Részletes leírást magyarul szerintem nem fogsz találni hozzá, de van itt pár oldal amiből talán ki lehet mazsolázni pár dolgot: LKA, Pcdome, Gamekapocs Kódok hozzá meg itt vannak: Rollercoaster kódok
Sziasztok! Remélem, tudtok nekem segíteni! A gyerekeknek vettem Roller coaster tycoon3-at, és nem kaptunk hozzá leírást, hogy kell vbele játszani. A játék angol nyelvű, hát ez sem segít. Nekem nincs idegzetem, hogy órákig próbálgassam, melyik ikon mire való, a gyerekek pedig itt sírnak, hogy segíííííts, anya!! Most mit kell csinálni? Szóval: Ki tud olyan oldalt, vagy valamit, ahol elérhető a használati útmutató??? Légyszi, aki tud, segítsen! Ha tudtok kódot hozzá, az is kösz!
Szia! Nekem nincs meg ez a játék, szóval csak látatlanban tudok segíteni, de átnyálaztam a netet és valahol azt írták, hogy állítólag az "options" menü alatt van valami olyan, hogy "cheat code section"... elvileg ide kell beírni a csalásokat...
A fiam szeretne vele játszani, de mivel nincsen engedélyezve mindegyik autó és pálya ezért megkerestem a cheat-eket. Sajnos nem találom hova, hogyan kell beírni.
Nekem nincsen kedvem végigjátszani, hogy kinyíljanak a pályák , Ő pedig még csak négy éves és nem megy annyira neki.
Az a helyzet, hogy multiplayerezni szerettem volna az Alien vs. Predator 2-vel de kért valamilyen kódot, biztos valami serialnumbert kér. Már írtam az SG fórumnak is, úgyhogy oda ne küldjen senki!
Én bizonyos esetekben nem vagyok ellenére a csalásoknak. Nagyban csökkentheti az immerzió élményit, ha adott egy feladat, aminek már első nekifutásra pontosan látjuk a végét, de nyolcvannyolcszor kell nekifutni, mert kizárólag akkor sikerül, ha egy bizonyosféleképpen állunk és nyomogatjuk a billentyűket. Vagy hosszú, monoton, baromi unalmas feladatot kell végezni egy csomó ideig. Egy idő után az embernek tele lesz a töke, és legyakja az egész rohadt játékot. Ilyen esetben egy istenmódba váltás, a bosszantó részen gyorsan átlendülni, aztán kód ki, és mehet tovább a gém - ezzel nincsen semmi bajom.
Bár az igaz, hogy ha egy játékot igazán jól írnak meg, akkor nem lesznek benne ilyen részek, és akkor magával tol ki a cheatelő, mert neki lesz unalmasabb a játék.
No problem, hiszen én is hasonlókat írtam:) Tény és való, hogy ennek ellenére szinte az összes játékomhoz leszedem a hozzájuk tartozó kódokat, még ha nem is használom azokat. Ez a topic megy a süllyesztőbe, csak azért hoztam létre, hátha valakinek kellenek kódok, trükkök avagy csalások egy játékhoz
Pffhejjj... Ez a véleményem a csalásokról. Bocsi, ez nem ellened és a topicod ellen irányuló megjegyzés volt, hanem azok ellen, akik képesek egy világsiker játékot azzal elszúrni, hogy végignyomják "Isten Mód"-ban... Semmi értelme! Hol marad a kihívás? Amúgy szerencsére az igazi fanok többen vannak... Próbáljatok csak meg pölö a GTA San Andreas topicban kódok után kérdezősködni! :-) Ja, és mégegyszer bocs...
Manapság szinte minden PC játékhoz tartoznak kódok, csalások, melyek ugyan rombolhatják a játék élményét, elvehetik annak lényegét, értelmét, ám mégis nem árt ismerni egy-két hasznos trükköt, vagy nevezzük nevén: csalást. Akár használja őket az ember, akár nem (szerintem legalábbis), hiába veszti értelmét a játék, mégis hasznosak a kódok. Én nem vagyok sem az ellenzője, sem a pártolója.
De miért jött akkor mégis létre ez a topic? Nos, való igaz, léteznek programok (pl Cheat Codex), melyeknek segítségével kódokat, csalásokat tölthetünk le, ismerhetünk meg, ám úgy gondolom jobb a személyes tapasztalatcsere, az 'élő' beszéd. Szóval, aki tud, ismer bármilyen kódot, trükköt bármely játékhoz, az legyen szíves vesse 'papírra' az utókornak és ossza meg a többiekkel.