Keresés

Részletes keresés

JTD24 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 2
Szia Navocs,

Csak homlokzati szigetelés lesz nálatok vagy egyebek is ?
Mindenesetre önmagában is sokat fog javítani a helyzeten.

Felénk is terveznek sokat, de eredményt még nem látni.
(Gondolom nem burkolták le a szigetelést ugyanolyan kavicsba mártott beton lapokkal :))
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1
azt szeretnél megkérdezni, mível nálunk is most fognak nekiállni a felújításoknak, hogy, amivel körbevonják a házat azzal 12-15cm-es valami szivacsos anyaggal az télen melegebben tartsa a lakást az átlagosnál?kell -e fűteni??
:)))))
d_ew Creative Commons License 2006.06.16 0 0 0

 

 hello,

 0-tól különböző mennyiségü kérdést lehet feltenni az adott témában,

 na rajta!!

 d_ew

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.16 0 0 topiknyitó
hali!
valakit érdekel a téma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!