Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.28 0 0 28

Hölgyeim és Uraim!

Az ilyen szemét "cégek" ellen a bűvös szó: APEH!

Volt Fogyasztóvédelem, Sz.rt sem ér már, tehetetlen, adómpocsékoló hivatal.

Volt Rendőrség. Nem azért van, hogy ilyen piszlicsáré ügyekben nyomozzon.

Az APEH, attól félnek.

El is küldték a ketyerét póstán. Javitatlanul.

Valami eljárás már be van jegyezve a cégbejegyzéseikre. Vigyázni, mert Gany.-család ujra kezdi! Az ilyenek miatt olyan rossz a hire a magyar kisvállalkozásoknak.

Etika és erkölcs és hosszu távra üzleti tervezés... az nem. Szemét, lelkiismeretlen bunkók rövidtávú átverésre bazirozzák müködésüket, csődölnel, mert ugye kft, aztán kezdik ujra, csak ügyvezetőt váltanak, mondjuk anyós, testvér, stb.

A többi, a módszer, a hozzáállás ugyanaz.

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.29 0 0 27

Kedves Zsuzsiku!

Felesleges!

irjon nekem emailt, hogy tudjam email cimét és tájékoztatom. Arról is, hogy mit lehet csinálni.

Előzmény: Zsuzsiku (26)
Zsuzsiku Creative Commons License 2006.09.29 0 0 26

sajnos én is megjártam velük. decemberben vettünk egy mp3 lejátszót a kislányomnak, amit aug.22-én elküldtem garanciális javításra nekik, egy megadott pf. számra, de azóta csak e-mailben tudtam velük kapcsolatot teremteni, de a legutolsó e-mailre már nem is válaszoltak. Kinyomoztunk telefonszámot is, de azon természetesen nem veszi fel senki a telefont. valószínűleg feljelentést kell tennem, mert úgy néz ki, hogy nem nagyon adják már vissza a lejátszót.

Zsuzsiku

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.12 0 0 25
Ez a szerencséd! Hogy már nem tudtad beadni a bezárt üzlet miatt. Nekem még bevették és azóta illa berek, nádak, erek... nem válaszolnak tértivevényes ajánlott levelet nem vesznek át, csak egyetlen életjelt adott emailen az egyik tulaj, hogy hagyjam békén a "Ganyu-családot", mert én a Compoffice-val állok jogviszonyban. Miutén a rossz készüléket sem hajlandók most már visszaadni, rendörségi feljelentés készül.Természetesen "ismeretlen tettesek" ellen, de a Ganyu névre vigyázzatok: após-anyós-testvér-feleség... volt ott már mindenki ügyvezető és tag. Ezek diszei, szine-virága a magyar vállalkozáskultúrának.
A legfelháboritóbb az, hogy semmibe nem kerülne nekik az egész, miután garanciális és csak 3 metromegállót kellene a nagykereskedőig elvánszorogniuk és kicserélni, mert azok nekem a disztributornál azt mondták, vigyem be én hozzájuk és kicserélik( csakhogy nincs nálam!). Egy Ganyu pedig nem tesz ilyet. Még a rosszat is eltulajdonitja.
ld, még fent: bünvádi feljelentés. Csődeljárás pedig junius 30-ig még nem indult ellenük (emlékeztető: márc.30-án adtam be javitásra).
Még valami: Fogyasztóvédelem. Azt felejtsétek el. Olyan Magyarországon gyakorlatilag NINCS. teljesen impotensek és tehetetlenek.Pár éve bölcs kormányaink és országgyülésünk elvette tőlük és túlünk azokat a "fegyvereket", melyek kordában tartották valamennyire az ilyen lelkiismeretlen hiéna-vállalkozókat. Az adónkból persze "működnek" igy-úgy, de MINEK?
Előzmény: blancer (24)
blancer Creative Commons License 2006.07.24 0 0 24
Sziasztok!

Látom többen is egy cipőben járunk.
Nekem egy samsung winyóm ment tönkre és így nem tudom visszavinni a boltba.
De felhívtam a samsung ügyfélszolgálatot, hogy ilyenkor mi van.
Azt javasolták, hogy ajánlva elküldöm nekik a winyót minden papírját (számla stb.) mellékelve plussz leírva, hogy mi a baja (rossz) :) meg hogy miért oda küldtem (megszünt az üzlet) megadom a számlaszámom és ráutalják a vásárolt termék összegét.

Remélem műkszik:)

majd írok ha visszajelzést kaptam

üdv: Zoli
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.25 0 0 23

A Lőrinc "Center"-beli telefonja nem válaszo, ergo, minek menjek ki, mikor

1. akkor az is bezárt

2.mindig abban az üzletben kell reklamálmi, ahol vettedm ahova vitted

3.gondolod, hogy az ottani eladókkal lehet valamit intézni

4. ha az ügyvezető bujkál, nem veszi át a tértivevényel ajánlott levelet,

stb,stb?

 

Most csődöt jelentenek és uj céget alapitanak a Ga..u-család ujabb tagjának ügyvezetésével. Bár most már csak anyós vagy unoka marad....:(

 

Inkább arra válaszolna "illetékes elvtárs" vagy "Úr", hogy miért kellett a fogyasztók kárára megváltoztatni 3 évvel ezelőtt az addig elég hatékony és szigorú fogyaszóvédelmi jogszabályokat? Ez is valami liberális közgazdasági baromság?

Előzmény: Törölt nick (21)
Minnetonka Creative Commons License 2006.06.25 0 0 22
Nekem az volt a második lépésem... az sem üzemel már, de most már látszik, hogy rendőrségi feljelentés lesz a vége.... arrogáns egy banda..
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.23 0 0 21
Valamit nem értek...
Van egy web lapjuk: www.compoffice.hu
Ebben szerepel két üzletük:
Dunaplaza
Lőrinc Center

Ha a plazas nincs nyitva, esetleg meg kellene próbálni a lőrincit.
Próbáltad már?
(kissé hiányos a topik)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.22 0 0 20

Vigyázat! A cégnek még egy neve van!

 

WIDECOMP Kft. Békéscsabán is lenne egy üpzlete.Ha még nyitva.

Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.05 0 0 19

Loft, Liar és a többi ellendrukker!

Mindig elgondolkodom az olyan ember(?) hozzáálláson, amilyen a tiétek: kárörvendeni, kigúnyolni más problémáját csak úgy szinte kedvtelésből vagy "jópofa"  beköpésekkel" lefikázni a másik ember baját.

Ez az ország azért tart ott, amiért ilyenek vannak, mint ti, drága emberbarátaim.

Ti szórakozásból ellendrukkoltok: haha, milyen jó, hogy ezt a gyökeret átverték!

De lehet, hogy ti lesztek a következők!

.

szani Creative Commons License 2006.06.04 0 0 18
a compofficenak az az egy üzlete van a Dunaplazaban, tehát max az előtt tudunk megállni
ha pedig az zárva van mint állítod akkor ott nem tudunk vásárolni
zárva lehet pl. tényleg műszaki okok miatt
de zárva lehet pl. azért mert a cég felszámolás alatt áll, ekkor a felszámolónál tudod az igényedet megpróbálni érvényesíteni
Előzmény: Törölt nick (17)
Minnetonka Creative Commons License 2006.06.04 0 0 15

A topicot én indítottam, de látom azért nem vagyok egyedül. Beteszem mindenhova, mert már sehol sem érni utól őket...

Műszaki okok miatt zárva, sok mindenre gondolhatok... 

Előzmény: _ Liar _ (8)
Minnetonka Creative Commons License 2006.06.04 0 0 14

Éppen ezért tettem fel a kérdést....

Mert nem működik, viszont van egy kis üzleti ögyünk még egymással. Gondoltam Valaki többet tud, mint én.

Előzmény: szani (12)
Minnetonka Creative Commons License 2006.06.04 0 0 13
Óriási hozzászólás, ha nincs róla véleményed, akkor ne pazarold az energiád!
Előzmény: pointless (5)
szani Creative Commons License 2006.06.04 0 0 12
nem tudom, hol bujkálnak előled, de a Dunaplazas üzletük tudtommal működik sőt az az egyetlen üzletük
Előzmény: Törölt nick (4)
még csak az kéne Creative Commons License 2006.06.04 0 0 11

Ez még akkor egy szimpi cég, mert legalább bújdosnak előled.

Máshol már régen elhajtottak volna a rákba a garanciáddal együtt, mondván, hogy te rontottad el a ketyerét.

Előzmény: Törölt nick (2)
locsemege Creative Commons License 2006.06.04 0 0 10
Kik vették el? Mert ha ez így van, akkor egyre kevésbé működik a "demokrácia", és a topic-od mehet a PoliDilibe.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.04 0 0 9
Gondolom igen.
Előzmény: _ Liar _ (8)
_ Liar _ Creative Commons License 2006.06.04 0 0 8
ezt most mindenhova beteszed?
_ Liar _ Creative Commons License 2006.06.04 0 0 7
ok
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.03 0 0 6
Jé, egy nullás. 0
pointless Creative Commons License 2006.06.03 0 0 5
Nagybetűs topikcím = 0 hozzászólás
Minnetonka Creative Commons License 2006.06.03 0 0 1
Kösssz és a másik topicon is!
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2006.06.03 0 0 0
nem tud0k r0la
Minnetonka Creative Commons License 2006.06.03 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Volt már valakinek dolga a COMPOFFICE kft-vel? Nevezetesen a Duna Plazabeli boltjuk ról van szó! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!