Keresés

Részletes keresés

ikoko2 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 23

Igen, az Aflamin jó, de be kell szedni az egész dobozt, és utána sajnos megint nem lesz olyan jó. Utána fizikóterápia. Egyszer csak jobb lesz, meg majd torna, de csak a fájdalom kisebbedése után, addig semmi. Most vagyok benne ebben a folyamatban.

Aflaminnal még ablakot is tudtam pucolni.  Fizikóban most kapok dia meg ultrahang

kezeléseket, még járok. Januárban talán már mehet a torna is.

Előzmény: KissLevi (17)
ZSuzsa-A Creative Commons License 2014.02.11 0 0 22

Én egy dunaújvárosi egészség szalont tudok ajánlani. Ott dolgozik egy nagyon kedves hölgy, aki sok mindent tud és segít bármiféle egészségügyi problémában. A kezelés eredménye már a 3 alkalom után érezhető. Szóval nagyon ajánlom ezt a helyet:

VITA egészség szalon http://mezesmasszazs.ucoz.hu/

BBalint1 Creative Commons License 2014.02.05 0 0 21

Sziasztok! Nekem nagyon sokat fájt a hátam. Semmi nem segített. Találtam egy gyógyszerész hölgyet, rutinos, és nagyon jó dolgokat javasolt, határozottan enyhültek a panaszaim. Na jó tény, hogy én feladtam neki a leckét mert ülő munkát végzek egész nap... :) Akit érdekel keresse fel. http://azengyogyszereszem.hu

Megéri! :)

 

jaknem Creative Commons License 2013.01.09 0 0 20

Igen, ezek elég új dolgok... de úgy látszik (lekopogom) hatásosak is!

Előzmény: danielrocket (19)
danielrocket Creative Commons License 2012.12.29 0 0 19

Próbáld ki a melegítős tapaszokat, pántokat!! Az nagyon gyorsan csillapítja a fájdalmat :)

Előzmény: KissLevi (17)
otthonülő Creative Commons License 2012.12.28 0 0 18

Szia!

Gyógyszer: Aflamin, nekem a Mydeton semmit nem ér.

Kenőcs: lóbalzsam, fekete nadálytő.

Keményen feküdni. Engem legalábbis leparancsolt az orvos a földre, bocsi a parkettára, és csak egy pléd volt alattam.

Meleg nem jó rá, mert még jobban belobban.

Majd reumára sem ártana elmenni.

Hirtelen ennyi!

Előzmény: KissLevi (17)
KissLevi Creative Commons License 2012.12.28 0 0 17

hello! derékfájásra milyen extragyors megoldást tudtok ajánlani?

jaknem Creative Commons License 2012.12.23 0 0 16

Köszönöm a tippeket, azóta nem jött elő a fájdalom, és ez nekem elég megnyugtató!

Előzmény: Oldman. (15)
Oldman. Creative Commons License 2012.12.13 0 0 15

Sajnálom, hogy csak a tüneteket enyhíti és nem a kiváltó okot de nagyon fontos, hogy van mihez nyúlni ha eleged van a fájdalomból.  

Ha nincs egy olyan időpont amire azt lehet mondani, hogy addig kibírom fél lábon is, akkor jön a nagy küzdelem amit a "morfium" - ami már régen nem az, szintetikus heroin a hatóanyag, - is csak enyhítheti tud miközben megöli az embert. A cica melegít és lelkierőt ad amit nem tud a melegítőpárna. Szerezz be egy egy cicát!

 

Most egy kicsit komolyabb jótanács:

Időben korlátozottan használd a melegítőpárnát mert egy ideggyulladást, fel tud erősíteni. Kopás miatti fájdalmat is erősíthet mert, gyengíti az izomtónust és nagyobb terhet kap az izület amit fájdalommal jelez később. Ha ilyet tapasztalsz ne a fájós helyet kezeld hanem a környékét (lejjeb vagy feljebb) és csak addig amíg enyhülni kezd a fájdalom.

Gyógyulást!

 

jaknem Creative Commons License 2012.12.13 0 0 14

Ma reggel sikerült ebszreznem a thermacare nevű hőtapaszt, ami jelenleg rajtam van, és a derekam azt üzeni: Köszönöm! :)

Előzmény: Oldman. (13)
Oldman. Creative Commons License 2012.12.11 0 0 13

Ez nem egy rossz tréfa, amíg meg nem halt szegény cicám lefeküdtem és megkértem, hogy telepedjen a fájós részre a hátamon. Nagyon sokat segített! Átforrósodott alatta a testem de sok idő kellett hozzá. Egy nyaki gerinctörésem miatti fájdalmon a nyakmerevítő szivacs enyhít sokat akkor is ha fekszem és tartó szerepe nincs. Egyértelműen azt érzem, hogy amikor melegem lesz a merevítőtől  akkor kezd enyhülni a görcsös tartás és a fájdalom.  

Szerintem segíteni fog a hőpánt csak ne feledd, türelmesnek kell lenned! 

 

Előzmény: jaknem (10)
Oldman. Creative Commons License 2012.12.11 0 0 12

Üdv! Ezt nem gondoltam volna, hogy ilyen ritka a derékfájás, nincs nagy élet!

Egyébként van még derékfájás? Az enyém jelentősen lecsökkent hat éve.

jaknem Creative Commons License 2012.12.07 0 0 10

Én most a derekamra egy hőt kibocsájtó derékpánttal fogok próbálkozni, eddig jókat hallottam róla. Valaki próbálta már?

 

feketefarkas Creative Commons License 2012.04.21 0 0 8

Üdv Mindenkinek!

Közel tíz éve használok akupresszúrás matracot (iplikátor, fakírszőnyeg), és nagyon jók a tapasztalataim. Mindent megtudhattok az akupresszúrás matracok hatásmechanizmusáról, hatásáról, használatáról a masszazskecskemet.hu-n, vagy az AuraMat honlapján.Saját tapasztalatom, hogy megszünteti a hát-, váll-, és nyaki fájdalmakat, és teljesen ellazít.Üdv.: feketefarkas

gerincvedelem Creative Commons License 2012.01.09 0 0 5

Derék, -és gerincproblémákra: www.gerincvedelem.fw.hu

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.05 0 0 2
Kuznyecov féle iplikátor. Az elixirben lehet kapni.
Magam is régóta használom. Nagyon komoly hatása van.
Előzmény: rozsdax (0)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.07.22 0 0 1

"meggyógyultam"

 

"Azóta is fájt már a derekam"

 

??

Előzmény: rozsdax (-)
rozsdax Creative Commons License 2006.06.26 0 0 0
Így néz ki:           
rozsdax Creative Commons License 2006.06.26 0 0 topiknyitó

Évekkel ezelőtt jártam egy gyógymasszőrnél, aki a dögönyözés után ráfektetett egy "jógi ágyra". Nem tudom, hogy melyik volt a hatásosabb a dögönyözés, vagy az ősi kínai gyógyászaton alapuló szöges ágy, de meggyógyultam. Nagyon ajánlom mindenkinek!

Azóta is fájt már a derekam, ezért vettem egy ilyen szöges dolgot, de a hatékonysága nem elegendő, mert itthon sajnos csak kis méretben kapható, pedig akkor a leghatásosabb, ha az egész háton érintkezik vele a használója.

Ezért keresek valakit, aki Kassára megy - ahol gyártják - és hajlandó megvenni nekem egy D5-s típusú Iplikátort . (46 EUR)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!