Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.10 0 0 15

Az Emberek az Állatokért Alapítvány örökbefogadó és adomány gyüjtő napot tart 20-án szombaton délelőtt Győrben az állatkert mellett, a Kisállat Kiállításon. A menhelyen élő kutyák tartásához,ellátásához örökbe adásához nagy szükség van segítségre.  

Az előző gyüjtés 6-án volt és nem volt éppen sikeres!!!

Gyertek el és segítsetek!

Előzmény: Dodó001 (14)
Dodó001 Creative Commons License 2007.10.10 0 0 14

FIGYELEM!
Ha már úgyis kivonják a forgalomból az 1 és 2 Ft-osokat, akkor miért ne kerülhetne jó helyre?
Aki állatbarát és szívesen segítene, a győri menhelynek (Pápai út, szeméttelep mellett), az gyűjtse kérem az érméket, és jutassal el nekik. Nagyon sok árva kölyök és felnőtt kutyán tudna ezzel segíteni.
Szegény kutyusokról ezen a linken találtok képeket.

http://gallery.site.hu/u/sugaar/menhely/

Köszi mindenkinek, aki ennyit tud áldozni a menhelynek. Sok kicsi, sokra megy

Előzmény: Dodó001 (13)
Dodó001 Creative Commons License 2007.03.27 0 0 13

Spániel találkozó Győr

Marcalváros II. kutyafuttató

2007.04.15. vasárnap du. 2 óra

 

Érd: 70/600-8177 - Dorina

30/524-8695 - Annamari

 

Dodó001 Creative Commons License 2006.11.21 0 0 12

Spániel találkozó lesz az ETO stadion parkolójában november 25-én szobmaton délután 2 körül!

AKi tud jöjjön el, hozza magával spaniját, had futkozzanak egy kicsit, ennyi nekik is jár!

 

 

szdicky@freemail.hu címre írjon, aki jönne!

Dodó001 Creative Commons License 2006.11.20 0 0 11
Érvényes: 2006. 11. 14-től 1 hónapig [Hogy ne legyen lánclevél (mert nem az), kérlek csak ezen időszakon belül továbbítsd. Ha ezután még aktuális lesz, úgyis újra küldöm, új dátummal. Köszönöm!]

Picúrka egy 1,5 év körüli, formás pinscher (nem pincsi) keverék, ivartalanított kislány kutya. Eddigi életét egyedüli kutyaként egy szűk kennelben töltötte, ingerszegény környezetben, ezért bizonyos dolgokban nem szocializált (pl. nem megy fel-le a lépcsőn, dombon stb.) Mindennek ellenére Picúr állandó mozgásban van, szeretetéhes (hamar ragaszkodik, puszikat osztogat), és kíváncsi természetével ügyesen tanul, ezért olyan gazdi jelentkezését várjuk, aki rendelkezik kutyás múlttal, következetes, türelmes és biztosítani tudja számára a sok mozgást, ill. a tanulási lehetőséget.

Lakásba sok sétával, kertbe pedig hidegben beengedéssel, sétával javasolt. Félig szobatiszta. Másik kutya mellé szoktatással, gyerek mellé egyelőre nem, macska mellé pedig nem ajánlott. Teljesen egészséges, edzett kiskutya, oltva, férgtelenítve van és nagyon várja a szerető, gondos gazdit, akiben nem kell csalódnia. Örökbefogadási szerződéssel elvihető Győrben.

Érd.: (20) 344 6924, sugaar@citromail.hu

Dodó001 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 10

Ő Gucci

 

 

Gucci, eltűnt
Dodó001 Creative Commons License 2006.11.03 0 0 9

Eltűnt Győrből egy 4 hónapos angol cocker spániel!

 

Szín: arany

Vágatlan farkú!

 

Név: Gucci

 

Utoljára Likócson látták

 

Ha vki tud róla vmit írjon az szdicky@freemail.hu címre vagy hívja a 06-30/524-8695-ös számot!

judybee Creative Commons License 2006.10.04 0 0 8

Szia! Rengeteg a melóm, nem akartam összecsapni, pár szóval elintézni. Írok!

Előzmény: Dodó001 (7)
Dodó001 Creative Commons License 2006.10.04 0 0 7

Szia!

 

Miért nem írsz? Vasárnap agility? Szombaton elmarad, ezt azt hiszem írtam is...

Előzmény: judybee (6)
judybee Creative Commons License 2006.09.29 0 0 6
Szia! Írtam a freemailes címedre levelet. Tudod, hogy találkoztunk Mortival pár hete hétvégén a buszpályaudvarnál? Baba futott is Mortival, csak később esett le, bár motoszkált bennem, hogy valahogyan ismerősök vagytok. A levél is erre vonatkozik. Hogy megy az agility? Jártok a kutyaoviba Kiskútra?
Előzmény: Dodó001 (5)
Dodó001 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 5

Szia!

 

Már el is felejtettem ezt a topicot :-( Jó, hogy emlékeztettél. Baba hogy van?

Előzmény: judybee (4)
judybee Creative Commons License 2006.09.29 0 0 4
Sziasztok! Az "apró kutyalábak" már jól viszik a kiskutyát. Elég nagy távolságokat tudunk bejárni. Olyan kölyökkutyásokat keresek, akikkel kisebb kirándulásokat tudnánk tenni szombat vagy vasárnap délelőttönként, amíg még az idő engedi. Az "Unatkozik a dög...", fórumon is jelen vagyunk.
judybee Creative Commons License 2006.08.01 0 0 3

Szia, végre valaki! Látod én már feladtam. Köszönöm.

Valójában mikor a topicot nyitottam, már nekünk is volt egy 7 órás társaságunk kb. 10 kutyával, de gondoltam, hátha összejöhet ugyaez azonos korú kiskutyákkal is. Mi csak vasárnaponként szoktunk arra a futtatóra járni (mondjuk a csúszdák környéke nem a futtató része;-)), mert kicsit messze van az apró kutyalábaknak, de lehet hogy valamikor összefutunk mégis. Nem tudom ismered-e őket, az ottani kedvencek Vica, a mudi lány és Frakk, az ivartalanított szuka. Velük szoktunk leginkább belemelegedni a játékba.

Előzmény: Dodó001 (2)
Dodó001 Creative Commons License 2006.07.13 0 0 2

Cya JudyBee!

Remélem még olvasod a fórumot!

Mi Szabadhegyiek vagyunk, de esténként este 7kor, át szoktunk menni Adyvárosba, a buszvégállomás meleltti dombnál (ahol csúszdák vannak) szoktunk lenni!

 

Ha olvasod! Gyere oda vmelyik este!

 

Szia

 

Dorina

 

Ja, egyébként egy fél éves spánielünk van.

Morty
Előzmény: judybee (1)
judybee Creative Commons License 2006.06.23 0 0 1

Ezek szerint nincsenek, pedig Mokka Baba kezd kinőni a gyerekkorból, már 14 hetes;D

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.02 0 0 0
Éljenek a nullázók!

0
judybee Creative Commons License 2006.06.02 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Nem tudom hány győri, hány kutyás győri, és hány kiskutyás győri olvassa az index fórumait, de próbálkozok.

 

Van egy 10-11 hetes havanese-palotapincsi keverék kutyusom. Adyvárosban élek, és sajnos ritkán futunk össze (Mokka meg én) olyan kutyusokkal, akik egy súlycsoportban vannak velünk. Keresek olyan kutyásokat és gazdikat talira, akiknek 2-12 hónapos korú, kis vagy közepes testű, jó természetű kutyájuk van Győrben és hasonló problémával küszködnek.

 

Keresek továbbá tali helyet is, ha tud valaki egy kevésbé forgalmas helyet.

 

Mokka játékos, nagyon gyerekbarát és kutyabarát. Szereti a nagy kutyákat is, és próbál játszani velük, de sajnos a nagyobb kutyák sokszor rálépnek, átgázolnak rajta.

 

Itt Mokka még Babaként (ez volt az első hívóneve) 8 hetesen.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!