Keresés

Részletes keresés

kukoricadara Creative Commons License 2021.02.16 0 0 1045

Még nem

Előzmény: steinweg (1041)
steinweg Creative Commons License 2006.09.02 0 0 1044
nem hiszem el!!!!! azt hittem sosem kell többé hallanom léderert! tegnap láttam a reggeli műsorban Dárdait, Dömét, és Hajdu B. is ott volt. a mai válogatott meccsre "hangoltak". Teljes örömmel vettem, h de jó, ma biztos Ő közvetit. ma este bekapcsolom a TV-t, és ÖMLIK Léderer...... Na neeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (na jó, az egy másik dolog, h a meccs olyan amilyen.....)
pantagruel Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1043
Kit érdekel, hogy ki és hogyan közvetít? A hangot le lehet halkítani, jó zenét hallgathatsz a meccs mellett, vagy káromkodhatsz ugyanúgy, mintha kinn lennél a Fradi pályán, vagy a bugyi-i elkeseredés meccsén!
rapavi Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1042
Mi lesz Veletek 2 év múlva az EB-n, mert az MTV kapta meg a jogot a közvetítésre!!:)
Nem leszenek azért ilyen durva beszólások!!
steinweg Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1041
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.13 0 0 1040

Világi: Errő a gólról sokat fogunk még vitatkozni!Mágus: Nem hiszem.

 

Erre emlékszem! És ezen a meccsen még vagy ötszört ellentmondtak egymásnak és vitatkoztak, hogy az most szabálytalan volt-e vagy nem...

Előzmény: beforesunset (18)
reckon Creative Commons License 2006.07.12 0 0 1039
ezek nem hülyeségek,a többség teljesen poénos.más szánt szándékkal hülyeséget mondani,és anélkül
Előzmény: Marci14 (1032)
steinweg Creative Commons License 2006.07.12 0 0 1038
én a BL-t nagyon szerettem vele, akkor úgy tűnik mindig formában volt..
Előzmény: bvb.alex (1037)
bvb.alex Creative Commons License 2006.07.12 0 0 1037
Egyértelmű, de ők is kapnak hideget meleget. Sokan úgy gondolják, hogy ők is csak a többi szarhoz képest vannak ott a szeren, magyarul az elmegy kategória. Ha HBI formában van, valóban kimagaslik ebből a mezőnyből.
Előzmény: steinweg (1036)
steinweg Creative Commons License 2006.07.12 0 0 1036
HBI, Faragó, stb...
Előzmény: bvb.alex (1034)
BELABACSI Creative Commons License 2006.07.12 0 0 1035
Talán ne kommentáljanak, hanek közvetítsnek! Csak lehet olyan embert találni, aki tudja követni kinél van épp a labda és ezt el is tudja mondani, anélkül, hogy az illető nemi életét, műfogsorát, vagy az eddig elért eredményeit taglalná, hosszasan. 
Előzmény: bvb.alex (1034)
bvb.alex Creative Commons License 2006.07.12 0 0 1034

Gyakorlatilag nem marad olyan kommentátor, akit a nagytöbbség kedvel. Most mi lesz? Lehet, hogy csak az elvárásaink nagyok? Ki közvetítsen, ha mindenki le van hurrogva?

Előzmény: Törölt nick (1033)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1033
Somos az a balfasz, aki a Hajdú Bé által közvetített live-BL meccs után közevített felvételről még 1 meccset a Viasat3-on általában 23 órától. Mindig elaludtam. Fontoskodó, dilettáns seggfej. Semmivel sem jobb, mint Léderer.
Marci14 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1032
nem tudom,h volt-e már,de:

nem csak az rtl-nél tudnak hülyeséget beszélni...
"Klose nem Gerd Müller és nem Paolo Rossi. Sosem lesz olyan, mint Ronaldo, és Tottit sem közelítheti meg. Nem szép, és a játéka sem szép. De mindent megérdemel, amit a futball nyújt neki." (a La Gazzetta dello Sport véleménye a német csatárról)

"A vádlija még nincs ott, ahol lennie kellene." (Jürgen Klinsmann német szövetségi kapitány arról, hogy miért nem állította be a sérült Michael Ballackot a Costa Rica elleni nyitómeccsen)

"Soha, de soha nem becsüljük le a németeket, ha futballról van szó." (Tony Blair brit miniszterelnök)

"Nagyon jól éreztem magam Münchenben, az állítólag hírhedt bajor szurkolók között." (Jens Lehmann német kapus a nyitómérkőzésen szerzett tapasztalatairól, amelyre riválisának, Oliver Kahnnak az "otthonában" került sor)

Az NSO ajánlja:
Ingyenes focimenedzser játék

Állítsd össze Te is saját sztárcsapataidat!

* 8 bajnokság
* 7 millió Ft értékű össznyeremény
* CSATLAKOZZ TE IS!

"Igen, az NBA-ben." (Roque Santa Cruz paraguayi csatár arról, hogy látott-e már akkora játékost, mint a 204 centis angol Peter Crouch)

"Rossz katona az, aki nem akar tábornok lenni." (Oleg Blohin ukrán szakvezető arról, hogy miért az elődöntőt célozta meg csapata)

"A vb örömöt okoz egy olyan országban, amelyben sosem nevetnek." (Alfred Grosser francia politológus)

"A mostaniak a legharciatlanabb németek, akiket valaha láttam." (Ralph Giordano író)

"Maradona tényleg mindent tudott. Narancsokkal zsonglőrködött, sőt még olyan alufóliagolyókkal is, amelyeket a szurkolók dobtak oda neki, miután kicsomagolták a szendvicseiket." (Davor Suker volt horvát válogatott nézőtéri visszaemlékezése)

"Ha felveszem az argentin mezt, más ember lesz belőlem." (a kék-fehér trikóban szurkoló Diego Maradona)

"A gólok karcsúsítanak, nálam legalábbis ez a helyzet." (Ronaldo)

"Merre van a söröző?" (Wolfgang Wenger müncheni rendőrfőnök arra, hogy melyik volt az egyenruhásokhoz intézett leggyakoribb kérdés)

"Ez kicsit sok." (Markus Siegler FIFA-szóvivő arról, hogy Graham Poll játékvezető egy meccsen három sárga lapot adott a horvát Josip Simunicnak)

"A hazaiak kegyetlenül oda tudnak vágni a nyuszi Lahmmal, a koronás szarvas Ballacckal, a vaddisznó Schweinsteigerrel és a puma Kloséval." (a svéd Svenska Dagbladet véleménye a német válogatottról)

"Nem teszek ki német zászlót a tolószékemre, mert a berlini tartományi belügyminiszter közölte, hogy ne legyen lobogó a rendőrkocsikon. Én belügyminiszterként a rendőrség vezetője vagyok, tehát végül az én tolószékem is rendőrségi jármű." (Wolfgang Schäuble belügyminiszter)

"Sokfajta barátom van, feketék és cigányok is. Az egyik legjobb például egy japán, aki egy tyúkfarmon a csibék nemét határozza meg." (Luis Aragones spanyol kapitány az ellene felhozott rasszista vádakról)

"Rendszeres edzés, jó étkezés, semmi alkohol, semmi cigaretta, sok alvás és kevés szex." (Fabio Cannavaro olasz hátvéd a siker receptjéről)

"Még sosem gondoltam a vb-re úgy, mint egy nagy ünnepre. Azt hiszem, ez egy ember-világbajnokság." (Jorge Valdano argentin világbajnok)

"Nélkülem Klinsmann még mindig szörfdeszkával a hóna alatt mászkálna." (Berti Vogts volt német szakvezető, aki a 2004-es Eb után beajánlotta a szövetségnél a Kaliforniában élő Klinsmannt)

"Én az idegen nyelvek közül csak angolul és bajorul beszélek, that's it." (Franz Beckenbauer arról, hogy miért nem akar FIFA-elnök lenni)

"Köszönöm az újságíróknak a sok tanulságos cikket az ukrán csapatról. Olyan volt, mintha sci-fi irodalmat olvastam volna." (Oleg Blohin ukrán szakvezető)
Szergő Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1031
Ricardo portugál kapussal kapcsolatban jegyezte meg Flóri(de ha Kálmi volt akkor bocsánatot kérek tőle hogy el merem vitatni) hogy milyen szerencséje van hogy a teste a keze mögött van.Hát szóval ami igaz az igaz.
Szczerbiak Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1030
zlotyi11 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1029
egyébként szerintem nála bárki jobb:)
Előzmény: Jay-X (1027)
zlotyi11 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1028
egyik kutya másik EB!:)
Előzmény: Jay-X (1027)
Jay-X Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1027
hát azért sztem a Somosék jobbak...
Előzmény: zlotyi11 (1026)
zlotyi11 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1026
Nem tudom ki lesz a szarabb...Somos vagy Léderer??? Ez komoly választás lesz!:)
Előzmény: steinweg (1022)
reckon Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1025
lehet,hogy megvárta mindig amíg az olasz bemondja.
Előzmény: Daily Telegraph (1018)
reckon Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1024
Te Jóisten
Előzmény: Törölt nick (1002)
Haszika Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1023

volt ott dzsidzsibummbumm is majdnem, aztán a végére vhogy odakanyarított egy fon-t is

 

meg volt ám "Zidezin Zinán" is

Előzmény: David O'leary (1015)
steinweg Creative Commons License 2006.07.11 0 0 1022

"Sportdiplomáciai sikert ért el a Magyar Televízió, amely megszerezte a 2008-as labdarúgó Európa-bajnokság mérkőzéseinek magyarországi élő közvetítési jogát az Európai Labdarúgó-szövetségtől (UEFA).

Schulek Csaba, a sportosztály vezetője a mai sajtótájékoztatón közölte: a 31 mérkőzésből az kezdési időpontok időbeli egybeesése miatt 27-et áll módjukban élőben sugározni, a négy párhuzamos találkozó „csúsztatott” adásának jogát a sporttelevízió mondhatja a magáénak.

Az svájci-osztrák közös rendezésű Európa-bajnokság meccsei 18 órakor és 20:45-kor kezdődnek majd. Az MTV előtte beharangozókkal, közben és utána elemzésekkel, összefoglalókkal jelentkezik, és minden összecsapást megismétel. Az Európa-bajnokságig még 697 nap van hátra.

Ami a Bajnokok Ligája 2006–2007-es idényét illeti, a Telesport tizenhárom héten át heti egy mérkőzést közvetít élőben, ezen kívül szintén egyenesben láthatják a nézők a csoportkör augusztus 24-i, illetve az egyenes kieséses szakasz december 15-i sorsolását.

A Bajnokok Ligája-közvetítések alatt a stúdióban Egri Viktor lesz a műsorvezető, Bozsik Péter szövetségi kapitány pedig az állandó szakértő, míg a helyszínekre két riporter, Somos Ákos és Somos Zoltán utazik.

Bejelentették azt is, hogy az augusztus 12-i Magyarország–Villarreal mérkőzés szintén az m1-en lesz látható."
 

 

Nyithatjuk az újabb fikázó topicot a Somos testvérek BL közvetítésével kapcsolatban.. mégegy ilyen tehetségtelen bandát.. ÚÚristen  :((

De az EB-t legalább nem a retek közvetíti...

Callie Creative Commons License 2006.07.10 0 0 1021

Hajdú B. tegnap nem is volt rossz,visszafogta a negatív hajlamait.

 

Azért Köhler még mindig a "német miniszterelnök" volt neki; egy hete senki nem világosította fel.

steinweg Creative Commons License 2006.07.10 0 0 1020
Örüljetek, h nem Léderer közvetítette a döntőt (és vmilyen csoda folytán a bronzmeccset sem)!!!!!!!!!!!!!  Hajrá HBI!
mr.vanek Creative Commons License 2006.07.10 0 0 1019
Egyfolytában be nem állt a szája, tonnaszám zúdította ránk a lényegtelen információkat.
Előzmény: tisvol (1017)
Daily Telegraph Creative Commons License 2006.07.10 0 0 1018

Első gól után: " Most már biztos, hogy nem lesz nulla-nulla !"

Folyamatosan behallatszott az olasz (?) riporter hangja, mindig egy-két másodperccel előbb mondta be a játékos nevét. Reakcióidő ?

tisvol Creative Commons License 2006.07.10 0 0 1017

...én is tegnap az ARD-t néztem, szerencsére nem vitt rá a kényszer a retekre. No comment. Nem is biztos, hogy perfekt németnek kell lenni az embernek ahhoz, hogy érezze, hallja a különbséget. Szóval tényleg csak pár szóban, hogy milyen volt a HBI?

T.

Előzmény: troopdzsoj (1013)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.09 0 0 1016
Okksa, köszi viszont!
Előzmény: troopdzsoj (1013)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!