Keresés

Részletes keresés

Napsugár4 Creative Commons License 2009.09.19 0 0 9
á
Dójucika Creative Commons License 2007.03.17 0 0 8

Sziasztok!!

Nekem az lenne a kérdésem hogy tudja-e valaki hogy hogyan lehet otthon egyedül illatot készíteni?

Nagyon fontos lenn mert én szeretném majd nagykoromban csinálni:)

Kérlek ha tudja valaki irjatok!!

Ja eg mé ga zt is szeretném kérdezni hogy van-e ilyen szakma hogy "illatszerész"?

És ez azt csinálja hogy uj illatokat állít elő és parfümöket csinál?? Kérlek irjatok!!:)

Elöre is köszi

Dóra

 

___Marvin! Creative Commons License 2006.07.25 0 0 7

Ha jól értem, a Kémia topic a következőt ajánlotta: Zoknit pár percre tiszta alkoholba áztatni, majd miután az átvette a szövetből áradó illatot, sötét üvegbe légmentesen elzárni.

Egy próbát megér...

Szerintetek?

Egyéb tipp?

Előzmény: moonshadow (5)
___Marvin! Creative Commons License 2006.07.25 0 0 6

Természetesen mindenképpen és feltétlenül! Többedjére vagyok túl rajta, mert egyika azon történeteknek melyeket sohsem lehet megunni.

Örülök hogy nem én hoztam szóba...

Előzmény: Lars Turms (4)
moonshadow Creative Commons License 2006.07.21 0 0 5

Nem egészen.

 

A számunkra kellemetlen szagok miért kellemetlenek?

Mert a szervezet számára egészségtelen anyagokhoz kapcsolódó szagokról van szó és azért alakult ki, hogy kellemetlennek érezzük, hogy kerüljük őket.

ezek átmeneti termékek, aminok, szerves vegyületek.

Nem szimplán elillannak, hanem átalakulnak,elrothadnak, bacik és gombák bontják le őket.

 

A növényi illatok ezzel szemben stabilabb anyagok, többnyire észterek, vagy olajokban feloldódott illatanyagok.

Ezek valóban inkább elpárolognak és elillannak.

 

A kellemetlen és a kellemes illatanyagok is képesek abszorbeálódni a ruhaszövetek szálaiban és így tovább megmaradnak.

Előzmény: ___Marvin! (3)
Lars Turms Creative Commons License 2006.07.21 0 0 4
Ajánlom a Parfüm című könyvet.
Előzmény: ___Marvin! (3)
___Marvin! Creative Commons License 2006.07.21 0 0 3
...

Tehát ha jól értem, a szerves anyagok által keltett illat igencsak illékony, s ezt ellőbb-utóbb erjedt, romlott, rohadt szag váltja fel. Volt egy Brut dezodorom. Egyébként sem egy egyszerű illat, de az enyém szerintem ráadásul romlott is volt, vagyis azt hiszem minden illat megromolhat egy idő után. Ha jól gondolom, a parfümkészítés tudománya nagyrészt pont ebben áll, mármint hogy egyrészt megragadhassuk, másrészt pedig megtarthassuk az adott illatokat! Továbbra is kíváncsi vagyok, hogyan lehetne megtartani pl. egy lábszagot.

moonshadow Creative Commons License 2006.07.18 0 0 2
Legjobb, ha átmégy a tudományba, ez kőkemény kémia.
Előzmény: ___Marvin! (-)
___Marvin! Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1

Ízelítőnek, a hozzám hasonló dilettánsoknak:

http://www.kfki.hu/~cheminfo/hun/teazo/szagok.html

pointless Creative Commons License 2006.07.11 0 0 0
0
___Marvin! Creative Commons License 2006.07.11 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek.

 

Az illatkészítés alkímiájába szeretnék betekintést nyerni. Várom mindazokat, akik rendelkeznek némi ismerettel az illatokat illetően, s tudásukat, tapasztalataikat szívesen megosztanák egy amatőr, de annál lelkesebb illatvadásszal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!