Keresés

Részletes keresés

Fecó_62 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 21

Sziasztok!

Miért nincs élet itt a fórumon?

Fecó_62 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 20

Boldog Új Évet minden komondor szeretőnek és minden kutya szeretőnek!

Fecó_62 Creative Commons License 2011.12.29 0 0 19

Hol vannak a Bernáthegyi -sek?

Fecó_62 Creative Commons License 2011.12.29 0 0 18

Sikerült gazdit találnod?

Előzmény: Ezüstcsillám (16)
Ezüstcsillám Creative Commons License 2011.01.27 0 0 17

Lemarad a kép. Remélem most sikerülni fog!

Ezüstcsillám Creative Commons License 2011.01.27 0 0 16

Jaj, de kihalt ez a fórum!

Na, mindegy, ha valakinek kell egy rövidszőrű bernáthegyi, vagy annak keverék szuka kutyus, jelentkezzen!

Tegnap találtam egyet, keverék kölykével. A mama kutya nagyon jámbor, kedves, házörzésre alkalmatlan. A kölyök nagytestű, domináns kan lesz, már most őriz! Olyan gazdi jelentkezzen, aki biztonságos kerítéssel rendelkezik és nem köti láncra a kutyáját.

Esetleg az eredeti gazdájuk is jelentkezhet, ha megfelelő magyarázatot sikerül adnia arra, hogy miért nem sikerült megfelelő kondícióba hozni kutyáit a téli minuszokra.

brunomami Creative Commons License 2009.07.09 0 0 15
 

Sziasztok!

 

 

Egy kis hírt szeretnék bedobni a közösbe!

 

A MÁTÉSZALKÁN rendezendő CAC kutyakiállításon, 2009.09.20-án, először nyílik lehetőség MEOE rendezésen belül, IVARTALANÍTOTT kutya bemutatására!

 

Nevezési hat.idő 2009.08.20., díja 2500.-/ivartalan kutya!

 

Ez mérföldkő lehet a felelős állatartás terjesztésében is!

Aki amúgy is megy, vagy éppen közel lakik, az nyugodtan hozhatja az érintett kutyáját!

Tenyésztők, hobbitartók, fontos, hogy mielőbb terjesszétek a lehetőség hírét, és egész nyugodtan lehet más fórumokon is valamint itt is megvitatni az esetleges felmerülő kérdéseket, véleményeket!

Ha már van lehetőség, akkor fontos, hogy éljünk is vele! Minél többen tudjanak róla!

 

Jó ha tudjátok, hogy ez nem a kiállítók kezdeményezésére indult, hanem az állatvédők, állatmentők felvetésére

Rugovics úr Creative Commons License 2009.07.08 0 0 14
Amphenol Creative Commons License 2007.07.30 0 0 13
Szia !

GY-M-S megye

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.24 0 0 12
Merre laktok?
Előzmény: Amphenol (11)
Amphenol Creative Commons License 2007.06.27 0 0 11
Sziasztok !


Ha megengeditek kicsit dicsekszem :




AMp

Rheia Creative Commons License 2006.11.16 0 0 10

Szia!

 

Szeretném felhívni a figyelmedet a Szentbernáthegyi Baráti Kör honlapjára - http://bernathegyi.info -, amely kimondottan a fajta érdekében jött létre. Sok szeretettel várjuk tagjaink sorába a Szentbernáthegyi barátokat, hobbi tartókat, tenyésztőket egyaránt, ígyhát ha van kedved, Téged is. Oldalunkon értesülhetsz a fajtával kapcsolatos eseményekről, hírekről, érdekességekről, találkozókról. Fórumunkon bármit kérdezhetsz a fajtával kapcsolatban, mivel jópár tapasztalt tenyésztő is a tagunk, biztos nem maradsz válasz nélkül. Ha van kedved, akár blogot is írhatsz saját bernáthegyis élményeidről, illetve bármilyen, a fajtával kapcsolatos hírt szívesen veszünk Tőled is.

 

Kérjük, hogy amennyiben megtetszik az oldal, és úgy döntesz, hogy regisztrációddal csatlakozol a Baráti Körhöz, akkor felhasználói névnek ne használj semmilyen becenevet, hanem kizálólag a teljes, valós neveddel csatlakozz. Köszönjük.

 

Baráti üdvözlettel:
Balogh Zoltán

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.23 0 0 9

Folyt...

 

 Délutánra séta után elfáradt Ezét jólesik egy kis pihenés

 

 De az éberség megmarad
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.23 0 0 8

Folyt...

 

 Egy csöppet hűsöl

 

 Mert iszonyú melge van nyáron
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.23 0 0 7

Na itt vannak Bettyröl a képek...

 

 Betty kaja

 

 És csakis a hasára gondol

 

 

 Betty szunyóka

 

 De azért minden jelre figyel...
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.22 0 0 6
Az enyém elég nyugis és nem makacs. Úgy kell nevelni, hogy nem minden "kívánságát" kell teljesíteni, de ugynakkor nagyon kell szeretni...
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.22 0 0 5
És ha van valakinek tapasztalata én szívesen beszélgetek róla itt.
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.22 0 0 4
Nekem van Bernáthegyim. Rakok fel róla képeket...
Encsi84 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 3

Gazdát keres a kaposvári kutyamenhelyen egy fajtatiszta bernáthegyi kutya.Kb 2 éves. Egészséges. Nincs se bőr, se semmilyen baja. Iszonyú melege van!

 

Elérhetőségek olvashatók: http://philip-egyesulet.tripod.com/ oldalon!

 

gentenaar Creative Commons License 2006.07.09 0 0 2

köszi a hozzászólást.

 

a bélcsavarodás helyes táplákozással és pihentetéssel megelőzhető, de nem tudom bernáthegyi keverékhez kölyökként hol lehetne hozzájutni.

 

nagyon tetszik ez a kutyafajta, csak kíváncsi vagyok,mennyire nevelhető...állítólag ritka makacs...

Előzmény: Mad árka (1)
Mad árka Creative Commons License 2006.07.08 0 0 1
Hahó! Bár valóban jellemzőek lehetnek ezek a bernáthegyiekre, azért vannak kivételek is, legalábbis ismerek nem bűzzel ölőt, élénket és nyáron kevésbé kinyúltat is. Esetleg bernáthegyi keverék nem jöhet szóba? Mert akkor nagyobb az esély, hogy a) nem beltenyészetből lesz b) esetleg ha picit kisebb méretű, jobb eséllyel nem múlik ki bélcsavarodásban. Sajnos a nagytestű kutyáknál ez gond tud lenni (engem inkább ez a kettő aggasztana).

Viszont szerintem remek kutyák, kedvelem őket.
gentenaar Creative Commons License 2006.07.08 0 0 topiknyitó
nem 0 méretű jószág

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!