Keresés

Részletes keresés

analexam Creative Commons License 2006.08.31 0 0 195
a miértet arra értettem, hogy Andi szerinted miért travi?
Előzmény: 1hope (193)
analexam Creative Commons License 2006.08.31 0 0 194
ezt nem igazán lehet röviden szavakba foglalni. csak dőltek belőlem a gondolatok, persze figyelve a reakcióit, közben ő pedig vissza-visszakérdezett, érdeklődött, maximálisan partner volt a beszélgetésben. természetesen megkönnyebbültem. aztán persze pánikba estem (mi lesz, ha világgá kürtöli?) aztán ismét megnyugodtam, most pedig abban bízom, hogy hamarosan újra dumálunk.

amikor beszéltünk, felajánlotta/megkértem hogy segítsen ebben-abban (gyantázás, smink, ilyesmik). azóta váltottunk levelet, és mintha kicsit megbánta volna ezen felajánlásait, én mindenesetre bízom benne, hogy mégiscsak "barátnők" tudunk kicsit lenni. :)
Előzmény: 1hope (191)
1hope Creative Commons License 2006.08.31 0 0 193
Puszta kíváncsiság. Ugyanis eddig mintha valami olyasmiről írtál volna, hogy milyen jó lenne ezt valakivel megosztanod.
Előzmény: analexam (192)


analexam Creative Commons License 2006.08.31 0 0 192
miért?
Előzmény: 1hope (189)
1hope Creative Commons License 2006.08.30 0 0 191

Üdv. analexam!

 

Mit éreztél mikor elmondtad Neki? Megkönnyebűtél? Mi volt a reakciója?

 

Előzmény: analexam (187)
szksz Creative Commons License 2006.08.30 0 0 190

Nekem is az volt az érzésem, amikor megláttam. Én pl. szeretem a női cuccokat (bugyi, kombiné, hálóing stb.), de sem a hatviseletemet, sem egyéb kinézetemet nem változtatom meg. Ezzel persze nem ítélem el azt, aki nem így gondolja, bár egy határt átlépve, valóban az illető inkább travi, mint crossdressing.

Előzmény: 1hope (189)
1hope Creative Commons License 2006.08.30 0 0 189
Lehet OFF leszek, de szerintem cdandi már a travi kategóriába tartozik.
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.30 0 0 188

Szia Andi!

Kimondottan jók a képeid. Tetszenek.

Magadról valamit?

 

Rózsaszín also cuccok egysötétbarna harisnyanadrág és egy sötétszürke ruha van rajtam.

Ebben az időben muszáj felöltözni.

Természetesen Nőiruha.

Előzmény: cdandi (186)
analexam Creative Commons License 2006.08.30 0 0 187
üdv itt Andi, nekem nagyon szimpatikusak a bemutatkozó képeid! :)

más:
velem is történt ez-az mostanában. egész röviden kitálaltam egy lánynak az érzéseimről, a vonzalmaimról. kb. másfél órát beszélgettünk, kíváncsi volt, megértő, de nem tudom, hogy végülis mi lesz (ha lesz) az eredménye mindennek. magam is alig hiszem, hogy meg mertem tenni, és azt is alig hiszem, amiket mondott!
Előzmény: cdandi (186)
cdandi Creative Commons License 2006.08.30 0 0 186
cdandi Creative Commons License 2006.08.29 0 0 185

Sziasztok !

 

Régi olvasója vagyok a forumnak. Még nem írtam ide sose de most megmutatnám magam pár fotoval.

 

Sziasztok Andi

1hope Creative Commons License 2006.08.29 0 0 184
Sziasztok! Köszönöm az elismerést. Ha az a vágyad, hogy megmutasd magad akkor nyugodtan rakj föl Te is képeket, mi sem válaltuk föl magunkat hisz arc nélküliek a képek. Ma sajnos én nem tudtam úgy öltözni ahogy szerettem volna. Ma csak fekete bugyi és egy testszínu harisnya. Üdv.. Mindenkinek hope
Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.29 0 0 183

Sziasztok! Üdv. mindenkinek.

Nagyon jólnéztek ki ezekben a női rucikban.

Elismerésem hogy felmeritek vállalni.

Mivel én egy kicsit kövér gyerek vagyok nemnagyon merném igy megmutatni magam holott minden vágyam hogy megtehessem.

Lehet hogy egyszer rászánom magam.

Ma testszínü az egész felszerelésem a tangátol a melltartón át egészen a kombinéig, sőt a blúzom is ezt egészíti ki egy sötétszürke szoknya.

Sziasztok és tegyetek föl minnél több képet hogy bátorságot meríthessek én is.

szksz Creative Commons License 2006.08.28 0 0 182

Sziasztok!

 

Az imént ez volt éppen rajtam:

 

Nyári ruhában
1hope Creative Commons License 2006.08.28 0 0 181

Jó reggelt!

Nagy a csönd mostanában.

1hope Creative Commons License 2006.08.26 0 0 180
Ma reggel lenge öltözet, csak egy fekete melltartó, fekete bugyival.
1hope Creative Commons License 2006.08.25 0 0 179
Gazdagítom a képtárat.
1hope Creative Commons License 2006.08.25 0 0 178
Ja és magassarkú papucs.
1hope Creative Commons License 2006.08.25 0 0 177

Üdv. Mindenkinek!

 

Mert női ruhában jó! Számomra nagyon megnyugtató és kellemes érzés ha így öltözhetek, de szrintem az ide látogatók nagyrésze így van ezzel.

Most is igy vagyok öltözve. Fehér poló, fehér melltartó, fekete bugyi, fekete harisnyatartó, fekete harisnya, fekete bugyi, fekete szoknya.

1hope Creative Commons License 2006.08.24 0 0 176

Üdv. Mindenkinek!

 

Rég tudtammár erre jönni, sajnálattal tapasztalom, hogy egy kicsit le van ülve a topic.

Tényleg elégkevés a kép, de reméljük ez változni fog idővel..

Irígyellek, hogy Te most így tudsz lenni, sajnos nekem jelenleg nincs rá lehetőségem.

 

Előzmény: Nylonmanus (175)
Nylonmanus Creative Commons License 2006.08.24 0 0 175
Nagyon kevés a kép ami itt a topicban van . Ti hogy látjátok?
Nylonmanus Creative Commons License 2006.08.24 0 1 174
Ez a kedvencem!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.19 0 0 173
Köszi szépen utánna fogok nézni az Árkádban. 
Előzmény: analexam (172)
analexam Creative Commons License 2006.08.18 0 0 172
habár jó 300km-re vagyok tőled, talán segít: az árkádban van calzedonia, valamint sok más hari-fehérneműbolt, valamelyik emeleten humanic is, szóval az árkádban biztos találsz! :)
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.17 0 0 171

Hahó fiuk senki sem jár erre?!

Olyan szépen ment a diskurzus most meg nagy csend van már egy ideje.

Piros és kék combfix harisnyát szeretnék tudja valaki hogy merre lehet Pécs környékén kapni ilyesmit?Ma fehérbe vagyok fehér bugyi fehér melltartó fehér egész vékony miniruha.

analexam Creative Commons License 2006.08.13 0 0 170
és ezt olvastátok-e?
znájesli Creative Commons License 2006.08.11 0 0 169

A Keletinél van egy kis cipőbolt a kapu alatt (a Photo Hall-hoz közel) ahol rendelésre csinálnak 42es csizmát. Már ha találsz olyat a kínálatban, ami tetszik.

 

És a túloldalon a Fiumei úti sarokhoz közel van egy másik cipőbolt, ott egyre gyakrabban van 42es méretben is választék, most leguzóbb egy szép piros körömcipőt próbáltam.

Előzmény: NewStyleMan (167)
analexam Creative Commons License 2006.08.11 0 0 168
mirigyék épp tegnap nyilatkoztak ezzel kapcsolatban az aktívban. :) (sajnos a riport apropója nem túl vidám téma, ezt nem is nagyon feszegetném..)

szőrtelenítés: tegyük hozzá, hogy sok férfinak viszont eszébe sem jutna harisnyát húzni :) ettől persze maximálisan igaz, hogy milyen mennyei érzés a szőrtelenített lábon a hari :)

jajj, csizma! ne is mondd! ez sajnos egy olyan valami, amit biztosan külföldrl kell megrendelnem, mert én is mindenképpen szeretnék, de azt is tudom, hogy a 41-es méretbe nem fogom tudni bepréselni a lábam! nincs valakinek tapasztalata külföldi rendelésekkel kapcsolatban?
Előzmény: NewStyleMan (167)
NewStyleMan Creative Commons License 2006.08.10 0 0 167

Igaz, ami igaz, nagyon otrombán tudnak kinézni. Azért próbálkoznak. Bár ha valamit csinálnak, akkor csinálják jól.

Azért az némiképp dícsérendő, hogy így fellépnek, az is, hogy emiatt nem nagyon vannak nagy elsötétítések a TV-n. Bár be kell valjam mostanság sajnos nincs sok időm tv-t nézni.

 

Szerintem, amelyik férfi még nem szörtelenítette le a lábát, az nem is tudja milyen jó egy szörtelen lábon egy harisnya, pláne ha van benne lycra is. Imádom azokat a fehérneműket, amelyikben van.

 

Jómagam nem hordok melltartót de minden mást igen. Melltartó nélkül is L-es felsők kellenek. Sajnos deréktájban van egy kis feleslegem, amitől igyekszem megszabadulni, hogy vékonyabb legyek, így még nőiesebb. Bár így is jónak mondható a mellbőség, derék, csípő arányaim.

 

A cipőkkel kapcsolatban vlóban jó lenne, ha mondjuk legalább 42-ig menne a számozás, de azért még elférek a 41-ben és nem is szorít annyira. Ha jól emlékszem a cipőméretekre a férfi 42-43-as hossza ua, mint a női 41-es, csak a szélesség nagyobb. Kár, mert így nem valószínű, hogy esélyem lenne egy zárt magassarkú csizmára :( Pedig a vágyaim között van, hogy téli időszakban jó lenne egy. De sajnos, még a nyári magassarkúim sem jártak az utca betonján :-(

 

És hogy mi van rajtam:

Rózsaszínű póló, fekete midi szoknya,és egy magassarú papucs -imádom-, kék tanga. Fantasztikusan érzem magam.

Előzmény: analexam (166)
analexam Creative Commons License 2006.08.09 0 0 166
tegyük hozzá, hogy nem a legelegánsabb női holmikat "hordják", ez látszik a cipőkön is, amik kimondottan ódivatúak, némelyik mintha ortopéd cipő lenne. a ruhákkal pedig nincs nagy baj, hiszen elég valamely molett-butikból beszerezni őket, gondolom én.

egyébként akárhol érdeklődtem, a legtöbb helyen az igazán szexi szandálokból, papucsokból tartanak 41-es méretig. ami ezek esetén azt jelenti, hogy egy nem túl nagy ffilábon is "tűrhetően" viselkednek, persze azért plusz 1-2 szám még jobb lenne :)

amúgy nem találtam kedvemre való cipőt ma, egy helyen pedig kimondottan szépek is voltak, de az eladó csaj olyan flegma volt, hogy inkább menekülőre fogtam, viszont vettem két szép harit, az egyik egy testszínű, hátul csíkkal díszített harinadrág, a másik egy gyönyörű (és ehhez mérten méregdrága) fehér, masnis combfix. talán ma belebújok kicsit, ha minden jól megy. érdekes, hogy ezekből kérdés nélkül 3/4-est, illetve 4-est adtak. :)
Előzmény: Törölt nick (165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!