Keresés

Részletes keresés

Ricsi05 Creative Commons License 2013.06.18 0 0 217

Csináltam pár képet a játék közben.
Annyit szeretnék kérdezni hogy, hol nézhetem meg ezeket?

David991110 Creative Commons License 2013.02.16 0 0 214

David991110 Creative Commons License 2013.02.16 0 0 213

Téboy1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 212

Porszkálás a városban...

 

Téboy1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 211
Egykis folytköv.:
Téboy1 Creative Commons License 2008.11.08 0 0 210
Nekem is néha leállt,de újra betöltöttem,és jódarabig ment a játék... a ilyesmi előfordul,amíg lehet mentsetek állást! Mostanság néha gyakorlok régebbi challange sorozatban dolgokat,egyre kevesebbet fogna le a rendőrök,mert vigyázni,illetve kiismerni kell "elkapásunk" stratégiáját! Hiába raknak fémhálót akárhova! Inkább célozd meg őket (kocsira gondolok)... Ha más nem megy,kitalálok újabb játékban-játékot.... Pl: törj össze minél több rendőrkocsit... :D
Jenki666 Creative Commons License 2008.10.30 0 0 209
A bugokat leszámítva tetszett nekem a game,igaz kevésbé fejlesztésekre,mint inkább a versenyek meg a városi kocsikázás lett nálam az első.Utána kaptam egy kékhalált,a játékban voltak kisebb bugok amik megakasztották néha,pl menteni nem tudtam.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 208
save editor
Előzmény: nyulbocs (194)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 207
save validator !
Előzmény: Szmar (183)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 206

Gyötrő kérdés!

Ha ki akarom rúgni a pufi blokkert (nem jut eszembe a neve) a játék kilép.

Ha fel akarom venni Samsont, kilép.

Eredeti játék.

1.3 verzió.

 

Van valakinek ötlete mi baja ?

Előzmény: Téboy1 (198)
akosh04 Creative Commons License 2008.09.18 0 0 205

Meg tudjátok mondani, hogy ps2-n hogy lehet 2 játékos üzemmódra kapcsolni? Fontos lenne... Köszi

Téboy1 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 204

Folyt.köv.hamarosan! Sziasztok: Téboy1

Előzmény: Téboy1 (203)
Téboy1 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 203

Bocsi! Szolgálunk,és driftelünk (?)...... És egy másik saját.....  :)

 

Előzmény: Téboy1 (202)
Téboy1 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 202

Érdekes Driftjárgány.... :D

 

Előzmény: Téboy1 (201)
Téboy1 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 201
Érdekes Driftjárgány.... :D
Téboy1 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 200

És külön meglepi,csak a topiknak! :)

Téboy1 Creative Commons License 2008.07.21 0 0 199
Nomost! Lenne egy kérdésem Kedves Giorlanista! Ha beírod keresőkbe hogy NFS C(rövidítem csak) kiegészítők ingyenesen letölthetők? Néhány progi érdekelne...
Téboy1 Creative Commons License 2008.07.21 0 0 198

Sziasztok!

 

Hol is kezdjem? Az elején ugyebár... Nekem bejött nagyon a Carbon rész,már végig is vittem,rengeteg tapasztalatom van vele kapcsolatban.... Angolul nem értek,viszont kijövő lényeg leesett.... (Filmrészletekből)

 

1. rész: Autót kéne választani... 3 lehetőség van: 1 Camaro SS (Super Sport),2 Mazda RX8,3 Alfa Romeo Brava... Melyiket választod? (Tier 1-es autók,illetve izom,egyéb kategóriák...)

 

0/1 Bemutatkozás: Niki hoz egy barátot,aki segítséget ad neked... Nevill (Blocker)

0/2 1 Camaro esteén lent kezded Carrier modban... 2 Mazda RX8,akkor középen... 3 Alfa Romeo Brava-nál (asszem balra TFK területen? Ezt nem jegyeztem meg annyira,BOCSI!)

 

1/1 Mindjárt délen támadsz a 21 Street Klán területén. Bandavezér: Angie Dodge Charger R/T-vel nyomul... Teljesítsd az ott lévő pályákat,kapsz pénzt+bónuszokat,amikkel esetleg fejlesztheted autód paramétereit...

1/2 Helyi főnoköt lenyomtad,és ha szerencsis melléd szegődik,elnyerheted autóját...

1/3 Samson bandafelszámolás után hozzád átáll...

 

2/1 Utánna középső régiót kell elhódítani Bushido Bandátol amit Kenji vezet Mazda RX7-el...

2/2(Új dolgokat már nincs tovább írni,mert Ugyanaz mint az elsőnél,következőknél! Játékmenet egész végig ez...

2/3 itt Yumi csatlakozik hozzánk...

 

3/1 Megyünk nyugatra TFK Bandához feje: Wolf egy Aston martin DB9-ese van...

3/2 Ennél pedig ?Alex?(tyű! nehari minden lényegtelen vackot nem tarthatok fejben...Annyit tudok róla,hogy Porsche kocsija van..)  :)

 

Északi régió következik....  (Vagyis Staked Decks) :P (helyesírásért elnézést! Nem könnyű megjegyezni! De tudjátok úgyis miről van szó!)

 

Dáriusz telfont kap,egy besúgótól hogy hamarosan érkezünk,és feltűnik 3 régi ismeretlen ismerős: Angie (Plymouth (?) asszem,Kenji (Mitsubishi Lancer),Wolf (Lamborghini Murcielago)... Persze az ő csapatában.... Rajthozállásunkkor Niki mi oldalunkon harcol..... (Ajánlatos őt választanunk mielőtt indulunk...)

 

4/1 Staked Decks a legerősebb autós banda,vezér: Dáriusz,aki Audi quattro lemanja van...

4/2 keményebb csaták,gyorsabb verdák.... (Imádtam ezt a részét...)  :)

4/3 Városi futam: 2 kemény kör: Angie,Kenji,Wolf.....

4/4 Ellenfélül kapod legonosszabbikának leggonoszabbikát: Dáriuszt

(Ide: 2 kör a városban,majd canyon duellen kell legyőzni őt...)

 

Futamok:

 

1. Sima városi (2 körös)

2. Sima városi poroszkálás ( Neked kell hamarabb célba érnie mint ellenfeleidnek,tehát 100%-ra...)

3. Futás az óra ellen: Checkpointra érkezni időben...

4. Sima Drift (Zártpályás,2 körös,Quick race-ben állítható többre is!)

5. Canyon Drift (Hegyi utakon kanyargós szerpentinen a célig...)

(6.vigyázat későbbi időkben versenyek amik városban vannak rendőrök jönnek,feloszlatni az illegális futamokat.... Nagyon zavaró tényező,viszont néha jól jöhet,vesztésre álláskor... Nyertem már így futamokat meg....) :D  :)

 

Én játékhoz úgy fogtam legelőször,hogy Mazda RX8,Mitsubishi Eclipse,majd Subaru Impreza,Dodge Viper,végén pedig Mercedes-Benz SLR lett király kocsim... :)

 

Csomó meglepetésautó quick race-ben: Tűzoltóautó,Rendőrautók (Ford Crauwn Victoria,Rover (?) 3-4 (üldözési szintnél?),Jeep kocsi,Corvette...) Teherautó,Bónusz autók: Königsegg,Audi Quattro Lemans,Lamborghini Murcielago (Van egy másik is),Lotus,Ford Mustang Shelby 500GT,BMW M3,Porsce GT,STB-STB...)

 

Már Driftking is vagyok ám,mert nagyon megyeget... Canyonban 20X combo.. HM! nem semmi,csak ügyesnek kell lenni! (Bár célig eddig nem jött össze...  :(

 

Üdv: Téboy1

marconiksz Creative Commons License 2008.01.12 0 0 197

hello

meg halt a forum,boldog uj evet

csa

giornalista Creative Commons License 2007.09.30 0 0 196
Előzmény: nyulbocs (195)
nyulbocs Creative Commons License 2007.09.30 0 0 195
hmm?
nyulbocs Creative Commons License 2007.09.28 0 0 194
Sziasztok!
Valaki tud olyan helyet, ahonnan le lehet tölteni a tuninghoz szükséges cuccok feltörését? És ha igen, akkor mit kell csinálni vele, ha már letöltöttem a NFS Carbon mappába? Igazság szerint már valahonnan letöltöttem a gyerekemnek valamit, amiről azt írták, hogy olyan "trainer" ami ilyesmiket csinál, bemásoltam, újraindítottam, de nem történt semmi változás a játékban.
Éva
marconiksz Creative Commons License 2007.07.01 0 0 193

kosz

 

Előzmény: Szmar (192)
Szmar Creative Commons License 2007.06.13 0 0 192
nincs
Előzmény: marconiksz (190)
marconiksz Creative Commons License 2007.06.10 0 0 190
 

hellostok

 

van a carbon-ba ferrari igen vagy nem

csa kosz

marconiksz Creative Commons License 2007.06.10 0 0 189

hellostok

 

van a carbon-ba igen vagy nem

csa kosz

 

marconiksz Creative Commons License 2007.05.23 0 0 188

hello

giornlista hogy kell nyit ni egy uj topick-ot nem az ert hogy el csabicsam a ta emberekeidet!!!!!!!!!!!!!

csa es kosz

 

Előzmény: giornalista (184)
marconiksz Creative Commons License 2007.05.23 0 0 187

hello

tegnap meg ma nyertem a canyont magyarosan!!

csa es ez az osz

 

gtmaster Creative Commons License 2007.05.23 0 0 186

Szasztok!

 

Óriási geb*sz van, mert végigvittem a játékot, teljesítettem szinte minden teljesíthetőt, de van még egy-két dolog, amire nem tudok megoldást:

 

 

- Hogyan lehet 50.000 értékű büntetést összeszedni szabad kóborlásban? (Jutalomkártyák) Egyszerre kell ezt begyűjteni? Mert megpróbáltam egyszer azt, hogy kiiktattam kb. 40-50 zsernyákot, aztán elkapattam magam, de "csak" 3.100 péz volt a bünti. Pedig burogattam, koccoltam mindent, amit lehetett.

 

- Aztán: Fogadjak fel 6 különböző csapattagot. Mindenki megvolt már egy kivételével, akárhogy próbáltam másokat kirúgni, őt meg felvenni, mindig kilépett a program a szokásos szívderítő üzenettel: Tájékoztassa a... Napersze.

 

- Végül: 25 ill. 50 megnyert véletlen találkozás. Nemtom, micsinálok rosszul, de most nyertem meg a 28.-at, amire feloldotta a 25-ös korlátot? Valamelyik győzelem nem számít? Más-más autókkal kell megnyerni?

 

 

Szóval, ha valakinek van tapasztalata, írjon már lécci, mert hülyét kapok. Igazából kezd kicsit unalmas lenni a játék, hogy csak mászkálok kihívások után kajtatva, mivel már mindent megnyertem...

 

Jah, végül még 1 dolog: a Mitsu EVO a legkirályabb gép a játékban. Minden pillanatban úgy és arra megy, amerre Te akarod. Nem a leggyorsabb, de a legkezelhetőbb és az 55-ös úton is megy vagy 330-at... :)

Az Impreza még talán megközelíti, de nem überelheti. Optikailag a Challengert bírom még, nagyon szép gép, de az egyik legizgágább is sajna, csak akkor "használom", ha kimondottan csúszkálhatnékom van...

 

Elég a szóf*sásból, írjatok, cső!

marconiksz Creative Commons License 2007.05.22 0 0 185

hello

legelab jol meg csinaltad hat bisztos szar lehet!!!!!!!!!!!!!!!

 

Előzmény: Szmar (183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!