Keresés

Részletes keresés

gss Creative Commons License 2020.11.12 0 0 7240
sátortábor Creative Commons License 2020.03.12 0 0 7239

Március 12-13-14-n ingyen elvihető egy jó állapotú keveset használt padlószőnyeg . Átvehető az Epreserdő utcában.

Mérete:3,5x5,4 m.

Pontos időpont és helyszín egyeztetése: 30/6379293

 

Jude78 Creative Commons License 2019.04.24 0 0 7238

A Solati Kft borzalmas, Gyurakovics Andrea kimondottan gusztustalan modortalan paraszt lány nem tudom hogy lehet öt bárkinek is ajánlani. Semmit nem tudnak elintézni és mellette a módoruk és a hangvétele minden kommunikaciojuknak embertelen.

 

Előzmény: Kővári Ákos (2917)
Rspk007 Creative Commons License 2018.10.02 0 0 7237

Sziasztok!

 

Nemrégi költöztünk ide a lakótelepre, de sajnos a lakcímbejelentés nem megoldható. Szerintetek van értelme bármelyik, a közelben lévő háziorvosnál megpróbálkozni, hogy ennek ellenére felvegyen a betegei közé? 

 

Előre is kösznöm!

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 7236

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

Kürthy István Creative Commons License 2018.02.11 0 0 7235

"Ki itt a közös képviselő?" Ha keresed egy társasház közös képvisletét, akkor ezen a térképen megtalálod. Kék színnel jelöltem azokat a társasházakat, melyeknél már sikerült beazonosítani a társasházkezelő vállalkozást, piros színnel pedig azokat, melyeknél még nem. Ha van információd, akkor kommentben vagy ide írd meg: jozsefattilalakotelep@gmail.com Köszi!

 

Itt elérhető a József Attila-lakótelep közös képviseleteinek térképe: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1VzBwWEG2e3bf06_S8-0s1JHXUwLdCr7I&hl=hu&usp=sharing

seva1971 Creative Commons License 2017.12.06 -2 0 7234

Közösképviselő biztos tudja

Előzmény: chiara08 (7233)
chiara08 Creative Commons License 2017.10.29 0 0 7233

Sziasztok,segítsétek szeretnék kérni.József A.lakótelep  Csengettyű utcában lakást vennénk.Kívül a házon repedések vannak.Statikussal megnézette a lakóközösség,mi lehet az oka?Ott lakó esetleg rendelkezik információval?

 

agárdpuszta Creative Commons License 2017.10.10 0 0 7232

Kérem írjatok pozitív dolgokat a J. A. lakótelep élhetőségéről. 

Magam is itt élek, de nem szeretem jelenleg, szemléletváltás erősítésére volna szükségem.. :)

kly101 Creative Commons License 2017.05.09 0 0 7230

Sziasztok,

 

Jól dolgozó, nem rabló szakembereket tudtok ajánlani a telepről? Pl. vízszerelő, gázszerelő, villanyszerelő, varrónő...

 

Köszi!

hbe Creative Commons License 2017.04.19 0 1 7229

Ezt így a neten senki nem fogja megmondani, plusz én statikus se vagyok, de ami hálózás után így megreped, az esztétikai szempontból jobb nem lesz később sem. Kép alapján nem tűnik a festés öregnek, viszont a glettelés jó vastag volt alatta. Ha komolyan érdekel a lakás, egy alap véleményt 1-2 óra alatt nem olyan durva összegért mond egy statikus, aztán annak fejleményében érdemes tovább gondolkodni. Nyilván nem hagynak egy házat összeomlani, de a korai blokkos panelek azért nem feltétlenül probléma mentesek.

Előzmény: Agaatha12 (7228)
Agaatha12 Creative Commons License 2017.04.17 0 1 7228

Köszönöm, beszéltem már vele, ő azt mondta hogy ezek felszíni-vakolat repedések de miután megpiszkáltuk őket, lefejtetettük a vakolatot akkor látszódott, hogy a beton tömb is meg van repedve....

Előzmény: seva1971 (7227)
seva1971 Creative Commons License 2017.04.17 -2 1 7227

Keresd meg a ház közösképviselőjét. Biztos fog segíteni!

Előzmény: Agaatha12 (7225)
Agaatha12 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 7226

Előzmény: Agaatha12 (7225)
Agaatha12 Creative Commons License 2017.04.15 0 0 7225

Kedves Fórumozók!

 

Egy lakás megvásárlásán gondolkodom a József Attila Lakótelepen, Aranyvirág sétány 9. Elég szimpatikus a ház, beosztás, kilátás, állapot stb., viszont a lakás több helységében (nappali, háló, konyha) egy vonalban húzódó (vagyis a hálóban-konyhában hasonló ablaktól való távolságban található) függőleges, hosszanti repedések vannak a  falon. A vakolat alatt a repedésekben salakbetont találtunk, ami nagyon morzsolódik. Az előző festéskor hálózták a felületet, azt megtaláltuk de nem tudni hogy az egész falon hálóztak vagy csak egyes részeken.

 

A repedés ugyanabban a  vonalban megvan a lépcsőházban is.

Érdeklődnék, hogy találkozott-e már valaki ezzel, kért-e statikus szakvéleményt, megvizsgálták-e már alaposan. 

 

Nem szeretnék olyan lakás venni ami 10 év múlva esetleg lakhatatlanná válik mert a repedések pl. kitágulnak. Itt egy kép a hálószobai repedésről.

 

Hálás köszönet a válaszokért.

energioptimal Creative Commons License 2017.02.09 -4 0 7224

Tiszteletem lakótársak! 

 

A József Attila lakótelepen lakok. Szerintem nagyon fontos az energia megtakarítás. Én a lakást már be ledesítettem Philips izzókkal. Hogy miért ezzel, mert láttam Újpalotán lakást kiégni a rossz kínai ledtől, vagy láttam már szétesett izzót egy barátomnál. A lakás nem kísérleti terep és nem szeretném ha egy élet munkája semmivé válna. Persze tudom nemcsak Philips van ami megbízható márka, de mindenesetre az a legnagyobb izzógyártó cég. Nos amiért ezt leírom, az az, hogy a társas házaknak is el kellene gondolkozni azon, hogy a ledekre cseréljék az izzókat és ezzel pénzt takarítanánk meg. Hiszen a led egy hagyományos izzóhoz képest 90% al kevesebbet fogyaszt. Persze gondolom akkor egy pár ledes izzót el is lopnának mert van aki a közöst úgy veszi, hogy az az övé. Szégyen de van akinek ez természetes és nem akar magának vásárolni. Viszont a barátom akinél vettem ezeket a ledes izzókat a legjobb áron. Azt mondta, hogy vannak integrált áramkörös lámpák amit nem lehet könnyen ellopni. Így ezekkel is lehetne az olyan helyeken világítani. Bocsánat ha valamit nem szakszerűen írtam le de a lényeg az, hogy spórolni kellene.

 

András

őrült elmebeteg Creative Commons License 2017.01.18 -2 0 7223

az életveszélyesen jeges járdák felszórására már nem jutott pénz

Előzmény: Samott (7222)
Samott Creative Commons License 2017.01.18 -2 0 7222
c_s_a_b_i Creative Commons License 2016.12.16 -3 0 7221

múlt hónapban a lobogó 1. suli mögött bilincselték végig a sort.

gondolom ha nincs meg a havi bilincs kvóta idejönnek a telepre, mert itt úgyis találnak áldozatot :/

Előzmény: őrült elmebeteg (7220)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2016.12.16 -3 0 7220

minap a désin végig bilincseltek vagy 5 autót (pékségnél) , mert ugyan ott ingyenes a parkolás de a szerencsétlenek félkerékkel felálltak a járdára , amit ugye szinte mindenhol lehet a lakótelepen , de pont ott nem 

 

hányinger...

 

 

Előzmény: Samott (7219)
Samott Creative Commons License 2016.12.16 -2 0 7219

Ott bukik az ervelesed, hogy nem a "tied" a haz elott az utca/ter mert az kozterulet. Vagy megvetted azt a 10 negyzetmetert az utcabol is, amikor a hazban azt a 60-at? ;-) Estefele, amikor ezek a gusztustalan videki nepek hazatakarodtak setalj el a Hurok meg az Aranyviragba, ott megtalalod azokat, akik miatt eddig nem tudtal parkolni.

Előzmény: bakeroll (7218)
bakeroll Creative Commons License 2016.12.15 0 5 7218

Hűtlen kezelés?? Nem hangzik viccesnek sem sajnos. 

Jött egy csomó kocsi jó kis zöldövezetes kertes nyugodt helyről akik ingyen használták a lakótelepünket P+R parkolónak.

Az itt lakók tehetetlenül csak tűrték hosszú éveken keresztül hogy idegen vasak túrták ki őket a házaik környékéről.

Idepöfögtek az orrunk alá, csikkeket kiöntötték a kocsi mellé a földre, szemeteltek, mindenféle olajfoltok csöpögtek ki a szutykos járművekből. 

Most látszik igazán hogy fizetni egy vasat sem hajlandóak érte. Inkább gyalogolnak pár percet a metróig csak igy meg a telep belsőbb részén okozzák ezeket a problémákat.

Előzmény: Samott (7214)
Scaleo P Creative Commons License 2016.12.15 -2 0 7217

Azt én sem teljesen értem, hogy miért nem épp fordítva van? Nappal parkolhasson bárki (akkor úgyis van hely), aztán úgy délután 4-től, esetleg 6-tól már legyen a lakóké a terep. Nyilván a közteresek munkaidejével nem vágna egybe, csak hát ez így nem tűnik egy optimális megoldásnak. (Teszem hozzá, a szándékkal egyetértek; egy parkoló szerintem is elsősorban az ott lakóké.)

Előzmény: Samott (7216)
Samott Creative Commons License 2016.12.15 -2 0 7216

Parkolonak. Most kicsit beljebb nem tudnak megallni, nagy eredmeny. :-) Akkor is pazarlas egesz nap uresen tartani ezeket a helyeket, hogy este kozvetlenul a lakasa elott parkolhasson kozteruleten barki.

Előzmény: aZZazel (7215)
aZZazel Creative Commons License 2016.12.15 0 2 7215

Mikor P+R volt és nem tudtunk leparkolni akkor hogy hívták :) 

Előzmény: Samott (7214)
Samott Creative Commons License 2016.12.15 -2 0 7214

A maganyos parkoloora... 4 auto 40 helyen.

 

 

Jobb helyeken az ilyet hutlen kezelesnek hivjak... :-)

seva1971 Creative Commons License 2016.11.22 -2 2 7213

Epres elején lakom. Egyáltalán nincs csótány. Évente 2* jönnek fújni a lépcsőházat és a pincét. A lakásokban , ha kérik, zseléznek. Nem szoktam kérni.

Előzmény: phaemoor (7212)
phaemoor Creative Commons License 2016.11.14 0 0 7212

sziasztok!

most tervezek lakást venni a lakótelepen, konkréten az epreserdő utcában.

pletykákat hallottam arról, hogy van olyan háztömb/lépcsőház, ahol előfordul csótány.

ez mennyire jellemző, meg tudjátok erősíteni vagy cáfolni?

 

köszönöm előre is!

p.

Samott Creative Commons License 2016.10.28 -2 0 7211

En lovagolok? Te irtad le legalabb negyszer csak ezen az oldalon... :)

Előzmény: seva1971 (7209)
őrült elmebeteg Creative Commons License 2016.10.27 0 0 7210

egyik sem céges  

 

(még sokan vagyunk úgy , hogy bizonyos okok miatt nem a saját nevünkön van az autó)

 

 

de örülök , hogy az üllői út mellett most üres helyek tucatjai közül lehet választani

 

pl. tök üres a pöttyös utcai, elméletileg p+r parkoló, miközben mikulás zacsikat osztogatnak pl.désin

 

hát nem tök jó? 

Előzmény: seva1971 (7207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!