Keresés

Részletes keresés

gondolatiköltemény Creative Commons License 2010.06.18 0 0 5
Ha már Afrikában van a VB!

Kamerun:

http://westindex.hu/sport/hello-bafana-xx-resz-most-mar-nagyon-ehesek-az-oroszlanok

Dél-Afrika:

http://westindex.hu/sport/hello-bafana-xv-resz-szoljon-hangosan-a-vuvuzela

Ghána:

http://westindex.hu/sport/hello-bafana-xiv-resz-csillagok-csillagok-szepen-ragyogjatok

Algéria:

http://westindex.hu/sport/hello-bafana-viii-resz-az-egyiknek-sikerul

Nigéria:

http://westindex.hu/sport/hello-bafana-vii-resz-mindent-apamrol


Törölt nick Creative Commons License 2006.06.13 0 0 4
Neked.
Előzmény: a szurkoló (2)
gugugaga Creative Commons License 2006.06.13 0 0 3
algír
Előzmény: Soccer_ (1)
a szurkoló Creative Commons License 2006.06.13 0 0 2

a 6348 topikból 42be még nem írtad ezt be

 

baromi unalmas

Előzmény: Törölt nick (0)
Soccer_ Creative Commons License 2006.06.13 0 0 1
Persze Zidanet is vehetjük Afrikainak:)) Asszem Szaúdi származású Ő (is) 
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.13 0 0 0
Ide kell az afrikai/francia jatekosokat is sorolni. 9 fekete a kezdoben, ez a francia nemzeti valogatot?
Soccer_ Creative Commons License 2006.06.13 0 0 topiknyitó

Eto'o, Essien, Diarra, Touré, Martins, Drogba, Adebayor, Mido és még sorolhatnám az afrikai labdarúgás gyöngyszemeit. De vajon miért lettek Európa, Afrika és a világ sztárjai? Elefántcsontpart, Ghána, Angola, Tunézia, Togo mind Afrikát képviselik a Világbajnokságon. De vajon meddig juthatnak? Ki érheti el hasonlót, mint négy éve a szenegáli válogatott ?(aki ki sem jutott az idei VB-re)

Miért ilyen jó az Afrikai labdarúgás? Egyálalán jó az afrikai labdarúgás?

Nektek mi a véleményetek a játékosokról, válogatottakról, csapatokról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!