Keresés

Részletes keresés

hurráoptimista Creative Commons License 2007.04.23 0 0 34
Mert már van belőle egy másik, ami sokkal jobban pörög, tele érdemi véleményekkel. És a duplikáció amúgy is értelmetlen. Más kérdés?
Előzmény: netszemle (33)
netszemle Creative Commons License 2007.04.23 0 0 33
Miért hagynánk elveszni ezt a remek topikot?
hurráoptimista Creative Commons License 2006.09.01 0 0 32

"Mit fogok reggel hallgatni???"

 

Megírtam a választ. Olvastad?

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9147755

Előzmény: grosswardein (29)
grosswardein Creative Commons License 2006.09.01 0 0 31

http://www.budapestradio.hu/forum/viewtopic.php?t=260

A marhák... Kérjük vissza a műsort!

Előzmény: Xlen (30)
Xlen Creative Commons License 2006.09.01 0 0 30
Miért? Mi történt?
Előzmény: grosswardein (29)
grosswardein Creative Commons License 2006.09.01 0 0 29
Szóval akkor, hogy itt is világos legyen a dolog: a műsorról mától már csak múlt időben beszélhetünk...  Botrány! Mit fogok reggel hallgatni???
Talan Creative Commons License 2006.09.01 0 0 28

RIP

 

:(

Talan Creative Commons License 2006.08.22 0 0 27

Még egy dologról lemaradtam pár napja (kb. 1 hete, 10 napja).

 

Puzsér azt ígérte, hogy ad egy receptet a globalizáció jelentette zsákutca elkerülésére. Sajnos ezt már nem hallottam, pedig nagyon érdekelt volna.

 

Valaki nem hallotta véletlenül, hogy hogy hangzott a recept?

2pac Creative Commons License 2006.08.07 0 0 26
Képviselőtestület:

http://www.bp11.hu/

Tasnádi András Csaba
Előzmény: kishabos (24)
NaivNaiv Creative Commons License 2006.08.05 0 0 25
Pár héttel ezelőtt minden reggel meghallgattam, majd eluralkodott rajram a csodálkozás ,hogy ennyire nyilvánvalóan lehet büntetlenül ,az információra éhes hallgatót butítani!
Semmi értelme hogy a müsornak nem igen nevezhető vagdalkozásokon feldühödve ,valami közlekedési konfliktusba keveredjek,ezért beszüntettem a furcsa fiuk hallgatását.
Azóta megtudom különböztetni az autósokat, hogy melyik műsort hallgathatják!
Aki mosolyogva barátságos arccal araszol a reggeli csúcsba , az biztosan nem ezt az idegesítően raccsoló és enyhén lueszos hangú , fiúkból verbúvált , furcsa szellemiséget valló zavarodottakat hallgatja !
Semmi közük a középhez, de szerintem Bp.hez is csak fájdalmas erőszakolással kapcsolható,mégha ebben a szép városban alkalmanként hallható is egy két ilyen eltévelyedett gondolkodású mellékszereplő!
Azóta a GAZDASÁGI RÁDIÓT hallgatom, és Ők már nem idegesitenek annyira intenziven!
kishabos Creative Commons License 2006.08.05 0 0 24
no .. mondjad már, ha tudod, mert érdekel. (nem mintha megváltozna az életem tőle, csak... úgy :-)
Előzmény: 2pac (23)
2pac Creative Commons License 2006.08.04 0 0 23
...nekem az András a leghitelesebb - legalább nem szélsőséges

Jól meglepődnél, ha megtudnád melyik pártot képviseli a XI.ker-i közgyűlésben.

hehe
Előzmény: kishabos (20)
kishabos Creative Commons License 2006.08.04 0 0 22
Szia:-) bocsi, most néztem, csak, hogy kérdezel. Stohl buci lett a no1., és a ding-dong-os fiúcska - na nem jut eszembe a neve...no szval az lett a 2. De nem tudtam rájönni a logikára, mert a Robi a "férfiak között" keresgélt, és kifelejtett jó pár magyar nőt, aki sztem dobogós lehetne a"tök égés" kategoriában.
Előzmény: Talan (21)
Talan Creative Commons License 2006.08.02 0 0 21

Hallgattad ma? Én sajnos csak odáig, hogy Schobert Norbi a 4., aztán beértem a munkahelyemre.

Ki lett a 3 dobogós?

Előzmény: kishabos (20)
kishabos Creative Commons License 2006.07.06 0 0 20
No ez elég érdekes. Nem tudom, mennyire komolyan gondolja az efféle "csapongásokat", de már mint mondtam, több hetes eltérésekkel vélek felfedezni fura ideológiai változásokat.
Pedig annyira okosnak érzi magát, és a legtöbbször meg is értem, hogy mi a céljuk - akár a provokációval. De az általad tapasztalt dolog meglep...majd jobban figyelek.
Jaj, engem a foci "szakértelem" és véleményváltozások szoktak szórakoztatni.Mióta vb.van, háááá, mindenki *os, meg balfék, meg még az edző is komplett hülye, meg erőtlen, meg akaratgyenge...de Robi tudja a legjobban, Bulcsú meg beledadog, de nekem az András a leghitelesebb - legalább nem szélsőséges.

Ma meg a Fleto meg a Thürmer "mondásait" szedték szét.... hát azt nagyon útálom, hogy kivesznek dolgokat szövegből, és harsányan röhögnek- hogy micsoda barom az ember. Sokszor az az érzésem, hogy direkt nem akarják felfogni, vagy megpróbálni-megérteni.
Pedig nem hülyék!!!

A kereszténység meg a vallás- sztem. abszolut magánügy.Számomra hiteltelen ember az aki azt mondja, hogy ő mekkora keresztény, és ő hisz a legjobban!!!meg ő érti és gondolja a legjobban - aztán meg olyan etikátlan életet él, hogy csak no.

ja jut eszembe ma van a Dalai Láma 71.-ik szülinapja:-))


Előzmény: Talan (19)
Talan Creative Commons License 2006.07.04 0 0 19

Vmi olyasmi volt, hogy Robi szerint aki keresztény, az csak úgy gondolkodhat, mint ő, mivel a szeretet parancsa stb.

Erre ellenérvként jött Andrástól, hogy az USA bizonyos államaiban van hb., pedig erős a keresztény vallásosság, mire R. leminősítette őket, hogy milyen keresztények azok, akik Bush háborús sikereiért imádkoznak.

 

A slusszpoén az volt, hogy pár perc múlva egy sms-ező, sőt tkp. András is megjegyezte, hogy akárkinek, így pl. R.-nak a keresztényisége is megkérdőjelezhető (pl. arrogancia, mások leszövegelése, saját vélemény megkérdőjelezhetetlensége nyomán), amit ő nagyon zokon vett, hogy ahhoz senkinek sincs joga, hogy az ő kereszténységét kétségbe vonja, ha ő egyszer annak vallja magát. És nehogymár az ok legyen erre, hogy ő a halált, mint olyat éltető embereknek a keresztényiségét megkérdőjelezi.

 

Kimondottan parttalan teológiai vitába keveredtek, ráadásul "az-én-istenem-nagyobb-mint-a-te-istened" óvodás szinten, elég ciki volt.

Előzmény: kishabos (18)
kishabos Creative Commons License 2006.07.04 0 0 18
Már többször is felfedeztem, hogy Robinál előfordul a következetlenség egy-egy adott kérdésben, de erre akkor jöttem rá, amikor több hét után valami mellékvágányon jött ugyan az dolog.

a"ki keresztény" okfejtést pont nem hallottam, mert üvöltött a hülye madarunk, és kimenekültem az erkélyre :-) de zanzásíts, mert érdekelne...

Nekem ez a halálosztós téma tette be, az agyamat. Mert arról az volt a véleménye, hogy a nemzetnek az a dolga, hogy biztosítsa a jogokat, és védelmezzen. Na ja...de ha egy elmebeteg gyilkos megöl valakit, akkor ha a nemzetem úgy itéli, megvédhet -akár engem -azzal, hogy kivégzik. Na nem vagyok tőle boldog, és jómagam nem is támogatom, de van ahol elfogadott, mert az ottani nemzet így döntött.



Előzmény: Talan (17)
Talan Creative Commons License 2006.07.04 0 0 17

Érdekes volt a "ki keresztény és ki nem" problémakör is.

 

Összességében jól szórakoztam, de Robiban nagyot csalódtam.

 

Nem a konkrét véleménye miatt egy adott kérdésben (eddig is volt már, hogy az eltért az enyémtől), hanem az eddigi esetekben mindig kérlelhetetlenül logikusak voltak az okfejtései és a saját szempontjából egy nagyon jól védhető álláspontra helyezkedett.

 

Ma szerintem kétszer is iszonyú ellentmondásba gabalyodott, ráadásul a saját igazát védő vélemény alapjait illetően. Az az indulat, amivel ezekből a csapdákból szabadulni próbált, az meg most kifejezetten nem volt szimpatikus.

Előzmény: kishabos (16)
kishabos Creative Commons License 2006.07.04 0 0 16
egyetértek! Robi nem nagyon tudta eldönteni melyik sínen van...ez engem is idegesített.

Egyébként a téma is necces, mivel nincs két hasonló vélemény a dologban.És nem lehet egyértelműen ezt-v-azt az oldalt fikázni -azért ahogy gondolkodik.

Mert akkor az eutanáziát is el kellett volna ítélni Robinak - amivel ugye librális.
Előzmény: Talan (15)
Talan Creative Commons License 2006.07.04 0 0 15

Ma reggel a halálbüntetésről volt szó.

 

Puzsér (akit általában szeretek) számomra nagyon kiábrándító volt a folyamatos következetlensége miatt. Az a szokásos érzelmi töltetű vehemencia, amivel ezt védte, persze csak rátett a dologra még egy lapáttal.

 

Bulcsú és András tök higgadtan próbálták fékezni - kevés sikerrel.

Talan Creative Commons License 2006.06.30 0 0 14

Hallgatta ma reggel valaki?

 

8.30 után kapcsolódtam be és úgy tűnt, hogy korábban az iwiw-ről volt szó, de akkor már csak egy-két visszautaló mondatot tettek.

 

Mindenesetre mi volt a generális vélemény a műsorvezetők részéről? Hogy iszonyú veszélyes, mert a titkosszolgálat markában vagy, ha egyszer regisztráltál?

 

Valami olyasmivel poénkodtak, hogy aki az iwiw-en szervezi az osztálytalálkozóját, annak ott lesz egy a talin egy ember is, akit senki nem ismer, mivel az a CIA-tól van.

kishabos Creative Commons License 2006.06.09 0 0 13
miről beszélsz, csak azzal tudok főzni, meg vasalni!!!:-))

Naná, háááá majd megveszek, és már minden barátomat begőrítettem , mert tudják, hogy amit én felfedezek magamnak, azt érdemes megszemlézni.

pedig nem érzem magam nagy"mágusnak".
Előzmény: Talan (12)
Talan Creative Commons License 2006.06.09 0 0 12
Hallgass bele szombat du. a retro-shock c. műsorukba is. Az is hasonlóan jó.
Előzmény: kishabos (11)
kishabos Creative Commons License 2006.06.09 0 0 11

Naná,hogy hallgat(tam), de most van 3 hét amikor pont úgy kell eljönnöm otthonról, hogy nem hallom Őket. szenvedek is :-/

 

De gyakorlatilag "tönkretették az életemet" -de jó irányban, meg függő lettem.

Jók a témák, és nagyon bírom amikor a reggeli szívinfarktust okozó kávé hatásával ébreszik az embereket:-)

 

a szakszervezetes dolgokat, meg a politikát nagyon bírom.

 

Foglalkoztak már olyannal , hogy mi a szoc. alapja a multivásárlás alapnak. Na nem úgy gondolom, hogy azéééé mer -óccsó,meg erre van igény, hanem a rétegződés, meg a korosztály, meg az indíték.

 

köszönöm, a kontaktust:-)

 

 

Előzmény: Talan (10)
Talan Creative Commons License 2006.06.09 0 0 10

Én konkrétan minden reggel.

 

Beszélgetést is próbáltam kezdeményezni az itt távirati stílusban hozzászóló egy-két olvtárssal, de nem sok sikerrel.

 

Te?

Előzmény: kishabos (9)
kishabos Creative Commons License 2006.06.08 0 0 9
mostanában senki nem hallgatja??? v.mi van?
Holstein Fríz Creative Commons License 2006.06.01 0 0 8
Előfordul, hogy értelmesen dumálnak, de ez nem mindig jön össze.

Végül is jobb, mint a borosbochkor.
Talan Creative Commons License 2006.06.01 0 0 7
Jó kérdés. Hallgattad már a műsort?
Előzmény: Törölt nick (6)
Talan Creative Commons License 2006.06.01 0 0 5

Miért érzed így?

Előzmény: lomi (4)
lomi Creative Commons License 2006.06.01 0 0 4
A szélső stimmel,de a közép erősen kétséges.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!