Keresés

Részletes keresés

kemeri Creative Commons License 2006.07.30 0 0 146
Szia! Lenne egy kérdésem.Mivel hogy még nincs feleségem, hogyan lehet egy nőnek elmondani, hogy vonzódol a női fehérnemük után? Eddig még csak egyszer próbáltam, hogy aktus után felvettem viccesen a barátnőm bugyiját.Nagy lebaltázás lett az erdménye. Arra vágyom, hogy egy nő igy fogadjon el!
Előzmény: 1hope (145)
1hope Creative Commons License 2006.07.30 0 0 145
A crossdressernek az én informácioim szerint magyarul több kifejezése is van, amiknek jelentése agyanaz. Például a topic leírásban szereplo meghatározás, "vagyis amikor az ellenkezo nem ruháinak viselete örömet okoz" vagy " az a férfi, aki csak hobbiként néha magára ölt egy-egy noi ruhadarabot". Ezzel a témával kapcsolatban nagyon sok kérdés merül fel bennem, mivel én is crossdressernek vallom magam. Próbálok utánna olvasni ennek a témának különbözo weboldalakon és fórumokon, ahol ezzel a témával foglalkoznak. Igazából olyan túl sokat nem lehet megtudni, inkább csak mások történeteit lehet olvasgatni. Sokan azt gondolják a crossdresserrol, hogy ezzel a szokásukkal a nemi hovatartozásuk is megváltozik, de a crossdresser nem szeretne nové válni csak alkalom adtán noi ruhába öltözni. Sokszor a transzvesztitákhoz sorolják Oket, pedig a két dolog nem ugyanaz. A transzvesztiták általában nonek érzik magukat, noként viselkednek. A transzvesztita meghatározása " Transvestite/TV transzvesztita (fn) Beöltözött, vagyis az ellenkezo nemre jellemzoen viselkedo, annak ruháit viselo személy. Sokszor homoszexuális, de a kifejezés független a tényleges sexustól. Általános megnevezés azokra a férfiakra, akik végleges átalakulás nélkül szeretnének néha noként megjelenni, illetve azokra a nokre, akik végleges átalakulás nélkül szeretnének néha férfiként megjelenni. A transzvesztiták egyaránt lehetnek hetero- bi- vagy homoszexuálisok". A crossdresser valamilyen szinten a fetisiszta (a fetis meghatározása, tárgy vagy bizonyos testrész, amelyre a nemi vágy irányul pl. ruha, ékszer). Szerintem nagyon sok férfi van aki eltitkoltan felveszi a felesége, barátnoje egy-egy ruhadarabját csupán csak kiváncsiságból. Aztán ha jól érezte magát abban a bizonyos ruhadarabban vagy izgatónak találta akkor ezt nagy valószínüséggel újból megismétli. Ha ez a vágya erosödik és minden lehetoséget kihasznál, hogy magára vehessen valami noi ruhát akkor már crossdressernek is mondhatja magát. Utánna jön az, hogy ezt a vágyam magamba fojtsam vagy vállaljam fel. Tapasztalatom szerint nem elfojtható ez a vágy mert ha már valaki belekóstolt, nem tud róla lemondani. Én próbáltam évekig lemondani, de nem sikerült. Mindíg feltört bennem a vágy, hogy felvehessek vagy egy bugyit vagy egy melltartót. Mára már eljutottam odáig, hogy nem is akarok errol a szokásomról lemondani. Sot lehetoségemhez képest mindíg így öltözöm. A következo gond ami nagy dilemmát okoz, megmondjam-e a páromnak vagy titkoljam el? Ha elmondom, miként adom elo, mit szól hozzá? Szerintem ha egy kapcsolat jól müködik akkor oszintének kell lenni. Ha valaki szereti a párját akkor így is szeretni fogja, bár mindkét oldalról lesznek folyamatos félelmek. Ez nálunk is így van, pedig mi viszonylag sokat beszélünk errol. A párom mindíg attól tart, hogy mi lesz akkor ha már ez nem elég és többre vágyom. Engem viszont mindíg az foglalkoztat, hogy meddig tolerálja ezt? Bár nekem aztán tényleg nem kellene aggódnom mert tényleg mindenben segít, legyen az vásárlás vagy öltözködési tanács. Tudomásom szerint csak a melleimre féltékeny a mérete miatt. Szerintem egy crossdresser is lehet vonzó ha ápolt vagy ízlésesen öltözik fel és ezeket a ruhákat funkciójának megfeleloen hordja, gondolok itt többek közt megfelelo méretre stb... Itt a fórumban is volt olyan aki az alkati problémákat hozta fel, nos én sem vagyok kis darab mégis sikerül az öszhangot megtalálnom. Állítólag nem vagyok csúnya férfi de én mégsem látom magam vonzónak, de ha igényesen noi ruhába öltözöm akkor megtalálom magamon a szépséget.Tulajdonképpen szerintem itt az egész arról szól, hogy azt a dolgot szeretnéd önmagadon is külsoleg megvalósítani, magadon érezni amit a nokön is vonzónak találsz. Legalább is én így vagyok ezzel. Üdv. Hope
kemeri Creative Commons License 2006.07.30 0 1 144
Sziasztok! Tetszik a topik! Én is állandó jelleggel női fehérnemút hordok, de csak bugyit.Egyedül nevelt anyám, az ő bugyiait csentem el először. Mikor rájött, adott a készletéből. Később a méretemre valókat vett. Egyforma lett a méretünk, igy könnyú volt a vásárlás. Mostmár magamnak veszem, gatyám 1-2 van. Melltartót nem viselek, egyszer volt rajtam. Kértem egyet kölcsön, de az volt a feltétel, hogy reggeltől estig rajtam kell lenni.Be lett a pántja állitva, de igy is örültem neki hogy este levehetem.Ti kerültetek már "lebukás közeli" helyzetbe? Én egyszer fehér nyári vászonnadrág alá csipkebugyit vettem fel, és csak amikor hazamentem, akkor néztem meg a tükörben. Nagyon látszott a virágminta.


Törölt nick Creative Commons License 2006.07.29 0 0 143

Helló!

Bárcsak az én párom is megdicsérne ha beöltözök a női cuccaimba. Szerencsés vagy hogy ilyen párod van.

Ma kék napot tartok, kék csipkebugyi kék melltartó kék miniszoknya és kékátlátszó blúz van rajtam.

Egy enyhén magasitott sarku cipő, ami sajna egykicsit nyomja a lábomat, mert olyan körömcipő formáju.

Üdvözlet mindenkinek!

Előzmény: 1hope (142)
1hope Creative Commons License 2006.07.28 0 0 142
Sziasztok! Az elozoekben már írtam magamról, hogy én csak noi fehérnemüket hordok. De most valami változás történt, kértem a páromtól kölcsön egy-két ruhadarabot, és a szokásos fehérnemükre noi ruhákat vettem fel. Röviden leírnám miben vagyok, fehér melltartó (95F cicikkel), fehér strech poló, fekete bugyi, fekete harisnyatartó, testszínu harisnya, fekete szoknya, és egy 10cm magas sarkú papucs. Soha nem öltöztem még igy fel, de nagyon jó érzés, azekhez a fehérnemükhhöz ez az öltözék illik igazán. Így teljes az összhang. A magas sarkú egy kicsit szokatlan, ügyetlenül tudok benne járni de remélem lesz alkalmam megtanúlni benne járni. A párom megdicsért, hogy csinos vagyok. Ezeknél az O szájából elhangzó dicséreteknél nincs is jobb érzés!
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.27 0 0 141

Helló! A harisnyatartós fűző szuper szivesen vennék én is ha Találnák olyan üzletet ahol nagy méretben is lehet kapni.

Egyébként most piros melltartó piros tanga és egy piros mini szoknya van rajtam. 

Előzmény: panty (140)
panty Creative Commons License 2006.07.27 0 0 140
Kényelmes és kellemes selyem együttes selyemcucckorsett haritartóskorsett hari tartós
Előzmény: panty (109)
panty Creative Commons License 2006.07.27 0 0 139
Ilyesmit is szeretekx
panty Creative Commons License 2006.07.27 0 0 138

Hali !

Az utóbbi képen a rózsaszín mamabugyi tetszik, at előbbin a kombiné  :-)

 

Előzmény: szksz (137)
szksz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 137
Pillanatnyi viseletem:
szksz Creative Commons License 2006.07.25 0 0 136
Rajtam most csak egy kis fehér, aprómintás "mamabugyi" van. Ebbe a dög melegben nem is kell más.
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 135

Sziasztok! Üdv. Mindenkinek!

Tetszik ez a most mivan rajtam téma.

Nyaralni voltam és így kimaradtam egykét dologból.

Rajtam most egy rózsaszin tanga, rózsaszin melltartó, és egy ujjatlan rózsaszin

csipkebluz van.

Ebbe a nagy melegbe más nem is hiányzik.

szksz Creative Commons License 2006.07.22 0 0 134
A kombinét én is levettem, csak a kis gyömölcs mintás bugyi maradt rajtam, bár most épp zuhog kinn.
Előzmény: 1hope (133)
1hope Creative Commons License 2006.07.22 0 0 133
Egy fekete bugyiban ülök kint a teraszon, délelött volt még rajtam melltartó is de a meleg miatt levettem.
Előzmény: szksz (132)
szksz Creative Commons License 2006.07.22 0 0 132
A kép nem jött át, ismét megpróbálomNyáriasan:kombinéban és bugyiban
szksz Creative Commons License 2006.07.22 0 0 131
Sziasztok, rajtam épp ez van: a bugyi apró gyümölcsmintás
1hope Creative Commons License 2006.07.21 0 0 130
Sziasztok! Milyen fehérnemü van ..... Mindenbol fekete, bugyi, melltartó, harisnyatartó, harisnya, és egy piros selyem köntös ami majdnem a földig ér.
analexam Creative Commons License 2006.07.21 0 0 129
jó ötletnek tartom, és szívesen megírnám akár minden nap, mit viselek, de az esetek többségében kénytelen vagyok porhüvelyemet férfi jelmezbe bújtatni :)
ettől függetlenül, amikor szépen fel vagyok öltözve, nem fogok elfelejteni képet is betenni! :)
Előzmény: 1hope (128)
1hope Creative Commons License 2006.07.21 0 0 128
Sziasztok! A napokban bovült a ruhatáram egy nagyon jó minoségü német combfixel, testszínü 15 denes. Mit szólnátok hozzá ha itt a topicon belül csinálnánk egy másik topicot ahova mindenki beírhatná, hogy éppen miben van, ez valami olyasmi lenne mint a fórumban már meglévo "Most milyen fehérnemü van rajtad?" Rajtam most fekete bugyi, fekete melltartó, fekete harusnyatartó, és a fentiekben leírt combfix.
1hope Creative Commons License 2006.07.20 0 0 127
[image1][image1]
analexam Creative Commons License 2006.07.20 0 0 126
ne add fel, küldd el a mailemre (adatlapomon)!
Előzmény: 1hope (124)
analexam Creative Commons License 2006.07.20 0 0 125
maga a cipő látványa is kárpótol, hiszen (bár a képen nem látszik) gyönyörű, már-már brasil-típusú cipőről van szó, de természetesen a legjobb látványt akkor nyújtja, amikor rajtam van :) sajnos ritkán fogok tudni belebújni, bár ez annál izgalmasabb lesz!
Előzmény: 1hope (120)
1hope Creative Commons License 2006.07.20 0 0 124
Ha most sem sikerül akkor feladom:-([image1]
1hope Creative Commons License 2006.07.20 0 0 123
[image1]
1hope Creative Commons License 2006.07.20 0 0 122
[image1][image1][image1]
1hope Creative Commons License 2006.07.19 0 0 121
[image1]
1hope Creative Commons License 2006.07.19 0 0 120
Nagyon szép cipo, egészséggel használd! Mire gondolsz mikor azt írod, hogy a látvány mindenért kárpótól, maga a cipo látványa, vagy a cípo látványa a lábadon?
Előzmény: analexam (119)
analexam Creative Commons License 2006.07.18 0 2 119
Előzmény: analexam (118)
analexam Creative Commons License 2006.07.18 0 0 118
fenn van! :)))
nem mondanám kényelmesnek, de a látványa mindenért kárpótol! :)
Előzmény: analexam (117)
analexam Creative Commons License 2006.07.18 0 0 117
ma vettem egy gyönyörűszép tűsarkút, ami sajnos biztos nem fog feljönni a lábamra :(
nemsokára kipróbálom..
Előzmény: 1hope (116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!