Keresés

Részletes keresés

kisbetu Creative Commons License 2012.03.12 0 0 46

Az "extra" garancia nem a hagyományos garancia pár évvel történő meghosszabbítása? Vagy tudod egyáltalán, hogy mit vettél?

Előzmény: m.v.elelctro (45)
m.v.elelctro Creative Commons License 2012.03.12 0 0 45

Tavaly 2011 decemberben vásárol Acer notebookom bal oldali forgópántja úgy döntött,hogy eltört és ezzel megemelte a borító lemezt is. Nem baj vettem drága pénzért három év extra garanciát így még bőven élhetek a garis jaíttatás lehetőségével. Igen ám,de az Acer szerint ez nem garanciális hiba,mert mehanikai sérülés. A laptopon egy kacolás,ütésnyom sem volt látható.Akkor sem.

 

                           Az extra garancia egy nagy átverés! Olyasmire vállalnak csak garanciát,ami egyébként nem megy tönkre.

 

mr.debutante Creative Commons License 2011.05.09 0 0 44

igen igen...az is képbe került,igaz azoknak max az aksi meg tönrke éppen a gari után......Hp????

Előzmény: DJG (43)
DJG Creative Commons License 2011.05.08 0 0 43

Toshiba.

Előzmény: mr.debutante (42)
mr.debutante Creative Commons License 2011.05.08 0 0 42

olcsó húsnak....Travelmate 4502LMI..mindkettő ugyanaz a hiba....Most keresek valami megbízhatóbbat!

Előzmény: jamais48 (41)
jamais48 Creative Commons License 2011.05.06 0 0 41

Sajnállak ! Típus ? Engem "megvígasztaltak", hogy ez egy "olcsó gép". Viszont az is lehet, hogy nem volt szerencséd.

Előzmény: mr.debutante (40)
mr.debutante Creative Commons License 2011.05.05 0 0 40

Azok azok azok!!!!!!!!!!!!!!Már a második acerem lett alaplaphibás......SOHA többé acer!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jamais48 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 39

Értettem, köszönöm. Én naív, azt hittem hogy a 4 GB-os memória jelent valamit, valami komoly tudást.

Így jártunk. Nekem elég az amit tud, az unoka meg ne játsszon olyan igényes játékokat (bár azért volt szempont a vételnél az 500 GB-os vinyó).

Mégegyszer köszönöm a segítséget.

 

Előzmény: mr_ricsi (38)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.01.12 0 0 38

"Szomorú számomra, hogy egy ilyen gépben ilyen a videokártya. Engem nem zavar, csak az unokám nyafog, hogy lassú a gép"

 

Milyen gépben? Ez egy olcsó notebook.

Az unokád pedig valószínűleg játszani szeretne, amire negyedmilliós ár felett kezdenek alkalmasak lenni a notik, de ezek is messze elmaradnak az asztali gépektől. A cserélhető VGA is ilyen ár körül jelenik meg, de jelentősen nagyobb teljesítményűt beletenni nem lehet, mert nem bírná a gép hűtő- és áramellátó rendszere.

Előzmény: jamais48 (37)
jamais48 Creative Commons License 2011.01.12 0 0 37

Köszi ! Azt hiszem ez nem járható út. Sajnos a vásárlás előtt nem szereztem be elég információt.

Szomorú számomra, hogy egy ilyen gépben ilyen a videokártya. Engem nem zavar, csak az unokám nyafog, hogy lassú a gép

Azt hittem (én kis naív), hogy nincs egybeépítve az alaplappal.

Mégegyszer köszi : Jamais

Előzmény: mr_ricsi (36)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.01.11 0 0 36

Persze!

Vagy kicseréled az egész notit, vagy teszel bele lassabb RAM-ot, procit és HDD-t.

Előzmény: jamais48 (35)
jamais48 Creative Commons License 2011.01.11 0 0 35

A Windows-teszt azt írta, hogy az "integrált videokártya" a leg gyengébb láncszem a gépben (E728).

Lehet ezen valamit segíteni?

jamais48 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 34

Köszönöm! Ezt nem tudtam, most már értem.

Előzmény: mr_ricsi (33)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.01.04 0 0 33

Az E728 után kötőjel mögött még van 5 vagy 6 karakteres típusjelzés. Ez mutatja az afféle eltéréseket, hogy milyen proci, mennyi memória, mekkora vinyó, milyen OS, melyik honosítású billentyűzet, meg más hülyeségek vannak a notiban.

Előzmény: jamais48 (32)
jamais48 Creative Commons License 2011.01.04 0 0 32

Mármint?

Előzmény: mr_ricsi (31)
mr_ricsi Creative Commons License 2011.01.03 0 0 31

Tévedsz.

Előzmény: jamais48 (30)
jamais48 Creative Commons License 2011.01.03 0 0 30

Van egy E728-as laptopom, 4GB memória, 500GB HDD. Tegnap láttam egy laptopot, ezzel a tipusszámmal, 2GB memória, 250 GB HDD. Ismereteim szerint eddig nem adtak ki egy tipusból több változatot. Vagy én tévedek?

jamais48 Creative Commons License 2011.01.01 0 0 29

Békés, boldog, eredményekben és sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek !

Törölt nick Creative Commons License 2010.05.06 0 0 28
Hali, lehet érdemes lenne alá venni egy ilyen USB-s laptop hűtőt. Nem tudom mire használt a gép amit mondtál, de nagy procigényű cuccokk futtatásakor túlmelegedhet.

65 fok nem normális.

Nekem egy régi acer tud nagyon melegedni ha játszok rajta, de amúgy összhatásra nem mondanám gagyinak az acer-t, max esetleg a hűtésrendszert. :)
Előzmény: iamthestig (20)
Men in 27 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 27
Kedves ashura!

Valószínűleg, mikor kölcsönadtam Tesómnak a laptopot, akkor (véletlenül?) kikapcsolhatta az Fn + F7 kombinációval. Én meg olyan hatalmas szakértője vagyok az Fn gombnak, hogy csak most tudtam visszakapcsolni közel 8 hónapnyi küszködés után.

Köszönöm!!!!!
ashura Creative Commons License 2010.05.04 0 0 26

Ellenőrizni a touchpad ki-bekapcsolását, sokan véletlenül kikapcsolják Fn+Fx gombkombináció.

 

Vedd ki az akkut, és úgy ellenőrizd, egyes akku hibáknál ez a jelenség.

Előzmény: Men in 27 (21)
locsemege Creative Commons License 2010.05.04 0 0 25
Linuxod Linuxot
Előzmény: locsemege (24)
locsemege Creative Commons License 2010.05.04 0 0 24
Szerintem hardware-es. De teszteld le! Boot-olj fel egy live Linuxod, ha onnan működik a touch-pad, akkor nyilván jó a hardware, ha nem megy Linuxon sem, akkor rossz.
Előzmény: Men in 27 (23)
Men in 27 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 23
Használok egeret, de sokszor viszem úgy magammal a gépet, pl. vonaton, buszon, hogy csak a touch pad lenne jó, ha működne.

Egyébként tudsz rá megoldást? Szoftveres vagy valami más hibája lehet?
locsemege Creative Commons License 2010.05.03 0 0 22
tudtok megoldást vagy megfejtést a tuch pad elhalálozására?

Persze. Használj egeret!
Előzmény: Men in 27 (21)
Men in 27 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 21
Sziasztok!

Én kb. 2 és fél éve vettem Acer Aspire 5720Z - 195 ezerért. Két évig semmi problémám nem volt vele egyáltalán. Szoftveresen ezidáig semmi gond, de két évig bírta a touch pad. Bármit csinálok vele, meg sem mozdítja a kurzort. A másik, hogy az akksi önmagában max. 3/4 óráig bírja, aztán kileheli a lelkét. Jelenlegi operációs rendszerem a Vista legutolsó verziója - Home Premium. Szerintem ezzel a Vista verzióval is megfogtam az Isten lábát, mert panaszom még abszolút nem volt rá
Én megmondom őszintén, hogy ilyen jó gépem még sosem volt. Pedig van PC-m és volt több laptopom is HP-től kezdve, Fujitsu, Asus, Lenovo. A felsoroltak max. 7-8 hónapot bírtak, aztán elkezdődött a gond a szoftverekkel, aztán USB, DVD meghajtó, akksi és végük lett.
Egy kérdésem van:
- tudtok megoldást vagy megfejtést a tuch pad elhalálozására?

Köszöntem!

iamthestig Creative Commons License 2010.02.14 0 0 20
Sziasztok!
Kb 1 év használat után azt tudom mondani, hogy elég gagyi az Acer...
Jóapámnak van egy Acer Extensa 5620Z-je, amin Ubuntu szaladgál.
Az utóbbi időben rendszeresen és önként kikapcsol egy idő után. Mondtam neki, hogy tegyen a gép alá valamit, ha az asztalon használja, hátha túlmelegszik...
Tett alá és továbbra is kikapcsol.
Leszedtem egy CPU hőmérséklet-figyelő progit és kb 65 fok az egyik mag, pár fokkal eltér tőle a másik.
(Pentium dual-core T2370 1.73 GHz, 533 MHz FSB, 1 MB L2 Cache)
Az lenne a kérdésem, hogy ez a hőmérséklet normális-e, vagy esetleg magas?
(szerintem ezért kapcsolhat ki időnként.)
Heeelp!:(
mlas Creative Commons License 2007.05.15 0 0 18
Üdv Mindenkinek!

Nem tudja véletlen vki, hogy az Acer rejtett partícíóján lévő preinstall WinVistát hogyan kell kiírni DVD-re? Úgy, hogy utána arról gyári defaultba vissza lehessen állni ???
Az acer Európás szervízfócer szerint telepítés után a gép ezt felajánlja. Nekem nem tette, pedig figyeltem, és 2 db-ot is csináltam. A progik közt sem találtam ilyen opciót.

Most aggódom, mi lesz, ha telepíteni kell, és bexarik a vinyó, mert a HunVista meg az összes driver ott van egyhelyen, lemezt a géppel nem adtak.

Írtam a Notebook topicba is, bocsi az ismétlésért, de itt hátha több Acer-es van...
florg Creative Commons License 2007.01.29 0 0 17
Írtam a notebook topikba.
Előzmény: toroB (16)
toroB Creative Commons License 2007.01.29 0 0 16
üdv mindenki. problémám van. a laptopom (Acer) hetente megeszik egy windózt, viszont mindig más hibát ír ki összeomlása után. néha valami hal.dll hiányzik, néha valami fizikai memória kiterjesztése nem sikerül, ilyenek. most vagyok először igazán bajban, mert eddig mindig jött egy új vindóz, aztán elvolt vele egy darabig. de tegnap csúnyán fejezte be, egész nap használva volt, több restarttal, mert mindig nyafogott a win frissítés miatt. minden ok, neteztem, zenét halgattam, dvd írtam, aztán este kikapcs, majd egy elfelejtett dolog miatt kb egy 20 perc múlva be, amikor is az acer logója után nem történt semmi, csak a fekete képernyőn villogott a prompt magában. ma reggel már hiányolta a partmgr.sys mikor telepíteni akartam a windowst. úgyhogy most már nem tudok vele semmit csinálni. valakinek valami ötlet, hasonló jellegű probléma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!