Keresés

Részletes keresés

Jenőúr Creative Commons License 2007.11.29 0 0 7

Tisztelt Olvasók!

Mielőtt bárki azt hinné hogy  beakarom csapni jelzem csak azért voltam kénytelen más néven regisztrálni mivel a belépési adataim elfelejtettem.Mivel kézenfekvő ha valaki vagy valakik megnézik az adatlapomat látják az egyezést kiszúrjék ezért ez a tájékoztató.Tehát akár a "Jenőúr,akár a mikó48,"topikokat olvassa nem bujócskát kell felfedezni.Köszönöm a megértést! Ami a nyiltlevelem tartalmát illeti jólenne ha valaki ha teheti eljuttatná annak ill.azoknak akikhez íródott.Mivel nézve a dicshinuszokat és a dicsekvő  megszólalásaikat az uraknak sajnos van egy nagyon is mesztelen igazság:Nem minden arany ami fénylik"avagy "vizet prédikálnak és bort isznak"!Szerintem-és ez szomorú csak is önmagamból tudok ki indúlni-nem beszélniük kellene Csányi Dr és Demján uraknak hanem időnként cselekedni is.Nem csak a csoportos segitségből áll a világ vannak és ez még szomorúbb-EGYÉNI RÁSZORÚLÓ EMBEREK jelen esetbenCSALÁD-ok is akik meg köszönnék ha ha felhalmozott miliárdokból legalább egy morzsányit kapnának.Nem csak a média jelenléte kell hogy ösztönözze azokat akiknek arra már gyakorlatilag nincs is szükségük.Jólenne ha az EMBERI ÉRZÉSEKRE IS számithanának azok akik rászorúlnak

Mikó48 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 6

Köszöntök mindenkit  tisztelettel!

Ez a levél azoknak szól akiket az ország jótevőinek aposztrofálnak!

 

Nyilt levél Csányi Sándor Dr és Demján Sándor részéreTisztelt uraim!  Nem ártana ha időnként ITTHON IS SZÉTNÉZNÉNEK az EMBEREK között.Nem csak a határon túl vannak bajbajutott embere és esetleg éhező gyerekek hanem itthon is.Demján úr ön a művészek tudósok nagy pártfogója nekik marékszámra ossza az eurót sok ezres nagyságrendben.Mi van azokkal akik nem művészek? Azok nem emberek?.Csányi úr ön állitólag nagyon is szociális érzékeny és agyerekek megsegitésére alapitványt hozott létre.Ez szép dolog.Csakhogy nem minden.Gondolom önöknek van SAJTÓFIGYELŐJÜK csak ezek szerint nem kellő intenzitással "FIGYEL".Egy család hosszú évek óta kér segitséget itt a neten külömbözö oldalakon.Ezt nem lehet észre venni a figyelőknek?Akkor most segitek keressék fel a www.mikocsalad.lapja.hu oldalt onnan ellehetne indúlni hogy segitsenek. Név cim ott van A család nem dőzsölni ,mem meggazdagodni csak életben maradni szeretne.Arról már nem is beszélve hogy egy agyikárosodással született kisfiú is van a családban aki az átlagnál többe kerűl.
T.uraim lehet gondolkotzni és segiteni nem csak a határon túl élnek szegények és bajbanlévők,nem csak a művészeket kell pártfogolni néha inem árt ha a hazai hireket és hirdetéseket is figyelni és ha kell utánna nézni mit és hol tunak enyhiteni a gondokon.Eze talán egyikuk imázsát sem romboná még akkorsem ha nem ujságirók és kamerák kereszttüze nélkűl segitenének.Mert úgynézki a dolog hogy csak akkor és ott lehet adakozni ha sokan látják és viszik a hirt ország-világ szerte.Itt nem névtelen aki kér névvel cimmel és arcal rendelkezik  itt főképpen Csányi úr talán 10 mp alatt meg is tudhatja ki is kér mért is kér mennyi a jövedelme stb valamint az összes elérhetősége a családnak az ön számára kézenfekvő.Remélem nem tévedek.A Prima Primisszimán marékszámra szórt  euró ezrekből nem ártana ha egy bajbanlévő családon is segitenének ketten vagy valamelyiken.Vagy csak a tudősok ,művészek ,feltalálók emberek? Most úgy nézki. Ők nem éheznek nem fáznak Ők a kellő fizetséget búsásan megkapják 1-1 fellépésért,találmányér stb. Nos lehet gondolkozni uraim!

Gézaapa Creative Commons License 2007.11.18 0 0 5
Halihó ! Járt itt valaki? Nincs vélemény a NAGY MAGYAR BUNKÓK ÉS IRIGYEK TÁBORÁRÓL
Gézaapa Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4

Üdvözlet minden régi ismerősnek és az ujjaknak is.

Régen találkoztunk való igaz.Sajnos a gondjaim csak enyhűltek de egyátalán nem szüntek me.A szomorú tapasztalatom csak erősödött abban hogy aki a kis hazánkban kérni mer az csak"bunkó,szemét nyomorék stb..stb.."lehetCsak azt nem értem hogy miért,.A "koldúlásom a weboldalunkon (www.mikocsalad.lapja.hu) tovább folyik most már jóval kissebb összeg a tét.Nos ezt emberek -nem éretem miért- NEMTUDJÁK elviselni.Képzeljétek azért kellett a Vendégkönyvet átírnom mert 12 ezerszer irtak be egymáásután becsmérlő szavakat.Nem értem mi a gond.A "nagy művészek" a médiában naponta koldúlnak "hivja 179....stb- és igy tovább.Megjent az "ANGYAL" és napokig harsogta a média a szavait"KOLDÚLNI JÖTTEM" nos oda mindenkinek volt pénze sok sok 10 ezer csak hogy lefényképezzég Roger Moorral meg a belépőre is súlyos ezreket szántak.Erre van pénze az embereknek,A sztár koldúlhat.Én miért vagyok szálka a kérésemmel az emberek szemébe? Ezt nem értemAz oldalt a nyitása óta több mint 10 ezren látogatták és kételenek volta rajtun akár 10-20 ezer Ft-al is segiteni.Holvan ilyenkor a 100 leggazdagabb magyar? Énnekem jelenleg az ösz bevételem 2 felnőttre és két iskolás gyerekre 53 400 nettó minimálbér plussz 35 ezer Ft családipótlék van.Nos ebből éljen beg az a sok bunkó aki ellenem uszitja a tisztességes embereket.Holvan az a "nagyon szociális érzékű Demján ,Csányi stb.stb.. akik azt sem tudják mennyi a vagyonuk.Akkor ott vannak "segiteni" ha MEGJELENIK A MÉDIA! De csak akkor és látványosan.Akkor milliókat adományoznak hogy lássák ők milyen segitőkészek de ha egy szegény csenben kér arra már nincs tehetségük,Ök csak dúskálnak mi meg akár éhen is dögölhetünk.Demján úr 10 ezrével szórja az eurót azoknak akiknek úgy is van mit a tejbe apritani.Oda minek?Szóval a KOLDULÁS ÚGYLÁTOM csak a KIVÁLTSÁGOSOK privilégiuma.Talán menjek el az őserdőbe mert akkor oda majd küld segélyt a milliomosok serege.Szóval Tessék mondani MIÉRT BŰN AZ HOGY PÁR NYOMNORÚLT FORINTOT SZERETNÉK KAPNI AZOKTÓL AKIKNEK VAN és csak szaporodik minden megerőltetés nélkűl.Nekem meg beszólnak egyesek:"koldúlsz b.....meg de netre telik "Szóval egyesek szerint a net az nem természtes dolog az talán luxus? Szerintem éppen olyan természetes és hozzátartozik az élethez mint az hogy vizet iszunk.Nem?

Jenőúr Creative Commons License 2006.06.14 0 0 3

Tisztelt Fórumolvasók!

Szeretném mindenkinek megköszönni aki az  elmult napokban ellátogatott a

http://www.gportal.hu/mikocsalad oldalára.

Nagyon sokat segitettek abban hogy az oda nemvaló trágár kifejeéseket használó egyének befejezzék a mocskolódó megjegyzéseiket.Az oldalunkon válaszolok egy inteligens felhasználónak igen részletesen válaszolok a kilétem-kilétünkről.Kérem ha érdekli a T.forumosokst tisztelettel várok mindenkit és köszönettel fogadok minden emberi hozáállást és mégegyszer köszönöm a megnyilvánulásaika! Jenőúr/Mikó jenő

Jenőúr Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2

Természetesen valóban a VENDÉGKÖNYV-ben,de ha kedvevan a FÓRUM

rovatban is van lehetőség. Csak a sok emlitett "beszólónak " ezt hiába irtam.

Ők  a magyarság elitje irta ezt egy kedves aninim valaki.Azt hogy én is emberből vagyok az már nem érdekelte,csak az hogy a kisfiamat kigúnyolja.De majd ha átnéz akkor meglátja mert csak a leg enyhébbeket tudtam meghagyni  mert a többi az gyomorforgató volt. Üdvözlettel és köszönettel:MIKLÓS

Előzmény: minden lébe kanál (1)
minden lébe kanál Creative Commons License 2006.06.12 0 0 1
gondolom a vendégkönyvben.
Előzmény: hexo (0)
hexo Creative Commons License 2006.06.12 0 0 0
h0l kell jelezni?
Előzmény: Jenőúr (-)
Jenőúr Creative Commons License 2006.06.12 0 0 topiknyitó

TIsztelt Fórumosok!

Igen csak gondolkodóba estem az elmult hét végén.Mivel tudom hogy ez itt NEM a reklám helye

igy előre is elnézését kérem a moderátoroknak és a szerkesztőknek egyaránt de azt hiszem itt komoly bajok vannak a szegényebb emberek irányában és ezek a hangok látszólagosan büntetlenek maradnak.Itt mos leirom a honlapom cimét mert amit ott nekem és a családomnak irtak az itt nem leirható:http://www.gportal.hu/mikocsalad .Ezt az

oldalt nem azzal a szándékkal hivtam életre amiről most kifejezetten szól sokkal imkább a segitség vezetett akkor! Közben bajba kerűltünk nen is kicsibe ezért ott egy felhívást tettem közzé.Arra álmombansem gondoltam hogy ilyen szemtelen és becsületsértő visszajelzéseket kapok segitség helyett.A legdrasztikusabbakat törölnöm kellett mivel az már a családom személyiség jogainak a teljes megsértéséhez vezetett!A kormány azt hirdeti hogy azért mert valaki beteg sérűlt/ az én fiam aki 13 éves sulyos agyikárosodással született/ arra a társadalomnak külön oda kell figyelni.Ha viszon valaki mer kérni az azt kapja a "köztől" hogy menjen a dunának.

Tisztelt fórumosok EZ A MINŐSITHETETLEN HANG NEM szerintem nem  megengedhető! Az ilye EGYEDEKET  valahol megkellene fékezni mert ez már veszélyes a társadalomra.Köszönöm a türelmet és kérem ha át ugrottatok az oldalamra

jelezzétek ott is!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!