Keresés

Részletes keresés

Marlenka Creative Commons License 2006.08.28 0 0 16
Mindannyian kösz:P
Előzmény: Qasy (15)
Qasy Creative Commons License 2006.08.28 0 0 15
MINDANNYIAN NAGYON JÓK VAGYTOK!!!
Login Santer Creative Commons License 2006.07.23 0 0 14

"... általában úgy érnek hozzám, ahogy szeretnék, hogy én hozzájuk érjek"

 

Helyes, helyes, ez a megfejtés, bizony!

 

Csak így tovább, sok szép sikert kívánok.

Előzmény: Thynka (12)


Marlenka Creative Commons License 2006.07.23 0 0 13

Nem szemétkedett, csak ilyen hülye volt a humora:) Igazad van, én is ha olvasnám, erre gondolnék, dehát én nem olvasom, hanem megéltem, úgyhogy valszeg csak ez az egész nem jön le jól írásban.

De teljesen mindegy, utána hiába bizonygatta, mekkora istennő vagyok az ágyban, nem hittem neki. Szar volt.

Előzmény: psychologic (11)
Thynka Creative Commons License 2006.07.23 0 0 12
a nők mazohisták, alapból:)
szerintem ez.

Egyébként tényleg fontos.
Illetve megtanultam azt is, hogy a pozitív kritika jó. Mert ugye nem mindenki egyforma, vagy mást talál izgatónak.
Pl.: a kézimunka, sok pasi nem éppen top benne, ilyenkor ne szégyelljük elmondani neki, hogy hogy szeretjük, persze kedvesen.
Ettől még, lehet, hogy az előző 20 nőjének pont az volt jó, nekünk más jó. És ezeket a dolgokat nem árt az elején tisztázni.
Oda-vissza. Mondja el, mutassa meg az ujjamon, hogy hogy jó neki.
Azt is megfigyeltem, hogy általában úgy érnek hozzám, ahogy szeretnék, hogy én hozzájuk érjek.
És nincs élvezetesebb dolog, mikor nyögdécsel, és izvedült vigyor ül ki az arcára utána, mint egy jól lakott óvodásnak.
És ha ehhez az kell, hogy elmondja: "drága, nekem így jobb, figyelj" akkor megteszem.
Előzmény: psychologic (11)
psychologic Creative Commons License 2006.07.23 0 0 11
bocsi, de itt kötelező felkapnom a fejem. hogy is volt ez? szemétkedett és beszólogatott, és te mégis hosszú kapcsolatot folytattál vele? megkérdezhetem, h mi volt ennek az oka?
Előzmény: Marlenka (10)
Marlenka Creative Commons License 2006.07.23 0 0 10

Szerintem egy férfi hozzállása "utána" nagyon sokat nyom a latban...Egy hosszú párkapcsolatom elején, mondjuk az első hónapokban a srác állandóan cikizett, de ő nagyon szellemesnek tartotta magát, pl. "ha nagyobb melleket szeretnél, inkább dupla műszakot vállalok, de bármikor!", stb., szal ilyen imádnivaló dolgok.

Egy idő után képtelen voltam vele élvezni, és bár a szentem utána megértette, hogy nem nevetek, hiába dícsért agyba-főbe még vagy egy évig, már nem működött, mert az első heteket, hónapokat nem felejtettem el. Ez nem bosszú volt a részemről, csak jólesett máshonnan besöpörni a bókokat, amiket nem kaptam meg az elején:p

psychologic Creative Commons License 2006.07.23 0 0 9

hihi

támogatom adóm 1%-ával a kibővített javaslatot - nevezetesen a nőknek is legyen efféle állomás.

Előzmény: Login Santer (8)
Login Santer Creative Commons License 2006.07.23 0 0 8

"pl. kötelező lenne a csúnya nőknek diszkréten udvarolni!"

 

Sőt, ezt államilag kellene támogatni, pl. adókedvezmények formájában!

 

A randa lúzer pasiknak meg ingyenes szopatóállomásokat kellene létrehozni forgalmasabb helyeken, közintézményekben és közlekedési csomóponton!

Előzmény: botladozó (7)
botladozó Creative Commons License 2006.07.23 0 0 7
Mindíg szoktam, ( kivéve ha gusztustalanul el van ájulva a lány magától...)    Főleg akkor, ha tudni, érezni lehet, hogy valamitől önbizalomhiányos a Lány, vagy a gyakorlatlansága miatt félszeg.....  Fontos, hogy ne átlátszó hazugságokkal operáljunk, a dicséret valódinak tünjék!  Az ügyes "tömjénezés" oldja a gátlásokat. oldott hangulatot teremt, ami nélkül nincs női orgazmus.....   legyünk beleérzőek-  milyen tré ha a lány unott arccal kászálódik ki alólunk, nézi az órát, és döglötten megy zuhanyozni....  Miután a női orgazmus sérülékenyebb lélektani szempontból, az igazságosság elvén jár Nekik a lelkesedés!            Szerintem az a DRÁMA!, hogy 2006ot írunk, és kevésbé szerencsések sehonnan nem tudják megtanulni a szexualitás viselkedés, és technikai kultúráját.  Az Átlag családban nem életszerű,hogy apa-fiát, anya-lányát ezekre tanítja, még akkor sem,   HA TUDNÁ!!!   A KIELÉGÜLETLENSÉGBŐL FAKADÓ. LELKI ALAPÚ BAJOK--FŐLEG NŐKNÉL---NÉPBETEGSÉGGÉ NŐTTÉK KI MAGUKAT!   Tenni kéne ellene, pl. kötelező lenne a csúnya nőknek diszkréten udvarolni!
Előzmény: bassadam (2)
bassadam Creative Commons License 2006.07.21 0 0 6
"penetrálj, csődöröm"
Login Santer Creative Commons License 2006.07.21 0 0 5

Abszolút egyetértek.

Naés?

Mi a kérdés?

Mi a következő kérdés?

Qqberci Creative Commons License 2006.07.20 0 0 4
"Csodálatos voltál, drágám! Már majdnem olyan jó veled, mint a feleségemmel!"
Előzmény: maydayray (3)
maydayray Creative Commons License 2006.07.20 0 0 3

"uhhh, még soha senkivel nem volt ilyen jó, ahh"

 

vagy ilyesmi. gondolom.

Előzmény: bassadam (2)
bassadam Creative Commons License 2006.07.20 0 0 2
te szoktad? miket mondasz?
Előzmény: botladozó (1)
botladozó Creative Commons License 2006.07.20 0 0 1
Hát ez nem hízelgő, az eddigiekre! Hogy alakulhatott így? Aki keres,az talál...ez hülyeség.... remélem azért Te dicséred a pertnered!
Előzmény: psychologic (0)
psychologic Creative Commons License 2006.07.20 0 0 0

0 pozitív megerősítős élményem volt eddig

Előzmény: botladozó (-)
botladozó Creative Commons License 2006.07.20 0 0 topiknyitó
Maga a sikerélmény, és vágyni utána, beindítja az "öntanító" folyamatot, ad egy lélektani motort, visz előre....  ki ne emlékezne hálatelten, amikor közvetve, vagy közvetlenül megdicsérték a szexuális örömszerző tevékenységét... mennyi plussz energiát nyerhetünk a MEGERŐSÍTÉSBŐL!  Az ellenkezője, főleg a NŐKet sujtja,  ugye nincs frigid Nő, csak ügyetlen férfi!  Hány lány szexuális reflexeit,későbbi örömét "elbasszák" a kultúrálatlan fiuk!Hány fiu lesz megkeseredett, mert kikacagták nem túl impozáns méretét! Mennyire hiányzik, hogy a gyönyörszerzés testi,és lelki technikáit kultúráltan oktassák!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!