia! 

Nekem ilyen van. Külön lett a fém katéter vásárolva hozzá. 

3-4 nap után nekem számomra nagyon kényelmetlen, mert a katéter a kalitkához van fogatva, és ahogy mozgok, a cső kikészíti a hugycsövemet. 

A szilikon sokkal kényelmesebb. Akár az 5 cm akár a 14cm van feltéve.

A képet le kell méreteznem, de később feltöltöm. 

Előzmény: rozsdás rákolló (5509)
FuxiH Creative Commons License 2024.04.09 -1 0 5511


Sziasztok, 1x probált erényőv eladó méretprobléma miatt. megprobáltam lefotozni rendesen a méreteit nehogy másnak is kicsi legyen. 

 

7.000 Ft ra gondoltam érte, (+Foxpost vagy Packetta) 

 

Érdeklődni emailben fuxitech@gmail.com vagy itt üzenetben ha lehetséges. 

 

PunciImado Creative Commons License 2024.04.09 -1 0 5510

rozsdás rákolló Creative Commons License 2024.04.03 -1 0 5509

Az olyanról van valakinek tapasztalata ami katéteres de csak kb 3cm és tiszta fém a katéter rész?

Előzmény: Trainspotting123 (5508)
Trainspotting123 Creative Commons License 2024.04.03 -1 0 5508

Hello

Aki használ katéteres erényövet, ti mivel vagy hogyan fertőtlenítitek?
Korábban már párszor soundingoltam egy 6mm rosebud-al, illetve volt egy 6mm-es plugom, de a fertőtlenítésen mindig problémáztam és paráztam, hogy valami fertőzés lesz a vége.
Van egy jó fertőtlenítős síkosítom K-Y gél, de ez biztosan kevés.

Köszi!

krumplisfank Creative Commons License 2024.04.02 -1 0 5507

Én max kipróbálnám egy napra a kiváncsiságom miatt, hogy milyen érzés benne lenni. De azért az egy napért nem fogok venni.

Jó ez ami van, csak a kiegészítőket várom már hozzá nagyon (CB-6000s fém + tüskés karika + KSD-G3). Írok majd hogy hogy sikerült a teszt.

Ha valaki használt már ilyen kiegészítőtek, megköszönném ha megosztaná a tapasztalatait vele.

Előzmény: Kezdo70 (5504)
50 felé Creative Commons License 2024.04.02 -1 0 5506

Szia! 

Borzasztó! A ketrec elejéhez van rögzítve, és mivel vérfarkam van, össze-vissza töri. Max 4 nap, nagyon jó indulattal! 

Előzmény: *Aquarius* (5505)
*Aquarius* Creative Commons License 2024.04.01 -1 0 5505

Akkor ez nekünk nem jó mert ha Emese zár és azt mondja x hét vagy hónap onnan nincs menekvés, max pár perc tisztálkodás, heti 1-2-3 alkalommal de azért is külön büntetést kapok de volt hogy inkább máshogy oldottam meg a tisztálkodást ne legyek büdös.

 

 50 felé

 

Neked milyen a fix fém katéter hogy bírod?

Akartam csináltatni apadravya  kompatibilis nyitott katéteres erényövet csak lebeszéltek róla  mert ugye ha elkezd keményedni akkor a 2 lyukat kezdi befele tépni és az valóban fájhat, övben ilyen gond ugye nem nagyon van mert az fogja a makkot is , de  a nyitott az máshogy viselkedik, tisztitás miatt gondoltuk a nyitott katéterest, olyan opció van még hogy 2 külön golyós szárat füzök be aminek a belső fele lapos és egy vékonyabb fém katétert tolok be de lehet ez sem működne.

Előzmény: Kezdo70 (5504)
Kezdo70 Creative Commons License 2024.03.31 -1 0 5504

Én nem sokáig bírtam benne.

Második nap már a belső gyűrűbe bele dagadt a makkom eleje.

Így összeszűkült a húgycső és a vizelés nagyon nehézkes volt.

Ami végig folyik az egész belső ketrec részen és a golyókon csorog le.

Minden WCzés után alaposan le kellett mosnom.

Ez a része nem tetszett benne.

Amúgy a viselése meglepően kényelmes.

 

 

Előzmény: *Aquarius* (5503)
*Aquarius* Creative Commons License 2024.03.31 -1 0 5503

Tetszik ez  a főnökömnek,  eddig hány napot hordtad levétel nélkül, mik a tapasztalatok?

Nem büdösödik annyira mint a zárt öv (pl HT sorozat)?

Előzmény: Kezdo70 (5470)
50 felé Creative Commons License 2024.03.29 -1 0 5502

Sziasztok! 

Olyan kérdésem lenne, hogy újra bezártak, és katéter helyett egy 11 mm-s tágítót tettetek fel a ketrecbe. A terv 35 nap, és arra lennék kíváncsi, hogy ennyi idő elég, hogy tágult marad a húgycső vagy visszanyeri az eredeti átmérőjét?

Köszi a választ előre is! 

barecuck Creative Commons License 2024.03.29 -1 1 5501

Volt már rajtam hosszabb ideig. Izgató volt, szeretem viselni.

 

Előzmény: krumplisfank (5499)
PunciImado Creative Commons License 2024.03.29 0 0 5500

Kedves Ödön! Az erényöv működésének hatásmechanizmusáról készített tanulmányod milyen állapotban van? El szabad kénem?

Előzmény: Poch Odon (956)
krumplisfank Creative Commons License 2024.03.29 -1 0 5499

Sziasztok!

Tegnap délután 7,5 nap folyamatos bezárás után szabadultam. Fürdés után szeretkeztünk. Elképesztő volt számomra, a farkam akkora volt hogy majd szét robbant, az orgazmus pedig hosszan elnyúló erőteljes élmény. Már régen nem élveztem ekkorát.

Az a megegyezés a feleségemmel hogy a bezárás megegyezik a havija időtartamával. Ez így nekem is rendben van.

Most 1,5 nappal tovább volt rajtam mint ameddig neki tartott, mert aznap nem volt aktuális hogy velem foglalkozzon.

A bezártság időszakáról annyi hogy nagyon kerülöm hogy bármi felizgasson mert kegyetlenül megszívom a vége felé. Akkorák lettek a golyóim hogy már a normális járásban is elkezdtek akadályozni, hozzá dörzsölődött a combomhoz.

Munka közben egyáltalán nem zavart, egyébként munkás nadrágban vagyok főként, sokat kell mozognom, fizikai munkát végeznem, létráznom, leguggolnom, lehajolnom, járkálnom.

50 felé Creative Commons License 2024.03.25 0 0 5498

Szia! 

Egyénfüggő, kinek - hogyan tolerálja a szervezete a hisztamint. 

Többnyire 3-4 nap az átlag. 

Előzmény: PunciImado (5497)
PunciImado Creative Commons License 2024.03.25 -1 0 5497

Aki kapott már komolyabb büntetést csalánnal a makkjára és a péniszére, annak mennyi idő alatt szokott lelohadni a duzzanat? Nagyon szenvedek, mert bár fájni már nem fáj, de minden érintés irritál és jó lenne tudni, meddig kell elviselnem ezt az állapotot.

50 felé Creative Commons License 2024.03.25 -1 0 5496

Nekünk még nem volt ilyen gondunk vele (egyenlőre). Az inkább jobban zavar, hogy 20 perc után lekapcsol az eszköz, és ha nincs időpont megbeszélve az újbóli üzembe helyezésre, akkor vagy rád írnak/csörögnek vagy kimarad a játék.
Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy két alkalommal volt viselve 1-1 napra.
Nem szimpatikus az Úrnőnek. Ő inkább a fémet kedveli, ami nem igen takarja az "elítéltet".
4-5 hetente szoktam elővenni, hogy feltöltsem. De csak "porosodik".

Előzmény: Gnursi (5495)
Gnursi Creative Commons License 2024.03.24 -1 0 5495

Igen, meg úgy látom a hackelhetőség is para, állítólag persze megoldották, de ki tudja.

Előzmény: 50 felé (5491)
krumplisfank Creative Commons License 2024.03.24 -1 2 5494

Saját kép. Teljesen kitöltöm, a hosszabb műanyagban korábban meg ha nagyon lankadt volt akkor tudott benne lötyögni.

krumplisfank Creative Commons License 2024.03.23 -1 1 5493

Sziasztok!

Jelenleg egy az aliról rendelt CB6000s fém változatát hordom. Elég jól bevált, annyi hogy lankadt állapotban nagy nehezen ki tudom húzni, de rendeltem hozzá tüskéket, meg ksd-g3 -at így ez nem lesz gond.

Ami gond egy kicsit hogy a gondatlan gyártás miatt egy kicsit lötyög az egész, pontosabban szerintem a ketrec részen túl nagy a két oldali furat amibe hátulról megy be a stabilizátor pöcök.

Valakinek van hasonló tapasztalata?

Valami házi barkács ötlet?

Hordható így is, és a korábbi műanyagnál még kényelmesebb is mert a gyűrű teli anyagból van, nincs pereme, így nem akarja hajnalban mindenáron lemetszeni a zacsit, csak cibálja egy kicsit de majd megszokom.

Most épp 3 napja van rajtam folyamatosan. Még nem tudom mikor szabadulok de elvileg még kb 3-4 napot ki kell bírnom benne.

Egyébként a kulcsot a feleségem őrzi, de ennyit vállalt ezt is az én kedvemért.

Remélem majd idővel rájön hogy milyen jó ez neki is, és esetleg még incselkedik is velem egy kicsit.

Ha nem akkor meg így is jó legalább a kulcsra vigyáz.

Roli0622 Creative Commons License 2024.03.23 -1 0 5492

fémet kifogom próbálni, köszönöm

Előzmény: Kezdo70 (5485)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!