Keresés

Részletes keresés

alienfromspace Creative Commons License 2008.07.05 0 0 34

Mo-t nem igazán a külföldi magyarok látják reálisan, hanem az itt tevékenykedő nem magyar külföldiek. Igen, ez egy operettország (szó szerint!), lehet sajnálni vagy kihasználni esetlenségét. Többnyire kihasználni szokták, a nyomorultakon jól lehet élősködni és sok pénzt keresni. Egyeseknek kéjes érzés a benszülött nőket és férfiakat szexuálisan (ki)használni vagy lelkileg megnyomorítani. Kérdés hogy meddig, mert előbb utóbb összedől ez a trágyakupac is, 2 millió adófizető (akiknek száma egyre fogyatkozik) aligha lesz képes sokáig kitartani 8 millió semmittevőt.

 

 

Előzmény: Curika (-)
no_holy_shit Creative Commons License 2008.07.05 0 0 33
de be halt ez a forum. Ugy tunik mar akkora a szar, hogy beszelni sem erdemes rola
Derek Creative Commons License 2006.07.02 0 0 32

"Kókának orvosi végzettsége van---ezt miből gondolod? lattad a paírját?"

 

Ha nem lenne neki valaki mar kibanyaszta volna az egyetem nyilvantartasabol,hogy nem vegezte el,vagy jelentkezett volna valamelyik volt evfolyamtarsa.

Előzmény: Törölt nick (30)
Curika Creative Commons License 2006.07.02 0 0 31
Én HirTV szoktam nézni, és ott amiket szoktam hallani, azmért kkriminális. Merem álitani hogy Gyurcsány soha nem let volna miniszter de semiféle politikai megbizatása nem lenne egy nyugati tásrsadalomba. Viszont ti az egekik emelitek nálatok a demokrácia aboll ál hogy mindenki ösze visza beszélet ezt nem demokráciának mondják hannem káosz. 16 ével ezzelöt jobban jártunk volna ha let volna egy foradalom akkor legaláb meglehete volna szabadulni ettöl a sok diletáns "politikusoktol". Amit nálataok 1-2 politikus müvel az máshol bözönésnek mondják és általában rácsmögöt végezné. Vagy nálatok mindent meglehet csinálni.
BELABACSI Creative Commons License 2006.07.01 0 0 29
Én másként tapasztalom. Persze mindenkinek, amit megérdemel.
Előzmény: énvagyokabatman (16)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.01 0 0 28

,,...látványosan fejlődő turizmus.."  :-)))))

 

  Budapest kivételével mindenhol folyamatos a csökkenés.

Előzmény: mamami (25)
énvagyokabatman Creative Commons License 2006.07.01 0 0 27
"Te már csak tudod , láthatóan örülsz is neki"   miből látható? :D
Előzmény: mamami (25)
halinorbi Creative Commons License 2006.07.01 0 0 26
"cigányországnak tartanak bennünket."

minden ötödik csecsemő cigány. (szabolcsban minden harmadik-negyedik)
2050-ben pedig az aktív életkorúak között már több lesz a cigány. Úgyhogy igazuk van. (lesz) CEMI jelentés


Egyébként egy-egy utazásról visszatérve pestre, tényleg egy koszfészeknek tűnik a város. És bizony ezt a kedves embertársainknak köszönhetjük. Az emberek a szórólapot elveszik, majd két lépéssel odébb eldobják. A cigik repkednek ki a kocsikból, és a pályaudvarokon nem fiatal túristák alszanak, hanem csövesek.


OFF:
(egy sztori: láttátok azt a hajlotthátú "öregnénit", aki kéreget a Jászain? Egy szürke lepellel van becsomagolva, és derégszögben áll a háta. Az egy 20éves cigány csajszi... és semmi baja. Már vagy két éve ott van, büntetlenül... Miközben az országimázsra milliárdokat dobunk ki, aközben a combinó villamosok mellett rögtön beleütközik a túrista a valóságba. -ami ráadásul még nem is a valóság.)

Előzmény: énvagyokabatman (16)
mamami Creative Commons License 2006.07.01 0 0 25

"cigányországnak tartanak bennünket. cigányoknak, harmadrangú senkiknek"

 

Te már csak tudod , láthatóan örülsz is neki . Pillanatig se zavarjanak pölö a magyar tudósok , Nobel-díjasok , Tellerek , Fejtők , akik vállalják származásukat  , a látványosan fejlődő turizmus cigányiádába....  Örülj annak , hogy kiszabadultál a cigányok közül  , végre boldog lehetsz a teher nélkül . Senki nem irigyli Tőled .

Előzmény: énvagyokabatman (16)
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2006.07.01 0 0 24
Kókának orvosi végzettsége van, és mivel nem a szakmában dolgozik példát mutathatna, hogy elsőként fizeti vissza a diplomája árát, neki ez úgysem kerülne sokba, mellényzsebből kifizetné.
Előzmény: schpenoth (17)
mamami Creative Commons License 2006.07.01 0 0 23

"Kovacs Laci bacsinak mi a vegzettsege?"

 

Franc sem tudja , de sztem többet letett az asztalra , mint az egész koleszos jogász-garnitúra . Attól persze még nem imádom ,  kajánul vigyorgok a nőügyein . Ahoz sem semmi gyomor kell , hogy egy ilyen kivénhedt apáca-típust csak úgy az ágyába engedjen egy nőszemély   . Hiába , ízlések és pofonok ,  főképp anyagi hozadékok . Szerintem .

 

"vmi erdemlegeshez is ert?"

 

Szerintem ért , privatizélt úgy , ahogy , nyilván ő  sem a szőlőkapálásból szerzett pénzén , de azt legalább működteti , nem a ME-i fizujából kénytelen élni meg törvényeket alkottatni az unokái boldogulása érdekében .

 

"egyenlore nekem ugy tunik, hogy csak nagyon-nagyon rossz es nagyon rossz van"

 

Bocs , helyesírással nem szoktam kekeckedni , de az " egyenlőre " mindig kiakaszt , teljesen más a jelentése , mint annak , hogy " egyelőre". Szerintem jegyezd meg , nem fog a károdra válni . Amúgy egyetértek , de ha ennyi a választék , az emberfia elmegy szavazni a kisebbik rosszra , vagy otthon kapálgat a kiskertjében . Az is döntés .

 

"ezekutan mi az az 5 parti egyeztetes?"

 

Szerintem  lufi , pusztán hatalomvágy . Ha megérnénk egy érdemi egyeztetést , sínen lennénk , és nem úgy , mint József Attila . Tartok attól , hogy földi pályafutásomban ez nem fog bekövetkezni , de azért minden jót kívánok az utókornak .

Előzmény: no_holy_shit (13)
schpenoth Creative Commons License 2006.07.01 0 0 21
Mondjuk akkor sem kötelező praktizálnia...
Előzmény: gibra6 (18)
bry Creative Commons License 2006.07.01 0 0 20

Dávid ibolya

Csányi Sándor

Kósa Lajos

"katonai junta"

Előzmény: Törölt nick (14)
schpenoth Creative Commons License 2006.07.01 0 0 19
"Orvos látot márt ????

És téged magyartanár?
Előzmény: Curika (8)
gibra6 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 18
orvos
Előzmény: schpenoth (17)
schpenoth Creative Commons License 2006.07.01 0 0 17
"...Kóka az meg doktor akki csak üzletel foglalkozik, nem gyogyitásal."

Nem tudom, hogy a Kókának milyen doktorátusa van, de ha (mondjuk) jogi, akkor kit és mivel gyógyítson?
Előzmény: Curika (-)
énvagyokabatman Creative Commons License 2006.07.01 0 0 16
cigányországnak tartanak bennünket. cigányoknak, harmadrangú senkiknek, és ezen az eu-ba való belépés sem segített, sőt..
Előzmény: Curika (-)
bry Creative Commons License 2006.07.01 0 0 15
Egy Margaret Theatcher kéne ide, a sok lurko megrendszabályozására. Meg sok sok börtöncella építésére van még szükség.
Előzmény: no_holy_shit (13)
no_holy_shit Creative Commons License 2006.07.01 0 0 13

Magyarorszagon sok minden nem stimmel :-( /nem mint ha mashol minden 100%-s lenne, de azert talan jobb/

 

- az energiabiztos Kovacs Laci bacsinak mi a vegzettsege?

- vki is a vilagon elhiszi, hogy a Gyurcsok Ferike a rossz versmondason es a retorika ora imitalasan kivul vmi erdemlegeshez is ert?

 

de felteszem a kerdest: Ki lenne az igazi? mert egyenlore nekem ugy tunik, hogy csak nagyon-nagyon rossz es nagyon rossz van

 

(no meg allaitolag demokracia es tobbpartrendszer van, ezekutan mi az az 5 parti egyeztetes? mert ha nem tevedek igazabol minden nap ez lenne a dolguk meg hozza a parlamentben a nyilvanossag elott)

 

ui.: lemaradtak az ekezetek, ki lehet javitani...

bry Creative Commons License 2006.07.01 0 0 12
Hogy azóta mi változott? Szerintem alapjaiban nem sok.
Előzmény: bry (11)
bry Creative Commons License 2006.07.01 0 0 11

Nagyanyám szegény megboldogult, 1936-ban pár hónapot eltöltött Berlinben diákként. Na szóval az Árják cigány népségnek tartották a magyart. Az akkori társadalom meg befeküdt nekik Trianon miatt.

Előzmény: Curika (-)
mammamija Creative Commons License 2006.07.01 0 0 10
Érdekes, én úgy látom többen beszélgetnek velem.... Orvos látott már, amikor kivette a vakbelem.
Előzmény: Curika (8)
mammamija Creative Commons License 2006.07.01 0 0 9
:))) már nem annyira:)) de volt idő, amikor az voltam!:)))
Előzmény: Derek (7)
Curika Creative Commons License 2006.07.01 0 0 8
Föladom , meggyöztél, veled nem lehet beszélni. Orvos látot márt ????
Előzmény: mammamija (6)
Derek Creative Commons License 2006.07.01 0 0 7

Mert te egy vegzetes no vagy:-))
Előzmény: mammamija (6)
mammamija Creative Commons License 2006.07.01 0 0 6
Végzet-ségem???
Előzmény: Curika (5)
Curika Creative Commons License 2006.07.01 0 0 5
Te meg "szép" vagy :-) , neked sem lehet valami nagy végzetséged az biztos.
Előzmény: mammamija (4)
mammamija Creative Commons License 2006.07.01 0 0 4

Amig te a nyelvel foglakozol adig kilopják a kenyeret a szádbol, ez itt a probléma nem látjátok a lényeget csak azt hogy valaki hogyan ir. Nem helyes irási versenyt hidtetem. De ha te csak ezt látod az egészböl akkor márt régen rosz. Remélem hogy az ország nagy része nem igy gondolkodik, ha igen , akkor márt mindennek vége, akkor öszite részvétem.

 

 

Alólad meg kilopták az iskolapadot!!!

Előzmény: Curika (2)
bry Creative Commons License 2006.07.01 0 0 3

Már csak a kritizálás lehetősége maradt neki!

 

Előzmény: Curika (2)
Curika Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2
Amig te a nyelvel foglakozol adig kilopják a kenyeret a szádbol, ez itt a probléma nem látjátok a lényeget csak azt hogy valaki hogyan ir. Nem helyes irási versenyt hidtetem. De ha te csak ezt látod az egészböl akkor márt régen rosz. Remélem hogy az ország nagy része nem igy gondolkodik, ha igen , akkor márt mindennek vége, akkor öszite részvétem.
Előzmény: pointless (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!