Keresés

Részletes keresés

fe-zo Creative Commons License 2006.06.09 0 0 6

Továbbra is teccik . Az excel részét használom a legtöbbet, és még nem volt vele gond. Viszont az outlook a beérkezett e-mail nyomtatásakor rendre lefagy, és újraindítja magát. Ilyenkor csak az üzenet fejlécét nyomtatja ki, a tartalmat nem. Érdekes.

Mindenkinek további jó tesztelést !

Előzmény: telefongyula (5)
telefongyula Creative Commons License 2006.05.30 0 0 5

Hi,

 

Jo neked, ha teccik. En nagyon vagyom valamifele menuterkepre, hogy mi hol talalhato ebben a kavalkadban.

 

Amugy nyugodtan aktivalhatod, hiszen jogtiszta, szabadon letoltheto. En is megtettem, es meg nincs a nyakamon a BSA :-))).

 

udv

 

tgy.

Előzmény: fe-zo (4)
fe-zo Creative Commons License 2006.05.30 0 0 4
Letöltöttem. Másodjára sikerült feltelepítenem, ugye sima xp-re nem hajlandó, kell neki az sp-2 (megkapta). Alapjaiban tetszik, kicsit tanulgatni kell az újdonságokat, illetve a megszokott menü nincs. Szép az új felület, +, hogy most már .pdf-be is lehet menteni. Az Openn Office alapból tudja, illetve a Corel irodai csomagja is.
De miért akarja , hogy aktiváljam ? Így csak 50 indításra alkalmas. (kár...)
Előzmény: telefongyula (3)
telefongyula Creative Commons License 2006.05.26 0 0 3

Aki a munkája miatt kénytelen. Én pl. világéletemben Linux+OOo párti voltam de most Ms partner cégnél dolgozom, azt támogatjuk, tehát ebben kell naprakésznek lennem.

Olyan is van, aki egyszerűen a Wordöt szokta meg. Komolyan, ismerek jópár embert, aki a melóhelyen MsOffice-t használ, és amikor meglátja a(z otthoni) gépemen az OpenOffice-t, frászt kap tőle, hiába mondom, hogy alapjában véve ez ugyanaz és ugyanazt tudja.

 

 

tgy

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.26 0 0 2
Openoffice meg tök ingyenes. Ki használ még windows terméket?
Előzmény: telefongyula (-)
telefongyula Creative Commons License 2006.05.26 0 0 1
...mondá a szuperm0derát0r :-p
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.26 0 0 0
let0lthet0 az 0ffice2007
telefongyula Creative Commons License 2006.05.26 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!