Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 20

Buék.

:))

soldiers Creative Commons License 2006.11.24 0 0 19
Sziasztok! Mi van veletek? Léteztek még?
robogo_1977 Creative Commons License 2006.11.15 0 0 18

Üdv!
    
Újabb lehetőséggel bővül a hazai amifoci élet! Ha már unod az IWIW -et, mert mindent lehet csinálni, csak épp beszélgetni nem, most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a hazai amerikai football saját közösségi oldalához!

Az oldal: amerikaifoci.ning.com

Ahol akár csatlakozhatsz is: http://amerikaifoci.ning.com/?from_invite=yes&key=3bb0a848e57db2a3660e05281b5be790

Ez az oldal azért jött létre, hogy egy helyre gyűjtse össze azokat, akik az amerikai football -t szeretik. Innen értesülhetsz a legfrissebb eseményekről, mérkőzésekről, vagy egyéb, a hazai amerikai football -t érintő dologról. Találkozhatsz ismerősökkel, barátokkal, de akár Te magad is barátokra találhatsz.

A fórumban szurkolói közösségeket hozhatsz létre, de bármilyen más témáról is beszélgethetsz. Az oldalt folyamatosan bővítjük. Legyen ez az oldal a Te közösségi oldalad!

Hívd meg ismerőseid, barátaid, és szurkoljatok együtt kedvenceiteknek!

abbcenter.amerikai.foci Creative Commons License 2006.08.30 0 0 17

Sziasztok!

 

Egy alrovatot szerkesztek, elsősorban laikusoknak címezve az amerikai fociról. Próbálom a hazai helyzetet,csapatokat minél jobban bemutatni.

 

Ehhez kérném a segítségeteket, hogy ha van kedvetek, küldjetek nekem infókat,híreket, képeket, vagy bármit,amit szeretnétek hogy minél többen megtudjanak Rólatok!

 

amerikai.foci@gmail.com

 

Előre is köszönöm az együttműködést.

Jó focsizást mindenkinek!

 

Egy lelkes szerkesztő.

Bresciano Creative Commons License 2006.08.28 0 0 16

Köszönjük szépen a Steelers teljes hőfokon üzemel.Felszerelésben,teljes intenzitással és odadással készülünk első edzőmérkőzésünkre az Eger ellen!!!

Forza Steelers Forza!!

Előzmény: greg'86 (5)
DanMarino Creative Commons License 2006.08.15 0 0 15

gratula részünkről is

 

THUNDERstorms Keszthely

 

:-)

Alma85 Creative Commons License 2006.08.13 0 0 14

Sziasztok!

 

Nagyon jó, hogy végre ide is eljutott ez a kiváló sport.

Azt szeretném megtudni, hogy hány órakor vannak az edzések, mert a napokat ugye tudjuk, de az időt nem.

A csapat toborzását, szerintem el kellene kezdeni elég komolyan, mert jó lenne beindítani ezt az egészet, és senki nem hallott még semmiről. Én is csak véletlenül.

Meg lehet látogatni az edzést?

Köszi!

Sziasztok!

tepozar Creative Commons License 2006.07.07 0 0 13
Előzmény: tepozar (12)
tepozar Creative Commons License 2006.07.07 0 0 12
Amikor indult ez a fórum, még nem tudtuk, mi lesz a nevünk, mostanra kiderült, hogy Barcika Thunder AFC. Csak mivel nem ezen a fórumon beszéljük meg a dolgainkat, nem tartottuk fontosnak átiratni a topic címét...
 
Hogy miért nem közösködünk a miskolciakkal az bonyolult, nem csak a lokálpatriotizmusról van szó, hisz én például miskolci vagyok!
 
Honlapunk egyébként a barcikathunder.uw.hu-n lesz elérhető.
Előzmény: focsifan (11)
focsifan Creative Commons License 2006.07.06 0 0 11
Na ez gyönyörű... Inkább szenvedtek 15-en, mert dúl a nagy lokálpatriotizmus, minthogy ütőképes csapatot raknátok össze... Akkor miért nem Kazincbarcika Thunder a nevetek?
Előzmény: tepozar (9)
robroy1980 Creative Commons License 2006.06.02 0 0 10
Akit érdekel: vasárnap 11 órakor megbeszélés Barcikán a sporttelepen!
tepozar Creative Commons License 2006.05.29 0 0 9
Nem hálistennek, semmi közünk a Steelershez. Miskolc az Miskolc, Kazincbarcika meg Kazincbarcika!
Előzmény: greg'86 (5)
tepozar Creative Commons License 2006.05.29 0 0 8
Köszönjük a biztatást!
Előzmény: Sandman79 (4)
tepozar Creative Commons License 2006.05.29 0 0 7

Bunda84, 88-as!

 

Igazatok van, de ez a korhatár nem kizárólagosságot jelent, hanem egy ajánlott életkort...

Előzmény: Bunda84 (2)
tepozar Creative Commons License 2006.05.29 0 0 6
Igyekszünk megtenni mindent, hogy láthass minket!!! :)
Előzmény: kicker (1)
greg'86 Creative Commons License 2006.05.28 0 0 5
A Miskolc Steelers-ről hallottatok már? Vagy éppen a Steelers gondolta úgy, h megyei szintre terjeszkedik? Mindenesetre sok sikert kívánok a kezdéshez!! BPW2 #60
Sandman79 Creative Commons License 2006.05.27 0 0 4

Köszöntünk Benneteket a fedélzeten!

 

Jól választottatok.

Jó csapatépítést!!!

 

Előzmény: tepozar (-)
88-as Creative Commons License 2006.05.27 0 0 3

De játszat 18 év alatti is, de csak szülői beleegyezéssel. Gondoljátok meg ezt a 20 éves korhatárt, mert nálunk is vannak bőven 20 év alattiak. a második számú QB-nk is csak 18 és okoz meglepetést rendesen, futott már TD és passzolt is.

 

Azt sem szabad elfelejteni, hogy ha komolyan gondoljátok akkor több éves távlatokban kell gondolkodni, akkor viszont egy jó ütőképes csapathoz kellenek a fiatalok akik 2-3 év alatt elérik a versenysúlyukat. Ne szabjatok korhatárt.

Bunda84 Creative Commons License 2006.05.27 0 0 2
Gratula!! Nem magas a korhatár? Úgyértem a 18év fölöttiek már játszhatnak a ligában is,sőt több csapatnál vannak 16-17évesek is,igaz ha jól tudom bajnokin még nem játszhatnak de az az 1-2 év nem számít,minél többet edzenek nagyokkal annál keményebbek lesznek!! Sok sikert! Go focsi!!
Előzmény: tepozar (-)
kicker Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1
Gratula a megalakuláshoz! Remélem láthatlak titeket élőben valamikor, én is Borsodi vagyok:)

Üdv,
Sviatkó Gábor
Wolves #1 K/P
zoleszov Creative Commons License 2006.05.26 0 0 0
G0 f0csi!
Előzmény: tepozar (-)
tepozar Creative Commons License 2006.05.26 0 0 topiknyitó


Üdv Mindenkinek!

 

Megalakult a Borsod Thunder Amerikai Football Club! Kazincbarcikai és környéki jelentkezőket keresünk. Feltétel: 20. betöltött életév!!!

 

Jelentkezni a thunderafc@vipmail.hu e-mail címen lehet.

 

Go Thunder!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!