Keresés

Részletes keresés

french79 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 20
Segítség!! Mi lehet a hiba?? 6280 1 hetes telefon bluetooth használata közben kikapcsolt és azóta ha bekapcsolod villog a képernyő (kb. 3-at) és a NOKIA üdvözlő üzenet után kikapcsol, töltésre, aksi ki-be, nem reagál. 
Warez Creative Commons License 2007.11.21 0 0 19

akinek 6280 van vagy 6288 az innen tud jó témákat leszedni. Sok fajta van és nagyon jók.

Jó böngészést.... :D

 

www.zedge.net

Eaglet Creative Commons License 2007.07.31 0 0 18
Szeretnék erre a tipusu telefonra témákat letölteni ( nem sis fájlosat ) nth vagy java, vagy amit ez a tipus támogat.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 17
En most szereztem egy 6280-at.
Eddig 6600am, n70em es egy HP PDA-m volt.

Valahogy ezek utan nem nagyon nyu"gozott le a tuda'sa.
Ele'g buta szegenykem :(
A.Balu Creative Commons License 2007.06.16 0 0 16

Sziasztok!

 

Lehetséges nemsokára 6288 tulajdonos leszek, lécci segítsetek pár kételyemet eloszlatni!

 

1) milyen formátumban vesz fel a hangrögzítő? Ha amr. akkor átkonvertálható programozói szaktudás nélkül???

 

2) van a hangfelvételnek időbeni korlátja? Egy felvételre gondolok, mert összesen gondolom annyi fér amekkora a kártya benne!

 

3) mi a helyzet a fülhallgató csatlakozóval? Állítólag nagyon vacak, igaz ez? Javítható a dolog? Nem fél évig szeretném használni... 

 

4) Egyáltalán megbízható készülék? Érdemes ilyet vennem??? Mik a tapasztalataitok?

 

 

Előre is köszi a segítséget!!!

Warez Creative Commons License 2006.12.17 0 0 15

Köszi Ambrozia a választ, de közbe 6288 lett abból a 80-asból :)

Ennek már nem lötyög az előlapja, viszont akksi folyamatos üzem mellett is bírja 4-5 napot. Nem rossz.

Akinek kérdése van hajrá. Ja, témákat illetve jó háttérképeket ehez a telóhoz nem tudtok, honnan lehet leszedni?

Szép napot.

ambrozia Creative Commons License 2006.11.27 0 0 14
Az enyém max. három napig bírja úgy, hogy alig használom 1-2 hívás és SMS, éjszakára pedig kikapcsolom.
Előzmény: Warez (13)
Warez Creative Commons License 2006.11.27 0 0 13

Szépnapot mindenki!

 

Nokia 6280 /Milyen véletlen? :) / vásárlása előtt állok, eddigieket elolvasva sokmindent leszűrtem magamban, márcsak egy kérdés foglalkoztat rendkívüli módon, hogy az AKKSi meddig bírja? Irtak itt már 2-3 napot, de hallottam én már 5 napokat is, most akkor melyik lehet ebből az igaz?

Valamint, télleg ki lehet küszöbölni a "lötyögő" előlapot?

Köszönöm az építő jellegű segítséget!

ambrozia Creative Commons License 2006.11.02 0 0 12
Sziasztok! Másfél hete van 6280-asom, maradéktalanul egégedett vagyok vele, kivéve, hogy az aksija két, max. három napig bírja, úgy is hogy alig használom és éjszakára is kikapcsolom. Ez aggaszt kissé, mit gondoltok? Köszi!
dezsoKE Creative Commons License 2006.09.11 0 0 11
Sziasztok, masfel hete hasznalok 6280-ast. Van hozza miniSD kartyam, meg az elozo telefonombol, es szoktam vonaton mp3-at hallgatni. Amikor eloszor probaltam a headsetet, nagyon tetszett, mert nem esett ki a fulembol es marha jol szolt. Masodikra mar nem szolt olyan nagyon jol, mert valami erintkezesi hibaja van. A csatlakozoja valami nagyon vacak design, mert buveszkedni, nyomni, szoritani kell, hogy mind a ket fulemben szoljon a zene. Van erre valami trukk, orvossag, vagy bele kell nyugodnom, hogy szar az egesz?
Attys Creative Commons License 2006.07.11 0 0 10

 

Fent az új verzió. (V 03.81)

Na ez meg össze-vissza rakja az sms-eket. A bejövő mappában nem a legújabbra áll rá, és nem is időrendben vannak egymás után téve. Nincs logika a sorbarendezésben.

 

Továbbra is égnek áll a hajam, hogy nem tudom valamit txt formátumba menteni az üzeneteket, meg attól is, ha lementem mégis, akkor nem az sms küldésének/fogadásának idejét menti el, hanem a letöltés idejét..

Ezt a baromságot...

 

Amúgy nagyon tetszik a telcsi, jó lenne, ha ezt meg tudná oldani a Nokia.

Előzmény: Attys (5)
nokia6280 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 9

1 példa:

 

http://www.xxlgsm.hu/ (itt 79.900 Ft)

Nyilván ez alatt az ár alatt is találsz már, de viszonyitási alapnak megteszi (a Media Marktban 100e Ft)

Előzmény: a36bol (7)
a36bol Creative Commons License 2006.07.11 0 0 8

Mármint 6280-ast

 

 

www.3gmedia.tv

a36bol Creative Commons License 2006.07.11 0 0 7

Hali!

 

Hol és mennyiért lehet most ilyen telót venni?

 

 

koko3gt Creative Commons License 2006.07.10 0 0 6
Köszi szépen a részletes tapasztalat-megosztást! :)

Üdv: koko
Előzmény: nokia6280 (3)
Attys Creative Commons License 2006.07.06 0 0 5

Igen, ez lesz a gond!

 

A másik gondom a PC Suite...A 6230-hoz volt az 5.8-as verzió, aminél le tudtam menteni az sms-eket egy olyan fájlba, amit nem csak ezzel a programmal tudtam megnyitni. Ennél ez sajnos nem lehetséges. Az is rossz, hogy ha 1 névhez beírok 2 vagy több email címet, akkor azt a PC Suit szerkesztője már nem látja.

Hívtam a Nokiát, állítólag fejlesztés alatt van...

 

 

Előzmény: nokia6280 (4)
nokia6280 Creative Commons License 2006.07.05 0 0 4
Valószinűleg a te telefonodon még a 3.60-os szoftver van (*#0000#). Ezt ingyen frissitik a 3.65-ösre, ha beviszed valamelyik Nokia szaküzletbe (feltéve, hogy rendelkezel érvényes Nokia jótállással). Ezután meg fog szűnni ez a hiba!
Előzmény: Attys (2)
nokia6280 Creative Commons License 2006.07.05 0 0 3
Sziasztok!

 

Lassan 3 hónapja vagyok a telefon tulajdonosa, ezért megosztom veletek tapasztalataimat, észrevételeimet a készülékkel kapcsolatban. Remélem, tudok segíteni azoknak, akik nem tudnak dönteni, hogy melyik mobilt válasszák az egyre szélesebb piacon.

A telefont az MM-ben vásároltam, fekete elő- és hátlappal, 3.65-ös soft van rajta és Finnországban gyártották. A kezelhetősége mondhatni tökéletes, a gombsor gyakori igénybevétel után sem recseg-ropog vagy ragad. Egyszerű és felhasználóbarát az S40-es soft és valóban gyors. Lefagyással még nem találkoztam, rendkívül magabiztosan futnak az alkalmazások, mp3-ak, hívásfogadások és hívásindítások, a menü és az egész telefon maximálisan testre szabható, mindenki a saját ízlése szerint alakíthatja. A kamerája tökéletesen megfelel annak a célnak, amire eredetileg szánták: megörökíteni azokat a pillanatokat, amiknél nem volt kéznél digitális fényképező, csak a mobil (manapság ez eléggé jellemző). Természetes fényviszonyok mellett, napsütésben semmi kivetni valót nem láttam az elkészült képeken, élethűek a színek, nem pixeles vagy homályos a felvétel. Borús időben vagy beltéri fotózásánál már ugyan ez nem mondható el, sajnos a soft valóban túlvezérli a kamerát és zajos képet készit. Vaku használatánál a kép kék lesz. A videó felvételek is meglepő módon jól sikerülhetnek, persze ezek is csak optimális környezetben és viszonyok mellett.

Sajnos az elő- és hátlap hagy némi kivetnivalót maga után…  A telefon oldalán végigfutó ezüst csík elkezdett kopni, a kamera körül is ez tapasztalható, az akksit védő burkolat is könnyen sérül, karcolódik, ezeken felül pedig borzalmasan gagyi műanyagból van. Enyhe lötyögés az én telefonomon is tapasztalható, de egyáltalán nem zavaró, ráadásul a hónapok alatt sem lett rosszabb. Itt jegyzem meg, hogy dolgoztam olyan cégnél, amelyik Nokia beszállító és sok érdekes dologgal találkoztam mint minőségügyes. Sajnos az elő- és hátlapokat olyan cég fröccsönti, amely rendíthetetlenül beszállítója volt és marad is a Nokiának, holott a minőség, amit gyárt, nem kielégítő. Olyan belső, megközelíthetetlen körök vannak, hogy hiába a vevői elégedetlenség, nem lesznek lecserélve. Az a cég, ahol én dolgoztam, azért szállíthatott a Nokiának, mert az alapítója osztálytársa volt a finn Nokia vezérigazgatójának. Innentől kezdve el tudom képzelni, a többi beszállító milyen hátszéllel rendelkezik. No, de vissza a telefonhoz! Ott tartottam, hogy a burkolat jóindulattal sem nevezhető minőséginek és strapabírónak! A kijelző csodálatos, viszont nagyon könnyen porosodik. Tiszta helyen dolgozom és az irodán kívül is a zsebemben tartom a készüléket, ennek ellenére 8-10-re nőtt a porszemek száma a kijelzőn, amik eléggé zavaróak tudnak lenni (piros, kék, fekete színűek). Előző mobilom 6600-ás volt, több, mint két év alatt egyetlen ilyennel sem találkoztam.

Összességében meg vagyok elégedve a mobillal, pláne, ha az előző negatív tapasztalatokat olvasom. Na, de ha megveszek 90.000 ft-ért egy telefont, akkor ne már a szerencsén múljon, hogy ne legyen vele gondom! Kicsit összedobottnak, nem eléggé megtervezettnek és következetlennek ítélem meg ezt a modellt. Talán, ha nem a mennyiségre, hanem a minőségre törekedne a finn gyártó, több elégedett ügyféle lenne világszerte. Ettől függetlenül a következő telefonom is Nokia lesz, de talán jobban körülnézek a piacon, mely gyártó mit árul és mennyiért.

Bocs, hogy kicsit hosszúra sikeredett az írásom, de remélem segít valakinek a választásban!

Attys Creative Commons License 2006.07.04 0 0 2

 

Sziasztok!

 

Az miért lehet, hogy ha telefonálok, és közben bejön egy hívás, akkor a telefon átvált hangszóró üzemmódra, és körülöttem mindenki hall mindent.

Hol lehet ezt átállítani?

 

Előre is köszi!

Előzmény: koko3gt (-)
koko3gt Creative Commons License 2006.07.03 0 0 1
Az eddigi tapasztalatok száma is 0! :(
Előzmény: Szab_pazsit (0)
Szab_pazsit Creative Commons License 2006.06.26 0 0 0
6280
koko3gt Creative Commons License 2006.06.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Kíváncsian várok minden (építő jellegű, hasznos) észrevételt/tapasztalatot/tippet/tanácsot a leendő telefonomról! :)

Más fórumokon fő gondként olvastam a mozgó/lötyögő flip-et, ami rezgőhíváskor erősen berezonál. Ezt állítólag a Nokia szakszervízek ingyenesen javítják (állítólag 4 csavar meghúz). Ha tényleg így van, akkor azértszomorú, hogy így engedik ki a gyárból a készülékeket! :(
Ezen kívül csak jókat olvastam róla!
Más negatív tapasztalat van róla?


Köszi!
Üdv: koko

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!