Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2006.07.08 0 0 319

//"...A kapitalizmus alapelve, hogy kevesek jól élnek sokak munkájából. Ez nem csak nálunk van így..."//

 

A feudalizmus alapelve méginkább ez volt.

 

//"...Tetszettek volna kommunizmust építeni, akkor most nem lenne ilyen panasz...."//

 

Nem ilyen lenne a panasz, valóban, kissé másként zokogna a világ.  De zokogna a kommunizmus alatt is, meg vérezne is, meg fogatlan rabszolgák szolgálnák körömtelen.

 

Más javaslatod nincs is, csupán ezek a lejáratott lemezek?

Előzmény: Újlaki (306)
fletorpe Creative Commons License 2006.07.08 0 0 318
Lehet, hogy Pokorny Kuncze hallatlan kultúrált megnyilvánulásait nem szereti??? Méltó képviselő pedig!
Előzmény: Finnugor (311)
GenYo Creative Commons License 2006.07.08 0 0 317
Dehogy nem. Itt most van dél, mész a levesbe. Ezen a nickeden is... :o)
Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.08 0 0 316
nem fog menni
Előzmény: GenYo (315)
GenYo Creative Commons License 2006.07.08 0 0 315

eelae

jó szar volt a régi genyó és a régi gyurcsi kormány is.

 

Nyugi oc.si, én még csak ezután fogok kormányozni. Téged. Az orrodnál fogva... :o)

Előzmény: Törölt nick (312)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.08 0 0 314
na ezt a választ szeretem.a jelenlegi adósságállomány az 1999 évinek a duplája.az orbán alatt az adósságállomány csökkent a GDP-hez viszonyítva.sőt.itt az indexen már bebizonyosodott hogy csak bethlen és orbán alatt csökkent az adósságállomány trianon után.választhatsz.persze el lehet adni MINDENT.parlamentet,tihanyi félszigetet az összes folyó partját stb stb
Előzmény: Újlaki (313)
Újlaki Creative Commons License 2006.07.08 0 0 313
Szavaid igazságának kétségbe vonása nélkül kérdem, hogy mi van, ha megfordítod az érmét? Vajon a kedvenc "szar" jelződ mennyiben passzol vagy nem passzol a másik két ciklus kormányára? Szerintem 10-20 százalékon belül van az eltérés a négy között, és nem tudni igazán, kinek a javára.
Előzmény: Törölt nick (312)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.08 0 0 312
jó szar volt a régi genyó és a régi gyurcsi kormány is.ez meg most meg még jobban szar.dübörög a hazugsággyár és csúcsra járnak a tolvajok
Előzmény: Finnugor (-)
Finnugor Creative Commons License 2006.07.08 0 0 311
Igen, ilyesmi lehet a helyzet. Úgy hallottam, hogy akik valójában nem csípik egymást azok ketten a Pokorni Zoli meg a Kuncze Gabi, de általában a többiek együtt nevetgélnek, büféznek, kávéznak. Végülis nincs is ezzel baj, mert 16 éve munkatársak, kinek is jó az, ha egy feszült légkörű munkahelyre megy be, de mint politikusok, vállalják, hogy olykor kapnak egy-két kellemetlen megjegyzést egymástól. Nemrég pl. Fogor Gábor nyilatkozta, hogy Orbánnal szokott beszélgetni és Bush ittlétekor felelevenítették a közös emlékeket amikor Bush apja volt itt, és jókat röhögtek meg ilyesmi, szóval ez a politikai harc egy színjáték csak szerintem.
Én tényleg örülnék annak ha az MSZP-t és a Fideszt is elküldhetnénk és mások vezetnék az országot. Hogy kik azt nem tudom, de Mo.-n biztos vannak olyan szakértők akik értenének hozzá. Az, hogy jobb - vagy baloldali, már teljesen mindegy, csak jót csináljon.
Nem?
Előzmény: Bíborkékhóvirág (310)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.07.08 0 0 310

Igen, ezt én is így gondolom, hogy a választók nem, (de még a saját választók sem) számítanak => nem a párt képviseli a tagságot, hanem a tagság képviseli a pártot, illetve a párt kifelé mutatott érdeke mögött meghúzodó valódi politikai és gazdasági érdeket! :-((

Előzmény: Finnugor (309)
Finnugor Creative Commons License 2006.07.08 0 0 309
Hát ezt nem tudom, gondolom megszavaznak olyat ami ellen nyilvánosan nem tiltakoznak annyira, ha szerintük is szükséges. Egyébként ez a Fidesz-MSZP harc a médiában csak álarc, ők haverok. Munkatársak, nem gyűlölik ám egymást annyira mint azt elvárják saját szavazóiktól.

Itt vannak:
:)67
Előzmény: Bíborkékhóvirág (307)
Finnugor Creative Commons License 2006.07.08 0 0 308
Kit érdekel hol voltál? Madárszar.
Előzmény: H-turul (305)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.07.08 0 0 307

Azért a tervezett intézkedések jelentős részének bevezetéséhez az ellenzék támogatása is szükséges, igaz?

Vagy talán az ellenzék a bírálat ellenáre is meg fogja szavazni?

Előzmény: Finnugor (298)
Újlaki Creative Commons License 2006.07.08 0 0 306
A kapitalizmus alapelve, hogy kevesek jól élnek sokak munkájából. Ez nem csak nálunk van így.

Tetszettek volna kommunizmust építeni, akkor most nem lenne ilyen panasz.
Előzmény: zividivi (303)
H-turul Creative Commons License 2006.07.08 0 0 305
No, debilkém, utoljára!

Gratulálok gyors felfogásodhoz Búvár Hencser*, alig huszonnégy óra alatt fölfedezted ezt az égbekiáltó igazságot!

De esmég ki kell ábrándítsalak, a távollétem NEKEM igazolt, ugyanis a polidili talin voltam, és Óbudáról Dunakeszire eljutni tömegközlekedéssel (ugye egy épeszű ember ittasan nem vezet) nem két perc.

*Nagy Lajos: Képtelen természetrajz
Előzmény: Finnugor (301)
zividivi Creative Commons License 2006.07.08 0 0 304
//"...Ki ez a Lipótról szabadult ámokfutó???.."//

Nem szabadult és nem ámokfutó! Beoltották fájdalom ellen egy rakás pénzzel és most azt képzeli, hogy senkinek sem fáj az, ami neki már meg sem kottyan.

(Ps: A Lipót stimmel! A királyt 2,5 millió ápoló veszi körül!) :-)))))
Előzmény: fletorpe (300)
zividivi Creative Commons License 2006.07.07 0 0 303
//"....Egy százalékkal meg nem lehet kormányt választani, csak ha valahogy kiiktatjuk a maradék 99-et...."//

Kissé mintha eltévedtél volna! Mondandóm lényege ugyanis az, hogy az az 1% ott az Országházban és annak környékén, éppen 17 éve készül kiiktatni azt a bizonyos 99%-ot az országból.

Kár, hogy nem vetted még észre!
Előzmény: Újlaki (293)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.07.07 0 0 302
igen; a legjobb kormány renccerváltás óta
Finnugor Creative Commons License 2006.07.07 0 0 301
Ááá most látom neked mennyi idő kellett megírnod ezt a nagyon okos szöveget! :DDD
Fél 8-kor írtam én, te meg éjjel fél 1-kor....és neked jár a szád? :DDDDDDD De egy sötét ember vagy te....Ja és nem kell ám vastag betűvel írnod, attól még ugyanolyan szar lesz a szöveged. Olyan vagy, mint a szocik: "hangosan mondják, hogy mindenki hallja..." - a hazugságot. Te meg vastaggal írod, hogy mindenki lássa. :DD Jajj, na további jó balos erőlködést és MSZP seggnyalást! :D
Előzmény: H-turul (292)
fletorpe Creative Commons License 2006.07.07 0 0 300
Ki ez a Lipótról szabadult ámokfutó???
Előzmény: Finnugor (298)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.07 0 0 299
a mazochistáknak és a hazugságokat és lopásokat kedvelőknek jó.mivel én egyik se vagyok én rühellem
Előzmény: Finnugor (-)
Finnugor Creative Commons License 2006.07.07 0 0 298
343
Finnugor Creative Commons License 2006.07.07 0 0 297
Itt van a főnök:

45
Finnugor Creative Commons License 2006.07.07 0 0 296
Oké, elég, elhiszem, hogy a seggedből beszélsz és a szádon kakálsz! Vedd már észre, hogy senkit sem érdekel az okoskodásod és az sem, hogy 100-szor leírod, hogy te milyen okos vagy én meg milyen hülye. Oké legyen igazad. Csak ne fárassz légy szíves.
Előzmény: H-turul (295)
H-turul Creative Commons License 2006.07.07 0 0 295
(292)

És ideje volna elkezdened a művelődést. Aztán a mostani, bárdolatlan gyökér állapotodból ESETLEG eljuthatsz a faragatlan bunkó, majd végül a csiszolatlan furkó állapotig is. És ott kifújt, ilyen szürkeállománnyal (max. 34 neuron) ez a számodra elérhető csúcs. Válasszal ne gyötörd magad.

(Ronaldinho is csak nagynéha, pár percre szokott -szánalomból- játszogatni a halmozottan hátrányos gyermekek ovodájának legelesettebbjével. Tőlem se várj többet.)
Előzmény: Finnugor (294)
Finnugor Creative Commons License 2006.07.07 0 0 294
Hűűha......nagyon erőlködsz, nem rossz. De még mindig gyenge. :)
Ti szocik azt hiszitek okosak vagytok, de mitől? Attól, hogy szerinted nagyon okos és humoros szövegeket tudsz írni? :) Jaj....olyan bunkó vagy, hogy csak röhögni lehet rajtad. :)
Előzmény: H-turul (292)
Újlaki Creative Commons License 2006.07.07 0 0 293
zividivi, neked könnyű: ha hinni lehet a szavaidnak, akkor neked egyetlen reálisan szóba jöhető kormány sem lenne jó. Egy százalékkal meg nem lehet kormányt választani, csak ha valahogy kiiktatjuk a maradék 99-et.

Bár néha azért elszólod magad, hogy a két fő rossz közül a szerinted kisebbik rosszat azért jobb híján elfogadnád. Látod, én meg úgy tartom, hogy az még rosszabb lenne.
Előzmény: zividivi (291)
H-turul Creative Commons License 2006.07.07 0 0 292
Muramita, muramista!

Önjelölt Pattogó Passzátszél Pótlék! (ez az utolsó három szó ALLITERÁCIÓ[/bg] volt, a jelentését keresd meg az Idegen szavak szótárában.)
Neked majd 8 óra kellett, míg kiizadtad EZT a magasröptű ám ugyanakkor mélyenszántó gondolatlavinát? No, ilyeneket olvasva érzem magam úgy, mint a kis Jézus. No nem jászolban fekszem, hanem barmok vesznek körül. Picipoci, ne abból indulj ki, hogy neked minden 3 tagú vagy annál hosszabb szót az Értelmező kéziszótából kell keserves munkával kisilabizálni.

No mindegy, a keresztyéni könyörületnek is van határa, értelmetlen dolog felsőbb matematikára oktatni valakit, aki húszig is csak akkor tud számolni, ha meztélléb van. (letolt gatyával esetleg huszonegyig).
Szóval szegény halmozottan hátrányos gyermek, előbb művelődj kicsit, aztán, esetleg jelentkezhetsz továbbképzésre. És lásd kivel is van dolgod, még utoljára segítek. Elsőnek talán néhány könnyebb képregénnyel kezdd, mondjuk a rágógumi csomagolásokban találhatók indulásnak talán nem lesznek túl nehezek, ugye a Batman és Superman tele van 2 szónál hosszabb mondatokkal, az pedig neked még megoldhatatlan, mondhatnám magas, mint vakondnak a GSM-torony. Aztán, ha már eljutottál a Spiderman szintjéig, johetnek a nehezebb olvasmányok, (Benedek Elek, Pósa Lajos) később a szintednek megfelelő versek (Szabolcska Mihály, Szittya Attila Bendegúz). No, ha eljutottál idáig, jelentkezz. Hosszú életű családból származom, van rá esély, hogy megérem azt a 20-25 évet.

Ne csüggedj, Helen Keller is milyen sokra vitte!
(Igaz, ő mentálisan rendben volt.)
Előzmény: Finnugor (285)
zividivi Creative Commons License 2006.07.06 0 0 291
//"...Hogy milyen lesz a kormány még nem tudni. Csak néhány napja létezik. Adni kellene neki még egy kis időt mielőtt ítélkeznénk..."//

Persze! Még száz napot az önkormányzati választásokig, a négy évre ráadásnak!

Ja! Miért is nem tudjuk még mindig, milyen is lesz ez a régi-új kormány?
Előzmény: Ulrika (260)
zividivi Creative Commons License 2006.07.06 0 0 288
Jó!!!! Nagyon jó!!!!

Növeli a temetkezési vállalkozók bevételét és evvel növeli az államkasszáét is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!