Keresés

Részletes keresés

badboy33 Creative Commons License 2013.12.06 0 0 94

Üdv . Info kellene ehez a gps-hez. Megéri megvenni? csak utbaigazításhoz.Közlekedés.

WayteQ X850 4,3" GPS készülék

http://www.edigital.hu/Navigacios_keszulek/WayteQ_X850_navigacio_%28navigacios_szoftver_nelkul%29_%284GB%29-p57988.html?bid=&partner=10007#

TheGyurci Creative Commons License 2013.11.20 0 0 93

Néhány friss infót hoztam a nagy ünnep előtt: a MédiaMarkt áruházakban megjelent a TomTom Start 60, legfrissebb térkép garanciával, 6"-os kijelzővel: 40 ezer!! forintért.

Ezen kívül most (csere) akció is van: bármelyik TomTom készüléket 10%-kal olcsóbban kapod meg, hogyha viszel valamilyen csereterméket helyette. Ez lehet akár egy rossz headset, egy öreg navigáció, vagy bármilyen már nem használt műszaki cikk otthonról.

Érdemes most körülnézni, mert azt nem tudni hogy karácsonyig is ki fog-e tartani...

Cathsy Creative Commons License 2013.08.29 0 0 92

Üdv!

 

Autós GPS-t vennék, 3,5 vagy 4,3 colosat, ingyen frissíthető térképpel, max 30e-ig! Nem kell több annál, hogy megmutassa az utat A-ból B-be, a jelenlegi Mio P350-em se tud ennél sokkal többet, de nem is kell, minden másra ott a telefonom.

Garmin Nüvi 30 vagy 40-ről vélemények?

T-boy01 Creative Commons License 2013.07.20 0 0 91

www.pcdiszkont.hu/19222/overmax-7-dualdrive-8gb-wi-fi-dvb-t-gps-tablet-europa-terkeppel-

 

38 075 Ft

Overmax 7" DualDrive 8GB Wi-Fi + DVB-T + GPS tablet (Európa térképpel)

T-boy01 Creative Commons License 2013.07.14 0 0 90
T-boy01 Creative Commons License 2013.03.31 0 0 89

https://www.for-max.hu/875-tablet-/-mid/prestigio-geovision-7777-android-gps-/-tablet-igo-primo-teljes-europa-terkep-+-fm-transmitter-+-mpeg4-dvbt-pgps7777eu008gbng.html

 

célszerű még ha többet is tud:

 

7"-os androidos tablet, gyakorlatilag egy komplet működő számítógép, előre telepített full EU Igo/magyar fejlesztés/ navigációs szoftverrel, profi több csatornás GPS vevővel, olyan kamerával a hátlapon, mellyel rögzítheted menet közben az utazásodat az első szélvédőn keresztül, DVB-T digitális tévé vétel/nem szükséges de már tudja ezt is, mpeg4-es, ami veszi a régebbi mpeg2-est is/ wi-fi vétel

 

komplett autós szett tartó, szivargyujtó töltő, de saját akkuról is megy, ha kiveszed

 

FM transzmitter, amivel a hangját át tudod játszani az autórádióra és mint egy állomást behangolod, ott hallgatod/akár a navit, akár a tv-t, filmet, ha navigál éppen addig lehalkítja a filmet.

 

kamionosok csak ilyet használnak, mert minden egyben van

 

a geovision 7777 a telepített navi szoftveres, de létezik olcsóbban más számmal szoftver nélkül, ha másikat, vagy ingyeneset használnál rajta

 

az IGO a legprofibb, de NAVITEL, SIGIC, goole earth stb is használható

Előzmény: Törölt nick (81)
szepesihenrietta Creative Commons License 2011.08.23 0 0 88

Szia!Fix 13.000 ft,,de nem az enyém ha érdekel hívd a tulajdonost a megadott számon.

sjohn Creative Commons License 2011.08.19 0 0 87

Nyolcezret adok érte.

Előzmény: szepesihenrietta (86)
szepesihenrietta Creative Commons License 2011.08.16 0 0 86

sziasztok!

SÜRGŐSEN ELADÓ TomTom One autós GPS készülék teljesen újszerű hibátlan mindennel együtt.ÉRDEKLŐDNI CSAK KIZÁROLOAG TEL BÁRMIKOR:0670-293-5726

A kép csak illusztráció!

Doky586 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 85

És Téged ki kérdezett ?  :-)

Előzmény: juhlaci (84)
juhlaci Creative Commons License 2011.07.15 0 0 84

Téged ki kérdezett!  Nincs afrika térkép?  Meg , hogy mobiltelefonnon csak online tudsz te térképet nézni ? Én tudok ofline is  ( CoPilot Live) csak nehogy bután halj meg.

Előzmény: Doky586 (83)
Doky586 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 83

Azért személyesen mert illegális..?

 

Szerintem Afrikára nincs igo, de sebaj, filmet lehet rajta nézni, és sok zene fér rá meg játékra is jó..  :)

De annyit se tud mint egy rendes PDA. Nincs Bluetooth, se WiFi rajta, így még a Google Eart se megy rajta.

 

Garmin termékek közt kellene keresni szerintem, ott nagyobb a térképellátottság legálisan.

http://www.garmin.hu/category/1/1/7

http://www.garmin.hu/city-navigator-europe-nt-dvd

Middle East & Northern Africa

 

másodlagos eszköznek egy mobiltelefon (külső BT vagy belső) gps-el jól jöhet akár online nyomkövetésre, vagy Google Eart térkép miatt amin van a TMC-nél jobb forgalomkijelzés és nemsokára hangnavigációja is lesz..

Előzmény: juhlaci (82)
juhlaci Creative Commons License 2011.07.14 0 0 82

Veszel az edigital nál WayteQ x950 HD gps t 21900 ft és ráraksz egy IGO Primo szoftvert, A többit imailbe megírom

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.12 0 0 81

Üdv mindenkinek!

 

GPS téren totál (de annál lelkesebb) amatőrként kérem a tapasztaltak segítségét!

Vettünk egy autót - kirándulásra, utazásra. Kéne hozzá egy jó kis GPS, mert néha le-le térnénk a járt útról.

De az elmúlt hetek keresgélése eléggé elbizonytalanított: ahogy a különböző témaorientált topikokat olvasgattam, úgy tűnik, egyre inkább az a fontosabb, mi minden mást tud még a GPS - mint navigálni (pl multimédia, stb.) Ergo "oldschool"-os profikat kérdem: milyen gépet vagy rendszert javasolnátok, amivel (szinte) kizárólag csak navigálni (de azt a lehető legjobban) lehet?

 

A főbb elvárások:

- elnavigáljon A-ból B-be majd vissza,

- rendelkezzen olyan hasznos funkciókkal, mint pl a forgalom figyelés: dugók, torlódások, stb,

- hangvezérlés, hogy ne kelljen fél szemem folyton a kijelzőn tartani (nem baj, ha nem beszél magyarul...),

- lehetőleg ne karóra nagyságú kijelzője legyen,

- jól átlátható és értelmezhető grafikája,

- könnyen (és nem horror áron) beszerezhető pontos térképfrissítések (egész Európa, Közel-Kelet és Észak-Afrika)

 

Amit végképp nem szeretnénk bele (ha csak nem muszáj):

- zene- és filmlejátszás,

- fotóböngészés,

- játékok,

- internet,

- mobil telefon kompatibilitás, stb....

 

Utaztásaink egyik hű társa egy kis laptop, ez kínálta a lehetőséget, hogy használhatnánk akár navigációra is - tény, hogy terepre már nem vihető, de jelenleg ez nem is annyira fontos.

 

Érdekelne a hordozható (azaz az autóból kivehető) vs. GPS antennás (laptopos) érvek, ellenérvek, tanácsok, javaslatok, tapasztalatok - bármi!

Végül a piszkos anyagiak: háááát... mivel nem "holnap" indulnánk, van időnk spórolgatni egy jobb, megbízhatóbb gépre. Sacperköbö 100e + még valamennyi...

 

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

nagypapi51 Creative Commons License 2010.08.29 0 0 80
Nem tudjuk, mire használnád, főleg terepen, vagy utcai navigációra?
Előzmény: tibcsiszaki (78)
StMiklos Creative Commons License 2010.08.06 0 0 79
Szevasz!
Bármit ha vásárolok, körülnézek a neten, mint mondjuk Te itt, megfogalmazom szempontjaimat, elvárásaimat, annak függvényében megnézem melyik felel meg nekem, aztán megnézem a pénztárcámat, ha van benne annyi, hogy megvehetem, megteszem.
Mit tudok a Te elvárásaidról? Csak annyit, középkategória. Kevés, szinte semmi..
Az, hogy válaszolni szeretek, az túlzás... szoktam, ha van mire, de kérdésre kérdezni nem szeretek /sokat írni sem/..
Most mégis kell: PDA-PNA?, térképpel-anélkül, ha külön térkép mifélét? Mo-EastEu, FullEu /esetleg kevésbé hivatalos?/. Gyalogmódba is használható? Kell hozzá hálózati töltő vagy elég az autós? Kell-e nagyobb kapacitású akku autón kívül használni, elég a beépített /beforrasztott/ akku, vagy jó ha cserélhető? Kell-e bele FM transzmitter rádión hallgatni az utasításokat? Térképekhez legyen-e frissítés... és így tovább....
Üdv: StMiklos
Előzmény: tibcsiszaki (78)
tibcsiszaki Creative Commons License 2010.07.30 0 0 78

Hello mindenki

A segitségeteket szeretném kérni gps vásárlás ügyben.

Sok sok cikket elolvastam már,és szinte mindennap változik a véleményem ennek kapcsán.

 Remélhetőleg nektek már van gyakorlati tapasztalatotok is ez ügyben,mert nekem nincs.

Szoval a nagy kérdés , milyet vegyek?   ( Én 1 középkategoriásra gondoltam,mivel nem mindennapos használatra kell, de amikor kell akkor müködjön tökéletesen...

 Gondolom ezen belül is van jonéhány  .több szempont alapján lehet kategorizálni ,...

Igazándibol mire is kell odafigyelni? Mert ha tudnám.... 

 

üdv nektek... 

kabalaa Creative Commons License 2010.06.29 0 0 77
Én a Dakotát venném, de ezt neked kell eldöntened! :)
Előzmény: kriszkigyo (76)
kriszkigyo Creative Commons License 2010.04.26 0 0 76
Sziasztok!

Szerintetek melyik a befutó?
Garmin Dakota 10
vs.
Garmin eTrex Legend HCx?

Most majd egy árban vannak 2 db térkép szoftverrel.

?
gtuby Creative Commons License 2010.03.24 0 0 75
Köszi az infót.
Előzmény: StMiklos (74)
StMiklos Creative Commons License 2010.03.16 0 0 74
Szevasz!
IGO8 tudja a köztespontot, és tudja a koordináta keresést is..
Készülék? Rengeteg féle van, olcsó, netán gagyi, márkás, drágább..
Hivatalos IGO8 nem mindegyikre van, frissítés természetesen csak fizetősben, warezben meg hadd ne adjak tanácsot.. Vannak buktatói, bár az van fizetősben is.
Üdv: StMiklos
Előzmény: gtuby (73)
gtuby Creative Commons License 2010.03.16 0 0 73
egy kis segítséget, azaz tanácsot szeretnék kérni.

Egy eccerű hordozható navigaciót szeretnék venni (PNA), de nem tudom, hogy pontosan milyet.

Lehetőleg IGO-val használható legyen, bár szoftveres oldalról vannak igényeim és ezt nem biztos,h az IGO tudja pl.:
könnyen és eccerűen lehessen megadni köztes célt. (IGO Amigónál nem sikerült ezt a funkciót megtalálnom)
lehessen megadni GPS koordinátát is uticélként. (IGO Amigónál nem sikerült ezt a funkciót sem megtalálnom).

Már többen is a Garmint ajánlották, de ki kérném a ti tanácsotokat is!

http://www.pixmania.hu/hu/hu/1152970/art/garmin/nuvi-255t-gps-europa.html
frankie! Creative Commons License 2010.01.26 0 0 72
Sziasztok!

Árulnak most a Sparban egy "NAVI GPS navigációs rendszer" név alatt futó eszközt 24.990-ért 49990 helyett. Szerintetek érdemes megvenni? Tapasztalatokat szívesen vennék. Köszi!
sjan73 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 70
 

Sziasztok !

 

Üdv mindenkinek!

 

Segítséget szeretnék kérni.

 

Vettem 1 Navigon 1210-es navigációt, gyári térképszoftverrel(Teljes Eu. Q3 2008).

 

MIlyen más térképszoftvert tudok feltölteni, akár micro sd-n keresztül amit efogad  a

 

navi?

 

Az Igo amigo nem megy rajta, ezt kipróbáltam.

 

Vagy vettem 1 gagyit?

 

Ha valaki tud egíteni nekem azt előre is köszönöm.

wxz Creative Commons License 2009.07.28 0 0 69
Olvasd el elemes2 hozzászólásait a GPS topikban.
Előzmény: nestaH (67)
nestaH Creative Commons License 2009.07.26 0 0 67
valamiért ugy gondolom te megvetted... mi a gond vele?
Előzmény: zsebkutya (65)
roktiv2 Creative Commons License 2009.06.16 0 0 66
És földméréshez milyen kéne? Egy harmadik világbeli építésznek kéne, olyat képzeljetek el, ahol még asztalon, papíron terveznek, szóval ha csak nagyon költséges megoldás alkalmas a feladatra, akkor alapból tárgytalan sajnos.

Szóval ő kimegy a helyszínre méricskélni, de nem olyan pontos a térlátása, hogy azzal az állványra szerelt nézőkével pontosan felmérjen mindent (bocs a kifejezésekért, soha nem voltam még építész :) ), szóval amit szoktunk látni pl. amikor gázcsövet fektetnek, no amellé szeretne egy gps-t.

A kérdés az, hogy elég-e ehhez egy 20 ezer forintos pna valami alap pozícionáló szoftverrel, vagy muszáj megvenni az erre a célra készült méregdrága készüléket?

Ha nem érthető a laikus leírásomból, hogy mi az igény, akkor szóljatok, én visszakérdezek, és megpróbálok közvetíteni. :)
zsebkutya Creative Commons License 2009.06.15 0 0 65
Az Auchanban lehet kapni Orion típusú PNA navigátort iGO8 teljes európa térképpel.

NA ILYET SENKI NE VEGYEN AKI NEM AKAR KICSESZNI MAGÁVAL!!!
Rajmi72 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 64

Hy! kérlek segítsetek!!

GARMIN, vagy TOM TOM??

Nüvi 265 WT, vagy Go 730??

 

Melyiknek mi az előnye- hátránya,

melyiknek jobb a menüje,

melyik okosabb, szebb, jobb a navigálásban?

A segítséget előre is köszi, ciao!

Zetorforever Creative Commons License 2009.05.06 0 0 63
Köszönöm szépen a segítségedet, megvettem a szerkentyűt, 3 nap alatt egyszer sem hibázott. 1000km motorozás után. Köszi mégegyszer. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Előzmény: TifosiHun (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!