Keresés

Részletes keresés

Lúdas Matyi Creative Commons License 2006.10.09 0 0 53

Digitálisan megvan valahol ez a könyv ?

Mert pénzt nyilván túlzás lenne adni érte. :)

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.21 0 0 51
Csoppet sem baj, hogy tovabb elteted a szakallas bacsit, valamivel 2010-ben is bukni kell:)
Előzmény: Törölt nick (50)
ex_lx Creative Commons License 2006.07.20 0 0 49
Sehogy. Még mindig szűz. Ha éppen az kell...
hátmagát Creative Commons License 2006.07.20 0 0 48
Ha meg nem, akkor elévült.
Előzmény: Törölt nick (47)
hátmagát Creative Commons License 2006.07.20 0 0 46
Elvesztette? Kizárt dolog. Egy ilyen nagy ember nem veszit el semmit. Legfeljebb eladja. A mi érdekünkben.
_Arrius_ Creative Commons License 2006.07.20 0 0 45
Belehúzott. (Jobb kézzel)
hatgang Creative Commons License 2006.07.20 0 0 43
Mondom, hogy rossz frekin sugárzol...:)
Előzmény: Törölt nick (42)
hatgang Creative Commons License 2006.07.20 0 0 41
Ezt inkább annak címezd aki odatartotta neki a buxáját.:)
Előzmény: Törölt nick (40)
hatgang Creative Commons License 2006.07.20 0 0 39
De azért megcsinálta, nem?
Előzmény: Törölt nick (38)
neMMszemély Creative Commons License 2006.06.14 0 0 34

Na igen 4 év műlva csak az elvakult pirosfejüek fognak rá szavazni.

Egyértelmű hogy most a Viktátor ellen szavaztak és Ferkó már is azt hiszi hogy őt mennyire szeretik, mekkora sztár.

 

Előzmény: L.A. (31)
MGperY Creative Commons License 2006.06.14 0 0 33
én nem írtam h mondta. azt írtam: ért hozzá.
Előzmény: lendületlenül (32)
lendületlenül Creative Commons License 2006.06.14 0 0 32
Akkor mégsem azt mondta...
Előzmény: MGperY (30)
L.A. Creative Commons License 2006.06.14 0 0 31

Hát skacok szomorúan tapasztalom hogy Fletó is kezd szép lassan Orbán nyomdokain bandukolni.

Először volt egy az alányalós Győrffy -s féle álinterjú, most meg ez a könyv.....

Ha ez így megy tovább hamarosan oda jutunk mint Orbánnál hogy a szervilis hülye rajongói szentté akarják avatni.

Viszont ez a legbiztosabb módja a buktának.

Nagyon sokan nem azért szavaztak Fletóra mert vörös napszemüvegen keresztül nézik a világot, hanem egyszerűen azért mert az Alcsúti Kárpátok Géniuszához képest a Fletó Ferkó emberarcúbbnak tűnt. Ha az így megy ez a különbség is elvész, inkább majd szavaznak az MDF-re vagy a kétfarkú kutyák pártjára.

 

MGperY Creative Commons License 2006.06.14 0 0 30
nem, de ahhoz is ért.
Előzmény: lendületlenül (29)
lendületlenül Creative Commons License 2006.06.14 0 0 29

Ő azt mondta?

...-))

Előzmény: MGperY (28)
MGperY Creative Commons License 2006.06.14 0 0 28
erről inkább orbánt kéne megkérdezni :DDD
Előzmény: lendületlenül (27)
lendületlenül Creative Commons License 2006.06.14 0 0 27
Ez genetikailag bizonyított,hogy a jobbosok bunkóbbak?
Előzmény: Törölt nick (24)
AAAaaa Creative Commons License 2006.06.14 0 0 26
Lasd 2-es szamu hozzaszolas.
Előzmény: Törölt nick (24)
Soccer_ Creative Commons License 2006.06.14 0 0 25
Én azért elolvasnám ezt a könyvet, legalábbis elkezdeném, persze csak ha ingyen kapnám:))
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.14 0 0 24

Ezexerint az Indexnek is.

 

De a beírások értelmi szintje is lenyűgöző, főleg a jobbosok részéről, s főleg mostanában.

Előzmény: lendületlenül (21)
lendületlenül Creative Commons License 2006.06.14 0 0 23

Talán a pénz lehet az oka?

Á,ő nem olyan...

Előzmény: mártonka (22)
mártonka Creative Commons License 2006.06.14 0 0 22
Azért, - szerintem - ebben a "story"-ban Debreceni a nagyobb "hunyó".
Ha holnak Hitlerről, Sztálinról, vagy éppen Fidel Castró-ról lenne sikerkönyv egy ilyen életrajz, akkor azt is megírná??!!

Mer, hogy Fletó hiuságát legyezgette az, hogy könyvet írnak róla, az nem meglepő, tudjuk, milyen öntelt fickó.
De Debreczeni......? (vajon hogyan borotválkozik?- vakon, tükör vélkül?!!)
lendületlenül Creative Commons License 2006.06.14 0 0 21

 Ezt az Indexnek címezted?

 

 "Hol vesztette el Fletó a szüzességét?"

 http://index.hu/kultur/klassz/debreczeni/

Előzmény: Törölt nick (17)
mistral96 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 20
Ancsa mutatta neki,hogy kell.Ha már egyszer nem csapatjátékos...:-)
Előzmény: troopdzsoj (11)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.14 0 0 17
Komolyan mondom, ti jobbosok egyre hülyébbek vagytok.
upi2000 Creative Commons License 2006.06.14 0 0 14
és a zooooorbán?????
foxi.maxi Creative Commons License 2006.06.14 0 0 13
 
troopdzsoj Creative Commons License 2006.06.14 0 0 11
Hokizott?
Előzmény: özv. Bitera Sándor (2)
Müller őrvezető Creative Commons License 2006.06.14 0 0 8
Ha a gőzfürdőben még nem vesztette el , akkor majd egy erre a cérla is használt intézményben fogja.
zavarok Creative Commons License 2006.06.14 0 0 7
Félésszel ...
Előzmény: lendületlenül (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!