Keresés

Részletes keresés

eref Creative Commons License 2013.11.05 0 0 15

A jobb oldali reklámcsík kétszeresére hízott. Köszönjük, index!

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.03 0 0 14

A címoldali, bal oldalra berakott légszelepes szarságot hogy lehet letiltani vagy leszedni?  Ad block nem mond rá semmit.  Jobbra kitolja a cuccot, ott meg ugye nem látszik, ami kéne. Fejlesztő belebarmolta, mi? Mert ő a 32 collos képernyő előtt ülve a pórnépre nem gondol.

Kriptaszökevény Creative Commons License 2013.04.30 0 0 11

tényleg olyan nehéz lenne a felső flash bannert helyhagyóval programozni???  Rohadt idegesítő, hogy betöltődik az oldal és utána több centit leugrik az egész, mert mindig utólag jön be a reklámcsík.

Degeczi Creative Commons License 2006.06.07 0 0 9
reklámozzanak nem agresszív módon: állóképekkel, vagy szolid animációval!
számtalan oldal van, ahonnan én sem szűrök, mert nem zavaróak
az index azonban élenjáróan olvashatatlan szűrés nélkül

kb olyan amit mondasz, mintha vki a TV-n sem kapcsolna el, vagy kelne föl reklámok alatt - hiszen "mégiscsak abból élnek", muszáj megnézni
Előzmény: Bosco (6)
edk440 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 8
Ebből valaki kihazudta a backslash-eket. Mindegy, ki-ki tegye be őket a megfelelő helyre.
Előzmény: edk440 (5)
nyman Creative Commons License 2006.06.07 0 0 7

En is inkabb az adblockot hasznalom. Kenyelmesem, jo hatasfoku, ingyenes stb. stb.

 

Egy idoben a Norton Internet Security-nek a szurojet hasznaltam, de az adblock az jobb es kisebb erofurassu. (meg lejart az ingyenes licensz)

 

Mindenesetre aki csak az indexrol akar szurni, megtalaltam a szoveget:

 

http://wigwam.info/article.php?story=20021123012127746
ezt elolvasod, és ez alapján szerkeszted a host file-odat (gyakorlatilag ezt a sort kell beletenned: 127.0.0.1 sher.index.hu mivel az indexes bannerek mind erről a címről töltődnek be)

 

Egyebkent idonkent reklamszuromentes geprol netezek es elofordul, hogy kattintok. Engem inkabb tenyleg az zavar, hogy sok reklam zabalja az eroforrasokat.

Előzmény: Degeczi (4)
Bosco Creative Commons License 2006.06.07 0 0 6
nem tudom, én elvből nem lövök ki semmilyen reklámot
ezek a weboldalak mégiscsak ebből élnek.
ha mindenki reklámblokkolót használna, megszűnne az index is.
edk440 Creative Commons License 2006.06.07 0 0 5
Firefox böngészőt használni, adblock extensiont beletelepíteni.

Fapados móccer: C:WINDOWSSYSTEM32DRIVERSETC könyvtárban a hosts fájlba beírni ezt a sort:

127.0.0.1 sher.index.hu

De ez a más site-okról jövő reklámok ellen nem véd.
Előzmény: Spanci (3)
Degeczi Creative Commons License 2006.06.07 0 0 4
nem vagyok a host-os szűrés híve: persze használható, de
- nagyon ronda eredményt ad (fehér likak, vagy hibaüzenetek a kihagyott reklámok helyén),
- értelemszerűen csak komplett hely szűrhető vele (pl *ad* nem)
- kivételeket sem tud kezelni, és
- még adminisztrálni is bonyolultabb (adblock-al jobb klikk egy képen, és már hozzá is van adva a tiltólistához)
Előzmény: nyman (2)
Spanci Creative Commons License 2006.06.07 0 0 3
Nekem most lett otthon netem. Mit kell ehhez csinálni, hogy ne legyen reklám?
Előzmény: Degeczi (1)
nyman Creative Commons License 2006.06.07 0 0 2
en is mozzillat hasznalok adblockkal. de az indexen egyszerubben is ki lehet irtani a reklamokat, a hostba kell beirni vmit. Nincs keznel, de ha erdekel vkit megkeresem.

Na majd mingyar jonnek a megmondo emberek es elmagyarazzak, hogy a reklambevetel kell az ingyenesseghez stb.

Az addig rendben van, de altalaban 10-15 vagy tobb tab is nyitva van es a villogo szarok nagyon hamar lelassitanak egy 2 GHz-es gepet is. Tessek egyszerubben megcsinalni. Legalabbis nallam ugy kezdodott par eve a reklamszuresre valo igeny, hogy a sok faszom flash miatt mar ket ablak kozotti valtas is jo nehany mp. volt, a processzor meg folyamatosan 100%-on ketyeget. Nesze neked kornyezetvedelem :o)
Előzmény: Degeczi (1)
Degeczi Creative Commons License 2006.06.07 0 0 1
az rendben van, h vki mazohista és szándékosan nem használ reklámszűrőt - de akkor miért panaszkodik?!
ingyen van - saját fura döntésed, h mégis inkább reklámokkal élsz...

nálam pl már évek óta így néz ki az index, a reklámok le sem töltődnek (így gyorsabb is az egész, és fölösleges prociterhelést sem jelentenek a hülye animációk):
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.07 0 0 0
Jé, egy nullás.

0
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.07 0 0 topiknyitó
moderátor.
mielôtt kitörlöd, szólj a gazdáidnak, hoyg a szerezz meg, érints meg banneretek embert próbáló darab. vegyétek le.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!