Keresés

Részletes keresés

ertal Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5262

Jaj, neee! Jobbulást, jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Zsuzsáknak boldogot!

shaish, irtó helyes a zebra.

Előzmény: borcsi555 (5260)
MyBaby Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5261
Jaj ne má!!!!
Borcsi ha tudsz, jelentkezz!
Fenébe ezzel a lázzal!
Előzmény: borcsi555 (5260)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5260
Samumami!!! mégse gyertek, most indulunk a gyerekklinikára, megint felszökött a láza!! vsz bentalszunk
shaish Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5259

grátisz a sarokban ott figyel a nagyló is:))

 

 

most már eldugulok....

Előzmény: shaish (5258)
shaish Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5258

kicsit összeszedetlen (vagyis szétszórt:)) vagyok ma..

 

Hintaló: vettünk, kettőt is:D mert az első túl nagy lett, azt majd megkapja jövőre:), a másik a brendonból van (máshol nem találtunk ilyen cukit:), igaz jó ára volt..) piciknek való, imádja, és már tud vele hintázni is!

 

Egy kép, bár nem látszik az egész cucc, de vmennyire azért kivehető:

http://www.molnarnet.hu/csabi/11hos/kopi%20003.html

 

ja, elvileg nem ló hanem zebra de mindegy is:).

 

shaish Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5257
3 napos, huhh, azért ijesztően magas volt a láza, de örülök, hogy "csak" ez volt az oka.
shaish Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5256

Zsuzsáknak boldog névnapot!!:)

 

Borcsi, gratula, de jó lehet már a 12.hétnél tartani:))!

Pocak kezd látszani? vagy még nem?...

 

A fiam az imént borította ki a teli zacskó kölesgolyót, és ott falatozott a konyha közepén:D.

Fogár Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5255

sziasztok

 

zsuzsa: micsoda fotóáradat, jól belejöttél :) de nagyon szuperek. JAAAA:        BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK ÁM!!! (nem tudom most tartod-e...én igen )

 

 

ertal Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5254
UH :DDD
Szóval a 3 napos láz. Jó, hogy vége. Eddig csak könyvböl ismertem.
Szép napot!
Előzmény: borcsi555 (5250)
ertal Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5253
Én már lefeküdtem :) Monyesz fejezte be. Bécsben vagyunk.
Előzmény: borcsi555 (5251)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5252
Basszus ez az Egérszörp...csuda helyes!!
Előzmény: MyBaby (5239)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5251
Ertalék éjjeli baglyok, sztem akkor még le sem feküdt:)
Előzmény: tracy71 (5248)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5250
Sziasztok!
Voltunk uh-n minibab csodaszép, méretes nyaki redővel:)) Hajszálra azok a méretei, mint a nővérének.
Rékazsúr nagyon megható és szép, nálunk csak nagyik meghívása lesz és lehet, hogy kap egy hintalovat. Shaish, ti végül vettetek? Corában láttam egy nem nagyon csúnyát.
Képzeljétek, tuti a 3 napos láz volt (4 napig tartott), mert mára a kiütések is megjelentek. Kis hőemelkedés még van, de csak du-ra. Pisitartó zacsiba belekakilt:))
Cait, köszi a dokit, de egyenlőre maradok a diósdinál, amúgy elégedett vagyok és végülis ő is megmondta, hogy mi ez a láz..
Smami: gyertek, lesz sütike, mert nagymami csinál:))
Ertal, Peti egyre édesebb, már szívesen megnézném! Külföld: szívemből szóltál, épp ezért jöttünk haza.. már nekem is kétlaki érzéseim vannak, nemhogy egy gyermeknek. Próbálunk maradni, csak nem tudom, hogyan lesz elég apa fizuja 2 gyerekre. Mi szerencsére nem parázunk, ha nem fussa, egyszerűen lelépünk pár évre, van hova menni, csak semmmmi kedvünk:((
shaish Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5249

Sziasztok,

 

Gyönyörű a kis szülinapos leányzó!!!:)

A sorozat is szuper, szép nagylány lett!

 

Család nálunk sincs teljesen rendben, de azért nem panaszkodom, mert a gyermekkorom szép volt, csak utána voltak kevésbé jó periódusok....

Biztosan nehéz lehet, hogy nem állnak mögötted teljes hátszélességgel....

 

Ertal, Petid ügyes, helyes kissrác, akire büszke lehetsz.

Mint ahogyan a többi gyerekedre is!

 

Cait, köszi az ajánlást, de a tricikli nálunk pont a közepesen hosszú sétákra nem válna be, mivel azok ált a lovardába lesznek irányozva, ott meg az útviszonyok kevésbé kedvezőek ennek....

De úgy vagyok vele, hogy majd csak akkor veszek bármit is, ha már látom mire is van szükségem:), előtte max gondolkom rajta, gyűjtöm mások tapasztalatait...

 

Mindenkinek szép napot!

tracy71 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5248
Ertal! De korán ébredtél!!!! Mármint az időpont a hozzászólásodon!
Előzmény: ertal (5246)
tracy71 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5247

Szép jó reggelt mindenkinek!

 

Képzeljétek, ma éjszaka itt járt az álommanó. Még mindig alszik a kisfiam (bár fél 10 volt, hogy este elaludt!) De legalább nem volt éjszakai ébredés.

 

Zsuzsa! Nahát, micsoda szülinapi parti! Ez aztán emlékezetes! Gyönyörűek a képek a kicsiről, igazi bájos leánykává cseperedett!

 

MyBaby: a hálivúúdi mosoly valami pazar!!!!! Látom nálatok is megvan a fogköz,mint nálunk (csak nálunk ennél is nagyobb)

 

Tasha: Parázni éppen nem parázok a beszéd nem léte miatt, de már nagyon várom, hogy mikor fog értelmes szavakat mondani.

 

Nyúl: elolvastam mégegyszer a hsz.-odat. Egy kissé félre értelmeztem. De tény, hogy más helyről is hallottam, hogy tapsoltatják a gyereket, meg adnak neki valamilyen tárgyat, meg visszakérik, meg hasonlók. Szóval erről ennyit....

 

Kismica: Mi azóta adunk cipőt a kis maratoni futónkra, mióta elkezdett járni (kapaszkodással). Nekünk ezt javasolta a védőnő.

 

Fogár: Nálunk is úgy kezdődött, hogy néhány lépés anya nélkül, aztán meg napról napra ügyesebb lett. A néhány lépés anya nélkült követte azokban a napokban, hogy már csak az egyik kezét engedte megfogni. Most meg sokszor már egyet se....

 

 

ertal Creative Commons License 2007.02.19 0 0 5246

Sziasztok!

 

Rékának boldog szülinapot!!!

Zsuzsa, köszi a szép képeket.

 

kismica, anyámékkal élek, és gyakran érzem úgy, hogy ök mindent olyan jól megoldanak, rám már nincs is szükség :(((

borcsi, Anyagi gondok nincsenek - férjem bécsi munkájából kifolyólag. De gyerekkel külföldön élni csak akkor szabad, ha nem zavar, hogy így nem tudod magyarnak nevelni. Kinga is kicsit hazátlan lett: bizonyos dolgok mindig hiányozni fognak neki, amiket Bécsben hagyott.

 

Fogár, igen, a nagykerekü Cam. De én sajnos nem láttam. Most már mindegy így még olcsóbban is jöttünk ki.

 

Peti hintát fog kapni tölünk a szülinapjára, ha igaz. Ö semmi olyat nem csinál, amit nagydobra lehetne verni. Csak nyújtja folyton a karját afelé, amit/akit kér. Így:

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5245

Ja, torta...

Azt a banános-diós tortát csináltam, teljesen recept alapján, csak kör alakú formában, és a tetején egy db 1-es gyertya volt.

 

És csak utólag vettem észre, hogy a tortáról nem csináltunk fényképet... inkább videóztunk a bulin.  De azért van itt egy kép a maradékról :)))

 

 

  a torta-maradék a kép közepén található :)

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5244

... és végül néhány kép a mai szülinapi zsúrról :)

 

 

 családi fotó

 

 

 ajándékhalom

 

 

  kaja :)

 

 

  csinirucis, egészalakos, már fáradtan, fürdés előtt...

 

Jóéjt mindenkinek!

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5243

 7 hós

 

 

 8 hós

 

 

 9 hós

 

 

 10 hós

 

 

 11 hós

 

 

 1 éves :)

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5242

Szülinapi képsorozat következik:

 

 

 3 naposan

 

 

1 hós 1 hós

 

 

2 hós 2 hós

 

 

 3 hós

 

 

 4 hós

 

 

 5 hós

 

 

  6 hós (nagypapával)
Fogár Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5241

sziasztok!

 

huhh, micsoda termés...hétvégén mindenki látom aktívkodott.

 

mi voltunk Yamato-n, majd vacsizni...Janka szombaton délelőtt lement nagyizni, így miénk volt a hvége-kecó :)

persze már itthon szuszmózik, ma hazahoztuk.

 

ertal: melyik babakocsink tetszett meg neked? Ha a nagykerekű Cam, olyat elég sok helyen lehet kapni...pl TESCO-ban is.

 

MyBaby&Kismica: hát szerintem ti annyi babakocsit leteszteltetek az elmúlt 1évben, hogy lassan nyithatnátok egy "mindent a babakocsikról" topicot :)

nekünk most jóideje bejött egy a CAM Apollo, ill a Brevi-Colibri...igaz ha Janka nagyon előre csúszik befékezi a lábával a kereket, viszont alapból szupi kis kocsi

én asszem nem tervezek újat vásárolni...még megvan a PP Venezia- csak most Janka másodunokatesója használja.

 

toria: nálunk jövő nyári érkezéssel van tervbevéve öcsihugi...persze nem tudom majd hogy fog sikerülni az érkezés dátum...

 

tapsolás...nekünk nem is tudom mikor kezdte Janka, de már jóideje csinálja...persze én nem kötném korhoz ezeket, mert vmben viszont hátrébb jár...totálisan változó sztem ilyenkor már a gyerekek fejlődése...melyiket mi érdekli jobban

 

pl tud csipcsipcsókázni, kerekecske gombocskát is mutatja, ha kérdezem tőle hol a kutya szeme,orra...stb megmutatja...meg tudja keresni a maciját, cumiját...érti a gyere ide, nem szabad, hozd ide, kérem...stb alapdolgokat. Jaaa...piszézni is tudunk :) meg igazából olyan sok mindent megért amit mondunk már neki...annyira okosodik napról napra, szívja magába az új dolgokat, mint egy kis szivacs.

 

viszont még nem megy egyedül...és nagyon úgy tűnik bátorság nincs hozzá...ma véletlen nem figyelt és nem fogta meg a kezem...3-4lépést tett meg egyedül, gyönyörűen :) aztán mikor észrevette magát bedőlt anyu ölébe.

 

kismica: hát nem semmi helyzet...én családom sem egyszerű...rengeteg sok balhé volt és acsarkodás...mostmeg...full ellenkező minden.

 

jaaajjjj

 

RÉKÁNAK BOLDOG FÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

 

asszem vége a novellának...vm-t tuti kihagytam amit akartam...majd holnap bepótolom...hulla vagyok, jó mozgalmas hvégém volt...meg kicsit macskajajos is vagyok :)

kismica Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5240
Vááá, nagyon jó képek!! (Mi ez az esőmanó szerelés?)
Előzmény: MyBaby (5239)
MyBaby Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5239
Köszönjük a köszöntéseket, mi ma nagyot csvarogtunk.
Ebből 1-sorozat hazafelé a kocsiban.
A hálivudi mosoly :














És amikor szépen nézek:






Így néz ki a 11 hónapos Hanki manki, egérszörp , kommandante Mashko, Bobi
kismica Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5238

1 éves felmérés nekünk semmi sem volt :( Nem mintha hiányoltam, tudom, hogy Matyi nagyon ügyes, okos, erős :)))

 

Hehe, jogsim nekem is van vagy 16 éve, csak mivel nincs kocsink, már azt sem tudom, hogy jönnek egymás után a pedálok...

Előzmény: Gyáva Nyúl (5236)
kismica Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5237

Rékának boldog 1. szülinapot!

(Milyen lett a torta?)

 

Nos, babakocsi-dolog eldőlt, vettem egy Maclarent, most teljes gőzzel árulom a Loolát :) Kismotor itthon van csak, nála is főként a tologatás a nyerő és folyton kinevetjük, mikor fordítva ül rá, gonosz.szülő.hu Mybaby, Hanka hogy használja?

Kint jó ideig nem motorozunk, majd csak zárt játszón, mert itt (és költözés után főleg) elég forgalmas útrészek vannak...

 

Gondoltam segítségre még terhesen, amikor anyámék cirkuszoltak a keresztelő miatt, csak halogatom a költözés utánra (ismert okokból ugye már több mint 1 éve). Jókat hallok a családállításról is. Valamit mindenképp szeretnék, mert ahogy vagyok, az nem normális.

 

Mi cipőzünk ősztől, de csak kint. Eleinte tényleg begörbítette a lábát, most már simán rá tudom adni, csak folyton kiköti a cipőfűzőt :)))  (Mindig benyúltam az ujjammal és kinyújtottam a lábujjait...) Épp 20-as a bakancsa, de talonban van egy 21-es cipő, az is jó már (a szösz vigye a számozásokat).

 

 

Előzmény: tasha (5234)
Gyáva Nyúl Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5236
tracy: hát, nekem fogalmam sincs, mit csinálnak az egy éves felmérésen, csak itt mondja mindenki, h kellene tapsolnia. úgyhogy csak ijesztgetem a gyereket a kiskönyvvel. :) (Bár lefogadom, a védőnő majd tényleg jól belengeti, h ha nem tud tapsolni, akkor le van maradva. az a fajta.)
tasha, cipő: nekünk a gyerekorvos mondta, h ha a gyerek már több időt tölt két lábon, mint négykézláb, akkor nem ártana. de mellette persze nyáron a kertben majd minél többet legyen mezítláb.
képzeljétek, itt nálunk is van zenés foglalkozás kicsiknek! sajnos bazi messze tőlünk, úgyhogy most ha befejezem a munkát, amit épp most csinálok, jövő hétvégén vezetni fogok tanulni. remélem, összejön.
(Ja, jogsim van - és nem, nem az Ecserin vettem :) -, csak vezetni nem tudok.)

Előzmény: tracy71 (5232)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5235
Gyertek kedden, várunk!!! Most épp munkában vagyok, holnap megyek tarkóredős uh-ra+ vásárolni, csak délután leszek, de akkor írok. Kora du?? Még valaki diósdra???
Negloooom hahóóó
Tasha köszi
Előzmény: Samu mama (5230)
tasha Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5234
kismotor :))))

babakocsi: a kérdés _pontosan_ az akar-e, nem a tud-e :))) Mi az elozo lakásnál sima babakocsival is elvoltunk, mert a szánkban volt a védono/játszótér, meg autóztam veluk többnyire, nem volt gond. Itt viszont az új helyen egy domb tetején lakunk, a városkp fölött. Nem egyszer elofordult, hogy már félúton voltunk felfele haza, mikor M. gondolt egyet és visszarohant tócsába ugrani meg hasonlók. Mondjuk esoben pl nem akkora poén visszafordulni és a ruhájánál fogva húzni 1 km-t, miközben a picit tolod az emelkedon :)) Egy ilyen eset után lett tesókocsim. (én egy motorba vagy triciklibe bele sem merek gondolni, vagyis de, cipelném még azt is a hátamon, meg rohannék babakocsistul a nagy után, no thanks.) De tényleg nagyon attól fugg, milyen programjaitok lesznek, hol laktok, milyen lesz a pici. Én elore nem vennék semmit, majd meglátod akkor. Domival pl muködött a kengurus megoldás egy darabig, aztán meg nem, mert olyan nehéz lett, hogy nem bírtam el :D

Borcsi, szuper :))

Kismica, pénz :((
A gyerekkori dolgokkal kapcsolatban nem akarsz egy kinezhez vagy pszichohoz elmenni? Én jártam a 2. terhességem elején és nagyon jót tett, helyére kerultek a dolgok. Mérgezo szulok c. könyvet olvastad már? Ha nem, nézz bele esetleg.

Szulinapi ajándék azt hiszem könyv lesz nálunk is, meg valami apróság.

Rékának tolunk is boldog szulinapot!! Várjuk a képeket!
Hankának szép hófordulót.

Cipo: ti már adtok rájuk? Én próbáltam csizmát, van 19es, de annyira ellentart a lábfejével, hogy nem lehet ráadni.

Tracy, Balázs nagyon ugyes!!! A beszéddel pedig kicsit sincs elkésve, hidd el nekem, nehogy parázz ezen :))

t.
Előzmény: shaish (5224)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 5233

Mindenkinek köszönjük a köszöntést! :))

A szülinap remekre sikeredett, majd beszámolok, még vendégeink vannak. ESte csinálok sorozatot :))

 

 

Hanka bébinek boldog hófordulót kívánunk!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!