Keresés

Részletes keresés

peroXid vodíka Creative Commons License 2024.01.29 0 0 97

Ha nincs piréz gyerek, nincs piréz jövő, nincs kaganátusi gazdaság. Ezen azért illene elgondolkodni!

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 96

Hazugságban végzett.

interm Creative Commons License 2008.03.05 0 0 95
Jól mondod.
Előzmény: lala** (94)
lala** Creative Commons License 2008.03.05 0 0 94
Szerintem a keméy fizkai munka (amennyiben nem szarlapátolás) egyáltalán nem alantas. Ha nem csicskáztatnak közben, csinálhatod nyugodtan, segíthet "kipucolni" az ember lelkét, tudatát, ki fogtok röhögni, de talán egyfajta meditáció. Miért? Miközben a nehéz munkától szenvedsz, egyben ki is adod magadból a fölösleges gondolatokat érzéseket, pl olyanról még nem hallottam, hogy egy építőmunkás, vagy kubikus depressziós, vagy pánikbeteg lett volna... Másrészt a munka monotonitása és az akarat folyamatos erősítése ugyanúgy meditatív hatással bír, mint pl. egy kimerítő futás, vagy bármilyen sport. És utána lefürödni, megvacsorázni, tiszta ruhába öltözni pedig maga az újjászületés. Ebben a pillanatban valószínüleg több önbizalma van egy munkásnak, mint egy cégvezetőnek... No ennyi.
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.10.31 0 0 93
te is szereted a radioheadet?
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.30 0 0 92
többévesbeszáradzszartmostamtűzoltóvízzelegylerobbantmunkásotthonban, na?
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.02.02 0 0 91

hát sajnos nem tudok segíteni, mivel ügyfélfogadási napon találkoztam vele, azóta sem láttam...csak így szóba került, hogy régen ezzel foglalkozott.

 

 

minek kell neked a hangyatojás?

Előzmény: 318i kat (90)
318i kat Creative Commons License 2007.02.01 0 0 90

szia

véletlen nem tudod neki a tel számát , mármint a hangyatojás gyüjtönek !

mert engem érdekelne , nagy tételben!

légyszi ha tudod , vagy ha megtudnád szerezni légyszives küldd már el ide : susubmw@freemail.hu

 

nagyon köszönöm elöre is !

szia

Előzmény: daridazsuzsi (89)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.12.14 0 0 89

tegnap találkoztam egy igazi hangyatojás gyűjtővel. a hangyatojás gyűjtés nem annyira alantas munka, és elég jól jövedelmez is.

( bár hozzá kell érni a termőföldhöz, amitől én pl. undorodom, tehát eleve kizárt számomra ez a pálya)

 

 

troppauer Creative Commons License 2006.12.09 0 0 88
szoktam álmodni néha elég furcsákat, de ezt a szintet a rémálmok sem ütötték még meg..:)

(ami elég szép teljesítmény, a zombis-gyilkolós-fröcsögös álmokat figyelembevéve)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.12.08 0 0 87
ez rohadt undorító lehetett, főleg a gilinyók
Előzmény: troppauer (86)
troppauer Creative Commons License 2006.12.08 0 0 86
5 vagy 6 éve vízvezetékszerelő mellett dolgoztam segédként, nyári munka gyanánt. (persze egy időre téli is lett belőle)

...Egy alkalommal ki kellett bontanom egy pince-födémnél lévő lefolyót, régen baj volt már vele. Éreztem hogy a szaga nem sok jót igér.. Hát amikor sikerült a könyököt levenni, iszonyatos horrofilmbe illő jelenet tárult a szemem elé, ugyanis teljesen el volt tömődve fekáliával (sz@rral), és mindenféle férgek és giliszták nyüzsögtek-nyújtóztak-tekeregtek benne, nyújtogatva a kis testüket az arcom felé. Talán az egyetlen alkalom volt amikor szó nélkül ledobtam mindent a kezemből és kimentem hányni. (furcsa de végül nem sikerült).
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.29 0 0 85
Engem érdekelnének ezek az undorító melók (sírásó,béllapátoló,hullamosó,stb.).Szóval, ha valaki tud valami infot róla, az ne tartsa magában és vagy írja ide a fórumra vagy küldjön mélt ;>.
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.11.19 0 0 83

én egy krema mellett melóztam anno. mindig hallottuk, hogyan teszik le a szállítmányt a fuvarozók. :)

elég morbid volt

 

Előzmény: interm (82)
interm Creative Commons License 2006.11.18 0 0 82
Úgy 5 éve miunkanélküli lettem egyik percről a másikra. Bár középvezető voltam hónapokig nem találtam állást. Sem a hirdetések, sem a kapcsolatok nem segítettek. Már majd 50 éves voltam. Temetkezési céghez mentem próbanapra. Feladat: halottszállítás kórházból, a temető krematóriumához. Ez leírhatatlan. A krema bejárata előtt barnás vöröses port láttam. Azon lépdeltem.... Azt mondta a munkaadó megfelelek, ha úgy gondolom, jöhetek. Később találtam normális munkát. Már nem riadok fel éjjelente.
Előzmény: daridazsuzsi (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 81
A középkorban egy 150kg-os emberből egy 150 méter hosszu férget űzött ki egy szentéletű remete!/150 éves!/
Előzmény: Eavit (66)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 80
Parazitológia! E tudomány ismerete itt az Indexen nem haszontalan?
Előzmény: Eavit (79)
Eavit Creative Commons License 2006.07.24 0 0 79

a bogarak még engem is tán a legkevésbé. a szúnyogok annál inkább és azt atkák...azokat meg gyűlölöm.

 

volt is sírás miután meglett a vizsga parazitológiából.

Előzmény: daridazsuzsi (78)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 78
engem a bogarak nem zavarnak. amúgy borzalmas hogy minek teszik ki a hallgatókat egyes szakokon :))
Előzmény: Eavit (77)
Eavit Creative Commons License 2006.07.24 0 0 77

ezek a paraziták amúgy jó téma. főleg az emberekben a férgek keltenek viszolygást, bár szerintem a rühatka sem semmi. meg vannak ezek a genya egysejtűek...

 

nekem van egy jókora könyvem a címe helminthológia. na ez maga a horror. férgek minden elképzelhető testrészben lehetnek. de úgy képzeljétek el, hogy még inakban is. a szem meg már snassz is.

daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 76
azt nem tudom, számomra ezek eccerűen szar álmok és kész :)
Előzmény: Primőr (75)
Primőr Creative Commons License 2006.07.24 0 0 75
Én egyszer álmodtam olyat, hogy az ágyam melletti fal bomlófélben van, és patkányok mászkálnak benne, és elég gusztustalan volt. Akár ez is lehet, de lehet pszichésen például bizonyos negatív gondolatok megléte, amik befészkelték magukat a fejembe.
Előzmény: daridazsuzsi (74)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 74
az idegentest érzetet viszont nem írta ha jól emlékszem. az ántsz-es cimbi mesélt egy történetet. egy faszti jelentkezett ezzel a tünettel, hát hamar kiderült hogy van benne egy nagy darab állat. elmondták neki, hogy milyen beavatkozás szükséges /állítólag, nagyon agresszív szájszerve van, és ezért van szükség altatásra...meg gondolom kicsokizni egy ilyet nem lehet szép látvány, meg felemelő élmény/ na és a fickó ezekután közölte, hogy most hogy tudja mi van benne, ő ezt elfogadja, mert már együtt él vele egy darabig, és nem vállalta a műtétet.
Előzmény: Primőr (73)
Primőr Creative Commons License 2006.07.24 0 0 73
Bocs a pontozásért! én utálom ha kipontoznak :)

amúgy jóó kis honlap.. fáradékonyság az igaz rám, viszont az mindig is igaz volt.

Amúgy a színészekről sose volt jó véleményem, pláne az ámerikásokról, ezt is el tudom képzelni róluk. Itt a honlap azt írja hogy haspuffadást okoz, akkor ők hogy fogytak tőle? :) namindegy hülye ámerikások!!
Előzmény: daridazsuzsi (72)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 72
ott
Előzmény: Primőr (71)
Primőr Creative Commons License 2006.07.24 0 0 71
a bélben van, nem a gyomorban..
Előzmény: daridazsuzsi (70)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 70

belinkeltem egy cikket, ajánlom, ott vannak a tünetek :)

 

(de gondolom egy 2 méteres szörnyet csak érzel a gyomrodban

Előzmény: Primőr (69)
Primőr Creative Commons License 2006.07.24 0 0 69
És azt honnan lehet megtudni, hogy valakiben van ilyen féreg?

azt tudom, hogy a nyers fokhagymaevés meg csípős paprika evés eltávolítja a szervezetből őket, bár ezt a nagyot nem tudom...
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 68
azért ezt elhajtani is igen alantas meló lehet
Előzmény: daridazsuzsi (67)
daridazsuzsi Creative Commons License 2006.07.24 0 0 67

http://www.drnatura.hu/index.html

 

 

 

 

a cikk tanúsága szerint ez egy 237 cm-es háziállat, amit ,műtéttel távolítottak el. most olvastam hogy fogcsikorgatást okoz. fú most nem tudom, férgem van, vagy hipohonder vagyok??

Előzmény: Enzo (65)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!