Keresés

Részletes keresés

BabiTak Creative Commons License 13 órája 0 0 4501

Tisztelt Fórumozók, Takarítónőt keresők! 

Takarítást vállalok Budapesten, fóleg kisebb lakásokat vállalok, fix dijjal dolgozom! Preciz, alapos a munkám és gyors ezért kérek fix díjjat, sok éves gyakorlattal rendelkezem! Hívjon, elégedett lesz az eredménnyel!

E- amil: vargababika@gmail.com

Tel:0620/2539227.

1Szirmai Creative Commons License 19 órája 0 0 4500

Takarítást vállalok Budapesten, 9-tól 15 óráig.

06706039810

morgomancs@gmail.com

Cristinaaa Creative Commons License 1 napja 0 0 4499

Kedves Fórumozók!

45 éves, magamra és környezetemre igényes, sok szabadidővel rendelkező Hölgy vagyok.

Pénteki napokra, heti rendszerességgel vállalnék takarítást hosszú távra, Fejér megyében. Agárd, Gárdony, Velence és környéke, Pest megyében Tárnok még szóba jöhet.

Ha megbízható, intelligens, munkáját rendesen elvégző bejárónőre, takarítónőre van szüksége, hívjon a következő telefonszámon :

0670 216 7433 

Érdeklődését előre  is köszönöm:)

Ria0330 Creative Commons License 2 napja 0 0 4498

Tisztelt Fórumozók!

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

takaritas0330@gmail.com

Üdvözlettel 

Ria

Mária Nagy12 Creative Commons License 3 napja 0 0 4496

Takarítást vállalunk!

Több éves gyakorlattal rendelkezünk , megbízható személyek. Vállalunk, mindennemű takarítást napi heti és nagy takarítás lakás takarítás festés utáni vagy akar fejújítás után is  , kisebb irodák takarítását is vállaljuk .

Hívjon bizalommal, az ár megbeszélés alapján .

Jutka : 0670/7718375 Bármikor hívható .

Marcsi : 0630/5295919 Bármikor hívható .

rytt Creative Commons License 3 napja 0 0 4495

Tisztelt Asszonyom, Uram!
Takarító, bejàrónői munkàt vàllalok hétköznap 4-5 óràra , hétvégente akàr teljes napra is. Kàros szenvedélyektől mentes, àllatbaràt , megbízható, becsületes, referenciàval rendelkező munkavàllaló vagyok. Előre megbeszélt fix összegért dolgozom. Az összeg függ a terület nagysàgàtól, munka tipusàtól/pipere vagy nagytakarítàst, lakàs àtadàs/heti vagy kétheti időszaktól,stb.
Ezenkívül vàllalunk 1-1 alkalmi, szàmlaképes nagytakarítàsi munkàt kolléganőmmel közösen.
Amennyiben hírdetésem felkeltette figyelmét, kérem keressen tovàbbi fényképes bemutatkozàsom végett a megadott mailcímen!
Köszönöm szépen!
rytt1964@gmail.com

Ria0330 Creative Commons License 4 napja 0 0 4494

Tisztelt Fórumozók!

Amennyiben úgy érzik, hogy a háztartásban jól jönne a segítség, keressenek bátran. Önmagára és környezetére igényes, nem dohányzó középkorú hölgy vagyok.Tapaszalt. lelkiismeretes, megbízható hölgyként, olyan családok jelentkezését várom, akik rendszeres minőségi takarítást szeretnének. Hosszútávra szeretnék elszegődni olyan családhoz, akik hozzám hasonlóan odafigyel környezetére, és szívesen bízná rám lakása, háza takarítását. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, az alábbi címen várom jelentkezését!

takaritas0330@gmail.com

Üdvözlettel 

Ria

Cristinaaa Creative Commons License 4 napja 0 0 4493

Kedves Fórumozók!

45 éves , magamra és környezetemre igényes Hölgy vagyok.

Pénteki napokra, heti rendszerességgel vállalnék takarítást hosszú távra. Fejér megyében. ( Agárd, Gárdony, Velence és környéke).Pest megyében Tárnok még szóba jöhet.

Ha megbízható, intelligens bejárónőre van szüksége, hívjon a következő telefonszámon :

0670 216 7433 

Érdeklődését előre  is köszönöm:)

rytt Creative Commons License 4 napja 0 0 4492

Kedves Érdeklődő! Budapesten alkalmi vagy rendszeres takarítàst vàllalok.

Elérhetőség:0670/8855593

ysabellcleaner Creative Commons License 5 napja 0 0 4491

Kedves Takarítónőt keresők!

Kis és nagytakarítást,vállalok Budapesten és vonzáskörzetében.

Referenciával,több éves tapasztalattal,akár számlával 0-24 ben hétvégén is‼‼‼

Airbnb apartmanokban is jártas vagyok,ez is érdekel!!

Ágnes takarítás non stop hétvégén és északa is!

Árajánlat és egyeztetés a lent említett telefonszámo

06308737896

❗❗❗nem csak ott ahol a papok tancolnak ❗❗❗

katicaT Creative Commons License 6 napja 0 0 4490

Budapesten lakás takaritást vállalok hétfői napokon délelött. 

7500/alkalom. Hívjon bizalommal! 06305283010 Vagy várom

megkeresését emailban:katica40@gmail.com

rytt Creative Commons License 6 napja 0 0 4489

Takarító, bejàrónői munkàt vàllalok hétköznap 4-5 óràra , hétvégente akàr teljes napra is. Kàros szenvedélyektől mentes, àllatbaràt , megbízható, becsületes, referenciàval rendelkező munkavàllaló vagyok. Előre megbeszélt fix összegért dolgozom. Az összeg függ a terület nagysàgàtól, munka tipusàtól/pipere vagy nagytakarítàst, lakàs àtadàs/heti vagy kétheti időszaktól,stb.
Ezenkívül vàllalunk 1-1 alkalmi, szàmlaképes nagytakarítàsi munkàt kolléganőmmel közösen.
Amennyiben hírdetésem felkeltette figyelmét, kérem keressen tovàbbi fényképes bemutatkozàsom végett a megadott mailcímen!
Köszönöm szépen!
rytt1964@gmail.com

rytt Creative Commons License 6 napja 0 0 4488

T. ÉPÍTKEZŐK!

Bàrmekkora ház vagy lakàs építkezés vagy felújítàs utàni a nagytakarítàst vàllal csapatom. 

Érd. :06708855593

Lakástakarító Creative Commons License 6 napja 0 0 4487

Üdvözlöm!

Igényes és megbízható nő vagyok. Lakás, iroda vagy rendelő takarítását vállalom Budapesten, 2000 Ft-os óradíjért, rugalmas időpontokban, heti több alkalommal is. Alkalmanként minimum 4 órát tudok vállalni. Hétvégén is dolgozom.   

Ha alapos és precíz munkát vár el a takarításban, akkor a következő e-mail címen várom jelentkezését: lakastakarito@freemail.hu

Á Judith Creative Commons License 2019.05.13 0 0 4486

Üdv Tisztelt mindenki !

Hétfő és csütörtök vállalok bármilyen házvezető takarítás mosás vasalás 

főzés ablak tisztítás ágynemű csere babysitt idős család stb. .2000/óra .Referenciákkal rendelkezzem 

kérem forduljon hozzám bizalommal és mindent megbeszélünk.Most váltam meg családi okok miatt a családomtól 

ahová jártam hétfő és csütörtök :( Tf 30-593-79-78.A legjobbakat kívánom mindenkinek !

Cristinaaa Creative Commons License 2019.05.12 0 0 4485

Kedves Fórumozók!

45 éves , magamra és környezetemre igényes Hölgy vagyok.

Pénteki napokra, heti rendszerességgel vállalnék takarítást hosszú távra. Fejér megyében. ( Agárd, Gárdony, Velence és környéke).Pest megyében Tárnok még szóba jöhet.

Ha megbízható, intelligens bejárónőre van szüksége, hívjon a következő telefonszámon :

0670 216 7433 

Érdeklődését előre  is köszönöm.

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2019.05.09 0 0 4484

Kedves takarítónőt keresők!

Árajánlat és egyeztetés a lent említett telefonszámon

06302649904

Ria0330 Creative Commons License 2019.05.08 0 0 4483

Tisztelt Fórumozók!

takaritas0330@gmail.com

Üdvözlettel 

Ria

rytt Creative Commons License 2019.05.08 0 0 4482

T.Építkezők! 

Bàrmekkora ház, - lakàs építése, felújítása utàni takarítást vàllalok csapatommal.

Érdeklődni lehet:+36708855593

rytt Creative Commons License 2019.05.08 0 0 4481

Köszönöm szépen!
rytt1964@gmail.com

Vizdákné Alexandra Creative Commons License 2019.05.06 0 0 4480

Tisztelt fórumozók!

Újabb taggal bővült kis csapatom, így felszabadult három hely nálam.

Kettő hetente szerdán és csütörtökön, heti szinten pedig pénteken tudnék munkát vállalni.

Évek óta foglalkozom ingatlanok, irodák és más egyébb helységek tisztán tartásával.

Természetesen referenciákkal rendelkezem.

Minden káros szenvedélytől mentes vagyok, ezért kérem csak olyanok keressenek akik nem dohányoznak az ingatlanon belül!

Házi állat nem jelent gondot mert nagyon szeretem őket és szerencsére nincsen allergiám.

Ablak tisztításra már csak nagyon kevés szabad időpontunk van, úgyhogy biztosan lesz sajnos olyan, akit nem tudunk már elvállalni, mert nem lesz szabad hely.

Ez a dolog két esetben változhat ha valaki valamilyen okból kifolyólag le mondja az időpontját mert közbe jön neki valami, vagy ha megint újabb taggal bővülünk.

További információkat telefonon tudok adni.

Keressenek bizalommal!

Elérhetőségem: 06 70 60 11 499

Köszönöm, hogy végig olvasta a hirdetésemet!

Alexandra

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2019.05.06 0 0 4479

06308737896

❗❗❗nem csak ott ahol a papok tancolnak ❗❗

rytt Creative Commons License 2019.05.06 0 0 4478

Tisztelt Asszonyom, Uram!akarító, bejàrónői munkàt vàllalok hétköznap 4-5 óràra , hétvégente akàr teljes napra is. Kàros szenvedélyektől mentes, àllatbaràt , megbízható, becsületes, referenciàval rendelkező munkavàllaló vagyok. Előre megbeszélt fix összegért dolgozom. Az összeg függ a terület nagysàgàtól, munka tipusàtól/pipere vagy nagytakarítàst, lakàs àtadàs/heti vagy kétheti időszaktól,stb.
Köszönöm szépen!
rytt1964@gmail.com

Andika.77 Creative Commons License 2019.05.04 0 0 4477

Kedves Hölgyek!

Gödöllői családi házunk takarítására keresek megbízható hölgyet. A segítségre kétheti rendszerességgel, időnkénti nagyobb takarítással lenne szükségem. 

Fényképes és fizetési igénnyel megjelölt jelentkezését várom az alábbi e-mail címre. 

andika.77@citromail.hu 

Üdvözlettel, Andrea

YsabellMisscleaner Creative Commons License 2019.05.02 0 0 4476

06302649904

Zsu-Mi Creative Commons License 2019.05.02 0 0 4475

Tisztelt vállalkozók!

Orvosi, fogorvosi rendelők, intézmények, irodák, társasházak, lépcsőházak takarítását vállaljuk bizonyítvánnyal, referenciákkal, több mint 10- éves gyakorlattal. számlaképesen. 06304868396

Ria0330 Creative Commons License 2019.05.01 0 0 4474

Tisztelt Fórumozók!

takaritas0330@gmail.com

Üdvözlettel 

Ria

HtelekTimi Creative Commons License 2019.05.01 0 0 4473

Kedves Fórumozók!

Megbízható, ajánlásokkal rendelkező takarítónőt keresek Halásztelekre heti 1 alkalommal hétköznap (esetleg szombat délelőtt), aki precízen és szakértelemmel dolgozik, lehetőleg nem dohányzik. A lakás 53 nm.

Feladatok alapvetően a szokásosak: portörlés, porszívózás, felmosás, fürdőszoba, konyha takarítás, szemetes kiürítése, időnként vasalás. 

Nagyobb takarítás havonta egyszer az alap takarítás mellett ablaktisztítás, konyhaszekrények letörlése, hűtő rendbetétele, pókhálók leszedése.

Kérem az ajánlást, jelentkezést a timi.sz0717@gmail.com címre küldjék.

Előre is köszönöm!

Timea

rytt Creative Commons License 2019.04.29 0 0 4472

Takarító, bejàrónői munkàt vàllalok hétköznap 4-5 óràra , hétvégente akàr teljes napra is. Kàros szenvedélyektől mentes, àllatbaràt , megbízható,  referenciàval rendelkező munkavàllaló vagyok. Előre megbeszélt fix összegért dolgozom. Az összeg függ a terület nagysàgàtól, munka tipusàtól/pipere vagy nagytakarítàst, lakàs àtadàs/heti vagy kétheti időszaktól,stb.
Köszönöm szépen!
rytt1964@gmail.com

Vizdákné Alexandra Creative Commons License 2019.04.29 0 0 4471

Tisztelt forumozók!

Itt a tavasz  ideje az ablak tisztításnak, foglaljanak már most időpontot (érdemes előjegyeztetni).

Természetesen továbbra is vállalok kisebb-nagyobb takarításokat is.

Budai oldalról irodákat, szalonokat vagy kisebb ingatlanokat tudok elvállalni.

Pesti oldalról nagyobb ingatlant is.

Számomra kieső területek a xi, xx, xxi, xxii, xxiii kerület és Budaörs.

Több ingatlanhoz saját kulcsom van.

Minden káros szenvedélytől mentes, magamra és környezetemre igényes, megbízható és leinformálható személy vagyok.

Munkáimat számlaképsen végzem.

Kérném, hogy további információért telefonon keressenek!

Elérhetőségem: 06 70 60 11 499

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!