Keresés

Részletes keresés

gitárhúr Creative Commons License 2006.07.20 0 0 7
én is megnézem őket, hisz szépek. az ember pedig szeret a szép dolgokban gyönyörködni, mint pl. egy naplementében, természetben... és a lányokban.
Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2006.07.20 0 0 6
9-re, fél 10-re járok munkába.
Előzmény: Tamisa (5)
Tamisa Creative Commons License 2006.07.19 0 0 5

Annyira életszerű az a sok vidám, laza lány reggel. Mikor reggelizel?

 

Előzmény: Geyza (2)


Geyza Creative Commons License 2006.07.19 0 0 4

Hát igen, ebben (is) máshogy működünk!

 

Jó éjszakát!

Előzmény: psychologic (3)
psychologic Creative Commons License 2006.07.19 0 0 3
erről eszembe jutott, h boldogult kiskamasz koromban hányszor képedtem el azon, h hogyan képesek a pasik még hajnali fél nyolckor is a szexre gondolni, mikor az ember lánya álmos-morcosan épp hogy csak vonszolja magát az iskola irányába. :)
Előzmény: Geyza (2)
Geyza Creative Commons License 2006.07.19 0 0 2

Szerintem is - miért vennének a nők szexi ruhákat, ha utálnák, amikor megnézik őket?!

 

Elárulom, én úgy vagyok vele, ha reggel álmos vagyok és fáradt (mert egyedül reggeliztem:-((( ), utána munkába menet teljesen feldob a vidám, laza, barnára sült lányok látványa különösen így nyáron, papucsban.

Előzmény: psychologic (1)
psychologic Creative Commons License 2006.07.19 0 0 1

ja.

csak nyugodtan.

nekünk is jólesik. :)

Előzmény: Geyza (-)
psychologic Creative Commons License 2006.07.19 0 0 0
még s0se nulláztam :)
Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2006.07.19 0 0 topiknyitó
Meg kell mondjam, én nem tudtam leszokni arról, hogy bámulom a csajokat utcán, metrón, strandon, mindenfelé. Annyira nem tudok ez ellen mit tenni, hogy már a barátnőm is megbarátkozott a dologgal, mondván: az étlaopt néhegetheted. Emellett teljesen hűséges vagyok, de baromira jól esik nézni a jobbnál jobb nőket, akik Budapesten lófrálnak - mert ilyen csinosak sehol sincsenek!
Ti hogy vagytok ezzel? És lányok, ti tűritek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!