Keresés

Részletes keresés

castropia Creative Commons License 2006.06.29 0 0 2
nézzél más uticélú buszt Olszországba aznapra, legfeljebb megkéred a sofőrt, hogy valamelyik benzinkútnál álljon meg, és onnan stoppal könnyű eljutni.
Olszországban sokkal könnyebb stoppel utazni mint itthon.
Előzmény: Dundy (-)
Dundy Creative Commons License 2006.06.29 0 0 1
Köszönöm a tanácsot, erre még nem gondoltam :)

Fontos: nem Bibionéba, hanem Li do di Jesolo-ba kellene eljussak

Köszönöm mégegyszer :)
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2006.06.29 0 0 0
talán v0nattal
Dundy Creative Commons License 2006.06.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék a tapalsztalt utazókhoz:

Aug. 30án vagy aug. 29én késő este indulnék Budapestről. A Volánbusz csak pénteken indít járatot oda. Az autóval és repülővel való utazást szeretném kizárni.

Milyen más busztársaságok vannak, ahol meg tudnám ezt nézni? Vagy léteznek olyan fórumok, ahol utitársat lehet keresni magam mellé, vagy fordítva?

Minden ötletet szívesen fogadok, s nagyon szépen köszönök!

Dundy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!